Opinie o Notio Personnel Progress Assistance Sp. z o.o. w Warszawa

Firma NOTIO PPA powstała w 1996 roku. Działa w zakresie rekrutacji różnego szczebla (direct sear

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Notio Personnel Progress Assistance Sp. z o.o. w Warszawa

Michał Nowy wpis

W jaki sposób działa i od czego jest zależna u Was premia ?

Stach Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak rzadko piszecie

BRYL Nowy wpis
@Stach

Najlepsza polska rockowa książka wszechczasów. Nawet w Gruzji i Bułgarii na nią czekają. "Gruzin" nie zawiedzie - tak jak nie zawiódł wtedy w 1976 roku.

PIOTR Nowy wpis

Firmę NOTIO zalożyła ponad 20 lat temu wybitnie utalentowana absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim . Była wtedy najlepsza w tej branży. Jesli nikt wam malolaty nie proponuje etatów w NOTIO, to znaczy, że jestescie za słabi w te kulki. Nie każdy jest geniuszem i nie każdy może zrobić wielką karierę.

Dominika

Na stronie firmy Notio Personnel Progress Assistance można znaleźć informację, że jeżeli firma nie ma wystawionego w tym momencie żadnego ogłoszenia to można wysłać e-maila ze swoim CV z dopiskiem, jakie stanowisko nasz interesuje. Czy często firma w ten sposób znajduje ciekawych pracowników i zatrudnia mimo, że aktualnie nikogo nie poszukują?

Praktykant

Wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej miałem pozytywne, stosunkowo też szybko uzyskałem odpowiedź zwrotną o przyjęciu na praktyki. Niestety to, co zostało na rozmowie mi przekazane niestety nijak się nie miało do tego co zastałem na praktykach. A największym chyba żartem jest podczas rozmowy powtarzanie o możliwości podjęcia pracy po ukończonych praktykach.

Pytania były raczej standardowe, sprawdzono też znajomość języka angielskiego. Najdziwniejsze było jedynie wypełnianie testu psychologicznego....potrzebnego do tego, aby kogoś przyjąć/nie przyjąć na praktyki(podkreślam na praktyki!)

leni

hej! na razie nie widze nowych ofert, tak samo jak pisał wcześniej @single chyba mają jakiś większy przestój.

tomek

mi się wydaje, że zawsze jest warto iść do nich na staż tam jak oni niemal zawsze przyjmują ludzi jak się sprawdzą i mają akurat wolne stanowisko. Poza tym firmami jest znana i raczej ceniona mocno w branży tak naprawdę, wiec nie mam do niej większych zastrzeżeń. A jeszcze jak będziecie mieli nowe informacje od pracowników to czekam.

elo

Bylem tam na rozmowie jakiś czas temu- robienie testów psychologicznych osobom na staż? To jakaś pomyłka. Osoby które ze mną rozmawiały- poziom 0. Odradzam, to strata czasu (nawet tego stażowego).

elo

M.Z.

raczej nie liczyłbym na zostanie tam po stażu, zwolnić pewnie Cię nie zwolnią, szybciej sam odejdziesz zniechęcony atmosferą i przełożonymi, warto byś był jak najdłużej- można Cię (usunięte przez administratora) wtedy dłużej(oczywiście za darmo)i jak stwierdzili również poprzednicy- obiecując zostanie po stażu- na słowach się kończy

M.Z.

@anonim powiem w te sposób- chyba prędzej znalazłabyś igłę w stogu siana niż osobę pracującą w tej firmie więcej niż 4 miesiące:D wykorzystują tzw. tanią siłę roboczą i tyle. Co do mojej poprzedniej wypowiedzi- zatrudnienie nie na zasadzie "do zespołu", ale jako firma rekrutacyjna zatrudniają nie więcej niż jedną osobę do swoich klientów raz na 3 miesiące, co samo świadczy o tym jak wszystko tam się kręci oraz dlaczego masz szansę zostać tam zatrudnioną po okresie stażu.

M.Z.

Nie polecenie tej firmy to chyba najbardziej delikatne stwierdzenie, poziom zachowania przełożonych- niski(w zależności od humoru, nie wiesz czy przełożony/a dziś ma dobry czy zły dzień- jeśli zły- to Ty masz problem, bo będziesz słyszał docinki cały dzień). Nagminne inwigilowanie podwładnych oraz wyliczanie co do minuty ich czasu pracy. Niedługo wyjście do łazienki będzie tam mierzone z zegarkiem w ręku jak przypuszczam. A co najśmieszniejsze- udawanie, że jest się firmą profesjonalną (robienie testów kandydatom- nawet tym na praktyki, prowadzenie liczebnie wielu projektów), która zatrudnia jedną osobę na 3 miesiące- nie przemawia na jej korzyść. Nie polecam nikomu.

niestety firma nie jest godna polecenia jeśli chodzi o stawianie pierwszych kroków w karierze. atmosfera kiepska, ciągłe docinki przełożonych i współpracowników, brak profesjonalizmu. szczerze odradzam, bo na rynku jest bardzo wiele ofert innych agencji, gdzie z pewnością znaleźć można lepsze miejsce dla siebie

K.Z

Niestety - brak odpowiedzi o zakończeniu rekrutacji (pomimo deklaracji), brak podstawowego poziomu zachowania - skoro się witamy, rozmawiamy ponad godzinę to wypada powiedzieć chociaż \"do widzenia\", a nie wyjście bez słowa z pokoju... nie wspomnę o tym, że mężczyna-gentelmen podałby płaszcz kobiecie. Generalnie nie polecam współpracy.

ola

byłam, praktyki odbyłam, nie polecam wciskanie kitu o możliwości podjęcia dalszej współpracy po okresie praktyk chyba już wszyscy praktykanci w tej firmie usłyszeli. jeśli chcesz popracować za darmo 2-3 miesiące to jak najbardziej, jeśli liczysz na coś więcej- przestań liczyć już teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Notio Personnel Progress Assistance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Notio Personnel Progress Assistance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Notio Personnel Progress Assistance Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Notio Personnel Progress Assistance Sp. z o.o.