Opinie o AJS Parts Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AJS Parts Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AJS Parts Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AJS Parts Sp. z o.o. w Warszawa

Jak w temacie. Jeżeli chcesz zrobić karierę na lizaniu czterech liter i strzelaniu z ucha na współpracowników to idealne miejsce. Jak lubisz dać w palnik też nie ma problemu, wystarczy że będziesz donosić. Kierownik z kryzysem wieku średniego połknął kołek i próbuje na każdym kroku pokazać jakim jest macho. Kadra zarządzająca bez pojęcia o czymkolwiek. Zero organizacji pracy. Idziesz zbierać towar, za pół godziny idziesz pakować, za chwilę robić uzupełnienia towaru a najlepiej jakbyś w międzyczasie przyjął jakąś dostawę i rozładował kontener. Możesz stracić premie za korzystanie z telefonu czy głupi błąd. Praca dla ludzi którym pasuje bycie zwykłym czarnuchem bez prawa głosu.

Haha... Chyba jedna z tych osób co przyszła i nie chciało się pracować to dodała. Pracuje tutaj i właśnie to jest normalna firma, robię swoje, nikt nie krzyczy, nie ma lizania (usunięte przez administratora) czasem zbieram, czasem pakuje, ale to chyba normalne że się robi, to co jest aktualnie do zrobienia. Pracownicy normalni, kierownicy/ brygadziści- jeden lepszy, drugi gorszy, ale jak się pracuje, to się nie czepiają. Jak się trochę stanie pogada za długo, to wiadomo że są pretensje, ale to chyba normalne.

Areo

Witam a wynagrodzenie wypłacane jest na koniec miesiąca czy może do 10 tego każdego miesiąca

@Wombat

szczerze to nie bardzo mam jak na to odpowiedzieć, bo nie dość że mnie zaprosili na rozmowę to potem mnie przyjęli XD no ale może jakiegoś automatycznego maila chociaż wysyłają kto wie

popcorn

czy na magazyn uprawnienia trzeba mieć? gdzie oferty znajdę?

Soch
@ryski

A ty ile czekales na ich odp?

Daniel

Świeżo po przeprowadzce do Warszawy chciałem załapać jakąś pracę na dłuższy okres i wykorzystać jeszcze rok statusu ucznia. Zatrudniłem się przez agencję. Firma na pierwszych krokach wywarła pozytywne wrażenie. Czuć luźną i przyjazną atmosferę. Nie ma tu jakiegoś ciśnienia czy stresu. Wszystko jest jak najbardziej na luzie. Takie podejście się ceni, gdzie obecnie w firmach jest straszna nagonka i wieczne problemy ze strony kierownictwa czy szefostwa. Przynosi to odwrotny rezultat, gdzie w poprzedniej firmie dzień w dzień było tylko i wyłącznie awantura zamiast pracy. Zarobki są niezłe. Można także dorobić nadgodzinami czy sobotami. Więc jak się ma większe potrzeby finansowe firma daję szansę dorobić. Mimo, iż mamy kapitalizm pełną gębą w Polsce tu czuć bardziej solidaryzm. Do tej pracy ludzie raczej nie wstają z "płaczem" Oby tak dalej i szefostwo, kierownicy, magazynierzy czy nawet sprzątaczki będą zadowoleni, że pracują w tym właśnie miejscu.

ryski

trzeba sie dogadac, ale oni raczej idą na ręke pracownikowi

popcorn

czy na magazyn uprawnienia trzeba mieć? gdzie oferty znajdę?

Szpula
@popcorn

nie zawsze ale bardzo sie przydaja, jak chcesz na pracuj jest teraz ogloszenie na magazyniera z przyuczeniem wiec nawet jak nie masz uprawnien to bez problemu sie mozesz zglosic

tab
@Szpula

a ile trwa tutaj caly proces zatrudnienia mniej wiecej? czy da sie wyrobic ze wszystkim w mieisac?

tab
@Szpula

masz jakies rady na rozmowe czy to raczej formalnosc i jak szukaja bez doswiadczenia to i tak jest duza szansa ze przyjma od razu?

ogór
@tab

jak już cię zaproszą na rozmowę to z górki bo mi od razu po dali info czy mnie przyjmą czy nie, także zero stresu i dużo pewności siebie polecam

tshirt
@ogór

a jaka umowe na poczatek ci zaproponowali, od razu uop?

tshirt
@ogór

btw w jakim systemie pracy pracujesz?

potta

Melka

ale na biurach robi sie tez 9-17 i 10-18

skit
@potta

a jak jest z przerwami, przerwa platna?

czaha
@Melka

a jest jakiś nabór w biurach?

sportel
@skit

kiedys jak robiłem to było na 8 godzin pracy 25 minut przerwy zapewnione

fanz
@Melka

Czy to jest według was dobre miejsce na pierwszą pracę?

fanz
@fanz

Czy raczej preferują osoby z doświadczeniem jeśli chodzi o pracę w biurze?

pank
@fanz

najpierw zobacz czy są jakieś ogłoszenia i jak są to powinny być tam podane wymagania

pank
@pank

jak bez doświadczenia by cię mieli gdziekolwiek przyjąć to musisz mieć umiejętności odpowiednie, żeby ich przekonać że warto ci dać szansę. tak z autopsji mówię

Nartor
@pank

To fakt, raczej w żadnej firmie nie biorą kogokolwiek tak o. Musisz jakoś się pokazać i mieć coś co potrzebują ;)

Nartor
@pank

Natomiast znam takich którzy i bez doświadczenia dostawali fajne posady w różnych branżach, natomiast zawsze warto mieć już jakieś doświadczenie.

3 miesiące temu tez ja dodawali. Tutaj nie widzę chyba widełek? Wtedy gdy mi się pokazywała kiedyś to wynosiły od 4,5 do 5,5 tys. myślicie ze to będzie tak czy siak niezmienne? albo więcej już dają? Ciekawi mnie czy od nowego roku jeszcze będzie taka właśnie stawka czy ja jednak zmienia? czy ktoś to sprawdzał?

curry

a wiesz moze ile sie czeka na odpowiedz? albo moglbys powiedziec ile ty czekales o ile w ogole skladales cv?

nożyc
@curry

nie pamiętam aż takich szczegółów, ale wysyłałem cv jakoś początkiem miesiąca a na początku nastepnego miałem przyjecie do pracy

bohen
@nożyc

zawsze wychodzi około miesiąc na caly proces?

@bohen

zależy jak zapotrzebowanie i ilu kandydatów pewnie :)

@nożyc

ale u mnie w sumie było podobnie nawet coś troche poniżej tej liczby bym powiedział

Nicpoń
@bohen

mnie się cała rekrutacja zamknęła w mniej niż miesiąc, coś w tych okolicach ale na pewno nie był to pełny miesiąc

Lee

Zatrudnień? w sensie, że mało ludzi zatrudniają? czy rozmowa rekrutacyjna nie była rozbudowana?

Lee

Powiem szczerze, że ja bym wolał rozbudowane zatrudnienia i nieco mniej rozbudowaną rekrutację. Skoro już jesteś pracownikiem powiedziałbyś coś więcej jak ci się tam pracuje? Coś o warunkach? godzinach pracy?

szczurek
@Nicpoń

Dużo wcześniej się trzeba zgłosić czy jakoś chwilę przed wystarczy?

szczurek

pytałem o datę wyjazdy jak jest zaplanowana na przykład na czerwiec to ile wcześniej trzeba wysłać cv i się zgłosić?

ramsay

Po jakim czasie wrócą z decyzjĄ?

smigo
@ramsay

zazwyczaj po kilku dniach się odzywają

Tekaix
@smigo

Jak nic nie pisali o doswiadczeniu na magazyniera to nic na rozmowie na pewno o tym nagle nie wyjdzie?

Wek
@Tekaix

Raczej w ogłoszeniach zawsze określają wymagania jeśli chodzi o doświadczenie więc jeśli nie było nic szczególnego to niespodziewanie nic nie wskoczy

wilk
@Tekaix

też tak myśle, gdyby czegoś wymagali, to na bank by to było opisane w ofercie i też nie zaprosiliby cie na rozmowe jakbyś nie spełniał ich wymagań

Freez
@wilk

Nie wiadomo czy zaprosili czy nie, plus tak szybko ta rozmowa rekrutacyjna by się chyba nie odbyła.

Waza
@Freez

Ale on był już na rozmowie z tego wychodzi, zresztą czasem rozmowy są super szybko

Salon
@Waza

Równie szybko można zacząć pracę?

ryski Nowy wpis
@Salon

o ile cie będą chcieli, to tak

Soch Nowy wpis
@ryski

A ty ile czekales na ich odp?

Daniel

Emo
@Daniel

podobno rzadko się tu zdarza że kogoś zwalniają to prawda?

astek
@Daniel

dzięki za opinie, a możesz napisać na jakim stanowisku jesteś?

astek
@Daniel

a i jeszcze jedna kwestia, bo napisałeś, że zatrudniłeś się przez agencję, ja szukam ofert w necie, ale średnio mi to idzie, dasz znać o jaką agencję konkretnie chodzi?

zebra
@astek

Oferty przecież są ogólnodostępne na (usunięte przez administratora), jest ogłoszenie na magazyniera

niko
@zebra

to gdzie te oferty są? bo ja to chyba ślepy jestem :P

@Emo

Zwalniają, głównie tych co ślizgają się ciągłe na L4 (nikt za tydzień/dwa Cię nie zwolni jak jesteś chory, ale jak przez kwartał będziesz mieć pięć tygodniowych zwolnień, to raczej nie zagrzejesz miejsca długo). Zwalniają też typowych olewkowiczów którzy np. przedłużają sobie przerwę z 25 na 50 minut, czy też co 30 minut śmigają na kwadrans do łazienki - i tak robią kilka miesięcy - a takich ananasów też widziałem.

Kamień
@astek

właśnie też szukam ofert do tej firmy, może ktoś polecić gdzie szukać?

pracuś
@Kamień

a może też ktoś od razu powiedzieć, czy przez agencje pracy też zatrudniają?

smigo
@Kamień

ja polecam szukać na pracuj.pl i na ich stronie, jak ja sie zatrudniałem to właśnie tam swoje cv wysyłałem

Tekaix
@smigo

Wlasnie jest jedno na pracuj na ktore sie zglosilem tylko pytanie ile powienienem czekac, ile im odp zajmuje zazwyczaj ktos wie?

Wek
@Tekaix

Jak ja kiedyś aplikowałem to czekałem na odzew jakieś dwa tygodnie z hakiem to też pewnie zależy w którym momencie wysłałeś cv i jak szybko potrzebują kogoś zatrudnić

Palisad
@Wek

Pracować też jakoś w miarę szybko zacząłeś?

fotograf

tak sie dogadaliście czy oni z góry ci powiedzieli kiedy zaczynasz prace?

hukop
@fotograf

początek pracy jest do ustalenia i zazwyczaj informujesz o tym czy też pytają cię o twoją dyspozycyjnośc na początku rozmowy

hag
@fotograf

zaproponowali termin a ja się zgodziłem

ryski Nowy wpis

trzeba sie dogadac, ale oni raczej idą na ręke pracownikowi

Mariusz

Pracuję w firmie już kilka lat. Ogólnie firma na bardzo wysokim poziomie. Dba się tutaj o pracowników i o komfort pracy. Obiady gratis, opieka zdrowotna. Na plus

Freez
@Mariusz

Nie wiem czy macie jeszcze więcej jakichś benefitów, ale obiady gratis i dostęp do opieki zdrowotnej już i tak brzmi wystarczająco. Można dzięki temu trochę zaoszczędzić pewnie.

