Opinie o Future Capital Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Future Capital Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Future Capital Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Capital Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Zguba

Tak podzielam,też się dałem nabrać(usunięte przez administratora)

XXX

Nie rozumiem hejtu jaki tu jest wypisywany, nic konkretnego tylko stwierdzenie nie inwestuj, ujęte w różny sposób. Ja uważam że się opłaca, patrząc na procent jaki można uzyskać z lokaty to o wiele lepszy sposób na rozmnażanie gotówki. Wystarczy się troszkę przyłożyć i wybrać bezpieczne inwestycje.

Myślę że najłatwiej dla zainteresowanych będzie zapoznać się z warunkami inwestowania z ta firmą, to powinno rozjaśnić sprawę. Ja polecam

Wojciech
@XXX

Również polecam, firma istnieje, nie są to żadni (usunięte przez administratora) warto się zapoznać ze sposobem inwestowania. Jeżeli ktoś czyta opinie tzn. że jest zainteresowany inwestycją. Można fajnie rozmnożyć gotówkę bez nakładu pracy

@XXX

Widać z pana wypowiedzi,że pracuje pan w Capital Future.Tylko wasze opinie są pozytywne.Ludzie tracą wszystkie oszczedności przez (usunięte przez administratora)

mamona!!!

Tak zainwestować u złodzieji i stracić wszystkie swoje oszczedności, bardzo prosty sposób.

Jarek
@XXX

Każdy doskonale wie, pożyczanie pieniędzy jest bardzo bardzo ryzykowne i niedoodzyskania.Dają duży procent celowo,żeby w człowieku obudziła się chciwość i pożyczył,które to pieniądze nigdy nie wrócą do właściciela.

inwestor

Polecam dywersyfikację ryzyka, tzn. "nie wrzucaj wszystkich jajek do jednego koszyka". Przy takich lokatach i takiej inflacji to dobry pomysł na pomnażanie pieniędzy.

@inwestor

Pomnażanie swoich strat finansowych.Zapraszamy.

Lukasz

Zaskakująca jest ilość negatywnych wpisów, firma istnieje i wywiązuje się z umów, pożyczka jest spłacana i w najbliższym czasie zainwestuje kolejne pieniądze. Czy te wpisy to prawdziwi klienci? nie sądzę, tylko komu się chcę pisać bzdury i oczerniać na taką skalę?

budix9@interia.pl
@Lukasz

ja jestem klientem 40 tys zrro splaty zero zarobku same straty

Zenit
@Lukasz

Ostrzegam, już ponad dwa lata nie moge odzyskać pieniędzy wogóle nie odpowiadają za klientów a pomoc prawna to żart. Były weksle zabezpieczenia obietnice, a skończyło się jak zwykle.

Kamuflaż
@Zenit

Tak,potwierdzam. Nie będę się rozpisywał w moim przypadku ale to jest gnój całkowity,szambo.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Future Capital Consulting Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Wacek

Kto jest chętny pożyczyć swoje pieniądze na najwyższy procent,tylko nie wiem czy oddam???. wacekzk@gmail.com

Każdy kto inwestuje w Future Capital ma prawo do wyboru, wglądu komu udzielana jest pożyczka, nikt nie ukrywa że im większa kwota tym większe ryzyko. Ja na początek zainwestowałem z kilka mniejszych pożyczek, na razie jest ok, czasem lekki poślizg z płatnościami. Na chwilę obecną cieszę się zyskiem.

@Paweł

prawda jest tylko jedna,im większa kwota,tym więcej stracisz!!!.

@Lipa

na razie nie straciłem a zarobiłem, może napisz więcej na temat swojego doświadczenia? Firma istnieje i to już jest dowód na to że bez zadowolonych klientów ciężko by im było przetrwać

@Paweł

firma istnieć bedzie,do czasu naiwnych ludzi,i tyle w temacie.

@Paweł

Dlaczego brak opini tych co dostali pieniądze???.Prosta odp.wzieli kasę i zniknęli, bo nikt nie oddaje, bo po co oddawać, na długach czyiś pieniądzach też można dobrze sobie żyć.

Kit.

