Opinie o Future Capital Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Future Capital Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Future Capital Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Capital Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Lechu

Bardzo fajne miejsce, gdzie można zainwestować pieniadze - zaufanie i nowoczesność, tak bym pokrótce określił Future capital

Lipa
Inne
@Lechu

Teraz po 3-4 latach po udzielonych pożyczkach wychodzi szydło z worka jakie to przekręty. Sądy, upadłości firm,wcześniejsze zadłużenia.Już wiem,.Jeden pożyczkobiorca biorąc pożyczkę już był zadłużony na 780tyś zł,drugi pożyczkobiorca 725tys zł,trzeci pożyczkobiorca na 750tyś zł,i tak się ludzi (usunięte przez administratora) na straty przez Future Capital.

Wierzyciel
Pracownik

Witam wszystkich obserwujących. Chciałbym się podzielić opinią o future i capital club.Wierzyciele którzy obserwują poczynania tkz. Prezesa pana p.j będą wiedzieć o kim i o czym pisze.Ktoś kto obserwuje aukcje może się domyśleć i przeanalizować na czym to wszystko polega.Mianowicie jeśli aukcje nie dochodzą do skutku są przedłużane lub dzwoni do was sam prezes i tłumaczy wam jak ta aukcja jest wiarygodna jakim on jest poważnym człowiekiem w starszym wieku i że gwarantuje tą pożyczkę własną firmą .W takich właśnie okolicznościach dałem się nabrać przez pana tkz prezesa p.j który do mnie wydzwaniał prawie przez miesiąc gwarantując sukces mojej pożyczki.Widzę że jest jeszcze paru naiwnych ludzi ale chcę zwrócić uwagę na aukcje które nie do końca są zakończone.Jeśli ktoś ma problemy i doda opinię mojej oceny chętnie z nim porozmawiam i opowiem jak działa future capital

Henry
Inne
@Robert

Sam jestem ofiarą, Poprzednio ta grupa działała pod nazwą Capital Club, do 2018 roku podstawiali, jak i teraz samych (usunięte przez administratora) bankrutów wpisując im laurki świętych tak samo jak sobie. od 2019 roku stworzyli Future Capital działający na tych samych zasadach. jak się ktoś da złapać na ich bełkot to już jest ofiarą, bo nie udziela pożyczki przedsiębiorcy tylko oszustowi. Windykacja to fikcja. Tak więc do tej chce zarobić na ofiarach nic nie robiąc. tak więc jak WYŚLECIE PRZELEW, TO PIENIĄDZE JUŻ DO WAS NIE WRÓCĄ NIGDY. Pozytywne opinie, nie wiadomo skąd się biorą, a negatywna się nigdy nie pojawi. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

TZ Nowy wpis
Inne

Szukam pracy w okolicy i tak czytam komentarze, i zastanawiam się, na jakie stanowiska najchętniej przyjmuje się tutaj pracowników? Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc tutaj pracować? I na jakich warunkach? Poinformujcie, czy jest teraz jakiś wolny wakat, bo nie wiem czy jest sens aplikować...

Ja Nowy wpis
Inne

Natrafiłam na te opinie po 1 inwestycji, osobiście żadnych problemów ze spłatą nie mam, raty regularnie wpływają.

Oliwka Nowy wpis
Inne

czy w spółce warto pracować? nie mam na jej temat zbyt wielu informacji z internetu ale widzę, że kiedyś sporo ludzie pisali w dawniejszych komentarzach, ostatnio cos kandydaci zaczęli się zgłaszać i zastanawiam się z czego to wynika? jako osoba bez doświadczenia na jakie stanowisko mam szanse?

