brak logo

PIO-WAL obuwie wp.jankowscy

Warszawa

Opinie o PIO-WAL obuwie wp.jankowscy

Klientka 2014-11-04 19:59
Pan w┘laścieciel zatrzymal się w czasach PRL, obce jest mu Klient ustatsfakcjonowany. Nie zna przepisów Konsumenta, niemiły, odradzam zakupy i pracę w tym sklepie. Problem z reklamacjami.
1
Paulmc 2015-11-23 17:20
Odradzam kupowanie w sklepach PIO-WAL. Przyszedłem ostatnio z reklamacją butów, bo po jednym dniu noszenia wyglądały jak najgorszy szmelc z sieciówek. Właściciel nie chciał przyjąć reklamacji, bo według niego wszystko było w porządku. Sugerował, że się, uwaga NAWALIŁEM (?!) i nie pamiętam, że zniszczyłem buty. Powiedział, że to moja wina a ja przyszedłem szukać GARBATEGO (?). Żałuję, że nie nagrałem wszystkiego na kamerkę, bo to najlepiej świadczyłoby o totalnym braku poziomu u tego pana.

Ostatni raz z taką arogancją i butą spotkałem się może w latach 90-tych ubiegłego wieku. No ale widać, że w firmie nadal panują standardy z czasów słusznie minionych. Nie polecam absolutnie.
1
Zostaw swoją opinię o PIO-WAL obuwie wp.jankowscy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIO-WAL obuwie wp.jankowscy