Opinie o Grupa Accata Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupa Accata Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Accata Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Accata Sp. z o.o. w Warszawa

Rozsądny

Podsumowanie: W Accata jest się rzucanym na głęboką wodę. Jeśli jesteś kiepski nie radzisz sobie. Jeśli jesteś dobry dostajesz szansę rozwoju i jesteś doceniany jak nigdzie indziej. Ci co sobie nie poradzą wypisują później w.w. bzdury np. beznadziejny styl zarządzania, chora atmosfera, donosicielstwo itp. O tych, którzy są dobrzy słabeusze piszą: daj (usunięte przez administratora) donoszą, dostają prezenciki. Wesołych Świąt.

postronny obserwator

Nietrudno zgadnąć kim jesteś, ha ha ha!!! Szkoda, że swoje frustracje za osobistą życiową porażkę wyładowujesz na ludziach, którzy nie mają z tym nic wspólnego oczerniając ich (tzn. próbując oczerniać) publicznie i w dodatku anonimowo. I kto tu jest chory?

znafca
@postronny obserwator

Nikt nie jest ślepy i widział i wciąż widzi co się dzieje w firmie, a i z wyjazdów dyrektorów przecieki też były, są i będą. Dlatego nie mam pojęcia dlaczego uważasz, że " ...swoje frustracje za osobistą życiową porażkę wyładowujesz na ludziach, którzy nie mają z tym nic wspólnego oczerniając ich... " skoro to nie moja sprawa. Fakty są jednak niewygodne i nie spodziewam się akceptacji ich ze strony zainteresowanych. Trudno się mówi i działamy dalej w tym kieracie. Z kim macie do czynienia jednak się nie dowiecie.

Kelner

Zgadzam się z przedmówcą. Może i góra ma dobrze, za to wszystko odbija się na pracownikach z dołu.

Goda

W każdym wpisie jest jakaś prawda. Cóż wszyscy którzy są wyżej będą pisać jak cudownie im się pracuje i będą bronić firmy. Wyjazdy długi temat- oczywiście są dla tych co zasłużą...a czy pracownicy niższego szczebla nie zasługują na taki wyjazd? W tej firmie nie. Chociaż może by nie chcieli uczestniczyć w takim wyjeździe z Prezesem, Panią Prezes, dyrektorami różnych stanowisk czy szefem kuchni ale zadowoleni byli by z dobrej premii. Ale niestety góra się bawi a inni muszą pracować i jeszcze płacić za stłuczone szkło, talerze. Marne stawki godzinowe i marne serwisy z imprez na które trzeba czekać i czekać. Rozliczenie baru jak w aptece. Więc drogie Panie Wam pracuje się dobrze i nie wątpię w to...ale zapytajcie pracujących kelnerów,barmanów,serwis bowlingu, sprzątający i innych jak czują się jak GÓRA jedzie na tak drogie wyjazdy za pieniądze firmowe.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Adel

Pracowałam kilka lat temu w arco. Zmieniłam pracę bo chciałam pracować bliżej domu, ale niestety okazało się,że w nowej pracy jest tysiąc razy gorzej. Nie wypłacali regularnie kasy i nikogo nie obchodziło ze musze np. iść do szkoły. Zero elastyczności i wtedy przypomnialam sobie o prośbach grafikowych z arco i dotarło do mnie, że odejście z arco było wielkim błędem. Pan Prezes dał mi szansę i pozwolił wrócić. Pan Prezes to człowiek z sercem na dłoni. Później pracowałam jeszcze dwa lata i było naprawdę OK. Dzięki wyrozumiałości Szefostwa skończyłam studia i pracuję traz w swoim zawodzie. Wspominam pracę tam bardzo dobrze.Żadnych takich dziwnych rzeczy jak tu piszecie nie ma. To zwyczajne kłamstwa.

@Adel

Droga Adel-oczywiście co do próśb grafikowych w większości są spełniane,jeśli by tak nie było żaden student by nie pracował. Firma chyba wie że jeśli zatrudnia studentów wolne musi dać. Jest to ważne owszem ale zaraz przez takie podejście firma nie jest cudowna.Firma owszem potwierdzam jest wypłacalna ale jeśli chodzi o pensję podstawową. Ale są jeszcze serwisy o których można powiedzieć dużo. Co do powrotów to głównie decyduje manager,od kiedy Pan Prezes tak czynnie bierze udział w rekrutacji kelnerów...jak nie wie jak kto się nazywa. Dziwne rzeczy są ale może Ty o tym nie wiesz albo piszesz tak bo jesteś ze strony pana P.