Iza Nowy wpis
Inne

Czy firma ma jakąś swoją stronę internetową? Chciałabym znaleźć jakies informacje na temat pracy i Możliwych stanowisk

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Future Capital Consulting Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Inwestor
Pracownik

Inwestuje w różne projekty od 20 lat i spróbowałem w capitał teraz Future .Mogę powiedzieć tylko jedno .To jest (usunięte przez administratora)

Ida
Inne

Możecie mi doradzić? Rekrutacja na stanowisko Senior IT Recruitment Consultant jest jeszcze otwarta kilka dni, a ja nie wiem, czy podesłać swoje cv, czy nie? Niby co mi szkodzi, ale z drugiej strony szkoda mi czasu i nerwów na słabe warunki. Warto czy nie warto? Miał ktoś do czynienia z tym stanowiskiem? Jak płacą, czy motywują pracownika np. przez podwyżki/premie? Czy rozwój w firmie/awans jest realny?

Magda
Inne

Nie jest to prawda vo niektórzy piszą. Nie uzyskałam pożyczki. Drugi raz się staram i wcale to nie jest takie proste ???? szkoda ze niektorzy tutaj wszystkich wrzucają do jednego wora że nie będą z góry płacić. A czasem są sytuacje że trzeba skorzystać z pomocy obcej osoby i nie jest to łatwe by ktoś zaufał. Wcale nikt nie wydzwania po inwestorach, nawet ja pytałam np czy można się skontaktować jakoś z inwestorami zapytać i poprosić bo bardzo mi zależy i nie da się tak, inwestor chce to pożyczy. Wcale nikt nie podbijał mojej aukcji choć sprawdzam kilka razy dziennie i liczę na cud. Bardzo przykro czyta się to że wtopione pieniadze tak jakbym czytała sama o sobie ze juz z góry jestem przekreślona. Nie jest to fair

Pani
Inne

Może ktoś tutaj pracował, a nie inwestował i mógłby się wypowiedzieć z tej perspektywy? Trzeba mieć wykształcenie związane z finansami? Jestem też ciekawa zarobków, chyba w tej branży są dość wysokie?

anonim
Inne
 Pytanie

Szczerze o future capital.Proszę zwrócić uwagę na aukcję które są podbijane na jakiś czas żeby wzbudzić wiarygodność i pozyskać większe grono wierzycieli.Większość aukcji przy końcowym etapie jakby inwestorzy się wycofywali?.Następnym etapem jest likwidacja aukcji żeby zdobyć sobie zaufanie.Następny krok future to zwiększyć oprocentowanie z aukcji którą skończyła się niepowodzeniem i podstawić pod hipotekę stodołę która jest już dawno rozebrana..Tak właśnie działa platforma która zdziera z ludzi zaoszczędzone przez lata pieniądze i zostają z niczym.Problem się pojawia wtedy ,kiedy trzeba opłacić adwokata i inne sprawy z tym związane.Future bazuje na prawnikach i znajomości prawa które są dołączone w regulamin Future ,ale mam nadzieję że w końcu zajdzie się uczciwy sędzia który zakończy okradanie ludzi.Wszystkim inwestorom życzę powodzenia.

Rwfi
Inne
 Pytanie
@anonim

To odp mi czemu na każdą akcję jest taki zainteresowanie i kwoty przewyższać zapotrzebowanie a dużo razy wygrywają osoby które jak zauważyłem od dawno się to bawią i myślisz że ktoś kto wygrał z 20 aukcji w ciągu 2-3 lat to jest (usunięte przez administratora) caly czas a mimo to inwestuje?

Marcin
Inne
 Pytanie
@anonim

Próbowałeś się kontaktować w tej sprawie z KNF? Zastanawiam się nad założeniem sprawy w sądzie

Lechu

Bardzo fajne miejsce, gdzie można zainwestować pieniadze - zaufanie i nowoczesność, tak bym pokrótce określił Future capital

Ilona
@Lechu

Nowoczesne wyłudzanie pieniędzy,kto chętny,?Czekamy. ilość miejsc ograniczona,kto pierwszy ten lepszy, więcej straci kasy.

Lucky
@Lechu

No i ciekawy sposob na zarabianie pieniedzy! Spoko!

