Opinie o RIM Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RIM Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIM Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

DT

Tu nie ma znaczenia ile serca włożyłeś w pracę. Możesz pracować i 5 lat a przychodzisz rano i mówią ci żebyś się spakował. Co miesiąc kombinują jak cię oskubac z kasy i jaką historie wymyśleć w tym miesiącu (słaby miesiąc, brak budżetu itp). Zostajesz obciążony błędami na które nie masz wpływu ABSURD! Nie polecam szkoda czasu i zdrowia na tą firmę. Drugie korpo!

Marco
@TR

Tak ten sam, który nie ma zielonego pojęcia oprócz rozmiarów piersi pracownic z CC

Iza

Konsultant ds. obsługi klienta musi mieć własne auto? Pytam w sprawie oferty, którą pracodawca wystawił jakiś czas temu już. Ogólnie chodzi mi o to też, żeby się dowiedzieć, czy to praca mobilna, w sensie w terenie, czy raczej się siedzi w biurze albo w domu, w zależności jak ktoś pracuje.

@Paweł

Pracuje tu od okołu roku i moim zdaniem warto, wszystkie atuty które są opisane na stronie internetowej cały czas funkcjonują. https://rim.net.pl/kariera/

Julia

Opowiecie o tym motywacyjny systemie wynagrodzeń? Jest taki wpis w ogłoszeniu dla Administratora Działu Obsługi Klienta. Czyli jak ta kasa jest naliczana? Jak wygląda wzór i ile miesięcznie średnio można dostać tej kasy? I czy to dotyczy się pensji czy też premii?

@Julia

Motywacyjny system wynagrodzeń polega na premiowaniu na podstawie osiągniętych wyników. Podstawa natomiast jest stała. Odnośnie kwot to zależy od kilku czynników. Chętnie opowiemy o tym na spotkaniu rekrutacyjnym.

@RIM Sp. z o.o. Sp. k.

A czy podwyżka może ulec zmianie czy jest ona stała na cały okres pracy we firmie? Czy wszystkie te progi i cele pracownicy mają zapisane w umowie? Lubię jak wszystko jest przelane na papier. Można wiedzieć od jakich kwot zaczynają się premie?

Nie polecam. Zwykła strata czasu. Mydlenie oczu, dawanie pochwał, a po okresie próbnym kop w (usunięte przez administratora) mimo zasuwania bardziej niż inni, którzy sobie siedzą i plotkują przez większość czasu. Zwykłe poszukiwanie roboli chwalonych do czasu znalezienia kolejnych na to samo miejsce. Tworzenie złudzeń miłej atmosfery i wsparcia. Szkoda słów.

RIM Sp. z o.o. Sp. k.

Cześć, Dziękujemy za Twoją szczerość! Doceniamy konstruktywną krytykę i ciągle dążymy do poprawy naszego miejsca pracy. Zapewniamy, że stawiamy na długotrwałą współpracę, a nie tylko na "okres próbny". U nas wszyscy mają równy start, chwalimy, doceniamy zaangażowanie, ale nagradzamy każdego w indywidualny sposób. Jeśli masz ochotę podzielić się tym co odebrałaś/eś źle to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci! ????

@RIM Sp. z o.o. Sp. k.

To fajnie, że stawiacie na długotrwałą współpracę. Ale to chyba nie oznacza, że każdy po okresie próbnym zostaje przyjęty? Na co głównie stawiacie przy przedłużeniu umowy? Indywidualne nagradzanie pracownika jest w formie finansowej? Czy w jakiś inny sposób?

RIM Sp. z o.o. Sp. k. Nowy wpis

Oczywiście! Decydujemy o przedłużeniu umowy po okresie próbnym na podstawie wyników, oceny i zaangażowania pracownika. Indywidualne nagradzanie pracownika w postaci premii.

Czym w RIM Sp. z o.o. Sp. k. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

RIM Sp. z o.o. Sp. k. Nowy wpis

Staramy się dopasować naszą ofertę dodatkowych świadczeń do różnych pokoleń, oferując zróżnicowane benefity – od prywatnej opieki medycznej, konkursów budujących atmosferę, przez imprezy integracyjne, aż po dni tematyczne, takie jak Dzień Pizzy. Zachęcamy do zerknięcia na nasze social media, gdzie pokazujemy, jak to wygląda "od środka." https://www.facebook.com/people/RIM/100069537253095/

DT

TR
@DT

Koordynatorem nadal jest zarośnięty specjalista uzależniony od narkotyków?

