Media Expert

Tczew

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Media Expert
2 7 6 1

Opinie o Media Expert

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Media Expert? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

mhjn

wręcz bym powiedziała, że jest to częsty wymóg @elo

miodzio!spróbuj sił w tym ME heh

ten sklep jak i kierownictwo porażka-nie wiedza jak należy kierownać,motywować ludzi do pracy wszystko składa sie na demotywację i ciśnienie na sprzedaż i hestie,orange do obrzydzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czegoś nie wyrobi sklep kierownik ucina w premii i jak tu żyć?????ciągły stres i nagonka!kierownik biega po sklepie i klnie tak było w Tczewie...kierwoniczkę przenieśli i chyba ekipa oddech złapała jak odeszła:)ale beret zryty zostaje człowiekowi przez takie gady!

napalony

[usunięte przez moderatora] nie miła obsługa jak i nie odpowiednia intelektualnie na swoje stanowiska, brak pomocy gdy jest potrzebna, odzyskanie pieniedzy graniczy z cudem. Warunki gwarancji "ścisle tajne" oczywiscie dla kupujących. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!1 ODRADZAM!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Media Expert - Tczew

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert