Opinie o Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma w Szczecin

Michał Nowy wpis

@natalia ale o co chodzi z tą nieudolnością ?

Dominik

Niestety nie miałem zaszczytu nawet rozmawiać z tym "artystą". Dwa lata temu wysłałem do niego ostatni z wielu maili związanych z ważnym dla mnie tatuażem. Do tej pory nie było odpowiedzi nie mówiąc o terminie ewentualnej audiencji.

Paula Nowy wpis
@Dominik

Mam to samo

Paula Nowy wpis

Minęło 2 lata i dalej nie dostałam odp co do terminu Anabi bujaj się

Sebastian Nowy wpis

Samozwańczy pseudo artysta , zwykły Buc i pustak . Ludzi traktuje jak śmieci uwarza , że jest jedyny i wszyscy mają czekać . Do tego pajaca słowo burak pasuje idealnie tak jak powiedzenie Słoma z butów wystaje . Ścienna ludzi i non stop przekłada terminy a później wmawia że się nie umówił na termin . Typ porażka , może i zdolny ale takich jak on jest wielu w Polsce u których coś znaczy. Odradzam tego Typa

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma - Szczecin

Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Andrzeja Małkowskiego 2 lok. 2
    70-304 Szczecin
  • NIP: 8522249760 REGON: 320362400

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Studio Tatuażu Anabi-Tattoo Marcin Bluma