Opinie o Canpol Babies w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Canpol Babies. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Canpol Babies o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Canpol Babies w Warszawa

rzucający

"Dyrektorek" finansowy znowu szuka analityka... Już chyba zraził wszystkich dookoła, ale faktycznie jest człowiekiem poniżej poziomu intelektualnego jak na takie stanowisko. Znowu jest ogłoszenie i rekrutacja już chyba 100 raz... :)

Bosman

Następna , którą Canpol zawiódł. Po 15 latach rzetelniej pracy. Wiem od znajomej ,że została niesprawiedliwie potraktowana , ucierpiało jej zdrowie psychiczne,dziewczyna musiała się zwolnić ,bo tam nie wytrzymywała a przełożeni woleli zamieść problem pod dywan . Omijajcie szerokim łukiem.

A
@Live

Tak, w tej firmie jest nie ciekawie, co każdy nowy pracownik może odczuć już pierwszego dnia po reakcji innych w firmie, że coś nie tak z atmosferą. Generalnie ludzie Kończą na prochach zanim zdecydują się odejść po wielu latach. Nowi odchodzą szybciej, bo zdrowie ważniejsze. Nawet w korpo o wiele lepiej, bo tam przynajmniej są jakieś normy, które chronią pracowników. Więc jeśli ktoś tu chce uciec od korpo to niestety nie tedy droga

Adrianna

Firma poszukuję PH na umowę B2b. Żenująca rekrutacja, rozmowa kwalifikacyjna w terenie do wyboru najlepiej jakaś knajpa przy autostradzie. Menadżer prowadzący rekrutację to jakaś pomyłka, posiłkujący się informacjami o firmie z internetu. Praca generalnie na minimum 12h dziennie, czyli 1,5etatu. Oferowane wynagrodzenie nieadekwatne do czasu pracy. Niska podstawa+nierealna premia do wyrobienia. Może ktoś napisać dlaczego w ogóle poszukują jednocześnie PH w czterech regionach, ponieważ Menadżer nie potrafił tego wyjaśnić... Poprzednicy uciekli?

Elżbieta
@HR

Czy na tym stanowisku jedyna opcją do wyboru dla kandydata jest kontrakt B2B? Jest szansa pracy na umowę o pracę lub chociaż umowę zlecenie?

Zadowolony

Firma istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat. Ma stabilną pozycję, własną nowoczesną produkcję. Rozwija się, daje stabilne zatrudnienie, uczciwe rynkowe wynagrodzenie i możliwości awansu wewnętrznego. Negatywne opinie tutaj zamieszczane wyglądają na zwykłą nagonkę osoby/osób trudniących się hejtem. Polecam pracę tutaj. Osoby ambitne i przedsiębiorcze się nie zawiodą.

@Zadowolony

Żadnego awansu nie ma wewnętrznego. Chyba że z jednej linii produkcyjnej na drugą!! Jeśli ktoś nie ma znajomości to żadnego awansy nie ma.

Zadowolony Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@Zadowolony

Kasandra Nowy wpis

cześć, pisaliście o słabszej atmosferze i tak zaczęłam się zastanawiać czy nie myśleli jeszcze o tym by po prostu jakoś ludzi zintegrować? Na przykład poprzez spotkanie czy wyjazd? Wcześniej jak patrzyłam na benefity w ofercie dla operatora to faktycznie nie było jeszcze o nich mowy

Xyz

Atmosfera nie wróci do normy. Dyrektorek finansowy na szczęście został wylogowany z gry, ale sporo osób nim przesiąkło, a wielu pozytywnych ludzi i dobrych pracowników odeszło. To już nie jest ta sama firma. Sporo osób leci na psychotropach, więc radzę się dobrze zastanowić przed aplikowaniem.

Obiektywny Nowy wpis
@Xyz

taka rola dyr finansowego w organizacjach. Niewdzięczna praca, nie każdy docenia, a zawsze za wszystko odpowiada.

Cześć, powiedzcie jak teraz wygląda praca ustawiaczy? Wczoraj dodano ofertę dla operatora, mam doświadczenie więc wstępnie chce sprawdzić jak się pracuje. coś pisali teraz niedawno o gorszej atmosferze, zarobki przy niej jak wypadają?

B

Pracownicy uciekają właśnie przez atmosferę. Zarobki jak wszędzie i nie oczekuj że będzie lepiej niż u innych :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Canpol Babies.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Xxx

Nie znam odpowiedzi na pytanie ale skoro była mowa o tym dziale finansowym to jak ze stażami obecnie w nim stoją? Chodzi o to, że na stronie faktycznie widnieje oferta dla analityka, z tym ze w wymogach znalazły się 2-3 lata doświadczenia, którego nie posiadam. Czy można spodziewać się jakiejś oferty dla „juniora”?

HR
@Xxx

Na przestrzeni ostatniego roku prowadziliśmy rekrutację na stanowisko „juniorskie” lecz ten wakat został już zapełniony. Ostatnia prowadzona rekrutacja, również została już przez firmę zamknięta – w tym wypadku szukaliśmy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze zarówno analityki finansowej jak i dobrej znajomości zasad rachunkowości. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji do działu kontrolingu. Nie wykluczamy jednak, że te pojawią się w przyszłym roku. Firma rozwija się zarówno na polskim jak i na zagranicznych rynka związku z czym jej potrzeby rosną. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której znajdują się aktualne oferty pracy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem kariera@canpolbabies.com.

Były
@HR

Mam nadzieję że nikt nie da się oszukać! Ta pseudo firma to ,totalne (usunięte przez administratora)!

A jest tu może ktoś kto aplikował na specjalistę ds. Baz Danych? Od paru dni jest oferta i w zasadzie wpasowuje się w wymogi. O dziale IT za dużo tu coś nie piszecie? Atmosfera jest przyjazna? Przebiegu rozmowy też jestem ciekaw oraz tego w jakich granicach mieszczą się widełki?

Alfa

Też zastanawiam się czy jest sens aplikować bo opinie o atmosferze nie zachęcają i czy wynagrodzenie atrakcyjne. Nie lubię jak nie podają widełek bo nie wiadomo czy zawracać sobie głowę.

Widziałam, że aktualnie szukają recepcjonistki. Oferta i firma wydaje się ciekawe, no ale jest tu trochę niepokojących opinii. Czy coś się zmieniło na lepsze ? Warto aplikować?

@Ania

Witam, powiedz mi proszę gdzie jest ta oferta? skoro piszesz, że wygląda ciekawie, to chce ja przeczytać, chyba ze opiszesz te warunki tutaj? Które z opinii uważasz za niepokojące? One faktycznie są potwierdzone?

Adrianna

@Adrianna

1,5 etatu? Te 12stki jak są w praktyce liczone? Wspominasz niską podstawę ale nie piszesz wprost, że to minimalna, jest wiec cos więcej? Wracając do tych godzin jak one będą liczone? Można prowadzić swoja ewidencje?

@Adrianna

Dziękujemy za Pani komentarz i w odniesieniu do niego chcielibyśmy wyjaśnić kilka kluczowych kwestii dotyczących naszej rekrutacji. Wynagrodzenie: Nasza oferta pracy zakłada wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży. Dodatkowo firma zapewnia wszelkie narzędzie pracy i pokryw koszty ich eksploatacji. Daje to możliwość atrakcyjnych zarobków, a elastyczność czasu pracy pozwala dostosować pracę do własnych potrzeb. Miejsce rozmowy kwalifikacyjnej: Wybór miejsc spotkań w terenie, ma na celu ułatwienie dostępu kandydatom, zwłaszcza tym spoza Warszawy, dla których dojazd do naszej siedziby byłby czasochłonny i kosztowny. Menadżer rekrutacji: Przepraszamy, jeśli Pani wrażenia z rozmowy były negatywne. Postaramy się lepiej przygotować naszych menadżerów aby z łatwością mogli dostarczyć bardziej szczegółowe informacje o firmie i stanowisku. Poszukiwanie w różnych regionach: Nasza firma rozwija się i poszukujemy przedstawicieli handlowych w różnych regionach w celu zwiększenia obecności na rynku. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania lub uwagi, prosimy o kontakt pod adresem kariera@canpolbabies.com

@@HR

Czy oferowana podstawa dla każdego kandydata jest taka sama? Czy jej wysokość jest zależna np od doświadczenia i wcześniejszych sukcesów osoby aplikującej na stanowisko? Możecie podać konkretne stawki jakie oferujecie?