Marco
@TR

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w RIM Sp. z o.o. Sp. k.?

xxx

Relacje kierownik - pracownik są bardzo koleżeńskie, wcześniej nie spotkałem się z takim podejściem. U moich poprzednich pracodawców kierownicy byli zamknięci na jakąkolwiek rozmowe a tym bardziej na utrzymywanie dobrych relacji. Tutaj jest całkiem inaczej. Pozdrawiam ;)

Iza

Przeczytałam o możliwości pracy hybrydowej i mam pytanie o wdrożenie. Czy trzeba jechać do siedziby firmy, ile ogólnie trwa proces zapoznawania pracownika z obowiązkami etc.? Tylko proszę o aktualne informacje.

@Iza

Proces wdrażania pracownika trwa 3 miesiące - jest to okres próbny. Po okresie próbnym pojawia się możliwość pracy hybrydowej, jednakże często są to indywidualne ustalenia pomiędzy pracownikiem a kierownikiem danego działu.

@Iza

Iza, jest to całkowicie praca biurowa przy komputerze. Wszystkie narzędzia do pracy zapewnia firma. Istnieje możliwość pracy hybrydowej.

Hybrydową w jakim systemie? Ile dni z biura? Jest laptop żeby go łatwo przenieść czy trzeba nosić monitory? W jakich godzinach pracuje biuro?

@Marta

System pracy hybrydowej zależy od indywidualnych ustaleń z bezpośrednim przełożonym. Z tego co się orientuje 90% pracowników pracuje na laptopach firmowych. Biuro pracuje w godzinach 08:00-18:00.

Iza

A jakbym tylko zdalnie chciała pracować to nie da rady? Jak nie to stanowisko, to może na innym istnieje taka opcja, chętnie się dowiem. A co do godzin pracy, to czy zdarzają się nadgodziny?

@Iza

Z tego co się orientuję okres próbny trzeba przepracować stacjonarnie, nadgodziny zdarzają się - lecz nie są obowiązkowe. Najlepiej umówić się na rozmowę rekrutacyjną i dowiedzieć się szczegółów.

Warto Twoim zdaniem pytać tu o pracę? Jakimi atutami w staraniach o pracownika firma dysponuje, prócz pracy hybrydowej?

@Paweł

Helena

Hej, właśnie wpadłam na internetowe ogłoszenie od tej firmy na posadę Młodszy Administrator Działu Technicznego. Zaciekawiła mnie ta praca. Ale mam pytanie odnośnie formy pracy. Czy jest tu szansa na pracę zdalną? Albo chociaż hybrydową? Jak jest szansa na hybrydę, to ile dni jest w domu, a ile dni w biurze?

@Helena

Hej, to zależy od indywidualnych ustaleń z bezpośrednim przełożonym. W zespole pracują osoby spoza siedzimy biura a nawet z innego miasta.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Motointegrator Flota odbywa się w siedzibie firmy?

Ja miałem w siedzibie firmy, przy okazji oprowadzono mnie po biurze i bardzo miło potraktowano.

Leon

Z tego co mi wiadomo wynika to z umowy podpisanej z pracodawcą oraz z Kodeksu Pracy.

Mietek

Odszedłem gdyż w firmie było straszne coraz bardziej postępujące ciśnienie na wynik oraz stopniowo malejące zarobki. Praca po godzinach w tygodniu. Oraz w ostatniej fazie również w soboty i niedziele aby próbować cokolwiek nadrobić Normalne zarobki na rękę po odliczeniach podatkowych 2600-3800zł Płaca nie adekwatna do ogromu pracy i czasu jaki trzeba poświęcić. Plusy Ciekawa praca gdzie zdobywa się duże doświadczenie Minusy Zarobki Niezdrowa atmosfera Premie obliczane uznaniowo. Samemu nikt w firmie jej nie policzy. Realnie każdy dostawał dużo mniej. Brak jakichkolwiek pakietów socjalnych Brak poszanowania dla pracownika. Niesamowity stres i odbijanie się od ściany Pozdrawiam Pawła od szkoleń i Pawła z-ce kierownika od których bardzo dużo się nauczyłem. O ile jeszcze tam pracują...

Jak wygląda praca w Motointegrator Flota? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

G.

Nie ma żadnych benefitów, ubezpieczenia medycznego itp

@G.