B.

Twoje myślenie jest takie... proste.

Z.

Fantastycznie, że niektórzy są zadowoleni. Szkoda tylko, że główny powód zadowolenia mógłby się szybko zamienić w rozczarowanie, gdyż dotyczy on niejednej Pani. Ale powszechnie wiadomo, że łatwiej zamiatać pewne sprawy pod dywan i udawać specjalistę, tylko od czego? A broniąc kogoś tak samo jak oskarżając go trzeba dużo o nim wiedzieć, inaczej z siebie samego można błazna zrobić.I o jakim Ty mówisz wizerunku?

Były niestety pracownik

Nieprawda, bo w tamtym roku na wyjeździe na drugim końcu świata był cukiernik.

@Były niestety pracownik

No to chyba jeden jedyny wyjątek że był cukiernik.

iwo

Wnioski że ktoś pisze a nie spełnia się zawodowo zachowajcie dla siebie,właśnie nie pracując w tej firmie dopiero człowiek czuje że to co robi ma sens. Porozmawiać to chcecie ale tylko po to żeby wyciągnąć info kto to pisze bo co możesz dobrego powiedzieć na firmę jak jej nie znasz.Każdy kto pracował czy pracuje wie jak jest tylko ludzie nie potrafią mówić o tym i pracują w miejscu w którym psychicznie się męczą,nie fizycznie bo człowiek pracując w gastronomii nie ma lekko ale wie na co się decyduje i nie boi się pracy. Chce pracować i robi to najlepiej jak potrafi. Ważna jest atmosfera,podejście szefów. A w tej firmie szczególnie brakuje tego.

check
@iwo

Argumentacja godna dziecka z piaskownicy. Nie masz pojęcia jak być powinno i wynika to najprawdopodobniej z twoich ograniczeń.

Ludzie, jesteśmy w pracy a nie w piaskownicy. Niech każdy zajmie się swoimi obowiązkami a nie knuciem intryg. Skoro macie na to czas to czemu brakuje Wam go na rzetelne wykonywanie obowiązków i pomoc w umocnieniu pozycji firmy. Nie zapominajcie, że wszyscy pracujemy na jej wizerunek. Miejcie na uwadze również fakt, że każdy odpowiada za siebie i może się w każdej chwili zwolnić skoro jest tu tak okropnie.

Agnieszka

Pracuję jako Dyrektor w firmie Accata od ponad 15 lat i jestem baaardzo zadowolona. Zawdzięczam wiele mojej firmie. Arco jest dla mnie ważnym miejscem, w którym zdobyłam większość swojego zawodowego doświadczenia. Moja praca jest doceniana przez Pana Prezesa i Panią Prezes, których darzę dużym szacunkiem. Jestem też bardzo zżyta z moimi Pracownikami, którzy pracują w moim zespole po dobrych kilka a nawet kilkanaście lat. Polecam pracę tutaj wszystkim osobom pracowitym, dobrym merytorycznie, kreatywnym, z inicjatywą i chcącym rozwijać się realizując niezliczone ciekawe projekty, którymi firma może się poszczycić:) Odradzam pracę w Accata osobom, które nie mają wiedzy, są "leniwe", nie potrafią lub nie chcą wnieść nic od siebie i się zaangażować, reprezentują postawę roszczeniową i niezadowolenie ze wszystkiego:(

Kasia M.

Moi drodzy, po co te nerwy i oszczerstwa... Wiele osób pracuje tu od lat, rozwija się i realizuje ciekawe projekty. Ci, którzy mają co robić, a praca jest ich pasją - nie przesiadują w internecie i nie tracą energii na pisanie bezsensownych komentarzy, bo to tylko strata czasu. Z całego serca życzę Wam wszystkim, żebyście znaleźli zajęcie lepsze i bardziej rozwijające niż odświeżanie wątku o firmie Accata na GoWork.pl i robienie wszystkiego, żeby zaszkodzić wizerunkowi tej firmy:) Żebyście się spełniali zawodowo i nie musieli się dowartościowywać anonimowym obrażaniem innych w internecie. Dobrej energii, moi drodzy! A jeśli ktoś ma konkretne zarzuty wobec Accaty, to ja bardzo chętnie porozmawiam, ale nie anonimowo. Ktoś, kto jest pewien swoich racji i posiada dowody na stawiane tezy, z pewnością będzie miał też odwagę na podpisanie się imieniem i nazwiskiem :) Pozdrawiam ciepło:)

Obcy

Czytam, czytam i życzę Panu P., aby więcej nie trafili mu się tacy pracownicy, jak ewcia@iwo@halina@józek@halinka@aguś. Dobrze, że was już nie ma w tej firmie, realizujecie się u kogoś innego – już współczuję nowemu pracodawcy.