To jest biznes.
@Lucky

Tak dla Future Capital bardzo dobra sprawa,nie inwestują nie ryzykują a zarabiają na naiwności i głupocie ludzkiej,ha ha ha.

Marcin
Inne
@Lechu

A ja jestem innego zdania. Pożyczyłem od nich pieniądze na rozkręcenie biznesu, udało się. Jestem mega zadowolony, raty spłacam regularnie, warunki od początku się nie zmieniły, nie wiem więc skąd tyle negatywnych opinii.

Mariusz
Inne
@Marcin

jak dla mnie bardzo rzetelna firma, chcę u nich złożyć wniosek o pożyczkę i jak do tej pory jestem mega zadowolony, super kontakt :)

Darek
Inne
 Rekomendacja
@Lechu

Tak, można porzyczyć pieniądze i nie oddawać,a pożyczkodawcy niech się bujają.Pieniedzy i tak nie odzyskają.

Darek
Inne
@Lechu

To jest śmietnik.

Jarek
Inne
@Lechu

Tak,bardzo fajne miejsce, nie trzeba oddawać pieniędzy, tylko brać.

Dario
Inne
@Lechu

Jak narazie kiepsko 2 pierwsze inwestycje i odrazu brak spłaty pożyczkobiorców już 4 miesiące zalegają nie odbierają telefonu chyba słaba weryfikacja.przez firmę Tych pożyczkobiorców i teraz pewnie tylko włóczenie po sądach pozostanie strata kasy czasu i nerwów nie polecam gdyby się zmieniła sytuacja. Napisze ale jak narazie porażka

Lipa
Inne
@Dario

Dario,jaka weryfikacja,jak wszyscy są zadłużeni po uszy,gdzie tylko można. Uciekać od (usunięte przez administratora) jak najdalej.Najlepsza inwestycja to rodzina,już wiem. Popłynełem ponad 200tyś zł,Tak szkolą pożyczkobiorców żeby spłacać na sam początek 3raty,żeby wchodzić dalej w dalsze aukcje. Tak kontakty się urywają,windykacja, adwokat, Policja,prokuratura i sąd.Pieniądze stracone. A Future Capital zarabia za pośrednictwo 10-15% i tylko zarobek ich interesuje.Naiwni zawsze się znajdą do pozbycia własnych pieniędzy.Więc szukają chętnych pożyczkobiorców żeby zarabiać.W (usunięte przez administratora) mają innych.

Lipa
Inne
@Lechu

Teraz po 3-4 latach po udzielonych pożyczkach wychodzi szydło z worka jakie to przekręty. Sądy, upadłości firm,wcześniejsze zadłużenia.Już wiem,.Jeden pożyczkobiorca biorąc pożyczkę już był zadłużony na 780tyś zł,drugi pożyczkobiorca 725tys zł,trzeci pożyczkobiorca na 750tyś zł,i tak się ludzi (usunięte przez administratora) na straty przez Future Capital.

Wierzyciel
Pracownik

Witam wszystkich obserwujących. Chciałbym się podzielić opinią o future i capital club.Wierzyciele którzy obserwują poczynania tkz. Prezesa pana p.j będą wiedzieć o kim i o czym pisze.Ktoś kto obserwuje aukcje może się domyśleć i przeanalizować na czym to wszystko polega.Mianowicie jeśli aukcje nie dochodzą do skutku są przedłużane lub dzwoni do was sam prezes i tłumaczy wam jak ta aukcja jest wiarygodna jakim on jest poważnym człowiekiem w starszym wieku i że gwarantuje tą pożyczkę własną firmą .W takich właśnie okolicznościach dałem się nabrać przez pana tkz prezesa p.j który do mnie wydzwaniał prawie przez miesiąc gwarantując sukces mojej pożyczki.Widzę że jest jeszcze paru naiwnych ludzi ale chcę zwrócić uwagę na aukcje które nie do końca są zakończone.Jeśli ktoś ma problemy i doda opinię mojej oceny chętnie z nim porozmawiam i opowiem jak działa future capital

Jacek
Inne
@Wierzyciel

Ci co chcą wiedzieć to wiedzą,że to jest firma na przekręty.Tyle w temacie. Pozdrawiam.

