Opinie o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

1985

Jedynym wymaganiem jest prawdziwa chęć do pracy. Polecam.

papa smerf

Dobrze, że na jedną zmianę, o świcie nie wstaję o zmroku nie kończę. Dla mnie spoko i luz.

Stara

W KAŻDEJ ale to KAŻDEJ firmie telemarketingowej rotacja pracowników jest większa niż w innych branżach. Nie jest to zależne od pracodawcy tylko od specyfiki pracy. Nie wszyscy się nadają choć według mnie praca ta nie należy do najtrudniejszych i najcięższych. Niemniej są tu tacy i nie są to jednostkowe przypadki, którzy pracują tu rok i dłużej. Jeśli chodzi o zarobki to tak jak w znacznej większości call center uzależnione są one od ilości godzin, które przepracowałaś. Verona jest wypłacalna co normą w telemarketingu wcale nie jest. Atmosfera zależy również od Ciebie. JEŚLI PRZYCHODZISZ TU PRACOWAĆ NIE BĘDZIE CI ŹLE, jeśli intrygować i plotkować w końcu poniesiesz konsekwencje...

@Stara

tak jest w 100%

Kobieta pracująca
@Stara

Podpisuje się pod tym.

ja tu narzekać nie mogę ale jestem dobra w tym co robię i grubo powyżej 100 godzin miesięcznie pracuje

logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią-Kielce
Skarżysko-Kamienna
Seris Konsalnet Holding S.A.
Morskie Oko

Popracujcie w innych "dobrych" marketach, produkcjach, call centerach... a sami się przekonacie, że prawdziwe jest powiedzenie: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tu wiem czego oczekiwać i wiem, że nikt mnie nie oskubie przy wypłacie.

Wredna pani

Dobra firma tylko trzeba pracować a nie zajmować się kto z kim i dlaczego...

someone

W pracy najważniejszy jest hajs i klimat. Na jedno jak i drugie nie mogę narzekać. Faktycznie moglibyśmy znaleźć lepsze lokum i tyle.

XiY

Nie wszyscy się nadają do tej pracy oczywiście jednak jeśli ktoś się wkręci temu nie będzie tu źle.

K.S.

po prawie 2 miesiącach na słuchawce stwierdzam, że dobrze zrobiłam przychodząc do Verony.

Maciej

@ 3,14, jesteś zadowolona z pracy w firmie. Telemarketing to dość specyficzna branża. Trzeba mieć dużo cierpliwości i zdolności interpersonalnych. Piszesz, że grafik jest elastyczny. Czy możesz ustawić go według własnych potrzeb? Pracodawca przewiduje premie za efektywną pracę? Pracownicy maja prawo do szkoleń, lub pakietu socjalnego? Czy poleciłabyś tą pracę innym osobom poszukującym zatrudnienia?

Pomocna dłoń
@Maciej

Grafik jest elastyczny ale założeniem jest wypracowanie minimum 30 godzin tygodniowo. To chyba oczywiste, żaden pracodawca nie jest zainteresowany pracownikiem, który będzie pracował od czasu do czasu także te 30 godz to nie jest dużo. Można go ustalić tylko trzeba to zrobić z jakimś wyprzedzeniem a nie z dnia na dzień. Stawka godzinowa rośnie wraz z godzinami i to jest ok ponieważ warto być pracowitym. Jak się ma dużo zaproszeń to są dodatkowe premie. Tak to wygląda.

Spokojna

Znam takich, którzy strasznie narzekali na VC i odchodzili... po kilku tygodniach wracali i pracują do dziś. Chyba to o czymś świadczy. Firma jest w Skarżysku od kilku lat i wiele osób dzięki niej przetrwało zły dla siebie czas , wiele osób pracuje tu nie przez tydzień czy dwa tylko już dłuższy czas. I jakoś biedy nie klepie. Plują ci, którym w ogóle nie odpowiada telemarketing albo trolle konkurencji. I tyle w tym temacie.

KZ

Powiem tak jak się komuś robić nie chce temu wszędzie będzie źle. Ja nie narzekam i o swoje nie muszę się użerać. To jest telemarketing a niektórzy szukają plaży chyba...

3,14

Dobra i wypłacalna firma, grafik elastyczny, praca na jedną zmianę.

Agnes

Witam w słoneczną niedzielę. Mnie zastanawia dlaczego niektóre osoby piszą kłamstwa na temat Verony? Nie ufajcie byłym pracownikom, chcecie pracować to sami sprawdźcie. To najlepsze call center. A jak ktoś nie nadaje się do telemarketingu temu w każdej firmie z tej branży będzie źle.

Kamila

Praca jest fajna. Można zarobić. Ja pracowałam 2 lata temu w wakacje i teraz też się wybieram.Dobrze by było jakby pracował ktoś ze starej ekipy. Aha, i czy wie ktoś czy jeszcze są te kary za Janki i czy stawka godzinowa jest 6zl czy wyższa

Pani A.
@Kamila

Odnośnie stawki to pomnóż przez 1.9 :) na pewno spotkasz kogoś ze starszej ekipy, co do janków to nic nie wiem na temat kar. Robię ich niewiele i nic nie mam potrącane. Powodzenia i do zobaczenia.

Netfix
@Pani A.

Na jakiej zasadzie przyznawane są kary?

bacoma
@Netfix

za to że np. się nie przedstawisz, nie będziesz mówic według skryptu który opracowali na postawie rozmów innych konsultantów trnerzy bo sami nic nie potrafia

Maciej

@AK, jak myślisz, czy jest spowodowana ta rotacja pracowników? Czy pracodawca nie przedłuża umów o pracę, czy pracownicy sami rezygnują? Uważasz, że atmosfera w pracy może mieć z tym jakiś związek? @Lucek, piszesz, że firma przyjmuje absolwentów bez żadnego doświadczenia. Czy krótki kurs wystarcza, że pracownik jest wystarczająco przyuczony do obowiązków? Jakie masz o tym zdanie?

Fifi

Firma VC jako zwykle call center jest w porządku. Z tego co wiem to funkconuje w Sk już ok 4 lat. Jedyny minus to lokalizacja i budynek w którym firma się znajduje. Wcześniejsza lokalizacja była znacznie lepsza ale to już sprawa wlasciela

MikiMouse
@Fifi

"lokal" naprawdę pozostawia wiele do zyczenia

Żmija

Ludzie! Nie słuchajcie nikogo. Sami sprawdźcie jak jest. Nie taka praca straszna i nie za minimalną, tylko trzeba swoje w y p r a c o w a ć. Niektórzy się bardzo dziwują, że przepracowali powiedzmy 80 czy 100 godzin, narobili błędów co niemiara, i nie dostali z 2.5 tysiąca. Szukasz naprawdę pracy to przyjdź i zobacz sama. Kropka.

AK
@Żmija

Skoro jest tak dobrze jak piszesz to powiedz mi skąd ta ogromna rotacja pracowników w Veronie ?

Maciej

@Tsk, czy mógłbyś dodać więcej informacji o firmie i warunkach zatrudnienia? Piszesz, że są przyjmowane osoby bez doświadczenia. Czy firma oferuje im szkolenia? Napisz na jakim stanowisku pracujesz i jakich kwalifikacji wymagał pracodawca przyjmując Cię do pracy? Możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Informacje, które dodasz będą cenne dla osób poszukujących pracy.

3miesiąctu
@Maciej

Dla osób bez doświadczenia firma oferuje szkolenie, krótkie i konkretne, najważniejsza jest chęć do pracy :) Umowa zlecenie z bezpłatnym ubezpieczeniem (tak dla Ciebie jak dla bliskich) Tak stawka jak premie uzależnione od ilości wypracowanych godzin i wyników. Wszystko dobrze zorganizowane a wypłata na czas.

Lucek
@Maciej

Przyjmują zaraz po szkole nie trzeba mieć doświadczenia bo jest osoba, która cię wyszkoli, więc nie ma się czym martwić ;)

skromny pasterz

Przyjazna atmosfera, projekty niesprzedażowe, za przerwy płacone, bezpłatne ubezpieczenie, stawka godzinowa rośnie wraz z ilością wypracowanych godzin, wypłata bez poślizgów, jednozmianowość, takie są FAKTY tu w Veronie, nie mity, kłamstwa, błotem obrzucanie przez tych, którzy nigdy tu nie pracowali albo tych których firma utrzymywała często przez długi, widocznie za długi, czas.

Żmija
@skromny pasterz

Nic dodać nic ująć, a jak ktoś woli wiecznie szukać tego nie trzeba zatrzymywać i tak pluć jadem będzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting