Opinie o Blondi Transport w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blondi Transport. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Blondi Transport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blondi Transport w Tczew

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy pracodawca Blondi Transport motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Andrzej Stg Nowy wpis

Witam pracowałem w firmie Blondi dwa lata i na prawdę z ręką na sercu mogę przyznać że pan Piotr jako szef nigdy nie był wulgarny co do mojej osoby a co do płatności to zawsze były robione na czas o ile ktoś przeczytał leczenie do końca

Magda Nowy wpis

Pozwolę sobie dodać opinie, choć moja jest z przed lat, a właściwie męża z ta firma. Mąż miał działaność. Od firmy Blondi miał zlecenie bodajże na Francję (wtedy pracował na busie, na szczęście ma już c+e). Wyjechał, po ponad 20h jazdy chciał przerwę - zleceniodawca go..... Mówiąc że u niego kierowcy i 50h bez przerwy robią... Ta chyba na fecie. Druga sprawa - nie zapłacił ani grosza! Wystawił mu fakturę za użytkowanie samochodu!!! Mimo że robil robotę dla Blondi!!! Nic tylko styrany wrócił po 3 lub 4 dniach, Polska Francja Polska zapłaty nie otrzymał! Tylko od niego fv na 'użytkowanie auta' (usunięte przez administratora) to za mało!

GH Nowy wpis

Nie polecam firmy. Gościu tam pracujący ma problem ze sobą. Nie płaca w terminie !!!

Firma Blondi Transport poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Handlowiec
Tczew
Doeko Group Sp. z o.o.
Obywatel

Nie polecam tej firmy. Pan Piotr z tej firmy okropny człowiek. Trzeba się upominać o płatności , mówi ze zapłaci jak będzie czas.

Leszek
@Obywatel

Czy takie sytuacje zdarzały się już wcześniej? Jak poza tym oceniasz współpracę z Blondi Transport? Mam nadzieję że w kolejnym wpisie podasz więcej szczegółów na ten temat, czekam na to co mi powiesz.

Misiek

Firma porażka, wlasciciel (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Firma zabiera z wypłaty za wszystko. Przestrzegam.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Blondi Transport?

Mati

Podejście ?!!???????????? zwłaszcza Pana Piotra, który robię z siebie nie wiadomo kogo i jest prostakiem, krzyczy i wyzywa każdego na około jak jest nie po jego.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Driver

Umowa zamiast na pełen etat to oszukańcze 1/4 etatu....

Czarek

Nie przesadzajcie z narzekaniem, idealnie to nigdzie nie jest a mamy dobrego pracodawcę!!

Driver
@Czarek

Taki dobry z niego pracodawca że dochodzi do rękoczynów!!!!! Jeden kierowca pobity w lipcu 2020 - interwencja policji z komisariatu w Tczewie. Jazda po 30 godzin bez przerwy, umowa na 1/4 etatu.... Przestrzegam wszystkich chętnych do współpracy z tą firmą. Zarówno kierowców jak i firmy transportowe.

Przewoznik

Nie polecam stanowczo ten firmy, problemy już na etapie realizacji transportu, potem już tylko tylko gorzej wyzwiska i chamskie zachowanie jednego pracownika.

Przewoznik

Nie polecam tej firmy. Wlasciciel krzyczy i robi problemy ze wszystkiego. Spytasz się o płatność dostajesz (usunięte przez administratora)

Rafal

Panie Piotrze ostatni raz napisze i kończę to śmieszne wypisywanie opinii bo i tak jak ktoś z boku zobaczy te nasze przepychanki na moim gowork to widać ze mamy oboje konflikt. Prawda jest taka ze Pan wstawił screen z ekranu ze ktoś nas wstawił na giełdę wierzytelności fakt wstawił bo jest spór o ze przewoznik tak jak pan sobie ubzdurał fracht wyższy o 50 euro i wystawił wyższa fakturę wiec zle wystawił i czekam za poprawiona fakture bo zlecenie jest zleceniem a nie samowolne podnoszenie frachtów ( UE będę więcej o tym pisał bo i tak uzna pan ze się bronię i ma pa takie prawo) ale powiem Panu jedno śledzę Pana firmę od dłuższego czasu i żałuje ze spedytor dała Panu ten ładunek bo ja bym Panu go nie dał. Ale trudno stało się. Ale niewdzięczne jest to ze Pan pobiera towar i szantażuje aby zwiększyć cenę frachtu bo inaczej kierowca nie pojedzie , to jest chore !!! Ale do czego zmierzam nie jestem sam w negatywnej opinii i jest wiele osób. Wstawiłem na którejś stronie nie wiem czy na tej czy gej drugiej aby pisały emaile osoby które miały złe przeżycia z Pana żony firma i z ręka na sercu proszę mi wierzyć ze sporo osób napisało i opisali podobne problemy , to co ja zmyślam sobie to ? Długo nie trzeba było czekać jak jakaś Pani wstawiła na Facebooku na czarnej liście firm transportowych screeny Waszych rozmów i opis problemów i może Pan sam sprawdzić ze jest wiele negatywnych komentarzy pod tym postem innych ludzi. Coś jest na rzeczy. Ponadto ja pierwsza negatywna opinie wstawiłem w październiku bo miałem do tego prawo i ja wyrazić a złe opinie jak widać tutaj nawet są ile czasu do tylu. Naprawdę radzę zmądrzeć trochę i zachowywać się do ludzi normalnie każdy jest człowiekiem i sobie może nie życzyć takich odzywek. Pozdrawiam Serdecznie

Jakie są mocne strony pracodawcy Blondi Transport?

Jacek

Mocne strony ?? Ubliżanie pracownika Piotra i nakładanie bezpodstawnych not za wszystko!!!!

Rafał A.

Bardzo bym prosił wszystkie osoby, które czytają to forum na temat firmy Blondi Sylwia Statkiewicz i mieli złe doświadczenia z ta firma. Chodzi mi o zastraszania, wyzwiska, chamskie zachowania ze strony pracownika Pana Piotra o zgłoszenie się do mnie na e-mail : rafal_antoniak@wp.pl. Będziemy wdzięczni za każdy odzew, powiem o co dokładnie nam chodzi. Bo nie mogę sobie pozwolić aby ten człowiek ubliżał mojej pracownicy i wyzywał ja od najgorszej. Na szczęście to nagrała. W/w człowiek zrobił błędy w realizacji transportu i po zwróceniu uwagi się zaczęło. Obsmarowywuje moja firmę na forach branżowych. Jak nie posiadałem opinii tak od 25.10.2019 pojawiło się ich bardzo dużo. Chciałem wreszcie udowodnić temu człowiekowi ze nie jest najważniejszy i ze należy się szacunek w stosunku do innej osoby tym bardziej dla kobiety. Sprawa została zgłoszona na policję to powiedział ze zachowujemy się jak dzieciaki. A komentarze na tym forum, na giełdzie trans oraz innych portalach potwierdzają to co powyżej napisałem o zachowaniu Pana Piotra. Proszę napisać do mnie a wszystko wyjaśnię , wymienimy się spostrzezeniami i wyjaśnię co dalej chcemy zrobić. Z góry bardzo dziękuje.

Firma płaci dużo po terminie, trzeba się upominać i stracić dużo zdrowia. Pan Piotr krzyczy i zachowuje się nie kulturalnie. Straszy notami za wszystko. Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze.

Christoph

Firma zenada. Gorszej jeszcze nie spotkalem. Pan Piotr szantazuje, slownictwo wulgarne, (usunięte przez administratora) na calym froncie. Nawet do mnie jako potencjalnego klienta zachwywal sie i mial jezykiem guwniarza i nie bylo zdania bez obraz i wulgarnych slow

Karol
@Christoph

Tez miałem przyjemność rozmowy z tym panem i potwierdzam

Mikołaj
@Karol

Powiesz coś więcej o rozmowie w której miałeś okazję uczestniczyć? Na prawdę słownictwo używane przez kierownika było wulgarne? Aż ciężko mi sobie to wyobrazić.

Karol

Polecam omijać szerokim łukiem współpracę z ta firma. Szef pan Piotr był bardzo skrzywdzony w dzieciństwie bo wulgaryzmy których używa w stosunku do pracownika są nie do uwierzenia.

Vadim

Witam wszystkich, a zarazem przestrzegam przed Panem Piotr Statkiewicz z Firmy Blondi naciągacz i szantażysta naprawdę bardzo długo nie spotkałem takiego nie nieuczciwego ,stanowczo odradzam !!!

Chris
@Vadim

Vadim potwierdzam to co napisales.

Gruby

(usunięte przez administratora)omijajcie ta firmę z daleka odradzam!!!

NAPRAWDE NIE POLECAM!!!POSZEDLEM DO PRACY A TAM SAME KLOPOTY. TO NIBY ZABRUDZILEM I TO TEZ JEST UBRUDZONE... PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Blondi Transport - Tczew

• Jak się pracuje w Blondi Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Blondi Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blondi Transport?

Blondi Transport