Opinie o Legia Warszawa S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Legia Warszawa S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legia Warszawa S.A o rekrutacji.


Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legia Warszawa S.A w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

To tak nawiązując do tych poprzednich opinii, jaka jest teraz atmosfera? głównie myślę od strony gastronomii, bo jest teraz dostępna oferta (usunięte przez administratora) dla młodszego kucharza na umowę zlecenie. Nie wiecie czasem czy później już nie można zatrudnić się na stale?

Ex Pracownica Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałam w biurze na Łazienkowskiej w atmosferze plotek korytarzowych, zaszczuwania pracowników przez innych pracowników, (usunięte przez administratora)i zamiatania problemów pod dywan bo zła opinia źle wpłynie na wizerunek klubiku L.W. Nie zależnie od władzy lizusostwo jest cecha wspólna wielu pracowników w biurze. Zabawni są Ci, którzy chodzą po korytarzach z laptopami, telefonami załatwiając interes życia typu umówienie się do kosmetyczki lub barbera, odgrywają role zapracowanych ludzi. Co totalnie mija się z prawdą. Są większymi celebrytami niż piłkarze i kąpią się w blasku reflektorów rozpoznawalności piłkarzy. Polski klubik prowadzony przez kadrę zarządzającą, bez umiejętności zarządzania. Opinia dotyczy tylko pracowników biurowych. Nie dotyczy sekcji sportowej, ludzi obsługujących sklep i POK. I kto jest Mistrzem ?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Legia Warszawa S.A? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ByłaPracownica Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma odbioru godzin ani pieniędzy za nadgodziny. Kierownik kiedyś powiedział mi „ masz nadgodziny to Twoja sprawa, ze je robisz nikt Cię nie prosił o to”. A nawet wyrok Sądu Pracy nie zmienił podejścia”.

Anty polskiej piłce
Inne

Kolejny raz Legia a dokładnie jest kibole pokazali klasę na zewnętrznej arenie świata. Jak dla mnie to w ogóle nie powinno być takiego miejsca. Zamknąć wszystkie klub w Polsce a szczególnie Legię, które nie potrafią konsekwentnie rozprawic się z kilkuibolami Piłka nie dla rodzin Piłka nie dla kultury Piłka nie dla bezpieczeństwa Puki co to jestem za zamknięcie polskiej piłk, chyba że diametralnie zmini się styl piłki i kibicowania. Za całe zamieszanie odpowiedzialni są organizatorzy tylko i wyłącznie oni. Jestem za nie dla Piłki polskiej i nie dla Legii, która wszędzie robi wstyd. !!!!!!

1
anonim
Inne

czy pracownicy wciąż czują się obrażani? Mam na myśli te niskie finanse które ktoś przytaczał, czy są może do dziś bardziej adekwatne? Zresztą o jakie kwoty chodziło tak w ogóle, bo to może wartość względna? Mieli kiedyś ofertę w internecie na magazyn przy Łazienkowskiej. Czy to jeszcze aktualne? napiszecie jak się tam teraz w nim robi?

Administrator

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Legia Warszawa S.A na stanowisku Kierownik działu? Czy pracownicy dostają premie?

DZ
Były pracownik
@Administrator

Właściwie mioduscy zatrudniają samych zamiejscowych z niskimi oczekiwaniami finansowymi, a werbalne oczekiwanie premii spotyka się w tej firmie z ... obrażeniem się na ambitnego pracownika.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Legia Warszawa S.A?

Xd
Były pracownik
@Pytanie

-30% na asortyment w sklepie -50% na bilety na mecz ale tylko na ekstraklasę

Jarun
Były pracownik

Przede wszystkim w Warszawie nie ma Warszawiaków ! Prawdziwych przedwojennych warszawiaków jest ok. 5% i to na prawobrzeżu. Kibice Legii to 'słoiki"...bez obrazy...mazowiecko-kieleckich fornali z czworaków. Hymn Legii śpiewa nie Jarema Stępowski, a człowiek zza Buga...najlepszy obraz poczucia "warszawiaków" co do przynależności regionalnej, tradycji.

4
Kibic
Inne

Oglädając mecze Legii Warszawa po Przejęciu przez Michniewicza nie widać żadnej poprawy wyniki przeciętne Ze Stalą Mielec porażka Z Podbeskidziem też się szykuje porażka . To ja mogę prowadzić Legie za dużo mniejsze pieniądze .

3
Wisla
Pracownik
@Kibic

Kraków rules kmioty

1
Bartosz
Inne
@Wisla

To co? Nie jesteś za Legią Warszawa? Wiesz coś o przyjęciach tam do pracy, czy jesteś tylko kibicem?

Irena
Inne

Super, mało jest forów dla kibiców Wielkiej eLki, trzeba jeszcze smarować na stronie dla szukających pracy :3 Wie ktoś jak często zmieniają się sprzedawcy w sklepiku na Łazienkowskiej? Przegapiłam nabór :(

Zbyszek
Były pracownik
 Pytanie

Po co Miodulski zmieniać trenera? Może dać szansę młodziutkim piłkaczą utalentowanym wychowanką klubu niech w ekstraklasie walczą? A doświadczonych niech grają w pucharach bo im dobrze idzie.

3
Urszula
Inne
@Zbyszek

Nie wiesz o co chodzi? Zapewne o pieniądze :) Dobrego stołka trzeba się trzymać.

1
Krzysztof

Pamiętaj na zawsze koleżanko, to jest forum i każdy ma prawo, wypowiedzi na każdy temat, więc naucz się najpierw obsługiwać strony internetowe, a później pisz, te bzdury.

2
gery
@Krzysztof

Głupcze, to jest forum nt. pracodawców. Nie irytują cię kretyni którzy pod artykułem o Gwiezdynych Wojnach, potrafią smarzyć wypociny o PiS, Legii lub Kościele Katolickim. Owszem w Internecie można pisać na każdy temat byle z zachowanie prawa, ale w Interecie żałosny cymbale są też różne miejsca odpowiednia dla komentarzy na różne tematy.

1
Siergij

Jus dwa miechy nie ploca za prace

1
Andrzej

Zalegają mi zapłatą wynagrodzenia już kolejny miesiąc, nie wspominając o premii z zeszłego sezonu. Podobno piłkarzom też nie płacą.

3
Paula

Mobbing i molestowanie na porządku dziennym. Niestety prezes nie widzi żadnego problemu, dzięki czemu pracownik zostaje pozostawiony sam sobie na pastwę wygłodniałych zbereźników.

2
Polak

Odnioslem wrażenie że pracują tam sami homoseksualisci. Dodatkowo dość mocno smierdziało. 100x lepiej na Polonii.

1
Cwelka

LKS mistrzem Mazowsza będzie i jest

2
Cała pl jest za grecja

Grekom dolny Śląsk życzy zwyciestwa

2
anonim

Dobry gość ha ha...... Tak jak wioseczki na mazows, u

2
Piotr1975

Żule spod sklepu grali by z większym zaangażowaniem niż ta zbieranina z legii.(usunięte przez administratora)

2
anonim

Buuuuuuu.(usunięte przez administratora)

2

Zostaw merytoryczną opinię o Legia Warszawa S.A - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Legia Warszawa S.A?

    Zobacz opinie na temat firmy Legia Warszawa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Legia Warszawa S.A?

    Kandydaci do pracy w Legia Warszawa S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legia Warszawa S.A
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Legia Warszawa S.A
Przejdź do nowych opinii