Opinie o RIM Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RIM Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RIM Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Trzymajcie się od nich z daleka. Nie polecam. Ludzie na kierowniczych stanowiskach nic sobą nie reprezentują. Totalne buractwo .Pracownik jest nikim. Oszuści.

@Ania

Dlaczego tak sądzisz?

nnn

To bez sensu: zatrudniać mądrych ludzi, by potem mówić im co mają robić. Warto zatrudniać mądrych ludzi po to, aby to oni mówili co trzeba robić...

nnn

A tu się zdziwisz bo już nie pracuje ;) Nie zgadzam się Tobą tak ja Ty ze mną...Są tam specjaliści i napewno nie jest tak, że nikt nad nikim nie panuje. Bardzo dobrze panują, Ci co nie panowali - odeszli właśnie dlatego, że nie dawali rady. Oczwiście że pracy jest bardzo dużo, ale można dać sobie z tym radę.

ONA1

Każdy ma prawo do swojego zdania nie wszystkim da się dogodzić:) Praca w firmie jest rozwijająca, zmuszająca do myślenia i gamoń faktycznie nie da rady. Pozwala rozwinąć swoje umiejętności, rozszerzyć je. Jak ktoś później zmieni pracę na wyższym stanowisku to napewno da radę. Można się dużo nauczyć nowych rzeczy, wejść w branżę motoryzacyjną. Wszystko zależy od podejścia ludzi, ale firmę bardzo polecam jako pracodawcę i jako partnera biznesowego, są numerem jeden na Polskim rynku! Jeszcze co ważne atmosfera jest bardzo przyjazna.

Igor
@ONA1

Zgoda... Gamoń nie da rady tyle, że większość operatorów flotowych nie ma pojęcia o budowie pojazdu oraz o samych procedurach obowiązujących przy naprawach a to nie za dobrze świadczy o firmie...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RIM Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
zzz

Nie polecam tej firmy.Trzymajcie się od niej z daleka.Firma jest w strukturach Inter Cars ale tak naprawdę szkodzi dobrej opinii.Zapewne przez brak kontroli ze strony Intercarsu.Firmą rządzi dwóch panów którzy nie mają zielonego pojęcia o obsłudze flot i o tym jak jest zbudowany samochód a jedynie wymagają coraz to większych obrotów.Wynagrodzenie na akord.Progi zwiększane w bardzo szybkim tempie.Brak szkoleń.Zajmujesz się wszystkim.Pracownicy są traktowani jako zło konieczne.Zero świadczeń ze strony pracodawcy.Zatrudnienie na zasadzie działalności gospodarczej.Nie jasne warunki umowy.Cała odpowiedzialność spoczywa po stronie pracownika(czyli tak naprawdę twojej firmy).Oszukiwanie odnośnie premii itd.itp jest na porządku dziennym.Mówią jedno a robią co innego.

@zzz

"Firmą rządzi dwóch panów..." "Nie mają zielonego pojęcia obsłudze flot"... OOOO to ciekawe po czym tak wnioskujesz? Po pierwsze tych dwóch panów zjadło na tym zęby i zaczynali w tym biznesie kiedy Ty na księdza mówiłeś zorro...a po 2 firma jest na tyle rozwinięta, że mają w poszczególnych działach specjalistów, którzy mają się znać na szczegółach...

zzz
@nnn

Hahaha.Jeśli ty określasz niektórych ludzi w tej firmie jako specjalistów to nie masz pojęcia o obsłudze flot w innych firmach.Specjalistami to przede wszystkim muszą być osoby które nazywają się prezesami i dyrektorami. To co oni wyprawiają to partyzantka (współczuje klientom bo w tej firmie nikt nad niczym nie ma kontroli liczy się tylko obrót a nie klient czy pracownik). Oczywiście są osoby z branży ale same nic nie zrobią.W pewnym momencie odeszło z firmy RIM (pośrednik między Inter cars)ok 10 specjalistów. Kto chce mieć spokojne życie niech trzyma się z dala od firmy RIM która używa nazwy Intercars. Osoba która to napisała (nnn) niestety musi tak pisać bo tam pewnie jeszcze pracuje.

akuku
@nnn

nnn ty to chyba z Bandy Hu..ja jesteś!!!! CO? zastanawiam się z pod którego biurka wyszedłeś skoro tak ciepło piszesz o tych dwóch PANACH.

Cze

A od kiedy można zamówić przez internet opony w firmie "Motointegrator Flota" ? Chyba coś się pomyliło... oczerniasz, ale inną firmę. MIF obsługuje zlecenia zbiorowe opon dla flot.

Mirek

OSZUŚCI!!! Zamówiłem opony na portalu, po 2 tygodniach telefon "Niestety nie mamy opon" (?)taka firma nie wie co ma na magazynie?. Wchodzę na stronę i....... opony są w ofercie!!!n Albo są GŁUPI albo OSZUŚCI!!! stawiam na to drugie.

CZE

Pracuję tam od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Praca jest wymagająca, trzeba myśleć :) pewnie dlatego większość źle ocenia. Z pieniędzy jestem zadowolony, ale nie pracuję na podstawowym stanowisku. Pojawia się opis powyżej "wykorzystywanie na maxa" a prawda wygląda tak, że pracuje w tygodniu po 8 godzin, weekendy wolne, praca w ciepłym biurze. Dla mnie to nie jest wykorzystywanie:) Jeden miesiąc miałem dużo pracy, musiałem zostawać po godzinach, ale za to premia mnie nie ominęła.

ona

Dużo obiecują, a potem w rzeczywistości praca jest ciężka za marne pieniądze. Mówią jedno potem robią co innego. Praca z podstawę plus premię. Nie polecam.

TOMEK

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE DO NIEDAWNA WYKORZYSTYWANIE NA MAXA PFF...

on
@TOMEK

mozesz powiedziec cos wiecej? bylem niedawno na rozmowie u nic i sie zastanawiam bo trzeba miec swoja dzialalnosc a niewiem jakie zarobki i jak praca?

on
@TOMEK

Tomek, Zapytaj o zarobki :) Będziesz wiedział czy chcesz założyć działalność, ale teraz dużo firm korzysta z takiej formy rozliczenia. W Motointegratorze się to opłaca.

Zostaw merytoryczną opinię o RIM Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w RIM Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy RIM Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

RIM Sp. z o.o. Sp. k.
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jana Kazimierza 55
    01-267 Warszawa