Opinie o Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz w Tczew ul. "Boya" Żeleńskiego 12

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz w Tczew ul. "Boya" Żeleńskiego 12

Obywatel Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Pan Piotr z tej firmy okropny człowiek. Trzeba się upominać o płatności , mówi ze zapłaci jak będzie czas.

dramat Nowy wpis

buraczysko jakich malo, klnie, wyzywa (w szczegolnosci kobiety, moze ich mniej sie obawia) , wyludza, opinie na gowork to wierzcholek gory lodowej co mozna napisac o mezu wlascicielki firmy, ona tez lepsza byc nie moze,bo jednak firma jest na nia a pozwala takiemu prostakowi to prowadzic i w ten sposob. Z latwoscia kazdy znajdzie tego ksiecia tczewa na FB, zdjecia mowia same za siebie. Czy polecam wspolprace z tym ciezkim jak pniok czlowiekiem? ani tak ani nie, polecam szanowac wlasne zdrowie, ktore ta pijawa skutecznie z was wyssa, polecam zastanowic sie 1000 razy, czy jestescie pewni ze 1 minuta wspolpracy z tym czlekiem jest warta nawet 1000zl, a gwarantuje wam, ze nie jest...

Igor Nowy wpis

@pawel a w weekendy?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz?

Pawel Nowy wpis

8-18

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
Tczew
ATN Service ApS
Rafal A.

Bardzo bym prosił wszystkie osoby, które czytają to forum na temat firmy Blondi Sylwia Statkiewicz i mieli złe doświadczenia z ta firma. Chodzi mi o zastraszania, wyzwiska, chamskie zachowania ze strony pracownika Pana Piotra o zgłoszenie się do mnie na e-mail : rafal_antoniak@wp.pl. Będziemy wdzięczni za każdy odzew, powiem o co dokładnie nam chodzi. Bo nie mogę sobie pozwolić aby ten człowiek ubliżał mojej pracownicy i wyzywał ja od najgorszej. Na szczęście to nagrała. W/w człowiek zrobił błędy w realizacji transportu i po zwróceniu uwagi się zaczęło. Obsmarowywuje moja firmę na forach branżowych. Jak nie posiadałem opinii tak od 25.10.2019 pojawiło się ich bardzo dużo. Chciałem wreszcie udowodnić temu człowiekowi ze nie jest najważniejszy i ze należy się szacunek w stosunku do innej osoby tym bardziej dla kobiety. Sprawa została zgłoszona na policję to powiedział ze zachowujemy się jak dzieciaki. A komentarze na tym forum, na giełdzie trans oraz innych portalach potwierdzają to co powyżej napisałem o zachowaniu Pana Piotra. Proszę napisać do mnie a wszystko wyjaśnię , wymienimy się spostrzezeniami i wyjaśnię co dalej chcemy zrobić. Z góry bardzo dziękuje.

Klient

Polecam tą firmę,wykonywali dla mnie usługę przewozu do Irlandii -bardzo sprawnie i szybko-dostawa z Niemiec do Irlandii w jeden dzień - na pewno do nich wrócę.Pan Piotr i jego pracownik bardzo konkretny , Polecam i nie zgadzam się z tym co piszą poniżej

Przewoznik
@Klient

(usunięte przez administratora) Odrazu widać ze sam to piszesz. Rozmawiałem na żywo z kilkoma osobami co mieli przyjemność z tobą pracować i powiedzieli żebrakowi (usunięte przez administratora) i prostaka nigdy nie spotkali. Na transie opinie również są nieciekawe i potwierdzające fakt.

Pawel

Firma płaci dużo po terminie, trzeba się upominać i stracić dużo zdrowia. Pan Piotr krzyczy i zachowuje się nie kulturalnie. Straszy notami za wszystko. Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze.

Konrad

Tu jest więcej opinii potwierdzających złe praktyki firmy. Uważajcie naprawdę, szkoda nerw. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,813206

Konrad

Dla mnie ta firma to porażka. Ludzie przestańcie z nimi współpracować. Firma na kobite a władze trzyma śmieszny Piotrek. Postradał wszystkie rozumy. Jest nikim a zachowuje się jak burak przez telefon. Życzę mu aby za niedługo dostał zawału albo udaru za to co mówi i robi już kilku padło jak się podobnie zachowywali. Ciekawe czy aniołki będzie tez tak wyzywał jak ludzi przez telefon. Myśli ze jak kogoś postraszy ze towar wywali jak nie będzie zapłaty to każdy będzie go słuchał i zapłaci ? (usunięte przez administratora) prawda. Jest zwykłym burakiem i pustym idiotom. A wyglada jakby chlał z pare lat pod rząd.

