Motointegrator Flota

Opinie o Motointegrator Flota

Tajny Współpracownik

Pozdrawiam pewnego Pana z DZF najserdeczniejszym palcem jakim tylko można. Oczywiście chodzi o filię JK 55 - niech mu się szczęści i niech dalej twierdzi, ze jest idealny :)

Tratata

Nie polecam. Aż dziw bierze, że Inter Cars się pod czymś takim podpisuje. Dwóch kolesi zarządzających tym bałaganem pod nazwą RIM to jakieś nieporozumienie.

Ds

Akurat mały krasnal i pan koordynator który sam sobie potrafi dobrze zrobić to najbardziej fałszywe i trzymające palec między bułkami prezesa osobami

Krasnal

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)... I usuwają opinie. Nie życzę tam pracy nikomu

Andrzej

Żeby cokolwiek mogło zmienić się w tym bałaganie musiał by zmienić się zarząd. Omijajcie ten syf z daleka. Tego upalonego trawą gościa to pamiętam .... Niezły artysta. No ale pasuje tam. Dno.

Byłem Tam

Praca ciężka, płaca po odliczeniu podatków praktycznie śmieszna, odpowiedzialność za wszystko! nawet za błędy innych działów i bezpośrednich przełożonych... no i wykońcu przełożeni Beznadzieni! NIE POLECAM TEJ PRACY. Nikomu:)

safo

Jak się nazywa miejsce pracy która się nie kończy??? To nie miejsce tylko (usunięte przez administratora)!!! ps. Nie róbcie tego głupstwa!

ss

Za są premię nie wie nikt, wiadomo potem tylko za co są zabierane ;) Głównym powodem ostatnimi czasy są telefony.

Iza

@ss czy do dziś nie dostałaś całej pensji? Czy zdarzyło się to jednorazowo? Za co są premie o których mówili? A może ktoś jeszcze pozostawi informacje o pracy w firmie Motointegrator Flota?

ss

Nie polecam !!! Przełożeni nie kompetentni, nie mający wiedzy o motoryzacji w firmie która zajmuję się stricte motoryzacja. Ponad to jeden z pseudo koordynatorów codziennie jest upalony trawą więc już to dużo mówi o pracy w tej firmie. Nawet na koniec nie potrafią wypłacić całej pensji. A premie o których opowiadają na początku to dobra bajka niestety nie ma nic wspólnego z późniejsza współpracą.

Iza

Czy obecnie w firmie Motointegrator Flota coś się zmieniło? Jak wygląda sytuacja z premiami? Czy można w ogóle liczyć na jakieś? Pozostawiając informacje i opinie pomagacie tym osobom, które szukają zatrudnienia w firmie.

ik

@Motyl ale jakie stanowisko masz konkretne na mysli? widze ze od dawna szukaja na przyklad szefa markeitngu w Bydgoszcyz chodz o tworzenie i aktualizacja planów sprzedaży,skuteczne realizowanie biznes planu,organizacja procesu sprzedaży i przekazania pojazdów

mmmmm

Teraz szukają, szukaj na pracuj.pl ogłoszenia firmy RIM

mmm

Nie wiem jak jest z premią dla działu handlowego, ale podstawa jest zawsze na czas. Atmosfera jest naprawdę super! :) W każdej firmie zdarzają się zgrzyty, ale tutaj rzadko, za równo kadra zarządzająca jak i pracownicy są w porządku.

mmm

Wypłata jest na czas...

Łukasz

Nie ma umowy o prace tylko chore warunki pracy na własnej działalności. Praca na akord oszukiwanie pracownika jeśli chodzi o premie. Zero pomocy ze strony przełożonych wręcz przeciwnie "Jak Ci sie nie podoba to wyjdź " . Odradzam

Łukasz

Cvvv

Działalność. Oni nie zatrudniają na umowę o pracę. Warunki umowy to jakieś nieporozumienie... Uważajcie na nich.Odradzam.

cvvv

Umowę o pracę????Ktoś kto prowadzi działalność i podpisał z nimi umowę nie może być normalny jeśli umie czytać ze zrozumieniem.

bezrobotny

Aktualnie szukam pracy, znalazłem ogłoszenie z tej firmy na portalu praca. Jednakże po opiniach jakie są na tej stronie widzę, że ta firma to jakiś kołchoz!. Pewnie kolejne "szefostwo" które chce się dorobić płacąc jak najmniej pracownikowi, który będzie wypruwał sobie żyły żeby wyrobić narzucone normy.

Ania

Trzymajcie się od nich z daleka. Nie polecam. Ludzie na kierowniczych stanowiskach nic sobą nie reprezentują. Totalne buractwo .Pracownik jest nikim. Oszuści.

@Ania 20.01.2016 23:08

Dlaczego tak sądzisz?

nnn

To bez sensu: zatrudniać mądrych ludzi, by potem mówić im co mają robić. Warto zatrudniać mądrych ludzi po to, aby to oni mówili co trzeba robić...

nnn

A tu się zdziwisz bo już nie pracuje ;) Nie zgadzam się Tobą tak ja Ty ze mną...Są tam specjaliści i napewno nie jest tak, że nikt nad nikim nie panuje. Bardzo dobrze panują, Ci co nie panowali - odeszli właśnie dlatego, że nie dawali rady. Oczwiście że pracy jest bardzo dużo, ale można dać sobie z tym radę.