HR

Podstawy wynagrodzenia nowo zatrudnianych Przedstawicieli różnią się nieznacznie i uzależnione są od ich doświadczenia oraz od obszaru, który obejmują (m.in. od jego wielkości).

Elżbieta

to już lato

tak, też byłem na tej rekrutacji. szkoda bo firma ma znaną markę, wygląda na rozwijająca się i w ogóle że ma przyszłość, a ten "finansowy" to bieda bieda i bieda. w ogóle nic się nie klei w trakcie rozmowy, szybko przerywa moje wypowiedzi, skacze po tematach, bez sensu to wszystko. mój krótki kontakt z nim potwierdza to co jest napisane na tym forum. ja nie polecam.

Teraz
@to już lato

potwierdzam, rozmowa z finansowy, ani ładu ani składu. Wymądrzał się jakby znał się na wszystkim. Słaba wizytówka firmy.

U
@Teraz

Każdy kto nie dostał pracy w tej firmie u Pana dyrektora kontrolingu z najwyższym ego na świecie, może czuć się szczęściarzem. Przez niego z firmy odeszło już wiele osób że stażem 20l, a nowi nie wytrzymują roku.

Aleksandra

Czy ktoś aplikował w ostatnich miesiącach na stanowisko analityka finansowego w tej firmie? Jakie macie wrażenia po rozmowie? Ja osobiście mam mętlik. Agencja rekrutacyjna sama się do mnie odzywała, proces rekrutacji trwał ok. 1,5 mies., spotkania itd, tylko po to, żeby usłyszeć, że rekrutacja została odwołana…

Aleksandra

A nie potrafisz doczytać, że nigdzie nie padła nazwa stanowiska? Na dobrą sprawę to i dyrektor od czasu poprzednich komentarzy mógł się zmienić, skąd mam to wiedzieć, przecież nikt nazwiskami nie będzie rzucał. Zastanawia mnie jakiego w takim razie osła szukają. Na Linkedin odezwała się do mnie jedna agencja w ich imieniu, na pracuj wisiało ogłoszenie z innej agencji, a teraz bezpośrednio z Canpol.

X
@Aleksandra

Jeśli jakieś ogłoszenie o pracę na dane stanowisko non stop sie pojawią z danej firmy, to powinno dać aplikującym cos do zrozumienia. A jeśli i te wpisy tutaj nie pomagają, to kazdy idący do pracy na rotujące stanowisko powinien się liczyć z tym że długo nie popracuje. Dlatego szkoda tracić czas i zdrowie. W każdym razie życzę powodzenia aplikującym i temu kierownikowi co tak nie ma jakoś szczęścia do pracowników i non stop szuka.

rzucający

Bosman

Live
@Bosman

Też słyszałam o tym jak ją potraktowano. (usunięte przez administratora)ją głównie kierownik działu facet który jest pod silną presją swojego dyrektora i potrafi zrobić (usunięte przez administratora) wokół każdej osoby która wytyka mu błędy żeby za wszelką cenę utrzymać się na stanowisku. Ale to jak widzę po opiniach normalna praktyka w tej firmie.

A
@Live

Justyna

witajcie, czy ktoś ma może odniesienie do tej negatywnej opinii o atmosferze? podobno wynagrodzenie jej nawet nie zrekompensuje, pytanie mimo wszystko ile ono wynosi? widziałam na stornie w zakładce z praca oferty. czy ktoś opowie o specjaliście do spraw eksportu? jaki jest aktualny zespół na dziale i jakie najczęstsze zadania występują? co z ostatecznym wynagrodzeniem?

X
@Justyna

Tak, atmosfera nerwowya,wytykanie błędów i poniżanie przez kierowników. Do tego dyrektor finansowy, który wszystkimi osobami się interesuje, a nie kontrolingiem, bo nie zna się na finansach wogóle. No i mysli tylko o tym by mieć najlepszą furę, i wszystkich kierowników odsunąć od zarządu I pod siebie ustawić, bo uwaza ze po szefach on jest najważniejszy w firmie. Żadne wynagrodzenie nie zwróci ci zdrowia i zmarnowanego czasu w tej firmie.

Lol

Nie polecam. W tej firmie są równi I równiejsi że względu na stanowisko, co kierenicy dają odczuć na każdym kroku podkreślając wyzszosc swojego stanowiska. Szkoda zdrowia psychicznego na takich ludzi. Szkoda, że zarząd tego nie widzi i wywyższa tego rodzaju osoby. Hr podkreśla że w firmie panuje miła atmosfera, a jest przeciwnie.