@Obcy

Nie musisz współczuć współczuj sobie bo tam pracujesz.Boli że takie opinie są i niestety dużo prawdy w tym jest.Zacznijcie normalnie pracować i traktować ludzi to nie będziecie mieć takich wpisów.

Kasia M.

Pracuję w tej firmie i czytając niektóre komentarze, śmieję się w głos :) Ile trzeba mieć w sobie jadu, zawiści, frustracji, żeby wypisywać takie bzdury? Accata dała mi możliwość rozwoju i pozwoliła rozwinąć skrzydła - z całą pewnością nie jest to miejsce dla leniów, bo takich długo się tu nie trzyma. Ale jeśli ktoś chce pracować i robić fajne rzeczy, szefostwo naprawdę daje na to szansę. Co do opinii nt. Pana Prezesa... No comments:) Każdy, kto go zna, wie, że to jakieś brednie.

@Kasia M.

To nie bzdury (usunięte przez administratora).,nie trzeba mieć w sobie zawiści żeby pisać takie rzeczy,niestety taka jest prawda jak w postach.Nie trzyma się w tej firmie długo dyrektorów ale głównie nie z powodu lenistwa. Zatrudniając na stanowisko dyrektora ludzie mają predyspozycje,doświadczenie dlatego chyba Accata zatrudnia wybrane osoby.A nie pracują bo nikt skrzydeł tam nie rozwinie jak to Ty piszesz.Dużo osób zna Prezesa no i oczywiście mogę powiedzieć "No comments" ale z tego powodu że robi sam złą reputację swojej firmie i szkoda pisać o takim Prezesie.Mógłbym wiele napisać o tym panu...Ale tak czy inaczej Kasiu M. życzę powodzenia i sukcesów w firmie Accata,dobrze że jesteś zadowolona z pracy i byle w Twoim przypadku trwało to długo.

Ewka

Wszystko co zostało zapisane powyżej jest faktem. Z faktami się nie dyskutuje. A komentarze powyższe stanowią bogate źródło opinii o pracy w tej firmie, zwłaszcza dla nieświadomych kobiet.

Ruda

Mieszam bo ma to ścisły związek z tymi wpisami. A co do plotek to rodzą się z zawiści i zazdrości.Strona Gowork ma służyć ludziom w celu uzyskania opinii o pracy w danej firmie a nie informacji kto z kim sypia.TK Dalej nie komentuję gdyż nie będę się zniżać do poziomu tej rozmowy.

Ruda

Śmieszne rzeczy opowiadasz Halino.. Plotka rodzi plotkę i tylko Ci którzy nie spełnili swoich aspiracji zawodowych pozwalają sobie na te prymitywne wywody.

halina
@Ruda

No tu się nie zgodzę Ruda.Często w plotkach jest wiele prawdy.Aspiracji zawodowych nie mieszaj w to co jest tu napisane.

Ruda

Czytam Wasze wypowiedzi pękam że śmiechu. (usunięte przez administratora) i jak siętam jeszcze nazwałaś skoro masz taką pewność że tak firma funkcjonuje to musiałaś się sama skusić jak piszesz na małe co nie co. Albo skusić się chciałaś tylko zabrakło zainteresowania. A tak poważnie to swoje chore wywody zatrzymaj dla siebie. Tak Cię ugryzło że już pracować nie możesz i wylewasz smutki na tej o to stronie..To jest dopiero żałosne.

halina
@Ruda

Nie trzeba pracować żeby wiedzieć co tam się dzieje. Miasto jest małe.

Mariolcia

Dbając o dobro firmy, prezes, który nie reprezentuje jej godnie, ale szkodzi jej wizerunkowi, powinien ustąpić ze stanowiska.

Miś

Na pewno nie zasadnicze. Młody i profesjonalny?- nie sądzisz,że jedno wyklucza drugie. I dlaczego tylko młody? W tej firmie bardziej będziesz potrzebował psychicznego wsparcia. Podobnie jak poprzednicy - nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Accata Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Accata Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Accata Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Accata Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Accata Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Accata Sp. z o.o.