Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

Opinie o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.

Praca

Ja pracowałem w Firmie Projekt-Solartechnik Polska i bardzo sobię chwalę. Nigdy nie pracowałem po 12 godzin i również nigdy 7 dni w tyg. Wiadomo praca fizyczna no ale nie każdy ma prace przed biurkiem. Z tego co rozmawiałem z elektrykami wszyscy mają uprawnienia sam byłem chętny takie zrobić. Wypłata rzędu 4 tyś więc myślę że na Polskie realia to bardzo dobra płaca. Nie wiem w której firmie wy pracowaliście ale chyba to nie ta sama :):) Opinia Bardzo dobra.

prosument

W lipcu w raz z kilkoma znajomymi postanowimy zainwestować w fotowoltaiczne i za pośrednictwem W/W firmy złożyliśmy wnioski o dofinansowanie z BOS Bank, z Programu prosumetn. W październiku i początku listopada podpisaliśmy Umowy z bankiem o czym niezwłocznie poinformowaliśmy Biuro Projekt Solartechnik. A w odpowiedzi usłyszeliśmy ze montarz instalacji zostanie przeprowadzony nie później jak do miesiąca czasu. i.... na tym pozytyw się kończy, Dzis mijają już 4 miesiące i do dni dzisiejszego nikt nawet nie zadzwonił, Nie wspomnę już o montażu. Dzwoniliśmy, rozmawialiśmy nawet z szefem, i za każdym razem zapewniano nas ze w ciągu kilku dni ktoś z firmy odezwie się do nas w sprawie montażu. Jednak niestety nie. Rozymiem ze jest okres zimowe, co prawda zimy było zaledwie 2 tygodnie, ale... Na montaz instalacji firm ma 6 miesięcy, po tym terminie dotacja przepada. Gdyby człowiek wiedział to by z tą firma nie zawiązywał żadnej współpracy.

klient
@prosument 02.02.2016, 21:19

w sprawie montaży polecam firmę SolarEnergyProject sp.z o.o. szybko i solidnie ,krótkie terminy montaży.

marc23

A ja sobie chwalę- dobra wypłata i solidne przygotowanie, przynajmniej w sprzedaży. Pozdrawiam.

byly

potwierdzam . zmuszaja do fuszerki . pracowalem na Lubelszczyznie. Bez pojecia i bez papierow robilem

były

Firma która wykorzystuje maksymalnie pracownika. Praca po 12 godzin dziennie 6 dni a czasem 7 w tygodniu z czego delegacje nie płatne a podpisywać trzeba. Pracownika mają za śmiecia o którym mówią że kradnie i nic nie robi. Operatorzy ładowarek i koparek jeżdżą bez wymaganych uprawnień. Tempo prac zabójcze nie ma czasu na przerwę. Firma która wytwarza energię elektryczną a nie ma elektryków z uprawnieniami. Braciszkowie tylko mówią co się nie da przecież to proste podłączyć plus do minusa a później się dziwią że jest zwarcie. Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma nie polecam.

Zostaw opinię o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. - Warmińsko-mazurskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.