Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Anioł

Jan - czy udało ci się zatrudnić ? Może miałeś rozmowę kwalifikacyjną ? Do pozostałych - co z wypłatą za Czerwiec ?

byle100% stluczki

wszystko to co pisza ludzie na forum to prawda.do zakwaterowania sa baraki. tylko musisz miec gruby portfel bo tam caly czas tylko chlanie

co to jest?

dobra sam to sprawdzę ja (usunięte przez administratora) się nie dam brak wypłaty na czas to jeszcze nie (usunięte przez administratora) pracy potrzebuję zeby nie zostac(usunięte przez administratora) i tak to widzę. czy ktos odpowie na temat ew.zakwaterowania? Anioł jak wyzej nie ma mi odpowiadac pozdro

PRAWDA

Jakie świry człowieku to jest cała prawda o HST.Jesli szukasz pracy to udaj sie do kadr zostaw CV jak bedziesz miał kwalifikacje to dostaniesz prace "ZA DARMO" HEHEHE Dam Ci dobra rade omijaj HST bo jesli jestes naprawde fachowcem to szybko Cie(usunięte przez administratora) bo tam juz najlepsze stanowiska sa zajete (usunięte przez administratora)

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
co to jest?!

po co ja tu wchodze jak tylko same (usunięte przez administratora) piszą albo jeden sam ze sobą gada ludzie niech wypowie się ktoś kto PRACUJE w hucie czy są wolne miejsca i czy można w pobliżu wynająć jakieś lokum.Bedę wdzięczny za konkretną odpowiedz i żeby nie odpisywał mi Anioł

Anioł

Jan - musisz naprawdę być zdesperowany aby mimo tylu informacji dalej pchać się do tej firmy. Wydaje się że gdybyś chodził codziennie na ryby i nic nie złowił to efekt finansowy będzie taki sam jak praca w HST. Cały miesiąc ciężkiej pracy a pieniędzy nie będzie.

informatyk ciekawski

(usunięte przez administratora) człowieku trojga imion twoja bezinteresowna troska powala :-))))))) a jakś sprytny ! ( < :- :>) a tak przy okazji wiesz co to jest IT ?

ktoś

Pieniadze powinny byc 10 lipca za czerwiec a tu juz koniec miesiaca.i co prezes mysli ze wystko jest ok?

ktosik2

pieniądze powinny być wypłącone 3 tygodnie temu

rozpacz w oczach

czy ktoś wie kiedy będzie wyplata za czerwiec (usunięte przez administratora)

tayger26

Anioł ty jesteś zwolnionym pracownikiem czy tam zatrudnionym czy jeszcze kimś innym ? Koledzy podajcie konkretne informacje o wolnch miejscach w hucie i czy jest mozliwość wynajęcia gdzieś w poblizu mieszkania

achytka

wypłaty nie ma, nie ma nawet na zaliczki

byle100% stluczki

w hucie jest bardzo duza rotacja pracownikow.caly czas brakuje ludzi do obsady calej zmiany. mysle ze na poczatek mozesz dostac od 1600 do 1800 brutto.

byle100% stluczki

a co do zarobkow to zalezy od stanowiska pracy.

byle100% stluczki

Anioł... naprawde chcialbym nie miec racji xD

byle100% stluczki

nie mowiac juz o pieniadzach na wyplaty dzis jest 25 lipca a wyplat za czerwiec jeszcze nie ma i nikt nie potrafi powiedziec kiedy beda. czy to dobrze swiadczy o stanie finansowym zalkadu ????

byle100% stluczki

po pierwsze nie ma pieniedzy na surowce zestaw zasypujacy wanne sklada sie ze 100% stluczki sortowniczki musza na 8 godzin natłuc okolo 50 palet by nie zaczął spadac poziom w wannie. nie liczy sie jakosc wyrobu tylko slupki produkcyjne.

Anioł

W mojej ocenie nie ma problemu z kasą dla zakładu (surowce; energia itp). Problemem jest przedmiotowe traktowanie pracowników (brak związków i swoi ludzie w gronie przedstawicieli pracowników). Jeśli chcesz ściągnąć fachowca to przez jakiś czas płacisz mu wszystko na czas i w całości. Po jakimś czasie traktujesz go jako już "swojego" i wpada do jednego kociołka z pozostałymi. Wybrańcy nie mają problemów. Inaczej jest ze "starymi" pracownikami z okolicy Tura. Oni wiadomo że nie odejdą i tylko pogadają jak im źle (bo nie mają alternatywy)

Anioł

Czegoś nie rozumiem. Świadome pakowanie bubla i reklamacje. Przecież pani od systemów jakościowych jest chyba jednym z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. (usunięte przez administratora)

byle100% stluczki

od samego rozruchu W2 zaklad funkcjonuje dzieki kredyta brak pieniedzy na podatawowe rzeczy by doprowadzic do produkcji ktora pokryla by bierzace koszty utrzymania huty. swiadomie pakowane sa niezgodne wyroby i wysylane do klijetow potem przychodza reklamacje a z tym rownierz wiaza sie koszty nie mowiac juz o tym ze traci sie odbiorcow.jedno wielkie bledne kolo

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"