Opinie o Qumak SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Qumak SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Qumak SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qumak SA w Warszawa

Firma krzak oszukują ludzi wykorzystują płacą najniższa krajowa a na rozmowie mówią o kokosach tragedia poprostu nie polecam nikomu tam pracować Moje sugestie dla Qumak SA: Zamknąć Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać ludzi wypłacać na czas i przede wszystkim przeszkolić kierownikow

makaron
@Anonim

Czego oczekiwać po firmie IT która ma problem z kończeniem projektów. Za dużo budowlańców a za mało profesjonalistów.

517-921-326

Poszkodowanych z nieopłaconymi fakturami proszę o kontakt.

Matylda
@517-921-326

Taki prawilny człowiek jak Kaczoruk i nie zapłacił faktur po sobie?

Geje Nowy wpis

eDŚ-a robili tak że ekipa która rozpoczęła projekt bawiła się wyśmienicie, imprezy, wspólne picie, tylko postępów brakowało. Jak rozliczyć kolegów lub rodzinę? Kutrzebą przejął projekt bo chyba za dużo kierownictwo projektu kłamało na temat postępów. Oczywiście spektakularnie wywali projekt. Kontroluj od samego początku projekt bo jak widać kolegów masz ale nic nie robią.

Kaczoruk z tylnego siedzenia rządził w Qumaku, Suchenek i inni to tylko dla picu powołani. Jak to się stało że Kaczoruk nie był w RN a ciągle przesiadywał w Qumaku, podejmował decyzje, przesłuchiwał pracowników.

panbuka Nowy wpis

Czyli to sukcesy Kaczoruka w postaci tych wszystkich projektów, uwalonych, z karami umownymi, prokuratorem w tle. Oby tak dalej, jesteś zwycięzcą. Mam nadzieję że wkrótce trafisz do więzienia na długie lata.

Cyber

Może i rzucamy się na duże projekty a powinniśmy robić strony internetowe za 200pln ale za to dajemy pracę swoim kolegom i pociotkom.

Kryptogeje
@Cyber

Może i handlujemy sprzętem co nie jest takie trudne ale i tu mieliśmy wtopy bo sprzedaliśmy dyski ZUS bez wyczyszczenia ich. #rozliczycPisiory

KrysztalyPiS

Dożyliśmy wspaniałych czasów gdzie kandydaci w najbliższych wyborach wstydzą się że przynależności do pisiorow. Kaczoruk? Ty też zmienisz barwy? Konfederosja czeka z otwartymi rękami.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Qumak SA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Karol

A to Polska firma? Kto jest właścicielem?

seba
@Karol

Większość akcji miał Stanisław Ryszard Kaczoruk i jego ziomki z budowlanki więc to nie była polska firma a ruska.

Boki

Boki zrywałem jak przeczytałem że Qumak się żali że nie ma już projektów rządowych i to po wygranych wyborach przez pisiory. Kaczoruk sam przyznał że po wygranych wyborach jego partii coś walnęło w gospodarce. To było tak śmieszne, takie prawdziwe. Haha

@Boki

I jeszcze chcieli wyjść po za Polskę, wstyd na inne kraje chcieli roznosić?

517-921-326

Poszkodowanych z nieopłaconymi fakturami proszę o kontakt.

Matylda
@517-921-326

Taki prawilny człowiek jak Kaczoruk i nie zapłacił faktur po sobie?

Tomimu

(usunięte przez administratora)niczym z PRL mocna w gębie tylko kompetencji brak. To jakby rzutuje na inne sprawy w tej firmie. Awanse po znajomosci albo wspólnych imprezach. Powodzenia.

zaksa
@Tomimu

Skoro post o tej kobiecinie od instalacji uzdatniania wody w biurze znika to pewnie o nią chodzi. W związku z tym potwierdza, gnój skonfliktował się z każdym.

babcia
@Tomimu

One była z tej części budowlanej, tak się pewnie u nich pracuje, krzyki, wrzaski aby tylko postawić na swoim.

makaron
@Anonim

Były Qumak

Wypłata najniższa krajowa 2200. Brak premii. Umowa równoważna co oznacza pracę niby na etacie ale nawet 12h jeśli jest nawał zgłoszeń. Praca w święta, niedziele i w nocy 24/7. Oczekują przechodzenia z wolnego ot tak na zawołanie a nie jest to zgodne z umową ani kodeksem. Jeśli masz jakies opory z przyjsciem z wolnego - słyszysz teksty ktore podlegają pod mobbing. W firmie brakuje podstawowych narzędzi pracy, sprawnych komputerow, materiałów biurowych,brak artykułów higieny. Oszczędzają przede wszystkim na ludziach. atmosfera pracy- tragiczna. Ciągle pomówienia, nerwowka, oczernianie. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Ciągłe ogłoszenia o pracę i rotacja mówią same za siebie. Klient czyli PGE dystrbucja moze i ma tanio ale czy dobrze? Nie sądzę. ..

@Były Qumak

Wspominasz o mobbingu. Według Kodeksu Pracy są to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Jeżeli masz dowody na takie sytuacje w Qumak, możesz opisać je na forum i pozostawić swoje dane kontaktowe. Nie zostaną one nikomu przekazane. Korzystając z tej funkcji, zamieścisz specjalnie oznaczony wpis, który będzie świadczył o tym, że jesteś w stanie udowodnić to, co opisujesz. Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w górny baner: "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w pracy".

Max1

Widzialem oferte na KIEROWNIKA dzialu Service Desk w Plocku... To chyba oni?... Pensja: 2-4 brutto... Odwaga godna podziwu. W lidlu ostatnio widzialem za ponad 3 brutto na kasie... BRAWO WY!

Parampampam zabawa na 102

Np SD dla mobilnego operatora. Ciągła umowa śmieciowa, płaca na stanowisku FL słaba w stosunku do wiedzy i nawału pracy. Brak szkoleń do tej pory. Pracownicy z dłuższym stażem max 2100 na rękę (nawet po 10 latach). Brak możliwości awansu. Kapowanie na drugiego, można by długo wymieniać.

Firma, która najlepsze czasy ma już za sobą. Zdecydowanie nie polecam, jako pracodawcy.

Mirek
@Adam

Co takiego irytuje Cię w tej firmie, że masz o niej takie zdanie? Samo "nie polecam" to stanowczo za mało bez podania uzasadnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Qumak SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Qumak SA?

Zobacz opinie na temat firmy Qumak SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Qumak SA