Jarek
Inne
 Pytanie
@Wierzyciel

Tu należy pisać konkretnie,Paweł Jarosz, jego żona Krystyna Jarosz I reszta bandy od przekrętów. Wcześniej w Capital Club a teraz w Future Capital, można?można! robić (usunięte przez administratora)na ludziskach.

Rafi
Kandydat
@Wierzyciel

Witam. Chciałem zainwestować. Ale nie jestem pewien. Proszę o kontakt chętnie dowiem się więcej o działaniach firmy. Pozdrawiam

Darek
Inne
@Rafi

Daj spokój, stracisz wszystko.

Wanda
Inne
@Rafi

I co, ostatecznie zainwestowałeś czy posłuchałeś się zdania innych ludzi stąd?

Jarek
Inne
@Wanda

Ludzie kochani,proszę nie piszcie słowa (inwestować,zainwestować) to nie ma nic z tym wspólnego. To jest rozdawnictwo swoich oszczedności. Amen.

Grzesiek
Inne

Panie Krzyśku,podzielam Pana opinie, to jest na żywca (usunięte przez administratora)wyłudzanie od ludzi pieniędzy,sam z ostałem tego ofiarą,niech ich piekło pochłonie.

Danuta
Inne
@Darek

jak to, dlaczego?

Robert
Inne
@Danuta

bo te pożyczki nie są spłacane

Jarek
Inne
@Wierzyciel

Z daleka od oszustów naciągaczy gnojówki. Ludzie to złodzieje.

Wanda
Inne
@Jarek

Dobrze, wybacz mi, widocznie źle to ujęłam. Myślisz, że kiedykolwiek uda się to wszystko odzyskać?

Jurek
Pracownik
@Wierzyciel

powiedz coś więcej, zastanawiam się nad inwestowaniem i trafiłem na stronę Future Capital. Wygląda całkiem nieźle, opinie na Facebooku są w miarę ok, na Google też, a tutaj widzę negatywy.

Wierzyciel
Inne
@Jurek

To sobie pisz i czytaj Jurku na Facebooku bałamucie i naciągaczu.Chcesz przekierować ludzi nieświadomych żeby czytali dobre fałszywe opinie na Google i Facebooku.PAJACU.

Monia
Inne
@Jurek

Panie Jurku,no stronie gowork.pl są opinie wiarygodne tylko te negatywne i to jest prawda jak Pan zauważył,a na Facebooku i gogle są dobre opinie pisane przez samych pracowników z Future Capital i ich przychylnych znajomych. A Pan Jurek przestań ściemniać ludziom że niby jest dobrze, tam są same przekręty ścigane z art.kk 281.

Jurek
Pracownik

czyli to nie jest miejsce do inwestowania

Jurek
Pracownik

liczyłem na subiektywną opinię, ten pajac to trochę za dużo

Jarek
Inne
@Wierzyciel

(usunięte przez administratora) i na tym koniu jadą cały czas.Ludzie tracą swoje oszczedności.

Henry
Inne
@Robert

Sam jestem ofiarą, Poprzednio ta grupa działała pod nazwą Capital Club, do 2018 roku podstawiali, jak i teraz samych (usunięte przez administratora) bankrutów wpisując im laurki świętych tak samo jak sobie. od 2019 roku stworzyli Future Capital działający na tych samych zasadach. jak się ktoś da złapać na ich bełkot to już jest ofiarą, bo nie udziela pożyczki przedsiębiorcy tylko oszustowi. Windykacja to fikcja. Tak więc do tej chce zarobić na ofiarach nic nie robiąc. tak więc jak WYŚLECIE PRZELEW, TO PIENIĄDZE JUŻ DO WAS NIE WRÓCĄ NIGDY. Pozytywne opinie, nie wiadomo skąd się biorą, a negatywna się nigdy nie pojawi. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

NATALIA
Kandydat

Pożyczam drugi raz pieniądze , jestem bardzo zadowolona . Oczywistą sprawą jest , że jeśli pożyczamy pieniądze to trzeba je oddać z procentem . Może jestem jedną z niewielu ale pożyczone pieniądze spłacałam na czas .

Opinia
Inne

Future szuka (usunięte przez administratora)którzy już weszli w to bagno,żeby polecać Future innym (usunięte przez administratora)którzy mają gotówkę do stracenia. Widzicie jak to działa, chcą zarażać sobą innych, (usunięte przez administratora)

Małgorzata
Inne
@Opinia

A to nie ma powodu, żeby firmę innym polecić? Można wiedzieć, czemu? Ja tutaj co prawda sama z siebie, ale przyszłam się rozejrzeć za pracą i podpytać, a tu już na starcie ostrzeżenia.

Wojtek
Pracownik
@Małgorzata

polecam wpis użytkownika @Wierzyciel, precyzyjnie przedstawił sytuację

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Aneta

Jak to? Powiesz o tym coś więcej?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Aneta

a ile taka sprawa się ciągnie?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Łucja

A powiesz w ile czasu udało Ci się odzyskać pieniądze i w jakiej wysokości jeśli to nie tajemnica?

Magdalena
Inne

Chciałam złożyć wniosek wtedy firmie, niestety jest to moja jedyna możliwość na wyjście z sytuacji. Czytam to wszystko i dość że sama bardzo boję się prywatnie widzę że bardzo ciężko też byłoby uzyskać kogoś zaufanie. Chciałam kredyt by spłacić zobowiązania i jednocześnie za resztę podnieść firmę po ciąży i rozwinąć ją dość mocno. Jeśli jest ktoś kto jeszcze zaufa bardzo proszę o kontakt... potrzebuje pomocy kogoś obcego bo niestety nie mam rodziny która by mi pomogła

Igor
Inne

My co prawda nie dużą pożyczkę udzieloną pewnemu panu, który z umowy się nie wywiązał oddaliśmy do kancelarii, która już znała te sprawy i na koncie miała parę takich sukcesów. Szybko bo po wypowiedzeniu umowy i rozpoczęciu działań przez nich odzyskaliśmy kasę fajnie bo szybko ich naprostowali to i odsetki się znalazły i ustawowych pare groszy. Dla tych co jeszcze się zmagają z takim problemem zostawiam telefon do nich: 881.501.751

Ojciec który okradł własne dzi
Inne

Dywersyfikacja w przypadku future capital i tak nie działa pod każdym względem ,ponieważ firmy nie są solidnie sprawdzane.Jeżeli na 30 -ści firm jedna spłaca pożyczkę to dziękuję bardzo.Nie bądźcie ludzie naiwni lecz jeżeli ktoś ma za dużo kasy to prezes p.j chętnie zadzwoni namówi do inwestycji i pomnozycie zysk na zero jeszcze trzeba będzie dopłacić.Życzę powodzenia.

anonim
Inne

Najważniejsze że future zarabia .Zero kasy zero kontaktu a future ma wszystkich w(usunięte przez administratora)i tle w temacie

Darek
Inne
@anonim

Future Capital zawsze tak działa i działa dalej i będzie działał, naiwniaków nie brakuje którzy chcą dać swoje oszczedności,pozbyć się na zawsze.Na głupocie ludzi zarabia się najlepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Future Capital Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Future Capital Consulting Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Future Capital Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Future Capital Consulting Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Future Capital Consulting Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 34 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Rolna 195
  02-729 Warszawa
 • NIP: 5213684781 REGON: 360298450 KRS: 0000533508
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Future Capital Consulting Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii