MRC Doltech Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MRC Doltech Sp. z o.o.

admin 2015-06-27 22:15:30
Zgadzasz się w opiniami o firmie MRC Doltech Sp. z o.o.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.
3X 2016-05-12 09:18:17
Firma szuka co parę miesięcy nowych handlowców. Byłem na rozmowie 8-9 miesięcy temu, szef obiecał, że się odezwie za 2-3 dni i ... koniec kontaktu. Teraz robią rekrutacje ukryte, i wydzwaniają ponownie do mnie i znowu zapraszają na rozmowę nie pamiętając, że już u nich byłem. W ciągu tych 8-9 miesięcy szukają już 2 czy 3 raz. Przypominam o rozmowie sprzed 8-9 miesięcy lecz chyba Panie w biurze też się zmieniają i już nikt nie pamięta, kto był na rozmowach a kto nie...
Amigo 2016-05-13 08:53:56
Po wstępnej selekcji kandydatów, do wybranych dzwoni Pani z biura firmy i umawia spotkania z Dyrektorem. Oczywiście Szanowny Pan Dyrektor nie może dotrzeć na czas (czyli na 8 rano), za pierwszym razem zadzwonił do mnie, żebym spod firmy przyjechał pod Mc Donalda, bo on ma tam bliżej, a do firmy nie będzie jechał bo zajmie mu to za dużo czasu... No cóż przypadki chodzą po ludziach, podjechałem. Obiecał, że się dogadamy i że się odezwie i ustalimy szczegóły. No i cisza przez ponad pół roku.
Kolejna rekrutacja tym razem ukryta, po pół roku telefon, że zapraszają mnie na rozmowę z Dyrektorem, o poprzedniej chyba zapomnieli. Umówiłem się na 8 rano, o 7:45 telefon z biura, że Pan Dyrektor dopiero o 8:30 przyjedzie. Czy to ma być poważna osoba do rozmów? Czy taka osoba będzie słowna w przyszłości? Czy taka osoba nie spóźni się z innymi rzeczami i spotkaniami?
Zostaw swoją opinię o MRC Doltech Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MRC Doltech Sp. z o.o.