Benefitem może być zwolnienie przed świętami ????

ojj

@Marek a na inną formę nie da się zatrudnić? Nawet na zlecenie?

Nina

Nikt nie liczy, że każdy pracownik będzie zadowolony bo i nie każdy jest dobry żeby tu pracować. Na pewno warto bo firma jest dobra!!

@Nina

Pod jakim względem uważasz że firma jest dobra ? Pod względem formy zatrudnienia opartej na działalności gospodarczej ? Ja opinie o współpracy mam negatywną ze względu na brak szacunku przez zarząd względem pracownika. Dla zarządu jesteś zwykłym robolem i nie znaczysz dla nich nic. Nie polecam !!

@Marek

Jeśli dobrze rozumiem, to nie polecasz pracy w Motointegrator. Piszesz, że zarząd nie ma szacunku do pracowników. Jak to się objawia? Wyjaśnij, dzięki.

mors
@Iza

motointegrator to (usunięte przez administratora) ktorzy dodaja wylacznie pozytywne opinie o serwisie, wiem z 1szej reki prosze wejsc na ta strone, wszystkie serwisy 5 gwiazdek serwis ktory zniszczyl mi auto ma 5 gwiazdek a motointegrator odrzucil moja opinie to sa (usunięte przez administratora) i ktos powinien ich o to sadzic, celowo wprowadzaja klientow w blad, usuwaja/nie dodaja zlych opini skoro tak ta firma (usunięte przez administratora) to napewno zle sie tam pracuje i ida tam pracowac najgorsze typy, moto integrator to platforma firmy sprzedajacej czesci inter cars, tu jest grubszy walek !

Jurek

Czyli atmosfera nie jest dobra między kierownictwem a pracownikami?

Nie Polecam, czysty wyzysk człowieka, odwieczne pretensje i myślenie za co w tym miesiącu obetną Ci pensję. Nie jasny system wynagrodzenia który co miesiąc się zmienia. Fałszywe kierownictwo

mors

To nieuczciwy serwis z ocenami, ktory dodaje wylacznie pozytywne oceny. W przypadku negatywnej, stosuja technike spychologi. Czekalem 3 tygodnie i wymienilem z serwisem motointegrtor ok 6 emaili. A oceny nadal nie ma, nadal nie spelnia jakis "norm". Norma jest taka ze dodajaa tylko pozytywne oceny. Malo tego ten glupi serwis glupiej firmy zarzadzanej przez glupich ludzi z intercars, zeby dodac opinie, daja czas na odniesienie sie serwisowi. Serwis mowi, tego klienta, wogole nie znam, auta nie widzialem, nic - klamie wiec moto integrator prosi o potwierdzenie, fakture z serwisu udowadniam, ze serwis klamie, wysylam fakture serwis, sie przyznaje, jednak bylo takie auto ! O KUHWA NAPRAWDE ?!! A potem klamie ze nie on porysowal felge I MOTO INTEGRATOR NIE DODAJE OPINII MOTOINTEGRATOR _ INTERCARS _ NIEUCZCIWA FIRMA !!! NIE KORZYSTAC Z USLUG, NIE KUPOWAC U NICH NIC !!! CENZURA I STRONNICZOSC Wszystkie negatywne komentarze o sobie samym na google tez usuneli, bylo duzo komentarzy ze nie dodaja negatywnych opini. To prawda !!!

Iza

Ostatnie opinie o Motointegrator Flota pochodzą już sprzed jakiegoś czasu. Jak mają się obecnie sprawy w firmie? Czy przez te kilka miesięcy, jakie minęły od zamieszczenia ostatnich komentarzy, coś się zmieniło? Jak teraz oceniacie bieżące sprawy pracodawcy?

Olek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Jestem zaskoczony waszymi wpisami, o co chodzi??

chuck norris
@Olek

Gdzie słyszałeś? Próbujesz chyba ratować sytuację... zapewne z ramienia RIM.

Tajny Współpracownik

Pozdrawiam pewnego Pana z DZF najserdeczniejszym palcem jakim tylko można. Oczywiście chodzi o filię JK 55 - niech mu się szczęści i niech dalej twierdzi, ze jest idealny :)

Zostaw merytoryczną opinię o RIM Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w RIM Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy RIM Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

RIM Sp. z o.o. Sp. k.
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jana Kazimierza 55
    01-267 Warszawa