Olga
@Lol

A kwestie finanowe chociaż wynagradzają tą atmosfere w pracy? Czy nie jest warto?

Meluna

Coraz więcej złego słyszy się o firmie i niestety to jest prawda. Niby firma rodzinna, bo w sumie właścicielami są bracia, a zarządza syn jednego z nich ( samo to już nie wróży nic dobrego), jednak na siłę próbują wprowadzać zasady korporacyjne. Kierownicy z biura zarabiają 2-3 razy więcej od specjalistów, chodź nie wykonują żadnej pracy operacyjnej, koleżanki/sprzedawczyki są ich zastępcami, rozdzielają sobie samochody, premie , podwyżki , a tym którzy pracują obcinają świadczenia, żeby sobie więcej zostawić.W większości działów, tj eksport, zakupy czy księgowość, rządzą starzy pracownicy, których nie można ruszyć, a reszta po prostu musi się męczyć. Kolejna uprzywilejowana grupa to np HR, marketing czy kontroler finansowy, którzy niby coś robią , ale nikt nie wie do końca co, najczęściej można ich spotkać na korytarzu z kubkiem kawy w ręce. Ogólnie to atmosfera bardzo ciężka, wszechpanująca niesprawiedliwość i brak możliwości rozwoju zawodowego.

Trol
@Meluna

Potwierdzam powyższe w 100%. Do tego dyskryminacja szczepionkowa i (usunięte przez administratora)szczepionkowy. W czasie masek covidowych zaszczepieni mogli ich nie nosic , pozostali tak, bo podobno zagrażali zdrowiu innych. Dodatkowo są tu równi i równiejsi w zależności od stanowiska. Dlatego polecam firmę osobom aspirującym na najwyzsze stanowiska. Można duuzo zarobić nie mając kompetencji.

Justyna
@Trol

A mieć przy tym satysfakcję z pracy? Ciekawa jestem czy cała góra była zaszczepiona, skoro taki delikatny nacisk na to był.

lok

Nie polecam. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Panowała bardzo nieprzyjazna atmosfera. Osoba prowadząca rozmowę, szef działu była bardzo nieprzyjemna i miałam wrażenie sfrustrowana .Chciałam zakończyć rozmowę w połowie.

Barbara
@lok

powiedziałaś od razu że Ci się firma nie podoba i nie jesteś zainteresowana czy po prostu po rozmowie wyszłas? o co pytali, zdradź szczegóły ?

że ludzie się tam nie lubią, czy że tej pracy nie lubią?

Bartłomiej

Houk! Szukam nowej robótki, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Sądzę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Canpol Babies? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Bartłomiej

Na tą chwilę odchodzi dużo ludzi którzy przepracowali tu dość długi czas tak więc będzie sporo wolnych etatów ????

Niedawno brałam udział w rekrutacji na stanowisko biurowe. Na początku wydawało się miło, dzwonił ktoś z HR i zachwalał firmę pod niebiosa Pierwsza ( i w sumie ostatnia ) rozmowa zakończyła się na deklaracji, że max w ciagu tygodnia będzie zaproszenie na drugi etap. Minęło kilka miesięcy i cisza, już drugi raz prowadza rekrutację na to stanowisko, bo osoba która była zatrudniona w tym czasie, kiedy ja aplikowałam odeszła, a do mnie odpowiedzi nadal nie ma. Bardzo nieprofesjonalne podejście do przyszłego pracownika, ale wcześniej już słyszałam, ze nie szanują ludzi. W sumie to nawet nie jest moi przykro, po prostu pozostaje ogromny niesmak i pewien rodzaj satysfakcji, że tam nie trafiłam.

Dobrze tu trafić i przeczytać opinię. Od razu wolę sobie dać spokój z tą firmą skoro tyle negatywnych komentarzy. Zadzwonił do mnie rekruter zewnętrzy i mówi że firma CANPOL... gadka szmatka. Nagle zapewnia mnie o dobrej atmosferze w firmie i wgl - od razu czerwona lampka mi się zapaliła stąd trafiłem na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Canpol Babies - Warszawa

• Jak się pracuje w Canpol Babies?

Zobacz opinie na temat firmy Canpol Babies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Canpol Babies?

Canpol Babies