logo Nokia Networks

Nokia Networks

Opinie o Nokia Networks

makwer 2008-09-26 10:31:03
Pracowałem/łam na stanowisku Asystentka od 1.2007 do teraz
Słowa kojarzące się z nokia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesionalna, dobra
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako przez caly okres pracy mialam tylko 1 szkolenie, mogloby byc tego wiecej
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 4000
kuba 2010-02-17 17:18:36
witam moglbys podac mi adres firmy planuje sie do nich zglosic dzieki
anonim 2010-05-24 15:17:49
Jednak zdarzają się firmy 'rodzynki'
Lilu 2011-03-17 15:14:16
Pracowałam tu niemal 3 lata, na różnych stanowiskach administracyjnych. Wspomnienia mam miłe i żałuję ,że tak mało jest podobnych firm w Polsce. Atmosfera jest przyjacielska, brak typowego podziału na równych i równiejszych, lepszych czy gorszych. Jednym słowem polecam firmę Nokia Poland ;)
Merhut 2013-03-01 09:39:40
Pracowałem przez 6 lat zarabiając dla nich kupę pieniędzy, na koniec potraktowali mnie jak śmiecia i nie chcieli się rozstać z godnością tylko robili problemy.
drugi raz bym się nie zatrudnił.
Rysiek 2013-09-03 12:56:48
jak duze jest biuro w Warszawie?
julo 2016-05-18 09:57:54
posiadaj teraz bardzo dużo nowych ofert pracy nie wiem czy widzieliscie, szkoda ze wszystkie takie bardziej scisle i nie ma nic dla kobieta, w sumie wszystko dla mezczyz, ale trzeba miec odpwowiednie doswiadczenie i wyksztalcenie ale jednka placa adekwana do pracy
Zostaw swoją opinię o Nokia Networks - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nokia Networks