Opinie o E-scripte w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie E-scripte. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-scripte o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-scripte w Warszawa

Kacper Nowy wpis

A macie premie uznaniową w firmie?

rejka Nowy wpis

firma która z pewnością robi dobrze swoim klientom. ale względem pracowników to już zupełnie inna bajka. jak ktoś chce pracować pół darmo, być dyspozycyjny w 100% to praca dla niego. jak ktoś ma odrobinę godności.. to już nie. nie polecam. wymagania wywalone w kosmos, a stawki (usunięte przez administratora)

Jasiek Nowy wpis

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Wystarczy być dobrym i zadowolenie jest pewne!!

5te koło u wozu

Taaa... firma cały czas ogłasza nabór, bo zarabia się tu nie więcej niż 500 - 600 zł miesięcznie brutto. I jeszcze trzeba skomleć o plik, który potem spisujesz 8 godzin i dają ci za to 20 złotych. Ogólnie jesteś po prostu jak 5te koło u wozu, na szczególną okazję zatrudniony, bo często jest tak, że klient daje nagranie, ale wieczorem musi to mieć z powrotem i od tego jesteś właśnie ty. Więc musisz być cały czas w pogotowiu, żeby te 500 zł brutto uciułać. Czy można taką pracę polecać komuś? Może starej babie na emeryturze, ale czy jeszcze może?

Kasia Nowy wpis
@5te koło u wozu

W 8 godz. spisujesz materiał za 20 zł? Skoro się do tego nie nadajesz, to raczej nie jest wina pracodawcy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie E-scripte.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lilka

Widzę, że firma e-scripte czuwa i na prawdziwą wypowiedź podsuwa znowu bajki. Ciekawe, kto z kierownictwa napisał te dwie wypowiedzi. Ludzie, nie wierzcie!!!!!! Zapytajcie kogoś, kto nam naprawdę pracuje. Jeszcze raz powtarzam, zarobki oferowane w Internecie to bzdura. Wystarczy sobie policzyć, z prostego rachunku matematycznego wychodzi, że zarobki, nie mogą być tam rzędu 2 tysięcy. Ktoś by musiał pisać z szybkością karabinu maszynowego, codziennie, także w dni wolne i to chyba od rana do wieczora. I jeszcze codziennie musiałby dostawać zlecenia, co się nie zdarza w rzeczywistości.

@Lilka

Bzdury piszesz, moje miesięczne zarobki przy pracy, owszem, codziennej, ale w granicach 6 godz., przekraczają 2500 zł.

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam pytanie czy potrzebujecie pracowników?

Firma uczciwa, płacą w terminie. Zarabiam od 2300 do nawet 3000, pisząc codziennie. Przy większej liczbie zleceń trzeba gonić. Przestoje zdarzają się rzadko.

Grażyna

@zdecydowanie nie polecam, błędnie interpretujesz moją osobę, ponieważ nie jestem powiązana w żaden sposób z firmą E-scripte, a tym bardziej nie jestem właścicielką tej firmy. Jeżeli będziesz mieć chęci do dalszej dyskusji to przedstaw swoją wiedzę na pytania, które zawarłam w ostatnim komentarzu.

Grażyna

@zdecydowanie nie polecam, dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie, czy z biegiem czasu są szansę na awans na wyższe stanowisko w firmie E-scripte? Wiesz może, czy zdarzają się sytuacje, że zatrudnieni pracownicy dostają wyższe stanowiska? Czy raczej na wyższe stanowiska firma prowadzi rekrutację pracowników z zewnątrz? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

@Grażyna

Pani Właścicielko, pogrąża się Pani z każdym kolejnym wpisem. Naprawdę szkoda już mojego czasu.

Grażyna

@zdecydowanie nie polecam, rozumiem, że jesteś niezadowolona z wynagrodzenia w firmie E-scripte. Czy próbowałaś negocjować wspomnianą stawkę? Czy przed rozpoczęciem współpracy z tą firmą, znane Ci były warunki współpracy? Napisałaś o trudnym kontakcie z przełożonym. Może warto dać sobie jeszcze jedną szansę. Pracownicy miewają czasami gorsze i lepsze dni.

@Grażyna

Próbowałam negocjować stawkę, zostałam wyśmiana przez właścicielkę. "Czy przed rozpoczęciem współpracy z tą firmą, znane Ci były warunki współpracy?" chyba napisałam, że: - WBREW USTALENIOM oczekują w notatkach spisywania wypowiedzi bez związku z tematem - przesyłanie plików na ostatnią chwilę, NIEZGODNIE Z ZADEKLAROWANYMI przez pracownika godzinami nie jest rzadkością Na psychikę właścicielki nie wpłynę, nie widzę potrzeby kolejnej rozmowy.

zdecydowanie nie polecam

Firma bardzo źle płaci. Stawki żenująco niskie, wymagania bezsensowne. Wbrew ustaleniom oczekują w notakach spisywania wypowiedzi bez związku z tematem. Właścicielka plotkuje na temat swoich pracowników. W kontakcie niemerytoryczna, uszczypliwa, nerwowa, trzeba bardzo dużej wyrozumiałości żeby zrozumieć o co jej chodzi. Przesyłanie plików na ostatnią chwilę, niezgodnie z zadeklarowanymi przez pracownika godzinami nie jest rzadkością. Zupełny brak podziękowań za dobrze wykonaną pracę. Plusy: płacą w terminie.

Justyna

Czy jest jakiś powód tej ciszy na wątku?

lilka

Widzę, że ta firma wykorzystująca ludzi i płacąca grosze jeszcze działa. Aż dziw bierze. No może jest to nieco lepsze od np. roznoszenia ulotek, ale naprawdę trzeba być bardzo zdesperowanym, że tam pracować...

sisi

Szanowna pani właścicielko firmy e-scripte! Jak się kogoś zwalnia w połowie lipca bez żadnego powodu, to nie wystarczy mu naubliżać od najgorszych. I że tam coś tam 10tego sierpnia się zrobi, a pieniądze że coś tam coś tam około 15tego sierpnia, ale należy UCZCIWE po naubliżaniu delikwentowi, UCZCIWIE podsumować jego ciężką i solidną pracę, a następnie czym prędzej wypłacić mu te jego ciężko zarobione pieniądze. I wtedy można dopiero sobie powiedzieć „El finito”. Si?

desperat

temat trochę umarł ;/ może ktoś tu wie o jakimś wolnym miejscu pracy w E-scripte... No wiecie, jestem w podbramkowej sytuacji... kończy mi isę zaraz umowa w mojej obecniej pracy i zostać tu nie chce, więc szukam czegoś innego, może ktoś coś tu wie, bo internet chyba milczy albo ja źle szukam. zdesperowany jestem troszeczkę.

UWB
@desperat

temat umarł i nadal nie odżył ;-( Co jest że nikt nie pisze? Może napisze ktoś o tym jak się pracuje w w/w firmie i czy warto szukać tam zatrudninia, tzn. czy warunki są dość przyzwoite, czy da się przeżyć i opłącić rachunki- bo teraz to różnie z tym bywa... A może tej firmy juz po prostu nie ma, dużo firm jest w likwidacji przecież.

semm
@UWB

Firma jest i ogłasza nabór. Pracowałam z firmą rok czasu, stres związany z terminowością, czyli nie dotrzymywanie naszego czasu na pracę, bardzo duże wymagania w stosunku do pensji, żeby zarobić więcej, to jest to praca dzień w dzień więcej niż 8 godzin, prezeska sympatyczna ale pozornie, potrafi być bardzo niemiła i niesprawiedliwa

student

Jestem studentem i interesuje mnie sprawa warunków współpracy z e scripte. Czy pracując dorywczo można sobie odpowiednio dorobić? Czytałem pozytywy ale przydałoby się to potwierdzić :)

do kolmbo

kolombo albo inni, napiszcie cos wiecej o rozmowie w e-scripte, bo tez jestem w podobnej sytuacji. dzieki

kolombo

w tej stronie ich to się nie da odnaleźć, chciałem znaleźć przydatne info, ale łatwo nie było, trzeba przyznać

lukas

Strona owszem średnio czytelna, przydałby się jakiś cennik. Mam inne pytanie, czy można w e-scripte pracować dorywczo?

anka

W e-scripte można zarobić najwyżej kilkaset złotych miesięcznie i to pisząc bardzo dużo. Taka jest prawda i maile pisane przez podstawione osoby tego nie zmienią. Sama pisałam, to wiem. Jedynym plusem było płacenie w terminie. Cała reszta to minusy.A dla Ciebie[usunięte przez administratora] normalne utrzymanie to za ile? Jeśli jesteś w stanie utrzymać sie za 300 - 500 zł to moje gratulacje...

Zostaw merytoryczną opinię o E-scripte - Warszawa

E-scripte