Palisad

Dostajecie tutaj umowy o pracę czy jakieś inne?

pomoc
@Palisad

dostaniesz umowę o pracę bez problemu :)

@pomoc

Po jakim czasie będzie to umowa na czas nieokreślony? wcześniej wiem, że pisali coś o okresach próbnych, zastanawiam się czy potem podpisuje się coś na rok czy już jednak można na stale?

ocho

Jeżeli idziesz przez firmę, to zaczynasz od pkt 2, jak agencje od pkt 1 Pkt 1 Agencja Jeżeli chodzisz normalnie do pracy i nie jesteś ekstremalne babologenny to po ok 5 miesiącach proponują przejście na UoP. Nastaw się dla bezpieczeństwa na 6 miesięcy 2) UoP okres próbny Niezależnie czy zaczołeś od kroku 1 czy od razu 2 - masz na 3 miesiące, 2 tyg okresu wypowiedzenia 3) UoP na czas określony Po próbnym dają na 2 lata i 9 miesięcy umowę 4) UoP na czas nieokreślony Żeby więc pracować na nieokreślony musisz przerobić między 3 a 3.5 roku.

odp

jeżeli umowa na czas określony przekroczy 33 m-ce wtedy zawierana jest z pracownikiem umowa na czas nieokreślony, wszystko tak jak wynika z kodeksu pracy

poda
@odp

a jest jakaś opcja żeby skrócić ten czas określony ? i szybciej dostać nieokreślony?

thico

jak w ogłoszeniu jest napisane o umowie o pracę to pewnie nie dadzą ci innej, ale próbować możesz najwyżej odmówią

hajesz

zdarza się ale niezbyt często, raczej sporadyczne przypadki, glównie uop dają

Doma
@hajesz

Jak jeszcze była ta oferta dla Magazyniera z możliwością przyuczenia to w niej pisali o umowie o pracę i zleceniu. ten drugi wariant mogą przeciągać co rok i tyle? dają mimo wszystko czasem jakieś korzystne warunki?

nd
@Doma

w sensie że korzystne warunki na zleceniu? z tego co wiem to pewnie tak bo troche ludzi tak pracuje wiec musi to jakoś im się opłacać

medi

no to pewnie tez w duzej mierze zależy od twoich preferencji

Salon

Umowa o pracę jest o niebo lepsza od jakiejkolwiek innej

primo
@Salon

czemu tak uważasz? mógłbyś jakoś to uzasadnić?

primo
@Salon

sorki, być może to głupie pytanie ale poważnie się nad tym zastanawiam bo to moja pierwsze podejście do jakiejkolwiek poważnej pracy i zbieram opinie z różnych źródeł

blackdog
@primo

Na umowie o prace masz chociazby okres wypowiedzenia lub mozesz przejsc na umowe na czas nieokreslony

blackdog Nowy wpis
@blackdog

Wazne tez sa na pewno urlopy, bo na uopie bez problemu sa platne a na zleceniu z reguly nie chyba ze sie dogadasz jakos z pracodawca

Patka

Jeszcze parę miesięcy temu proponowali magazynierom zarobki do 5 500 zł. teraz jak jest już widoczna oferta to nie wskazują w niej na ewentualne widełki. co może być tego powodem? Może mi ktoś napisać wprost czy 6 000 zł jakoś się teraz przebije?

Magazynier

pozytywny, widać że gościu trochę już w życiu przemielił

pytania ok najpierw ogólne o pracę, później trochę konkretnych

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jerzy

Siemano. Ja w sprawie tego ogłoszenia na magazyniera, co teraz firma szuka. W sumie stawki podane brutto wyglądają nieźle ale chcę dopytać, ile realnie wychodzi z dodatkami? Bo w ogłoszeniu podali tylko, że premie są ale nie napisali w jakiej wysokości? Jeszcze mnie ciekawi, czy rzeczywiście jest możliwość awansu? Napisali, że rozwój tylko nie wiem, czy wraz z rozwojem są i wyższe stanowiska do osiągnięcia?

ekhm
@Jerzy

a jakie cie stanowisko ostatecznie interesuje?

niko
@Jerzy

aktualne to jeszcze? gdzie wysyłałeś cv? podasz maila?

@Jerzy

Odnośnie widełków. Dół widełków - to podstawa. Góra widełków - podstawa z premią. Premia jest uznaniowa, ale najłatwiej ją stracić za wzięcie UŻ/Urlopu w poniedziałek - jest najwięcej roboty wówczas, więc brak każdej osoby poważnie utrudnia pracę. Wiem też, że kilka osób straciło premię za błędy, jednak mówimy tu o skrajnej recydywie, i raczej poważnych babolach pokroju złego nabicia 100 sztuk towaru, co powoduje ich szukanie przez kilka dni. > Jeszcze mnie ciekawi, czy rzeczywiście jest możliwość awansu? To jest taki płynny termin, gdzie zależnie od intencji mogę pisać że da się, albo że się nie da. Wszystkie osoby będące "ponad" magazynierami, to są osoby które zaczynały od "zwykłego" stanowiska magazyniera i przeszły wyżej. Liczba miejsc też jest ograniczona, bo każdy być brygadzistą nie może. Trochę zależy w czym się specjalizujesz, i od farta. Dla przykładu, jeżeli dobre ogarniasz np. dostawy, dobrze się tam czujesz i akurat ktoś kto jest przypisany na stałe do dostaw się zwolnił/potrzeba poszerzyć zespół to jest szansa, że załapiesz się szybciej. Jeżeli akurat nikt się nie zwalnia/wystarczą obecne stany, to możesz czekać dłużej. Prędzej czy później ogólnie jest szansa awansu. Często się to odbywa na zasadzie castingu wewnętrznego, więc zamiast mianować konkretną osobę, jest okienko żeby się zgłosić, no i wybierana jest potem osoba która robi najdłużej i najlepiej (bo wiadomo, że jak ktoś tłucze babola za babolem, to choćby i miał tysiąc lat stażu, to raczej nie awansuje ;) )

kompan
@ocho

Ten sposób awansowania brzmi bardzo logicznie i daje możliwość równych szans, a powiesz coś jeszcze na temat godzin pracy i ogólnego rysu firmy? Jakie dostrzegasz największe plusy?

