Opinie o Galeria Urody Arkadius w Laski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Galeria Urody Arkadius. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galeria Urody Arkadius o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeria Urody Arkadius w Laski

Alicja

Czy te negatywne opinie są opiniami pracowników czy klientów firmy Galeria Urody Arkadius @śmieszka? @Stylistka warunki, które opisujesz wyglądają na porządne. Opisujesz też warunki sanitarne, które też spełniają wszystkie normy. Zatem jaki może być powód tych opinii?

Aniusia
@Alicja

Te negatywne opinie są byłych pracowników, którzy zostali zwolnienie za brak profesjonalizmu w wykonywaniu swoich usług lub braku podejścia do klienta. W salonach zostają tylko pracownicy wykwalifikowani, z pasją do zawodu i w podejściem do klienta. Warunki pracy są na najwyższym poziomie, Wszystkie materiały dostaję ja i klienci jednorazowe, atmosfera jest okej, tylko ja przychodzę do pracy by pracować a nie na plotki.....

Iwona
@Alicja

Ja powiem ci jako klientka ze atmosfera tam jest taka między pracownikami ze współczuje im tam pracować. Poza tym ciągła rotacja pracowników nigdy nie wyglada dobrze i żadnego pracodawcy a ci dopiero u pracodawcy mobbingujacego :)

Ola
@Alicja

Myślę, że są osoby, które chciałyby pracować w tej firmie, ale nie spełniają warunków - nie są dobrymi sp0ecjalistami i właściciele nie chcą ich zatrudnić. Stosują hej na firmę, która ich nie chce, bo to jest najłatwiejsze rozwiązanie. Powinni popatrzeć na siebie i wyciągnąć wnioski, ale po co. Można obsmarować ich i mają z tego w jhakimś rodzaju satysfakcję. Włąściciele się nie udzielają na tym forum bo są mądrymi ludzmi.

Kiedys
@Ola

To myśl nadal :/ dlaczego tam nie pracują. Cokolwiek by nie napisać to zaraz będzie 55 komentarzy właścicielki jaką to wspaniała jest i była. Usmiec się można z tych zapewnień o czystości, kosmetykach które podobno nie utraciły ważności, lub autoklawie....A igły od mezoterapii i karboksyterapii były przechowywane w worku foliowym i kosmetyczne zamiast w specjalnym pojemniku. Poprosić się nie można było o pojemnik. Tego można mnożyć.

Lidia Nowy wpis
@Alicja

Może taki, że ludzie przez kilka miesięcy nie mieli żadnej umowy nawet zlecenie we wszystkich ich salonach? Może to jak oni wydzwaniali po pracownikach gdy byli już po pracy i kazali im w wolnym czasie przyjść aby im ublizac? A może, że kazali im pracować za darmo, bo klienci pokazujący wizytówkę nie byli liczeni do obrotu pracownika?

Aniusia Nowy wpis
@Alicja

Jaka umowa obowiązuje w Galeria Urody Arkadius podczas okresu próbnego?

Krystyna

Na stronie jest zespół i widzę że dużo ludzi tu pracuje ciekawa jaka jest atmosfera bo w komentarzach niżej niespecjalnie była chwalona wręcz przeciwnie ? Czy przyjmują tu na staż albo praktyki ?

Lidia Nowy wpis
@Krystyna

Jak najdalej, aby nie mieć uszkodzonych nerwów i depresji. Jeśli chcesz poczuć się jak (usunięte przez administratora) polecam. Pracowałam i nic tam się nie zmieniło. Rotacja, zbiórki na gwizdek po zamknięciu stawianie ludzi w rzędzie to tylko nieliczne rozkazy i pokazy właścicieli. Kamerka z dźwiękiem nawet w socjalnym, oczywiście dyktuja też co możesz jeść a czego nie możesz. Swego czasu zużyte igły byle przechowywane w woreczku strunowym i kosmetyczne a podobno szefowa prowadziła hurtownie...No i takie cuda były dostali za to mandat upssss

Marian

Masakra . Atmosfera - kroić nożem a pani wykonująca zabieg - wkurzona na cały świat, robi byle było szybko - nie zważając na to ze masakruje klienta.

dxx
@Marian

Możesz mi napisac ktojest właścicielem tych salonów? Dorka161@poczta.onet.pl

Kosmetyczka

Cześć wszystkim. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna to telefoniczna. Magiczne słowo które mnie zakwalifikowało do drugiego etapu było uzyskanie informacji, że przyprowadzę do salonu swoje klientki. Jak również, że bardzo potrzebuję miejsca aby je obsługiwać. Po 2h rozmowy z menadzerką-szefową Anną ustaleniu pensji 2000 plus procent od usł.twarzi ciało 20% oraz 25% mani-pedi. Podjęłam pracę. Później okazało się, że ciągle nie ma czasu aby przynieść umowę do podpisania. A już obsługiwałam klientów zarówno salonowych jak i ze swoich ogłoszeń - bo ogłaszam się na różnych portalach społecznościowych. Miałam zrobić zabiegi mezoterapie mikroigłowe a dostarczone na cito produkty z innego salonu nie były do tych zabiegów odpowiednie. Odmówiłam wykonania usługi dzień przed przyjściem klientki. Inwestorzy nie znają się na kosmetyce - a robią wrażenie i tak się przedstawiają jakby rozumy wszystkie pozjadali - że wszystko wiedzą i oni wiedzą jak robić zabiegi. Nie są z branży, nie mają pojęcia, które kosmetyki można lub należy użyć do mezoterapii mikroigłowej. Mi dostarczono żelową "ampułkę" do jonoforezy twierdząc, że to jest najlepsze. Odeszłam. Umowy nie dostałam. Powiadomiłam PIP i ZUS

Pytania tendencyjne. Bardziej badanie na ile się zgodzimy w trakcie rozmowy. Proponują 2 umowy - oficjalną 8h i nieoficjalną 4h Ja ustaliłam tylko jedną wersję 8h - NIE ZGODZIŁAM SIĘ NA 1/2 NA UMOWIE. Menadżerka wprost informuje że co innego na papierze a co innego będą płacić

Tamara

Firma prowadzi rekrutacje? Trudno ją przejść, może coś podpowiecie?