Wiecie jak działają pożyczki społecznościowe???.Tak że bierze się pieniądze i się nie oddaje. Na udzielone 4 pożyczki nikt nie oddaje. Straciłem 65 tyś zł,i tego nie odzyskam,wszyscy zadłużeni byli wcześniej, teraz zerwali kontakty, pootwierali wcześniej fikcyjne firmy,żeby zdobyć kasę.

Bogusław

Znam i polecam, z oszustami nie mają nic wspólnego

Monia

koń by się uśmiał, następny naciągacz.Dlaczego nic nie piszą pożyczkobiorcy? Wzięli kasy ile chcieli i pocałujcie mnie w zad.Baj,baj.Zycie toczy się dalej,ale już za naiwnych pieniądze.

inwestor
@Monia

Nie polecam mierzyć wszystkich swoją miarą :) Pożyczki aby były spłacane są zabezpieczone, spokojnie zatem :)

Janek

Trudno stwierdzić czy wszystkie pożyczki są bezpieczne ale mi na razie się udaje, aktualnie zainwestowałem w dwie i oprócz kilkudniowych poślizgów nic złego się nie dzieje. Ogólnie patrząc na weryfikacje i doświadczenie firmy to skrupulatnie sprawdzają klientów ponieważ to w ich interesie żeby istnieć na rynku. Spoko zarobek także moim zdaniem warto zainwestować

Kamuflaż
@Janek

Tak sprawdzają żeby było jak najwięcej pożyczkobiorców i mogli zarabiać,bo naiwni którzy chcą dać swoją kasę zawsze się znajdą.

Szymon

Myślę że jeżeli chcemy zarabiać inwestując to zawsze podejmujemy ryzyko, w zależności od tego jak dużo można zyskać to ryzyko się zwiększa, nie można być zachłannym, dla zainteresowanych dobra rada, na początek coś mniejszego, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony. Wystarczy poświecić chwilę i dowiedzieć się jak to działa, zysk bez jakiejkolwiek pracy, mnie bardzo cieszy. Powodzenia!

Darek
@Szymon

albo wygrywasz,albo przegrywasz,to jest jak hazard, ludzie muszą tracić, żeby ktoś wygrał i cieszył się zyskiem.A kto wygrywa?ten kto ma pieniądze............. Resztę sami sobie dopowiedzcie.

@Szymon

Dziła to jak hazard,nie dajcie się w kręcić,na początku małe sumki ,i już jesteś przegrany, później udzielasz wieksze sumki i po tobie.

@Jacek

Porównujecie do hazardu, idąc tym tokiem myślenia to każdy sposób zarabiania pieniędzy może zgubić, zarobisz, stracisz a nie opłacisz ZUSU czy pracowników i jesteś bankrutem. Śmiało można inwestować, zysk jest spoko dla normalnych ludzi z wiarygodnymi oczekiwaniami. Im więcej zainwestujesz tym większy zysk, to wiadomo. Pożyczkobiorcy są weryfikowani, także spokojnie :)

Do aukcji są podstawiane tak zwane słupy, że aukcją jest zainteresowanie, wzbudzić wiarygodność aukcji że są wpłaty i tak się łapie naiwniaków, Sporadycznie się pokazuje aukcje które nie osiągnęły celu finansowego,a cena procentowa aukcji i o wygranej! jest sztucznie nakręcana.i pozytywne opinie to właśnie te słupy.

Maria

A to ciekawe bo zainwestowałam i moja pożyczka jest regularnie spłacana :)

@Maria

to proszę inwestować dalej.

@Lipa

Ja inwestuję w Future Capital już kolejny raz i nie uważam się za słupa. Przedstawiają wszystkie informacje jasno i rzeczowo przed zainwestowaniem i co ważne są zawsze pod telefonem w razie jakichkolwiek niedogodności. Inwestuję u nich już od 1,5 roku i nie zawiodłem się na żadnym etapie.

Wylęgarnia

szkoda słów,nie łudzcie się.Z daleka od naciągaczy.Szkoda waszego czasu i straconych pieniędzy,małych lub dużych,to utopia.zawsze stracisz.

@Wylęgarnia

opinie są różne jak widać, ja zainwestowałem i na chwilę obecna nie mam problemu z wierzycielami, cieszę się zyskiem może nie największym ale inwestycja nie była też ryzykowna.