roluk

my na magazynie robimy na dwie zmiany 6-14 i 14-22

przewagi
@kompan

ogólnie to firma bardzo uczciwa w stosunku do pracownika i taka do dogadania sie jak cos trzeba załatwic przynajmniej z mojego doswiadczenia

przewagi
@kompan

plus miła atmosfera i naprawdę dobre warunki pracy, szczegolnie w porównaniu z innymi pracodawcami, wiec firma moim zdaniem z tych porządniejszych

foton
@przewagi

a jest tutaj jakaś opieka medyczna? medicover albo luxmed na przykład?

waligura
@foton

tak masz luxmed tylko pamiętaj że po okresie probnym, bo ja sie na tym raz przejechalem :P

waligura
@foton

plus dodam tak jeszcze od siebie że firma daje duzo pieniedzy na dodatkowe szkolenia czy to jezykowe, czy żeby pracownicy jakieś uprawnienia zdobyli wiec naprawde fajnie

mielony
@waligura

a jaki to jest pakiet? jakis w miare szeroki? szukam czegos szerszego niz podstawa i czy uwzglednia on czlonkow rodziny? w poprzedniej robocie mialem bardzo slaba opieke i nie chce po raz kolejny zle trafic

Lux
@mielony

Lux med rozszerzony, więc sporo tam opcji i dostęp do leczenia, pracodawca oplaca ten abonament. Nie wiem niestety jak to jest z czlonkami rodziny bo osobiscie nie potrzebowalem tej opcji. Moze ktos wie ?

@mielony

Tutaj opieka jest taka dosyć standardowa, moim zdaniem wystarczająca. Szybkie terminy, dużo lekarzy. Niestety nie wiem czy mozna podpiąć rodzinę, trzeb poczekać na odpowiedź kogoś z rodziną

bingi
@Moris

hej, wiesz może jak tam teraz rekrutacja u was wygląda po nowym roku? macie coś?

bingi
@Moris

gdzie mogę tego ewentualnie szukać?

Gsz
@bingi

Ja akurat nie kojarzę, ale zobacz sobie czy nie wstawili gdzieś ogłoszeń.

sos
@Gsz

a gdzie najlepiej wysylac?

Gsz
@sos

Na pracuj oferty wstawiają z reguły więc raczej tam.

gez
@Gsz

a jest jakas roznica w tym gdzie sie wysyla? czy to raczej obojetne

Kaskader
@gez

No już nie przesadzajmy, że nawet coś takiego trzeba skonsultować na forum. Wyślij tam gdzie są oferty, tylko tyle i aż tyle. Nie róbcie z siebie takich sierotek, no błagam, a jeśli ktoś poległ na etapie wysyłania CV, to ja nie wiem czy chciałbym z kimś takim pracować, bo obowiązki w robocie są, umówmy się, kilka leveli wyżej jak chodzi o trudność, niż taka podstawa podstaw. Na pracuju na pewno masz możliwość sprawdzenia, czy twoja aplikacja została otwarta, więc to moim zdaniem jakaś przewaga, bo wiesz, że w przypadku jak się nie odezwą, to nie dlatego, że nie dostali aplikacji, tylko dlatego, że nie przeszło się wstępnej selekcji.

bonaparte
@Kaskader

niektórzy by chcieli odp na już, a czasami wiem że firmy zbierają cv i po jakimś czasie dopiero zaczynają się kontaktować z wybranymi kandydatami

Relik
@bonaparte

Chcac wybrac najlepszego kandydata nie dziwi mnie to, ze czekaja na wieksza ilosc nadeslanych zgloszen.

Areo

Kłoda
@Areo

to ja jeszcze dopytam czy wynagrodzenie jest na czas wypłacane?

@Kłoda

Tak, wynagrodzenie jest wypłacane na czas. Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to non stop poszukujemy nowych pracowników (firma się mocno rozwija). Praca na magazynie jest w pełni zautomatyzowana. Praktycznie wszystkie wózki są elektryczne. Magazynierowi też przysługuje codzienny, refundowany przez firmę obiad :)

felix
@Kamil

o to bardzo fajna inicjatywna. nawet przyslowiowo symbolicznej zlotowki nie trzeba doplacac za takie obiady? :)

Mors
@Kamil

Czy w takim razie do pracy na magazyn potrzebne są uprawnienia?

Mors
@Kamil

Albo jak jest z doświadczeniem, wymagają od początku już wcześniejszej pracy na tym stanowisku?

ruwka
@Mors

ale z tego co pamietam w firmie występowała możliwosć przyuczenia i doświadczenia nie wymagano

@ruwka

to sa jakies kursy do ktorych mozna przystapic?

@Mors

jakie uprawnienia masz na mysli?

na wozki widlowe?

@enzo

no pewnie tak, jest tutaj wymagane żeby mieć uprawnienia na wózki widłowe?

@enzo

ewentualnie czy w trakcie pracy już można go zrobić?

@felix

Z tego co kojarzę, to nie trzeba :) Jeśli chodzi o doświadczenie na magazynie, to przyjmujemy też bez doświadczenia - zdobędziecie je w trakcie :)

mag
@Webb

ewentualnie jakies inne szkolenia czy sa? nawet juz dla starszych pracownikow

mag
@Kamil

dlugo trwa rekrutacja zazwyczaj czy dosc szybko sie zaczyna prace?

