Opinie o Schindler Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Schindler Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Schindler Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schindler Polska w Warszawa

Serwisant

Odkąd pan Krzysztof został kierownikiem regionalnym w naszym oddziale zaczęły się dziać rzeczy niepokojące. Załatwianie awansów pod stołem, nieinformowanie dyrekcji o problemach i pomysłach pracowników, wszystko duszone jest w zarodku. Niestety aby poinformować „górę” musimy zachować drogę służbową czyli iść z tym do pana Krzysztofa który informacji dalej nie puści. Zamawianie niepotrzebnych części przez kierownika (potrafi zamówić części na kilkadziesiąt tys które zalegają na magazynie i przez to płacimy to z naszych premii) kolesiostwo, obiecywanie klientom rzeczy niemożliwych (za co odpowiadać musimy my- serwisanci), włażenie w (usunięte przez administratora) to niestety codzienność w oddziale pomorskim.

Gall

Firma sama w sobie jest dobrym pracodawca ale niestety pracownicy niekoniecznie przyjaźni. ( stanowiska biurowe ) Mobbing zastraszanie obgadywanie poza zespołem to norma - nie tylko ze strony przełożonych ale tez współpracowników. Zarobki mocno średnie Jesli nie podpisujesz komuś i nie pasujesz do reszty to jesteś wykluczony u wszystkich i twoja jakość pracy się nie liczy (usunięte przez administratora)

@Gall

Szczera prawda dlatego tyle wypowiedzeń się sypie.Duza konfidencja ktòrą lubią niektórzy kierownicy.Jakiś czas temu była sytuacja że koleś utknął na dachu i nikogo nie było chętnego go wypuścić.Strzelanie zdjęć konserwacji i wysyłanie do kierownika a nawet jeszcze wyżej.I najbardziej kablujå Ci co najmniej robią.Dziwne jest tylko że taki kierownik tego nie ukruci ale może tak lubi.Ogòlnie spore podziały wśród brygad i wina ewidentnie ludzi ktòrzy mało co się znają a zrobili ich brygadzistą od donoszenia na kolegów.

Tati Nowy wpis

Ta ofertą dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży (AutoCAD) widzę, że została wznowiona. Czy faktycznie tak trudno jest się dostać? jak rozmowa wygląda w przypadku tego stanowiska?

J.K Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Pojawiła sie oferta pracy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (AutoCad) mógłby ktos przybliżyć zakres obowiązków, zarobki?

Pozytywny konserwator Nowy wpis

Słuchajcie teraz tego założyli w firmie GPSy z racji podziału na jazdę prywatną a służbową. Oczywiście prezes jest przeciwny aby kierownik szpiegował pracownika ,ale jak zwykle znajdziesz jednego który lubi wartość aplikacje. Odział Gdynia Pan kierownik zrobił sobie z tego konika i sprawdza notorycznie konserwatorów. Czy to już (usunięte przez administratora)

Ad

Na ile podstawy moze liczyc konserwator z pakietem uprawnień i 5 letnim doświadczeniem w branży?

Ad Nowy wpis

11200brutto? Mowimy tutaj o Warszawie?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Cześć, myślę o pracy jako Konserwator urządzeń transportu bliskiego. Od paru dni oferta wisi, wymagania spełniam, brak mi tylko tych mile widzianych uprawnień do konserwacji schodów ruchomych. Pewnie na miejscu się je wyrobi? piszą ze finansują egzaminy UDT i SEPy. Czy ja musze wtedy coś podpisać?

V51 Łódź, Tomaszewicza 1 kl. 2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

CO TO ZA FIRMA KTÓREJ PRACOWNICY PRZYJEŻDŻAJĄ W SOBOTĘ NA ZGŁOSZONĄ AWARIE I TWIERDZĄ, ŻE JEST SOBOTA I ZACZĄŁ SIĘ WEECKEND, TO WYŁĄCZA ZASILANIE WINDY I WSIADA DO SAMOCHODU I ODJEŻDŻA. PO PONOWNEJ INTERWENCJI ZGŁOSZENIOWEJ PANI POTWIERDZIŁA ŻE WINDA BĘDZIE NAPRAWIONA DOPIEROW W PONIEDZIAŁEK. ZADZWONIŁEM W NIEDZIELĘ RANO I PONOWNIE KOLEJNA PANI Z ŁAMANĄ POLSZCZYZNĄ POWIEDZIAŁA ŻE SERWISANT PRZYJEDZIE DOPIERO W PONIEDZIAŁEK. WSZYSTKICH ZA KAŻDYM RAZEM INFORMOWAŁEM, ŻE MIESZKAM NA 9-TYM PIĘTRZĘ, ŻE JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ I ŻE W DNIU WYBORÓW DO SAMORZĄDU OGRANICZAJĄ MI MOJE KONSTYTUCYJNE PRAWA WYBORCZE. DOSTAŁEM ODPOWIEDŹ, ŻE JEST POWAŻNA AWARIA. TO PRZEKAZAŁ JEJ CHYBA SERWISANT. BYŁA SĄSIADKA PRZY PRZYJEŹDZIE SERWISANTA I WIDZIAŁA JAK TYLKO DOSZEDŁ I WYŁĄCZYŁ ZASILANIE WINDY I NA PYTANIE CO DALEJ ODPOWIEDZIAŁ TAK JAK NAPISAŁEM NA WSTĘPIE O WEEECKENDZIE, POPRZEDNIO MIELIŚMY FIRMĘ " WINDY SERVIS " I TAKICH PROBLEMÓW NIE BYŁO. PRZYJEŻDŻALI O KAŻEJ PORZE I W KAŻDY DZIEŃ. PRZEZ TĄ NIESUMIENNĄ FIRMĘ NIE MOGĘ IŚĆ NA WYBORY SAMORZĄDOW. (usunięte przez administratora)

Rzeźnia u was

To do ludzi w dźwigu jedzie się 15 min jak nie ma korkòw a kolegi przez 2 godziny nie miał kto wypuścić.To taki człowiek co odmówił w normalnej firmie został by z miejsca zwolniony.Żeby na całą brygadę nie było jednej wolnej osoby co by mogła podjechać i go wypuścić.Nie chcę mi się wierzyć.Pomijam fakt jakby konserwator zginął na tym dźwigu.Sam kiedyś siedziałem pod stropem godzinę i wiem co to jest.Człowiek zaczyna po pewnym czasie się dusić,jak jeszcze jest tak jak w lato z 40 stopni w szybie to jest nie do wytrzymania.

Hejka. ;) dziś pojawiła się oferta na staż w zespole administracji umów. Jest tu może ktoś z niego? chce poczytać o warunkach takich jak atmosfera. generalnie to stażyści zostają już stale po zakończeniu? nie widzę w opisie takiej propozycji

Wentyl

Brak wspòłpracy do tego stopnia że nawet koleś siedział 2 godziny uwięziony na dachu bo go koledzy nie chcieli wypuścić.Do tego donosy co niektórych ludzi zwłaszcza tych co się najmniej znają i ktòrych nikt nie poleci bo dostaĺi taki stanowisko brygadzisty za sypanie na kolegòw do kierownika.I co to za taki kierownik co nie pogoni takiego delikwenta.

Dorota
@Gall

piszesz, że firma jest dobrym pracodawcą... to kogo konkretnie masz przy tym na myśli? zastanawiam się po prostu czy ktoś odgórnie nie zarządza tutaj warunkami, które tutaj opisujesz? nikt wpływu nie ma na takie traktowanie?

@Dorota

Jest na to przyzwolenie .. i wszystko w taki sposób aby nie dało się udowodnić . Jeszcze jak próbujesz wzwrocic uwagę to obraca się to przeciwko tobie i wmawia ze wdzięczność się należy

Dorota
@Gall

wdzięczność? za co konkretnie? byłą też wzmianka o średnich zarobkach... jest szansa żeby wprost je przytoczyć?

@Dorota

Typowe zachowania mobbera - najpierw poniżyć , (usunięte przez administratora)a później ( po zwróceniu uwagi ) odwracać to w druga stronę czyli wpędzać w poczucie winy Wmawianie braku umiejętności , wciskanie w usta niewypowiedzianych słów czy zachowań , obgadywanie w szerszym gronie ( a później niechcący przy Tobie inne osoby z działu się wygadują ) … nie starczyło by miejsca aby opisać Wszystko ustnie aby gdzies na mailu czy teamsie nie został ślad …

MS
@.

Zgadzam się , okrutne co tu się dzieje Polecam szkolenie z tego jakie zachowania są niedozwolone i czym jest (usunięte przez administratora) Wiem o sytuacjach, które działy się w biurze i niestety nikt nie poniesie konsekwencji .. a nieee przepraszam osoba, wobec ktorej ten (usunięte przez administratora) byl stosowany do dzis nie doszła do siebie … Dział hr powinien ostro sie za to wziac

@MS

Hej, a jak często do tego HR szukają ludzi? Pytam ponieważ mam doświadczenie i po prostu jestem ciekawa jak u nich sytuacja wygląda. odnosisz się do opinii ze stycznia, czy możliwe że ten wspomniany problem został już jakoś rozwiązany? Na tym dziale to ilu osób w sumie potrzeba? orientował się ktoś?

Yoyo

Z całej tzw wielkiej 3 chyba najgorsza firma. Co tu się wyrabia przez ostatni rok a to chyba dopiero początki to tragedia. Tzw Managerowie to się nadają do zarządzania wykładaniem towaru na półkach a nie firma techniczna. Do tego brak poszanowania dla pracownika. Nie polecam ale jeżeli nie wierzysz przekonaj się sam.

Obiektywny

Zarobki jak na korporacje dużo wyższe ale premia najgorsza z tych 3 najwiekszych firm Otis Kone Schindler.Ogòlnie atmosfera ok chociaż nie wszyscy mają takie zdanie.Dyżury porażką od 1200 do 1800 zł do ręki w zależności od rejonu za 7 dni po 24 h.Jak łatwo obliczyć ochroniarz na budynku ma za ten sam czas pracy 3500 zł.Premie dziadostwo około 2000 do ręki za 3 miesiące.Wypowiedzenia się sypią ludzie albo zmieniają branże albo idą do konkurencji.

Hej. ;) czy możecie opisać sytuacje specjalistów ds. jakości? od jakichś dwóch tygodni ta oferta jest wystawiona, zastanawia mnie powód. Trudno jest się dostać czy może rozmowy jeszcze nie były prowadzone?

Cześć, a znajdzie się może ktoś kto by napisał parę słów o pracy specjalisty technicznego ds. montażu? na mój rejon jest teraz wystawiona oferta, nie wskazują w niej jednak wprost warunków finansowych. jest to sama podstawa czy jednak przypadają jeszcze jakieś premie?

Firma z siedzibą we Wrocławiu, praca w Wałbrzychu pomocnik konserwatora - ktoś wie jakie na zarobki można liczyć i mniej więcej na atmosferę w pracy?

Dede

Nie polecam tego miejsca - biuro na postępu Tylko ten, kto doświadczył (usunięte przez administratora) w tym miejscu może to zrozumieć …. Odpowiedzialni do dziś nie ponieśli konsekwencji a poszkodowany dalej odczuwa tego skutki ..

@Dede

Ten kto doświadczył czego? Musisz chyba jakoś inaczej napisać, bo mam same kropki. No i co za tym idzie - odpowiedzialni za co?

Wyraz słownikowo rozumiem, w przełożeniu na potencjalne warunki pracy w firmie już nie bardzo. masz jakieś konkretne okoliczności do przytoczenia? To wszystko o czym piszesz jest poparte własnym doświadczeniem?

Czy w Schindler Polska zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy mam wpływ na zmianę zespołu? Mogę sobie wybrać ten do którego zostanę przydzielony? W poprzedniej opinii zainteresował mnie ten postawiony warunek, że jeśli trafi się do dobrego zespołu, wtedy mogę się szybko wszystkiego nauczyć. Jak bardzo firma jest elastyczna na potrzeby pracownika?

Widzę ze ktoś także wyłowił to ogłoszenie dla pomocnika konserwatora. Poruszony w tym przypadku był temat ewentualnego awansu. A ogólnie o samej pracy co byście mogli napisać? czy warto aplikować? Od miasta jakoś specjalnie te warunki będą się różniły? Jest to oferta na kilka rejonów rzecz jasna, dlatego się zastanawiam.

Czaro

Awans na konserwatora jest możliwy dopiero po zrobieniu uprawnień. Jak zdobędziesz doświadczenia-poznasz urządzenia to trafisz na szkolenie przygotowujące do egzaminu na uprawinienia. Szkolenia są na bardzo wysokim poziomie. Przeszedłem takie na wszystkie rodzaje uprawnień. Jeśli trafisz do dobrego zespołu to szybko Cię nauczą zawodu. Mądrzy konserwatorzy mają świadomość, że szybki rozwój pomocnika jest w ich interesie. Zwłaszcza w zespołach, takich jak mój, gdzie pracujemy na dużym obszarze i stawiamy na samodzielność oraz wzajemne wsparcie.

Grzegorz

Poszukujemy monterow wind Schindlera z 3 letnim stazem przy montazu wind TYLKO Schindlra wchodzi w rachube. Praca legalna w Zurichu, bardzo wysokie zarobki okolo 20.000-25.000 zl. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Schindler Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Schindler Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schindler Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schindler Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schindler Polska?

Kandydaci do pracy w Schindler Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schindler Polska