Opinie o Legia Warszawa S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Legia Warszawa S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legia Warszawa S.A o rekrutacji.

Branże: Kluby sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legia Warszawa S.A w Warszawa

Sprzedaje kmio.... Każdy może kupić ten klubik zmazowsza.. Np sponsorwynik. Tak mi się wydaje.. Wstyd buraczki wstyd. Już nigdy was i fortuny nieodwiedze. (usunięte przez administratora)

Laguna

Piłkarski poker.. To powinno być podane do UEFA legia finland... Tak spr, eadc mecz

Fortuna

Forty a miała wpływ na wynik? Haha... Zlodz.......

zagłebie

słoiki z warszawki banda celebrytów...ha ha ha

Wro popiera lunbinki
@zagłebie

Kluchy. Koniec wiochy....

Finland rulles KuPS ha ha kmio

Kmioty losie. Buraczki że wsi na mazowszu. Ha ha. Kmiotki

Pogoń

Co to za wawuska na pensje nie ma żeby obstawiać kurs 4...kmioty

Wroclaw

Gdzie twoje Berno gdzie twoja koron..Piast rules

Ha
@Wroclaw

Piast Mistrz

Eryk

Tak dobrze się pracuje i dlatego nikt tu nie zagląda?

Iza

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. W serwisie GoWork.pl liczą się merytoryczne opinie na temat pracy, rekrutacji czy atmosfery panującej w tym przedsiębiorstwie. Rozmawiamy tu o miejscu pracy. Komentarze pisanie na podstawie sympatii bądź antypatii wyrażanej do danego klubu piłkarskiego nie są wartościowe dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym miejscu pracy. @Darek, czy aby na pewno nie da się powiedzieć na temat firmy nic chociażby neutralnego? @anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam jakie warunki pracy panują w tym miejscu?

Darek

Dno, dno, dno, nareszcie dno.

Hahahahha jak zawsze !!! Resztę proszę sobie dopisać .........

Dawid

Dno, dno, dno, a najbardziej mnie cieszy kiedy, ten siwy cap w długich włosach, patrzy jak jego capy, przegrywają.

Dawid

Bardzo się cieszę że ci krawaciarze odpadli, tak dalej

Iza

@Łorker, wieć firma stawia przede wszystkim na doświadczenie? Póbowałam sprawdzić aktualne oferty pracy jakie posiada Legia Warszawa S.A , jednak aktualnych nie ma, czy poza stanowiskami tj, trenerskie, istnieją zatrudnienia do biur?

Lorker
@Iza

Iza - po pierwsze primo to nie firma a klub :) Po drugie po zmianie właścicieli klub ten powoli zaczyna przypominać "tą" Legię jak za ITI - np. pomieszczenia biurowe zamieniają na open space. Obecnie są zwolnienia - moim zdaniem oni robią czystki po starym zarządzie, więc możliwe, że za chwilkę pojawią się ogłoszenia do biura.

Łorker

Do Kubala 1994: To, że nikt się do Ciebie nie odezwał to nie oznacza, że ktoś Cię oszukał. Uwierz mi, że tam jest duże zapotrzebowanie na pracę, ale prawda jest taka, że Legia może sobie wybierać kandydatów do pracy. Jeśli się do Ciebie ktoś nie odezwał to możesz mi uwierzyć lub nie, ale widocznie Twoje kwalifikacje i kompetencje były niewystarczające. Naprawdę. Żeby dostać tam pracę, to trzeba umieć przynajmniej minimum, a ludzie przesyłają swoje aplikacje które w 90% mają się nijak do ogłoszenia, bo większość przesyła z założeniem, że jest kibicem, a to tylko element fundamentu. To jednak dalej za mało.

Sandra

Sama również zawsze jestem z klubem na dobre i na złe , bo dla mnie Legia to więcej niż tylko klub (L) i bardzo chętnie bym tu chciała pracować .:)

Kubala 1994

Po prostu opisałem swoją sprawę.

Kubala 1994

Nie byłem na żadnej rozmowie po prostu oszukali mnie. Przeczytaj sobie mój post z 5.07. Tam wszystko opisałem.

Kubala 1994

Posłuchaj drogi przyjacielu powiem ci tak: Tegoż nie wiem.

Kubala 1994

Ja powiem szczerze, że nie wiem jak tam się pracuję, bo zostałem oszukany. Według mnie nie warto aplikować tam, ponieważ powiedzą ci to samo co mi, że nie prowadzą procesu rekrutacji i że mają pełną redakcję

Zostaw merytoryczną opinię o Legia Warszawa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Legia Warszawa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Legia Warszawa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legia Warszawa S.A?

Kandydaci do pracy w Legia Warszawa S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legia Warszawa S.A
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.

Legia Warszawa S.A