Kiedys
@Tamara

Nie warto, podejmowac tam pracy. Wpisy pozytywne to wlascicielka.

Ola

Nie wiem kto pisze te negatywne opinie, chyba osoby które zostały zwolnione za brak profesjonalizmu. Pracownicy którzy pracują a jest ich bardzo dużo pracują w tej firmie nie po misiąc czy pół roku ale po kilka lat, co dobrze świadczy o ich kwalifikacjach i pracodawcy. Jedni pracują na podstawie swojej działalności, inni na umowę o pracę a jeszcze inni na umowę zlecenia. Nasza branża to wolny zawód i to my decydujemy jak chcemy i za ile pracować. Ja mam bardzo dużo klientów i chwalę sobie wieloletnią współpracę w tej firmie. Wynagrodzenie jest wypłacane co do dnia, forma umowy do uzgodnienia i warunki również. Pracujemy tylko na materiałach jednorazowych, nie ma przelewania produktów - pełen ukłon do pracodawcy. Firma dba o swoich klientów i jakość świadczonych usług,

Zmienilo sie coś w ostatnim czasie? Jakie warunki trzeba spełniać do pracy?

Witam wszystkich . Chce niestety poinformować wszystkich chętnych do współpracy z ta firma , iż niestety jest to firma w której pracowników traktuje się bardzo niepoważnie . Zatrudnienia tylko na umowę zlecenia oraz na własna firmę . Panuje tam ogólnie nieprzyjemna atmosfera która odbija się na pracownikach jak i również na klientach. Pracodawca obiecuje wysokie zarobki , zatrudnienie po 2 ch miesiacach niestety jest to tylko gra na czas . Przestrzegam wszystkich !!! Nie dajcie się złapać na tanie obietnice a komentarze pozytywne są tu tylko pracowników nie będę wymieniać ich imion i szefostwa . Pozdrawiam

Jolka

Może potrzebujecie kogoś do pracy? Jak się pracuje, są jakieś zmiany?

Mega miejsce, bardzo dobre warunki, produkty najlepszych marek, wszystko jednorazowe, autoklaw, nie ma się do czego przyczepić. Wynagrodzenie co do dnia wypłacane. Życzę wszystkim żeby mieli tak w swoich miejscach pracy. Szkolenia aż do znudzenia - co niektórzy nie chcą już uczestniczyć - co świadczy o profesjonalnym podejściu do pracowników i klientów. Dlatego tyle tu pracy, co też sobie chwalę :))

Alicja

@Pracownik Kasia, fajnie, że zdecydowałaś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Galerii Urody Arkadius na forum. Chciałabym jednak poprosić Cię jeszcze o jakieś szczegóły - jestem ciekawa, jaki na przykład rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz jak wygląda kwestia urlopów, czy nie ma problemu z wzięciem kilku dni wolnego z rzędu. Napiszesz coś na ten temat?

Pracownik Kasia

Gorąco polecam tego pracodawcę, rzetelny, wypłacalny na czas, wszystko jednorazowe, pracują tu ludzie którzy mają ambicję i chcą się rozwijać w swojej dziedzinie.

Stylistka

Nie rozumiem skąd te złe opinie , każdy tu pracujący dostaje umowę,ubezpieczenie i pieniądze takie na jakie się zgadzil - na czas .Każde stanowisko czy to fryzjer czy manikiurzystka czy kosmetyczka ma wszystkie produkty niezbędne do pracy. Jest autoklaw jednorazowe ręczniki ,folie pilniki i cała masa innych rzeczy,czego w innych salonach nie uswiadczycie. Ja polecam tu pracę.

śmieszka

Wszystkie negatywne opinie z tej strony są zgodne z prawdą . Dno, porażka plus mobingg. Beznadziejna firma.

śmieszka

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

Agnieszka

Polecam pracuje 3 lata i i mam same miłe doświadczenia .Polecam tego pracodawcę .

Alicja

@Magda to samo pytanie, co w przypadku @Ani czy twoja opinia dotyczy Galerii Urody Arkadius jako pracodawcy czy usługodawcy? Ważne, by wytłumaczyć dlaczego nie polecasz i z jakiej perspektywy.

Magda

NIE polecam!!!

Alicja

@Ania czy twoja opinia dotyczy Galerii Urody Arkadius jako pracodawcy czy usługodawcy? To ważne dla osób tu zaglądających. Mogłabyś wytłumaczyć swoją opinię?

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Urody Arkadius - Laski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeria Urody Arkadius?

Kandydaci do pracy w Galeria Urody Arkadius napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeria Urody Arkadius
1.8/5 Na podstawie 73 ocen.
  • ul. Trenów 51
    05-080 Laski