Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz

Tczew

Opinie o Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz

Grzegorz

Ja nie moge złego słowa powiedzieć- udało mi sie współpracować z tą firmą i współpraca wyszła doskonale zarówno technicznie jak i finansowo.Polecam.

Krzychu

Ja jako przewoźnik mogę powiedzieć że to zwykli niewypłacalni oszuści i naciągacze

Arek

Wykonali dla mnie transport poczym odmawiaja wystawienia faktury, zaplate przyjeli z gory. Oszutwo podatkowe?

były klient

firma się stara nie można tego powiedzieć, lecz po kilku miesiącach olewają klienta, nie ma z nimi kontaktu tylko jak przychodzi do płatności to potrafią wydzwaniać jak windykatorzy i przypominać o zbliżającym się terminie

Zostaw opinię o Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blondi Firma Handlowo-Usługowa Sylwia Statkiewicz