blondi transport

Tczew

Opinie o blondi transport

Kierowcabombowca

SZEF tej NibyFirmy to zwykły Burak buc i oszust ...

były pracownik

Ostrzegam przed pracą biurową w tej firmie. Nie warto.

aaa

z tego co widzę to te pozytywne opinie to sam pan blondi pisze, auta nowe? 2,5 roku ? błagam litości !! SYF BRUD MALARIA to przy tej firmie transportowej szczęść boża. Płaci jakies 1600 zł wyrabiałem u niego na samym timo i transie po 60 k euro .... na stronie ma podaną flotę 100 samochodów ale to takie zabawkowe samochodziki jak w trasę wyjada 2 samochody z 3 to jest dobrze. Reszta dorabia na wałkach !! NIE POLECAM ANI PRACY,ANI BRANIA ŁADUNKÓW ani jakiejkolwiek współpracy !!! Gdyby nie szwagierka w US to by padło to szybciej nie troja

kierowca

Pracowałem u nich - nie jest tak jak opisują moi przedmówcy - pieniądze zawsze na czas , nie rozlicza tak jak gdzi eindziej to robia , j atam nie długo pracowałem ale byłem zadowolony - odszedłem bo nie pasowaly mi wyjazdy 3/1 ale wspomnienia raczej pozytywne- natomiast znałem kilku pracowników co tam pracowali i fakt mogli sie skarżyć ale niech sie zastanowią za co najpierw - jak jeden miał syf smród i ubustwo w rocznym samochodzie , drugi nie potrafił żarówki wymienic albo taki jeden co paliwo sciągnąl i szef go na goracym uczynku zlapał- tacy to wiadomo beda mieli najwiecej do powiedzenia.Ja osobiście polecam takim którym pasuje praca kierowcy w miedzynarodówce.

kierowca

Nie polecam tej firmy Blondi w Tczewie. Cham prostak, upokarza pracowników, wyzywa ich, czuje się ja by był pępkiem świata. Odciąga za każdy kilometr, kasy nie zarobisz u nich, premii nic zero, szacunku do pracownika brak, a sam wola o szacunek, świnia do potęgi, złotówa to jego ksywa!. Ostrzegam i nie polecam!!.

kierowca

jestes zdesperowany zglos sie do nich

pracownik spedycyjny

masakra nie polecam

były pracownik

MASAKRA W KAZDYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU NIE POLECAM

kierowca

A ja bardzo mile wspominam prace w tej firmie ,samochody same nowe i max 2,5 roczne , co prawde pracy maja w pip ale za to zarobki bardzo dobre-przynajmniej u nich sie nie stoi po 4 dni jak w innych firmach.Dostalem inna propozycje pracy dlatego odszedlem ale teraz bardzo zaluje bo obiecano mi w innej firmie zlote gory a dostaje teraz jalmuzne-chetnie bym tam wrocil ale niestety ciezko sie tam teraz dostac bo maja calY czas pelne oblozenie.

zgadzam sie z opinia powyzej.omijac szerokim lukiem

nie polecam tej firmy.Nie jest taka firma jak sie opisuje.Placone masz tylko za przjazdy z ladunkiem.Weekendy stoisz na parkingu za free.Do tego sa duze oszczednosci takze trzeba sie liczyc ze w trase wyjedzie sie nie do konca sprawnym autem.Do tego gdy odejdziesz nie przyznawaj sie ze tam jezdziles.gdyz bedziesz dostawal od firmy same negatywne oceny.

Zostaw opinię o blondi transport - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie blondi transport