ONA1

Każdy ma prawo do swojego zdania nie wszystkim da się dogodzić:) Praca w firmie jest rozwijająca, zmuszająca do myślenia i gamoń faktycznie nie da rady. Pozwala rozwinąć swoje umiejętności, rozszerzyć je. Jak ktoś później zmieni pracę na wyższym stanowisku to napewno da radę. Można się dużo nauczyć nowych rzeczy, wejść w branżę motoryzacyjną. Wszystko zależy od podejścia ludzi, ale firmę bardzo polecam jako pracodawcę i jako partnera biznesowego, są numerem jeden na Polskim rynku! Jeszcze co ważne atmosfera jest bardzo przyjazna.

Igor
@ONA1 04.01.2016 11:20

Zgoda... Gamoń nie da rady tyle, że większość operatorów flotowych nie ma pojęcia o budowie pojazdu oraz o samych procedurach obowiązujących przy naprawach a to nie za dobrze świadczy o firmie...

zzz

Nie polecam tej firmy.Trzymajcie się od niej z daleka.Firma jest w strukturach Inter Cars ale tak naprawdę szkodzi dobrej opinii.Zapewne przez brak kontroli ze strony Intercarsu.Firmą rządzi dwóch panów którzy nie mają zielonego pojęcia o obsłudze flot i o tym jak jest zbudowany samochód a jedynie wymagają coraz to większych obrotów.Wynagrodzenie na akord.Progi zwiększane w bardzo szybkim tempie.Brak szkoleń.Zajmujesz się wszystkim.Pracownicy są traktowani jako zło konieczne.Zero świadczeń ze strony pracodawcy.Zatrudnienie na zasadzie działalności gospodarczej.Nie jasne warunki umowy.Cała odpowiedzialność spoczywa po stronie pracownika(czyli tak naprawdę twojej firmy).Oszukiwanie odnośnie premii itd.itp jest na porządku dziennym.Mówią jedno a robią co innego.

zzz
@nnn 08.01.2016 15:45
"Firmą rządzi dwóch panów..." "Nie mają zielonego pojęcia obsłudze flot"... OOOO to ciekawe po czym tak wn...

Hahaha.Jeśli ty określasz niektórych ludzi w tej firmie jako specjalistów to nie masz pojęcia o obsłudze flot w innych firmach.Specjalistami to przede wszystkim muszą być osoby które nazywają się prezesami i dyrektorami. To co oni wyprawiają to partyzantka (współczuje klientom bo w tej firmie nikt nad niczym nie ma kontroli liczy się tylko obrót a nie klient czy pracownik). Oczywiście są osoby z branży ale same nic nie zrobią.W pewnym momencie odeszło z firmy RIM (pośrednik między Inter cars)ok 10 specjalistów. Kto chce mieć spokojne życie niech trzyma się z dala od firmy RIM która używa nazwy Intercars. Osoba która to napisała (nnn) niestety musi tak pisać bo tam pewnie jeszcze pracuje.

akuku
@nnn 08.01.2016 15:45

nnn ty to chyba z Bandy Hu..ja jesteś!!!! CO? zastanawiam się z pod którego biurka wyszedłeś skoro tak ciepło piszesz o tych dwóch PANACH.

Cze

A od kiedy można zamówić przez internet opony w firmie "Motointegrator Flota" ? Chyba coś się pomyliło... oczerniasz, ale inną firmę. MIF obsługuje zlecenia zbiorowe opon dla flot.

Mirek

OSZUŚCI!!! Zamówiłem opony na portalu, po 2 tygodniach telefon "Niestety nie mamy opon" (?)taka firma nie wie co ma na magazynie?. Wchodzę na stronę i....... opony są w ofercie!!!n Albo są GŁUPI albo OSZUŚCI!!! stawiam na to drugie.

CZE

Pracuję tam od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Praca jest wymagająca, trzeba myśleć :) pewnie dlatego większość źle ocenia. Z pieniędzy jestem zadowolony, ale nie pracuję na podstawowym stanowisku. Pojawia się opis powyżej "wykorzystywanie na maxa" a prawda wygląda tak, że pracuje w tygodniu po 8 godzin, weekendy wolne, praca w ciepłym biurze. Dla mnie to nie jest wykorzystywanie:) Jeden miesiąc miałem dużo pracy, musiałem zostawać po godzinach, ale za to premia mnie nie ominęła.

ona

Dużo obiecują, a potem w rzeczywistości praca jest ciężka za marne pieniądze. Mówią jedno potem robią co innego. Praca z podstawę plus premię. Nie polecam.

TOMEK

on
@TOMEK 26.10.2015 16:58
PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE DO NIEDAWNA WYKORZYSTYWANIE NA MAXA PFF...

mozesz powiedziec cos wiecej? bylem niedawno na rozmowie u nic i sie zastanawiam bo trzeba miec swoja dzialalnosc a niewiem jakie zarobki i jak praca?

on
@TOMEK 26.10.2015 16:58
PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE DO NIEDAWNA WYKORZYSTYWANIE NA MAXA PFF...

Tomek, Zapytaj o zarobki :) Będziesz wiedział czy chcesz założyć działalność, ale teraz dużo firm korzysta z takiej formy rozliczenia. W Motointegratorze się to opłaca.

Zostaw opinię o Motointegrator Flota - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motointegrator Flota