Opinie o RIM Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RIM Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIM Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Tajny Współpracownik

Pozdrawiam pewnego Pana z DZF najserdeczniejszym palcem jakim tylko można. Oczywiście chodzi o filię JK 55 - niech mu się szczęści i niech dalej twierdzi, ze jest idealny :)

Tratata

Nie polecam. Aż dziw bierze, że Inter Cars się pod czymś takim podpisuje. Dwóch kolesi zarządzających tym bałaganem pod nazwą RIM to jakieś nieporozumienie.

Ds

Akurat mały krasnal i pan koordynator który sam sobie potrafi dobrze zrobić to najbardziej fałszywe i trzymające palec między bułkami prezesa osobami

Krasnal

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)... I usuwają opinie. Nie życzę tam pracy nikomu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Żeby cokolwiek mogło zmienić się w tym bałaganie musiał by zmienić się zarząd. Omijajcie ten syf z daleka. Tego upalonego trawą gościa to pamiętam .... Niezły artysta. No ale pasuje tam. Dno.

Byłem Tam

Praca ciężka, płaca po odliczeniu podatków praktycznie śmieszna, odpowiedzialność za wszystko! nawet za błędy innych działów i bezpośrednich przełożonych... no i wykońcu przełożeni Beznadzieni! NIE POLECAM TEJ PRACY. Nikomu:)

safo

Jak się nazywa miejsce pracy która się nie kończy??? To nie miejsce tylko (usunięte przez administratora)!!! ps. Nie róbcie tego głupstwa!

ss

Za są premię nie wie nikt, wiadomo potem tylko za co są zabierane ;) Głównym powodem ostatnimi czasy są telefony.

Iza

@ss czy do dziś nie dostałaś całej pensji? Czy zdarzyło się to jednorazowo? Za co są premie o których mówili? A może ktoś jeszcze pozostawi informacje o pracy w firmie Motointegrator Flota?

ss

Nie polecam !!! Przełożeni nie kompetentni, nie mający wiedzy o motoryzacji w firmie która zajmuję się stricte motoryzacja. Ponad to jeden z pseudo koordynatorów codziennie jest upalony trawą więc już to dużo mówi o pracy w tej firmie. Nawet na koniec nie potrafią wypłacić całej pensji. A premie o których opowiadają na początku to dobra bajka niestety nie ma nic wspólnego z późniejsza współpracą.

Iza

Czy obecnie w firmie Motointegrator Flota coś się zmieniło? Jak wygląda sytuacja z premiami? Czy można w ogóle liczyć na jakieś? Pozostawiając informacje i opinie pomagacie tym osobom, które szukają zatrudnienia w firmie.

ik

@Motyl ale jakie stanowisko masz konkretne na mysli? widze ze od dawna szukaja na przyklad szefa markeitngu w Bydgoszcyz chodz o tworzenie i aktualizacja planów sprzedaży,skuteczne realizowanie biznes planu,organizacja procesu sprzedaży i przekazania pojazdów

mmmmm

Teraz szukają, szukaj na pracuj.pl ogłoszenia firmy RIM

mmm

Nie wiem jak jest z premią dla działu handlowego, ale podstawa jest zawsze na czas. Atmosfera jest naprawdę super! :) W każdej firmie zdarzają się zgrzyty, ale tutaj rzadko, za równo kadra zarządzająca jak i pracownicy są w porządku.

mmm

Wypłata jest na czas...

Łukasz

Nie ma umowy o prace tylko chore warunki pracy na własnej działalności. Praca na akord oszukiwanie pracownika jeśli chodzi o premie. Zero pomocy ze strony przełożonych wręcz przeciwnie "Jak Ci sie nie podoba to wyjdź " . Odradzam

Łukasz

Cvvv

Działalność. Oni nie zatrudniają na umowę o pracę. Warunki umowy to jakieś nieporozumienie... Uważajcie na nich.Odradzam.

cvvv

Umowę o pracę????Ktoś kto prowadzi działalność i podpisał z nimi umowę nie może być normalny jeśli umie czytać ze zrozumieniem.

bezrobotny

Aktualnie szukam pracy, znalazłem ogłoszenie z tej firmy na portalu praca. Jednakże po opiniach jakie są na tej stronie widzę, że ta firma to jakiś kołchoz!. Pewnie kolejne "szefostwo" które chce się dorobić płacąc jak najmniej pracownikowi, który będzie wypruwał sobie żyły żeby wyrobić narzucone normy.

Zostaw merytoryczną opinię o RIM Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w RIM Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy RIM Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

RIM Sp. z o.o. Sp. k.
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jana Kazimierza 55
    01-267 Warszawa