Opinie o Goout Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Goout Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Goout Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goout Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Nie polecam z całego serca Nowy wpis
Klient

Bilet na koncert był zakupiony w listopadzie 2021 roku. w kwietniu dostałam wiadomość że otrzymam zwrot pieniędzy, ale w związku z tą tarcza antykryzysowa mieli na to więcej czasu. Z tego co pamiętam, mieli czas do końcówki września, a sam zwrot został zlecony 7 października. 16 września upomniałam się o pieniądze, w tym napisałam, że konto bankowe na które mają je przelać zostaje zamknięte i podałam numer do nowego. Kompletnie olali sprawę i „przelali” pieniądze na zamknięte konto bankowe. Przez to mamy Styczeń 2023 a moje pieniądze się dosłownie ulotniły.

baszko10 Nowy wpis
Klient

Kupiłam bilety ale niestety, nie mogę uzyskać od firmy faktury. I nie mam pojęcia dlaczego. Zbywają mnie mailowo i telefonicznie, że prześlą fakturę i nie przesyłają.

Rolex Nowy wpis
Klient

NIE POLECAM KUPOWAć BILETY przez serwis GoOut , a lepiej i bezpieczniej nabyć bilety bezpośrednio u organizatorów eventu albo innym serwisie. Mają zerowy serwis. Kupowałem bilety ale przez błąd w serwice, została dwa razy ściągnięta opłata z konta. Odrazu napisałem maila z prośbą zwrotu części opłaty i następnie zadzwoniłem na infolinie, tam powiedzieli, że nie mogą pomóc.

123 Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam, firma nie traktuje poważnie potencjalnych kandydatów do pracy. Umawia się na rozmowy kwalifikacyje, na które potem się nie stawia (rozmowa online). Jeżeli na tym etapie GoOut ma takie podejście, to naprawdę nie warto iść tam do pracy!!! Już wiem gdzie nie kupować biletów :)

logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
logo firmy ADWOKAT do Kancelarii Adwokackiej
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
logo firmy Terapeuta Zajęciowy
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Cześć wszystkim, Mam problem w kwestii pracy w firmie. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest stacjonarna? Bardzo dziękuje za wskazówki.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Goout Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Goout Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goout Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Goout Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cybernetyki 9
    02-677 Warszawa
  • NIP: 5213736673 REGON: 364585464 KRS: 0000620284

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Goout Sp. z o.o.