Ghort
@Kamil

Kojarzysz może gdzie znajdę teraz ogłoszenia na magazyn? bo przyjąłbym się

Majman
@Ghort

z tego co kojarzę jak ja się przyjmowałem to szukałem na pracuj, ale pewnie jak wpiszesz AJS praca w google to ci coś wyskoczy.. a ogólnie chyba teraz kogoś szukają więc może akurat ci się uda załapać :p

@mag

zależy gdzie na magazyn masz rozmowę z kadrą i w zasadzie od razu decyzja o zatrudnieniu jest podejmowana, więc leci to szybko

@war

a nie przepraszam od jakiegoś czasu rekrutacje już chyba hry normalnie przeprowadzają a nie kadra magazynu, mój błąd

jeto
@war

co na tej rozmowie? jakies pytania albo zadania dają?

jeto
@Majman

dużo ogólnie kandydatów? jest konkurencja na jedno miejsce

lifip
@war

Sa gdzues teraz aktualne ogloszenia czy najlepiej bedzies sie zglosic do nich tak po prostu na maila?

@lifip

Na magazyn to wczoraj wrzucili na taki portal z ogłoszeniami w razie czego. Ale swoją drogą nawet jeśli podeślesz się na maila to jesteś barny pod uwagę czy nie? Lepiej teraz dosłać też na innych stronach? Na te spontaniczne w ogóle jest jakaś reakcja?

Kamil

Jesteś brany pod uwagę. Wrzucam też ogłoszenie z pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-z-mozliwoscia-przyuczenia-ozarow-mazowiecki-artura-i-franciszka-radziwillow-5,oferta,1002893762

Rebv
@Kamil

Hej, czy z możliwością przyuczenia oznacza że nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie? Jak wtedy wygląda ta praca?

perl
@Rebv

no jak chcą cię przyuczyć to chyba nie potrzeba... zresztą w tym ogłoszeniu wszystko jest napisane

Skyr

Takie przyuczenie wtedy wlicza się do okresu próbnego czy liczy się oddzielnie jako jakieś szkolenie?

Willo

Myślicie, że na tę ofertę na magazyniera można się jeszcze zgłaszać? Widzę, że już trochę wisi a zależy mi na znalezieniu pracy.

Willo
@Skyr

W ogóle myślicie, że takie przyuczenie będzie dobrym pomysłem na początek pracy? Chcę znaleźć pierwszą pracę teraz i zastanawiam się właśnie nad magazynem.

@Willo

Tylko teraz pytasz ogólnie o branże i sam magazyn czy akurat właśnie dokładnie tę samą firmę? To też od tego pewnie zależne? Mimo wszystko jak tak patrzę chociaż na te gwiazdki na forum to jest 4,9 / 5 na ponad 200 ocen, to może start będzie dobry? a co z dalszym rozwojem, jak ten aktualny oceniacie?

@Willo

Ogłoszenie wisi non stop, bo szukamy non stop nowych pracowników :) Firma bardzo się rozwija i potrzeba nam bardzo dużo rąk do pracy.

hikikan
@Kamil

dobrze wiedzieć że aktualne bo też miałem wątpliwości

hikikan
@hikikan

jak coś ja kandydat

batts
@Kamil

skoro jest takie zapotrzebowanie to chociaż krócej trochę się czeka?

Agnieszka
@batts

Ciekawa sugestia, ale w sumie może to zależy od teraz jak się HR sam w sobie wyrobi? Pytanie tez teraz jak to cale przyuczenie magazynierów może wyglądać? nawet przy pojedynczej osobie organizują szkolenia? i co z zapotrzebowaniem na inne stanowiska? są jeszcze jakieś bez doświadczenia?

Noen
@Agnieszka

Na magazyn tutaj szukają osób bez doświadczenia? Jak wygląda sprawa z uprawnieniami?

melnix
@Noen

obecnie szukają z możlwiościa przyuczenie więc bez można sie zgłaszać :)

interesant
@melnix

Możesz powiedzieć jak wyglada taka praca z przyuczeniem? Bo podejrzewam, że warunki zatrudnienia moga byc inne niż na normalnej?

aubum
@interesant

a to nie chodzi o to ze na początku masz przyuczenie i tyle?

aubum
@aubum

to nie powinno nic zmieniać w jakiejś dłuższej perspektywie, może jedynie na początku ale później pewnie jakoś się to wyrówna

mielony
@Kamil

dobrze to wyglada, wozki elektryczne usprawniaja prace, wiesz moze jak jest z nastrojami? ludzie sie lubia? trzymaja sie razem? atmosfera jest dla mnie wazna w pracy

curry
@Kamil

czyli mozna u was liczyć na jakiś pełny proces wdrożeniowy do pracy? we wczesniej pracy to było pożal się boże i prawie palec straciłem

@mielony

Atmosfera na magazynie jest bardzo pozytywna. Nie ma kłótni, nie ma problemów pod warunkiem, że uczciwie pracujesz :)

@curry

Tak, po przyjęciu przechodzisz obowiązkowe szkolenie bhp.

pensja
@Areo

chyba nikt wyżej w końcu nie odpowiedział, więc jak coś to u nas pensje są wypłacane do 5ego dnia miesiąca

penne
@pensja

czasem nawet wcześniej jak termin w weekend wypada

dzięcioł
@Kamil

orientujesz się czy teraz kogoś potrzebują? albo czy można wysłac po prostu swoje cv bez otwartej rekrutacji na pracownika magazyniu czy taki rodzaj aplikacji nie ma szans powodzenia?

@dzięcioł

Można bez problemu wysyłać cv. Adres mailowy znajdziesz na ich stronie www. Non stop prowadzą rekrutację na magazynierów i non stop zatrudniają nowych.

milky way
@Kamil

bez doświadczenia na luzie można próbować?

wektor
@milky way

podbijam pytanie sam się zastanawiam czy aplikować, ale nie mam za bardzo doświadczenia i nie wiem czy ryzykować

brzydal
@wektor

a nie pisze w ofercie nic o doswiadczeniu? jesli nie, to pewnie nie wymagają konkretnego

@wektor

Bez doświadczenia też można aplikować :)

Fircyk
@Kamil

skoro masz możliwość tutaj pracować to zapytam od razu co byś powiedział o stabilności zatrudnienia? dobre miejsce żeby się na dłużej zatrzymać?

