Opinie o Panlink w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panlink. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panlink o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panlink w Tczew

Blondi

Czy orientuje się ktoś czy przyjmują teraz na produkcję?

idnolb
@Blondi

sprawdzaj na stronie tcz.pl , lub zadzwon do posrednika pracy grupa progress tczew

Blondi
@idnolb

Ciągle sprawdzam i nic, dziękuję za odpowiedź ;)

Zxx
@Blondi

Daj sobie spokój nie warto

Ulepszacz

Nie będzie mi zaden ulepszacz od siedmiu boleści liczyl ile razy chodze do kibla .

@Ulepszacz

Czy może ktoś udzielić informacji ile teraz należy nam się przerwy w systemie pracy od 6-14.Jesli pół godziny w ciągu 8 godzin to jestem doinformowana.Ale osoby z grupą chyba nie mają jeszcze dodatkowych 10 Minut?

SMD
@Ulepszacz

no wlasnie , o co tu chodzi? on ma ulepszczac linie produkcyjne ? , czy pracownika? , a moze pampersy chce wszystkim zalozyc? no kurde no , szok !!!

fgty

wiem tyle , ze na 8 godzin jest 15 minut przerwy , ale moze to sie zmienilo

Wika
@fgty

U nas od zawsze było najpierw 20 min przerwy a potem. Dodatkowe 10 ;)

Operator

Skąd tyle jadu w ludziach na alstomie?

Bvg
@Operator

Chyba coś ci się pomyliło .ciekawe jak ty bys sie czul gdyby ktos ci powiedzial ze byles w toalecie 3 razy.i ze 2 razy w zupełności by ci wystarczylo?jacy wy wszyscy jesteście mądrzy.

@Bvg

Albo wyliczac kto ile wody dziennie pije niech patrzy na wszystkich a nie co nie którzy to po dobre pół godziny przerwy mają i to nie chodzi o pracownika produkcji.

@Operator

Skoro zostali sprowokowani to jad sam wypłynął. Może nie chcą być traktowani jak ludzie gorszej kategorii albo jak niewolnicy.Zamiast maseczek kupic trzeba pampersy.

Xxx

O woda droga to wszystko koszta są!

SMD
@Bvg

no wlasnie , ja mam silne obstrukcje w tej pracy 5 razy na zmiane i co mam zrobic? kurcze no

rene lacoste

i sobie buty lacoste nosze , zeby sie polansowac , a robole z produkcji niech nosza czarne gumacze esd , ale co tam mam bialy fartuszek esd to mi wszystko wolno i pracownikow produkcji jak powietrze ,

Slabo

Więcej pytań o życie prywatne , wścibskie baby,plotkary,poziom pytań na rekrutacji niski,praca ciężka,placa słaba, towarzystwo (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
predator

3 głupków w białych fartuszkach esd i jumper i wyszło z ust jednego , że logistyka :)

bequiet

to tylko czysty biznes , ale trzeba to powiedziec , ze waldemar ceranski i tomasz jarzynski to zwykle c...e i szm......e , pracuj dla nich , a potem przejda obok ciebie jak kolo powietrza , to sa zwykli smieciarze , ktorzy nie maja pojecia o wielu rzeczach.wiedza tylko jak szmacic ludzi z produkcji - niech spierdalaja pajace na smietnik historii tej bananowej firmy i niech na tej hali zrobia zaplecze dla ukrainy , bo polakow w tej firmie traktuje sie gorzej niz murzynow z afryki

Hegemon

Najśmieszniejsza w tej firmie była tajność zarobków i podwyżek. Gdy wyróżnionym misiom z dobrej zmiany (magazyn) pseudokierownik z pseudomiasta dawał po 3500 i więcej, to ci z gorszej dostawali ochłapy. Ten kurduplowaty z charakteru, wzrostu i zachowania mikrokarierowicz strasznie się pienił, by to wszystko pozostało w tajemnicy. To już nie było śmieszne. To było żałosne, jak sprawowana przez niego fucha.

Banda
@Hegemon

Najlepsza fucha to magazynier . Za nic nierobienie wysokie podwyżki. Żyć nie umierać.

ewa wika

byle tylko kase ssać , a malo co robic

pracownik ponadczasowy

jacy wszyscy twardziele w tej firmie i korporacyjni jesteście względem zwykłego pracownika produkcji na wysokich stanowiskach-ciekawe jak by was coś spotkało , czy bylibyście tacy twardzi ?? , bardzo w to wątpię - jesteście firmą z papieru-pozdrawiam

pracownik tymczasowy

czemu w tej firmie pracownik tymczasowy nie ma żadnych praw? nawet wejść nie może tam gdzie wszyscy. Jest rzeczą tylko? , czy jak to wygląda? Narzędziem ? , a jak się zepsuje to na wymianę ?? i nic mu się nie należy ? piszcie w komentarzach i poproszę tylko merytoryczne opinie

pracownik sezonowy
@pracownik tymczasowy

z doświadczenia wiem , że góra stosuje tylko tanie numery - nic wyszukanego , czym można by się zainteresować

bavaria motor sknerke

Operator Montażu Manualnego w Tczewie Czym będziesz się zajmował? -Produkcja kabli i wiązek kablowych -Dbaniem o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy i na powierzonych maszynach -Obsługą urządzeń pomocniczych używanych w procesie -Realizacją planu produkcyjnego -Praca głównie stojąca Jakich umiejętności wymagamy? -Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji -Dobry wzrok, rozróżnianie kolorów -Zdolności manualne Co oferujemy? -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -II zmianowy system pracy( pon- pt 6-1414-22) -Premie frekwencyjne -Możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz doświadczeń -Możliwość rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych -Praca w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku, -Pracę od zaraz ===================najbardziej podoba mi sie , ze w klimatyzowanej hali bedzie sie pracowalo bu haha hahaha ============= i ta praca tymczasowa najlepiej w nieskonczonosc ja aplikuje bezsprzecznie

nikoś

i co tam pani szefowa? - do pani też się dobierzemy-wydawaj werdykt i iława się kłania

Ktoś

Iza do dzisiaj usunięte przez administratora

coś
@Ktoś

iza

3 baranów nie 3 króli

Pamiętam jak lata temu mnie z firmy zwalniano i przyszedłem się rozliczyć z narzędzi firmowych.Skierowano mnie do siedziby baranów - czyli tam , gdzie na dole siedzą kierownicy , czy inne barany.Siedziało tam dwóch baranów i mówię , że obiegówkę mam do podpisania , ale odpowiedniego barana do podpisu nie było(taki odważny był) , więc inny baran się wychylił i mówi , ze daj ! i faktycznie za 2 minuty ją przyniósł podpisaną od właściwego barana. W między czasie przyszedł kolejny baran , chyba to był lider alstom na tamtejsze czasy - nie pamiętam dokładnie - kolejny baran ostatecznie i napił się wody coś tam do mnie zagadał i poszedł baran na swoje pastwisko podejrzewam. a na koniec kolejny baran od 5s , czy czegoś tam chyba powiedział mi : do widzenia Panu ! i tak to z baranami się kończy niestety. U góry w kadrach też były niezłe barany , a raczek baranki :)

orszak baranów
@3 baranów nie 3 króli

znam to z autopsji , pamiętam , ze chorowałem dosyć długo i jakieś (usunięte przez administratora) mnie rozliczali amatorsko i w kadrach jak śmiecia .....

Justyna

A co na to pracodawca ? Czy sprawa była zgłaszana na policję ?

@Justyna

pracodawca na to (usunięte przez administratora) , bo przyklad idzie z gory - smieciarze !

delorean

sobie Waldemar myslal , ze zrobi ze mnie przewalacza ciezkich grubych kabli i popychacza peszli i , ze bedzie mna wycieral podlogi alstomu i bedzie mi zlecal prace maintenance , niestety mu nie wyszlo

bavaria motor werke oxe
@delorean

no ja też musialem jak ostatni pies wyklejać linie na alstom , podczas , gdy wszyscy robili sobie zlącza na stołach , nie ma to jak równe traktowanie pracowników i jeszcze za takie śmieszne pieniądze - to w tamtych czasach naprawdę było poniżające

@bavaria motor werke oxe

pamiętam! , to , że na alstom były ciągłe nadgodziny , tyle , że swojacy robili sobie lżejszą prace i zostawali na nadgodziny , a ja i wielu mi podobnych tyrało najcięższą prace z grubymi kablami i z najgorszymi zadaniami , gdzie po ośmiu godzinach człowiek chciał uciekać do domu , ale potem okazywało się , że tamci to są pracusie i jak ciężko pracują po 12 godzin i kasę się im płaciło , a nam śmieciom przez pośrednika - nic tak to wyglądało wtedy - dzięki Waldek ,ale nie jesteś taki cwany na jakiego wyglądasz - ile ludzi się przez ciebie zwolniło i myślałeś , że frajera znalazłeś i tak będą do ciebie frajerzy przychodzić co chwile -(usunięte przez administratora)

Ha ha
@pod godziny

Daj juz spokój panie A...

@Ha ha

a czemu? jak sie bawimy w takie rzeczy i gierki to do samego konca :) pani A...? a co to oznacza ? poprosze pelna nazwe

@Ha ha

szkoda ze tu wiekszosc komentarzy jest usuwana w kanal , bo to by bylo dopiero ha ha ha ! :) wazne jest to , aby bylo wesolo w tym szmaceniu jeden drugiego , zamiast pracowac i robic fajne rzeczy i jeszcze miec z tego satysfakcje.podejrzewam , ze zarzad w szwecji bladego pojecia nie ma , co tu sie dzieje-szkoda , bo ktos tam mial koncepcje i pomysly i firma bylaby fajna - niestety zepsuli ja źli ludzie

Elo
@pod godziny

Nie wiem czy oczernianie kogoś można nazwać zabawą. Może teraz z ciebie sie ponabijamy.ale ty nie masz jaj panie A

@Elo

Ogarnijcie się ludzie. Wy tu się szmacicie-wyzywacie a góra w tym czasie ma z was ubaw i radochę że jesteśmy my na dole podzieleni. Nie podoba się komuś robota to się pakuje manele i idzie dalej bo takich fabryk jak panlink jest masa za płotem panlinka po sąsiedzku

@Elo

nawet nie wiesz jeszcze jak dobra.jestem zdania , ze jak ktos nie ma nic za uszami to go nikt poczerniac nie bedzie , i serdecznie zapraszam do nabijania sie ze mnie - zacznij jako pierwszy Elo dla zalogi

@Elo

a zapomnialem o jajach , taki jestes odwazny? daj kontakt to ci twoje jaja wje..e w twoja paskudna morde-czekam na odpis i kim ty ku..a jestes (usunięte przez administratora) :) ale beda jaja

triple x
@Xxx

zrozum , ze o robote tu nie chodzi - bo jest dobra - jak tak piszesz to daj ludziom przyklad i odejdz jako pierwszy pakujac swoje menele-odwazysz sie ? idz za plot i zmien firme i wtedy oczy otworzysz, zrozum , ze wielu ludzi nie ma duzego wyboru , ale to nie powod by ich gora szmacila kumasz? , czy masz za daleko do glowy?

salceson ozorowy
@Xxx

dobrze , ze to piszesz - je..ć góre za to co z nami robi , zaczynajac na liderze i w gore

Abcdefg
@triple x

Jaki brak wyboru? W Tczewie panlink nie jest jedyną produkcją! Ja mam odejść!? Ja nie marudze. To nie eldorado ale są gorsze firmy, są fabryki w których człowiek robi mokry jak szczur i niema czasu się nawet napić czy iść do wc a wy narzekacie byście poszli co niektórzy do takiej firmy to po pierwszym dniu byście się zwolniły i niema tam paznokci chcesz robić to albo robisz wszystko i nie masz paznokci albo won, każdy robi to samo nie ważne czy mężczyzna czy kobieta. A zarobki? Niektórzy to itak za dużo dostali

wy..p
@pod godziny

jak zwykle polacy i polskie podejscie i po polsku i polska :) , czyli gnój i szczyny knura

biurko z paździerza

biurokracja w tej firmie musi jakoś żyć , więc trzeba kombinować i dy..ć ludzi produkcyjnych i jakoś na nich jechać do oporu :) szkoda i to , że takie zachowania lecą z góry w dół , lepiej czasem spakować reklamówki , czy tam torby w kratę i się ulotnić - pozdrowienia z doliny krzemowej -)--

kazik staniszszewski

widze to co widze i wogole sie nie wstydze , wasz bol jest wiekszy niz moj , a tak na powaznie tu widac jak gora sie potrafi zatroszczyc o siebie , pozdrawiam

Operator

Mamy nowa radę Dla mnie to porażka.

Maly
@Operator

Chyba ktoś zazdrosny! - chyba się nie dostałeś :)

Benek
@Maly

Kandydował czy nie . Tam trzeba mowic i robić. Co nie którzy tylko... mowia. A jeśli chcemy by było dobrze to trzeba działać. Być za ludźmi a nie tylko wychodzić sobie drużki. Co tak źle było. Paczki były,kasa na święta była. Integracja była. Będzie. Zobaczymy jaki plan ma nowa rada Co nam pokarzą. Nowej radzie życzę powodzenia A starym członkom rady którzy się nie dostali dziekuje za ich współpracę.

@Operator

Poprzednia za to była super! Jak dyrektorka kazała tak na wszystko się zgadzali

@Benek

W dpie z tymi paczkami i integracją ja wolę kase niż by ktoś za moje się bawił.

operator smietnika
@Operator

no i nowa rada jeszcze bardziej bedzie (usunięte przez administratora)zwyklych pracownikow niz poprzednia tak jest zawsze i wszedzie

@operator smietnika

Zawsze można związki zawodowe zrobić

Jakość

Zostaw merytoryczną opinię o Panlink - Tczew

• Jak się pracuje w Panlink?

Zobacz opinie na temat firmy Panlink tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 219.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panlink?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 204, z czego 85 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panlink?

Kandydaci do pracy w Panlink napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panlink