Monia

Nie dajcie się oszukać,tu nie chodzi o dobro pożyczkodawców,bo oni i tak stracą swoje pieniądze.Tu chodzi tylko i wyłącznie o dobro finansowe pośrednika Future Capital i Capital Club,i tych którzy chcą pożyczyć pieniądze żeby ich było jak najwięcej i w zbudzić wiarygodność różnymi sztuczkami i w tedy pośrednik zarobi,a pożyczkobiorcy???.To pośrednika to wali że nie oddadzą pieniędzy, na tym się kończy inwestowanie dla pożyczkodawców.

Darek
@Monia

Tak,ma Pani rację, też zostałem oszukany.Na 9 moich pożyczek tylko jedna jest spłacana.Po oszustach ślad zaginął,zero kontaktu.Teraz tylko prokuratura i przesłuchania art281&1kk.

Lukasz
@Darek

Ślad zaginął po istniejącej firmie? przecież posiadają windykatorów jeżeli jest taka potrzeba, a pożyczkobiorcy są sprawdzani lub pożyczki są zabezpieczane majątkiem pożyczkobiorcy.

Opinia

Na ludzkiej naiwności najlepiej się zarabia,jak macie kasę i chcecie stracić to polecam,na pewno stracicie.swoje oszczędności.

@Opinia

Co to wgl za komentarz? Na jakiej naiwności? Przecież tam podają wszystkie formy zabezpieczenia pożyczki, ludzie z future capital są z inwestorami w ciągłym kontakcie! Sama inwestowałam u nich pieniądze. Nie była to moja pierwsza pożyczka więc mam porównanie z innymi firmami i jedno co mogę powiedzieć to to, że w Future Capital naprawdę dba się drugiego człowieka, wszystko jasno i rzetelnie przedstawione.

Nie wchodźcie w żadne pożyczki,to jest gnojówka.

Jacek

Przychylam się do wypowiedzi,to jest gnój, umnie na 6 pożyczek, żadna nie jest spłacana.wszystkie negatywne opinie to prawda.Jak by sprawdzali wiarygodność pożyczkobiorców to Future Capital i Capital Club by nie zarabiali,bo wszyscy są zadłużeni, hipoteki są już zajęte przez banki i innych wierzycieli.Pozyczobiorcy to zdesperowani (usunięte przez administratora) łapią się wszystki go w zamian za zdobyte pieniądze, dla nich się liczy za wszelką cenę zdobyć gotówkę.Kazde ich zabezpieczenia są nie wiarygodne,i nic sobie z tego nie robią.Oni pożyczając pieniądze już z góry mają uknute że ich nie oddadzą,bo nie mają z czego.

Mati
@Jacek

Ja inwestuje w europpa eu i capital club i od roku nie ma żadnych problemów już okolo8 inwestycji

@Jacek

Jestem Jacku zdziwiony tym co piszesz, wszak z Future Capital inwestuję już od dwóch lat. Do tej pory zainwestowałem cztery razy i tylko raz zdążyło mi się, że pożyczka nie była spłacana. Jednak wtedy Pan Paweł zachował się bardzo profesjonalnie. Polecił mi firmę windykacyjną, która ściągnęła należność, a sama firma Future Capital była ze mną w stałym kontakcie. Do tej pory jestem bardzo zadowolony z inwestycji.

Tak, Gnojówka,same problemy, pozbycie się oszczędności!!! kradzież w białych rękawiczkach!!!!!!!!!!!!!!.

Nagminne wyłudzenia pieniędzy na hipoteki,weksle na co tylko się da,byle tylko zdobyć kasę, pożyczkobiorcy nie spłacają a kasę mają, zadłużeni tak bardzo że żaden bank im nie udzieli kredytu.Po prostu koszmar sami (usunięte przez administratora)

Monia

Finał pożyczek kończy się, albo zaczyna jak kto woli u prokuratora z art.286&1kk.

Joj

Wyłudzenie pieniędzy, wylęgarnia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Future Capital Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Future Capital Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Future Capital Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Future Capital Consulting Sp. z o.o.?

Future Capital Consulting Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Rolna 195
    02-729 Warszawa

Future Capital Consulting Sp. z o.o.