Napoleon

Pracuję już tutaj 2 lata i nigdy nie miałem sytuacji, żeby wypłata nie była na czas, albo się nie zgadzała

Napoleon
@Fircyk

A jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia - to tak jak mowię, 2 lata juz tutaj jestem i nigdzie sie nie ruszam, z tego co wiem to ludzie nie narzekają. Myśle, że praca bardzo stabilna

pazur
@Napoleon

ogolnie dobry kontakt miedzy soba trzymacie w pracy?

pazur
@Napoleon

na jakiej umowie pracujesz po takim czasie?

@pazur

ja od początku pracuję na umowie o pracę, jestem juz zatrudniony dosyć długo, ale umowę o pracę można było dostać od ręki, nie jest to uzależnione od stażu pracy

@pazur

myślę, że można go nazwać dobrym, wiadomo, że każdy jest inny i czasem ktoś przyjdzie w gorszym humorze, ale tak jest zawsze jak się pracuje z ludźmi. Ja nie narzekam mam fajną ekipę jest z kim pogadać i nikt nikomu nie utrudnia pracy

Gxjx
@Moris

ja tez mialem odrazu uopa, z tego co wiem to wszyscy znajomi z pracy tez mają

Gxjx
@pazur

zalezy jak sie trafi, u mnie akurat ekipa spoko, ale wiadomo ze to tez od ciebie zalezy czy sie dogadasz z resztą

Ula
@Gxjx

Zależy jak się trafi? U Ciebie za pierwszym razem było już ok wiec nie myślałeś nawet o żadnej zmianie? A czy są one w zasadzie jakkolwiek możliwe? można się podmienić z kimś i przejść do innego zespołu pod pewnymi argumentami?

zegarmistrz
@Gxjx

wiesz może jak tutaj wygląda sprawa z doświadczeniem?

ndr
@zegarmistrz

na co aplikujesz?

Drogi
@zegarmistrz

Najlepiej się kierować ogłoszeniem, tam zazwyczaj są wyraźnie wypisane wymagania na konkretne stanowiska

rzymianin

posprawdzaj w ogloszeniach, na stówe jest tam napisane czego wymagają od kandydata

bogo

Do mnie blisko do dwoch tygodni sie odezwali

Wombat
@bogo

Dają jakoś znać wszystkim którzy wysłali cv jeśli ktoś się nie zakwalifikuje? czy nie bardzo się tutaj takie zwyczaje praktykuje?

@Wombat

Nie ma się co (usunięte przez administratora) firma ma coraz więcej klientów co za tym idzie pieniędzy wiec wiadome ze szukają coraz to głupszych zasad dzięki którym mogą uwalić coś z premii pracownika Jak lubisz zabieranie premii za głupoty to jest to miejsce dla ciebie zapraszamy

Wczoraj dodali ofertę dla fakturzysty ale bez wskazanych widełek placowych. Jakich można się spodziewać? Zastanawiam się czy będzie to okolica minimalnej czy jednak trochę ponad skoro tak jak wskazano w opisie dodatkowo chociażby wspiera się eksport

Szkoda gadać

Ogólnie klimat kiedyś może I był spoko ale potem zmieniło się kierownicstwo na takie które przypina bicepsa w kanciapie zamiast zainteresować się pracownikami i próbuje im zmierzyć ręce przy przywitaniu się... ale to temat na całą książkę więc przejdę dalej. Jeden z kierowników zmiany (plis size) czepia się dosłownie o wszystko nawet jak z twojej firmowej odzieży można zrobić już (usunięte przez administratora) do mycia podłogi to ten i tak nie wyda ci nowych bo " on w swoich SIEDZI na (usunięte przez administratora) już 3 lata o butach nie wspomnę a jakbyś chcial marker bo twój się wypisał to zaraz jeste telefon do twojego brygadzisty jakim prawem odciągnąłeś się od pracy. Cały czas ktoś o coś się przywala albo stara się zepsuć ci dzień... jedyny dxiel warty uwagi to spedycja bo tak dowodzi taki git z wolności że aż miło same sztywne zasady A o kwestii podwyżek to szkoda gadać żeby dostać coś więcej niż marne ochłapy to musisz albo lizać (usunięte przez administratora) albo zostawić w firmie kręgosłup po roku pracy za marne ochłapy bo jak ogarniasz pracę i się starasz to No najwyżej pochwała wzrokową przez kamery

Ivo

Cześć, czy bezpośrednio po szkole da się tutaj złapać pracę bez doświadczenia? :)

kurat
@Ivo

raczej tak, zresztą nie wiem co cię interesuje ale na magazyn biorą np. z przyuczeniem

@Ivo

tak, na kilku stanowiskach na pewno

chmura
@Ivo

najlepiej obczaj sobie ogloszenia, tam powinno ci pisac czy wymaga doswiadczenia czy nie

glovo
@chmura

Czyli gdzie dokładnie można się zgłosić?

@noem

Jakie stanowiska macie przy tym głównie na myśli? I jak to jest z naborami na nie? osoba z doświadczeniem nawet mniejszym zazwyczaj przebije kandydata bez niego? Ciekawe czy ciężko jest się dostać

Jurek

Nawet jak nie wiesz ile to jest 2+2 to masz 99% szans na przyjęcie, co drugi tutaj jest półmózgiem i nie zna tabliczki mnożenia na poziomie podstawówki. Sztuka jest sztuka. Przyjmowani są ludzie jak leci. W ciągu roku przewinęło się tu luźno ponad 100 osób

hun

Cześć, myślę nad złożeniem tutaj cv do pracy na wakacje od studiów. Myślicie, że jest tu taka możliwość żeby porobić tylko przez te parę miesięcy?

hun
@hun

a, i jeszcze jeśli jest taka możliwość to myślicie, że zlecenie wchodzi w grę?

@hun

tak zazwyczaj na wakacje i tak jacys studenci pracują wiec nie wydaje mi się żeby kiedyś firma miala problem z zatrudnianiem takich wakacyjnych pracownikow

@hun

tak z tego co wiem studenci normalnie sa dogadani na zlecenie i tak robią wiec to nie powinien byc tez problem

@hun

a tak sie jeszcze upewnie o jakie stanowisko ci chodiz? magazyn nie? czy ty o biuro pytasz na jakis staz bo to moze byc inaczej wtedy nie wiem

B.
@Cukrew

To może ja odpowiem. W biurze pracowałam na umowę o pracę, tak samo jak reszta moich współpracowników na tamten moment, więc podejrzewam, że na tych stanowiskach raczej umowy zlecenia nie będzie.

B.
@Cukrew

Stażystów z tego co kojarzę żadnych przy mnie nie było, ciekawa jestem czy tak trafiłam czy wcale nie organizują staży. Jakby jakiś obecny pracownik się wypowiedział to wtedy by ci to na pewno pomogło.

laccar
@B.

na UOP mialas jakies benefity od firmy?

Zadrak
@laccar

bony na swieta, luxmed jest i jedzenie dla pracowników

Zadrak
@laccar

dodatkowo oczywiście premie i możesz sie dostac na szkolenie czy jakies kursy jak dobrze pojdzie

chlorek
@Zadrak

jedynie na uopie przysluguja ci benefity?

chlorek
@Zadrak

liczy sie to dopiero po zakonczeniu jakiegos okresu probnego?

Dotti
@chlorek

ja pracowałem na uopie i mi przysługiwały, nie wydaje mi się że na zleceniu przysługują ale mogę się mylić

Dotti
@chlorek

i z tego co kojarzę to na pewno po okresie próbnym wpadała opieka medyczna

Glorka
@Dotti

a to akurat spoko, a która opieka medyczna jest tutaj kojarzysz ?

Btyn
@Glorka

mamy lux meda po prostu

Modus
@Btyn

Na czym polega ta opieka medyczna? Nigdy wcześniej nie miałem

Gb
@Modus

w ramach lux medu pracodawca pokrywa leczenie jak idziesz do lekarza, oczywiście do jakiejś kwoty

Gb
@Modus

i masz listę specjalistów do których możesz się w ramach tego zgłosić nie do każdego się da

felix
@Btyn

firma do niego doplaca czy w calosci jest pokrywany?

@Gb

luxmed to bardzo dobra opcja dla pracowników więc ja bym się cieszył jakbym miał możliwość to mieć tutaj

brb
@Gb

ja nie co z innej beczki, ale czytałem że u was można podnosic kompetencje na danym stanowisku i organizujecie szkolenia, to prawda?

@brb

prawda, ale jakie stanowisko cię interesuje?

Wario
@Gb

Nie do końca dobrze to ująłeś. To jest forma pakietu medycznego - opłacają ci abonament i masz bardzo szeroki zakres jak chodzi o lekarzy i specjalizacje. Tu mamy rozszerzony, więc łatwo można dostać się do kogo akurat ci potrzeba, no i terminy są rozsądne, do lekarza pierwszego kontaktu praktycznie od ręki, do specjalistów czasem trzeba chwilę poczekać, ale nadal, nie jest to czekanie 3 lata, jak w przypadku NFZ, raczej kwestia tygodni max.

Salivan
@Wario

Zgadzam się z przedmówcą, te prywatne opieki to wielki plus dla pracowników, szczególnie właśnie na poziomie czasu oczekiwania. Dodatkowo często zdarza się, że ludzie po prostu rezygnują z terminów więc można się wstrzelić do specjalisty nawet w ten sam dzień ;)

Ozi
@Wario

NFZ to jest jakiś koszmar tutaj serio jest taki szeroki pakiet specjalistów że nie trzeba później i tak kombinować żeby się np do laryngologa dostać?

To po jakim czasie ludzie z tego całego magazynu jednak odchodzą? Widzę te komentarze odnośnie tego całego przyuczenia, teraz tez znowu wisi taka oferta i zaczynam się zastanawiać na jak długo zostają ludzie w firmie po tym całym przyuczeniu? Czy wiecie?

ocho

Z reguły są stałe scenariusze Scenariusz 1 1) Przyjdzie nowy z agencji 2) Zacznie chodzić w kratkę, bo on ma SWOJE ŻYCIE, np 3x w tygodniu 3)Po jakimś czasie zostaje zwolniony Scenariusz 2 1) Przyjdzie nowy z agencji 2) Zostanie przydzielony do określonej czynności - np. Pakowanie na określonym kurierze 3)Po jakimś czasie jest sytuacja, że trzeba wesprzeć np dostawy, które są cięższe fizycznie 4)Obrazi się i odejdzie Scenariusz 3 1) Przyjdzie nowy z agencji 2) Przydziela go do np. Do pakowania 3) Ma tam słabą wydajność 4) Przerzuca go na wydania, bo może tam wydajność wzrośnie 5) Obrazi się i odejdzie Scenariusz 4 1) Przyjdzie nowy z agencji 2) Podźwiga kilka kartonów 20 kg 3) Po kilku dniach stwierdzam, że ta praca jest za ciężka i rezygnuje Scenariusz 5 1) Przychodzi nowy z agencji 2) On tu jest na chwilę 3) Po miesiącu go nie ma Scenariusz 6 1) Przychodzi nowy z agencji 2) Jest zdziwiony że jest zatrudniony przez agencję, a nie przez firmę (sic!) 3) Dowiaduje się, że agencja ma stawkę godzinową (30 pln/h) a nie stała pensję 4) Dowiaduje się, że agencja przesyła wypłatę 10 lub 20 a nie 5 5) Obraża się, i rezygnuje Scenariusz 7 1) Przychodzi nowy z agencji 2) Robi Po 8-10 błędów na dzień 3) Nie rokuje na poprawę, pomimo porad jak może zmniejszyć ilość błędów 4) Traktuje to jako zlosliwosc/atak gdy ktoś do niego się zgłasza, zamiast kablować brygadzistom i reaguje agresją 5) Każdy chce z tą osobą mieć jak najmniej współnego 6) Błędy tej osoby są zgłaszane brygadziście 7) osoba się obraża i rezygnuje twierdząc że cały świat się na nią uwziął lub osoba zostaje wywalona za to że robi ogrom błedów Osoby wpisujące się w te scenariusze to spokojnie 8 na 10 nowych Mówię o agencji pracy, bo na umowie o pracę ciężko dołączyć jako absolutny Świeżak, z reguły biorą osoby z kilkoma latami doświadczenia.

@ocho

Zwykle ale nie zawsze? W przypadku dołączenia jako świeżak podejście do pracy też jest inne i trudniej jest by ktoś zrezygnował? To samo w przypadku osób doświadczonych? Nieczęsto odchodzą? Jak proces rekrutacji w ich przypadku wygląda?

Waldek

Witam, dostawy do firmy jak sa realizowane ? Towar przyjezdza na paletach, czy kontenerem z chin ?

Roksana

I jak pracuje się teraz przyuczającym się magazynierom? widzę, że oferta z takim właśnie nagłówkiem kolejny raz została opublikowana. Dlaczego ją odświeżają? Ludzie tak szybko się uczą, że przechodzą wyżej i dalej za świeżakami się rozglądają? Dlaczego? ile ma płacone osoba z doświadczeniem teraz?

@Roksana

Dlaczego po raz kolejny jest dostępne ogłoszenie? To ja odpowiem: Firma się ciągle rozwija, otwarty w 2023 roku magazyn we Włoszech, obecnie otwierany nowy magazyn w Niemczech. Za tym idzie coraz większe zapotrzebowanie na pracowników, ponieważ pracy nie ubywa, a jest coraz więcej przy rosnącej liczbie klientów i zamówień. Zapraszam do kontaktu z recepcją i spotkanie z kierownikiem, a na pewno odpowie na wszystkie pytania. Ja pracuję tutaj półtora roku i dobrze mi się tutaj pracuje.

Czy na magazynie ludzie się integrują? Widziałem tamten wątek w którym pisaliście o przyuczeniu i tym jakie finanse kiedy występują a także to, że atmosfera jest ok i ze kasa się nie spóźnia. Po przeczytaniu benefitów w ofercie cos nie wpadły mi w oko właśnie żadne imprezy integracyjne ani inne podobne wydarzenia. Pracodawca wiec niczego nie organizuje? A pracownicy?

Od czego jest skrót AJS?

Ciekawa

Nie wiem, kiedy wypłacają, ale ta kasa dla magazyniera (na okresie próbnym 4.500-5.100, po nim 4.700 – 5.500), wygląda nieźle. Jak wygląda to przyuczanie? Bo przyznam, że ze skanerem nie pracowałam jeszcze, tylko z opisów znajomych pickerów wiem, jak działa. Ile czasu takie szkolenie wstępne trwa?

co

nie wiem co sie tak burzysz, to naprawde całkiem nieźle szczególnie że na magazynach podwyżki dwa razy do roku lecą więc to jest tylko stawka na początek tak naprawdę. przy obecnej sytuacji na rynku gdzie lepsze warunki finansowe na magazynie znajdziesz???

@co

A co z pozostałymi warunkami uzupełniającymi? Piszesz o podwójnej podwyżce. Jak konkretnie wypadają? W jakich okolicznościach i w jakiej wysokości? I co z jakimiś dodatkami?

Weronika

Ciekawa jestem strategii kadr, która sprawia, że kandydat na stanowisko specjalista ds. reklamacji i kontroli jakości nie zna budżetu jaki jest na niego przeznaczony. Co sprawia, że w ogłoszeniu dla magazyniera można podać stawkę na okres próbny i po nim, a na powyższą posadę - nie? Może ktoś z Was zna widełki specjalisty i naprawi ten błąd za firmę?

JM

w jakim wieku sa magazynierzy? Pytam bo ja jestem 50+

ekhm
@JM

a jakie to ma znaczenie? jak się znasz na robocie, to żadne.

Mezo
@JM

w różnym wieku pracują osoby starsze i młodsze też

vir
@Mezo

a stawiaja bardziej na doswiadczenie? czy nie trzeba miec jakiegos dlugiego stazu pracy?

Durum
@vir

Wszystko zależy od tego jak masz w ofercie napisane. Jak podają jakiś konkretny staż pracy to wypadałoby spełniać wymogi

Durum
@vir

Jak masz napisane, że potrzebujesz doświadczenia, ale bez konkretów, to chodzi o to, żebyś miał już jakieś know-how w kwestii tej roboty moim zdaniem, więc jak masz coś takiego, nawet jak nie robiłeś w podobnej pracy, to wspomnij o tym w umiejętnościach czy coś

@Durum

a ogarniasz czy szukaja teraz kogos do it? widzialem jakis czas temu oglszoenie od was i chyba juz nieaktualne ale wole sie upewnic

@Durum

chyba ze mozna im podeslac tak po prostu swoje cv na maila?

@Durum

bede wdzieczny za odp, bo czas tez sie dla mnie liczy. ile tez tu trwa wgl taka rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o AJS Parts Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AJS Parts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AJS Parts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AJS Parts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AJS Parts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AJS Parts Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AJS Parts Sp. z o.o.