właściciel
@Konrad

Kolejny Hejtowniś-ka - Konrad i Andrzej - jedna osoba - firma z Poddębice w woj. Łódzkim -firma a raczej pracownica tej firmy bardzo skrzywdzona dopłatą jaką musiała dokonać za rażące rozbieżności w przekazanym dla nas zleceniu - żeby to tak chociaż umieli poprawnie pisać w ojczystym języku (usunięte przez administratora) ... Ale jak ktoś nie potrafi pisać i mówić w dorosłym wieku to co ja mam tu dodawać ... Szkoda ,że w innym hejcie na tym samym portalu zapomnieli nawet zmienić nick ... a napisali o tej samej godzinie - pewnie teraz po moim wpisie będą chcieli zmienić ale to już zawsze ślad zostanie... No i tak hejt goni hejt , a nasza firma dalej pracuje ( już od ponad 15 lat ), ma się bardzo dobrze, a te hejty ? Bardzo są udane - i najlepiej teraz niech się wypowiedzą osoby - Ci przedmówcy którzy posiadają już wyrok z Sądu Gospodarczego w Gdańsku , którzy po wezwaniu na rozprawę wymazywali jedno po drugim - tacy to doskonali hejtowcy - a jak mamusia krzyczy to rzucają piaskiem w oczy (: HEJ TY i ty nie długo zobaczysz jak wygląda Gdańsk na ul. Piekarniczej.

Nie polecam. Spoznili się na rozładunek i musieli czekać w kolejce. Właściciel żądał przedpłaty albo inaczej w ogóle nie rozladuje towaru bądź wyrzuci do rowu. Nigdy nie spotkałem się z tak psychicznym zachowaniem. Nie polecam.

firma z Trans.eu

Dziwne , firma od 2003 roku na rynku, współpracuje z nimi od mniej wiecej 10 lat bez najmniejszych problemów . Nie wypłacalna? - ktos tu obsmarowywuje - i chyba faktycznie jakaś zawiść tu panuje . Z płatnościami nie ma najmniejszych problemów , a że pan Piotr krótko i konkretnie stawia zawsze sprawe to chyba nie przestępstwo ? Jak by to było jakieś przestępstwo to i pana Piotra juz by nie było na rynku - a cały czas jest i mało tego - ma olbrzymie zainteresowanie na giełdach, bardzo wiele ładunków sprzedaje co widac po zaakceptowanych ofertach - wręcz ilośc potwierdza że ma się bardzo dobrze. Może by ktoś sie odkrył konkretnie ? Jakieś dowody ? Bo takie gołe wypowiedzi to każdy tu na każdego może napisać.A może to kontrachęci którzy próbowali cos przekombinować lub nierzetelni pracownicy mają coś na sumieniu i teraz gorzkie żale wylewają ? Proponowałbym sie zastanowić nad tymi wszystkimi opiniami.

@firma z Trans.eu

Czy mówisz tu o współpracy zawodowej z perspektywy pracownika czy też kontrahenta Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz? Warto precyzować, z jakiej pozycji się pisze, bo wtedy każda osoba czytająca taką opinię ma jasność sytuacji. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz? Co możecie powiedzieć na temat oferowanych przez pracodawcę warunków?

Maja

@Kasia, rozumiem, że piszesz z pozycji kontrahenta firmy. Dziękuję za Twój komentarz niemniej przypominam jednak, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz? Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące? Zachęcam do wyrażania swoich opinii!

Ostrzegam przed firmą FHU Blondi Statkiewicz Sylwia - Pan Piotr nie daje rzetelnych informacji, gdy auto się spóźnia i gdy dostaje informacje, że mogą wyniknąć z tego problemy, stosuje szantaż, że nie rozładuje pojazdu jeśli nie otrzyma zapłaty, zachowuje się przy tym wulgarnie, haniebnie i nieprofesjonalnie. Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem. Wyłudza zapłatę i jest z tego bardzo zadowolony. Jestem w szoku, że Trans.eu nie reaguje na takie zachowanie. Proszę zauważyć, że to nie tylko moja opinia! Nie jedna firma pisała o szantażu ze strony Pana Piotra S. Mocno przestrzegam przed kontaktem z tą firmą!

Maja

@Patrycja, czy zgłaszałaś to zachowanie jednego z pracowników do kierownictwa firmy Blondi Firma Handlowo-Usługowa? Możesz napisać coś w kwestii rozwoju tego pracodawcy na obecnym rynku? A może wiesz coś w temacie nowych miejsc pracy? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, Twój kolejny wpis będzie tu mile widziany.

Patrycja

Spedytor straszy wyrzuceniem ładunku do rowu (używając przy tym wulgarnych słów) po tym jak dostał dyspozycje aby jego auto poczekało na resztę samochodów które się ładowały się w tym samym miejscu. Czekał raptem pół godziny.. Chamisko bez szkoły. Szkoda nerwów na takich buców. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ

Maja

@123, Zapraszam Cię do bardziej obszernego komentarza na temat firmy Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz. Twój obecny komentarz jest bez jakichkolwiek uwag, dlatego namawiam Cię do zamieszczenia bardziej rozbudowanego komentarza wraz ze szczegółami oceny tego pracodawcy, będzie on dla nas bardzo cenny.

(usunięte przez administratora) jakich mało zdecydowanie odradzam

Grzegorz

Ja nie moge złego słowa powiedzieć- udało mi sie współpracować z tą firmą i współpraca wyszła doskonale zarówno technicznie jak i finansowo.Polecam.

Krzychu

Ja jako przewoźnik mogę powiedzieć że to zwykli niewypłacalni oszuści i naciągacze

Arek

Wykonali dla mnie transport poczym odmawiaja wystawienia faktury, zaplate przyjeli z gory. Oszutwo podatkowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz - Tczew

• Jak się pracuje w Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz

Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz