Media Expert

Opinie o Media Expert

Renata

Nie polecam.Obsluga fatalna, Sklep niby w unii europejskiej a tak naprawdę w......... Brak słów.Ja na pewno nigdy już nie będę klientem oraz zrobię wszystko aby moja rodzina i znajomi również nigdy nic tam nie kupili

@Renata

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uwagi prosimy kierować na adres e-mail: dok@me.pl.

Azuna Nowy wpis
@Renata

Moja noga też już tam nie postanowienie ,kupiłam ochronna folie na zegarek zapłaciłam za na ponad 60zł . Niestety folia się odkleiła częściowo niestety reklamacja nieuwzględnienia.Pani była nieprzyjemna szkoda sklep na krakowskiej

Zadowolony i zaskoczony

Jestem miłe zaskoczona przemiłą obsługą i kompetencjami pracowników w sklepie przy ul.Metalowców .Chciałem zareklamować iPhone 13 i dzięki kompetencjom młodych ludzi obyło się bez reklamacji.

Grześ 447

Obsługę oceniam bardzo wysoko

Grześ 447
@Zadowolony i zaskoczony

Obsługę oceniam bardzo wysoko.

WIki99 Nowy wpis

Miałam podobnie. Bez zbędnego rozwodzenia się - polecam

Elżbieta

Pan Dominik z Media Expert na Metalowców bardzo miły, kompetentny z ogólna wiedza na różne tematy związane z oferowanym towarem znajdującym się w sklepie i nie tylko .Po zakupie kilku rzeczy jestem bardzo zadowolona z doradztwa pana Dominika. Polecam każdemu klientowi takiej obsługi .

@Elżbieta

A nie było naciągania na kolejne rzeczy? Strasznie mnie denerwuje jak pracownicy na siłę próbują mi sprzedać to czego nie chcę. Jak podejście w tym sklepie?

Ela
@Karolina

Nie, nikt mnie na nic nie naciągał. Czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana

@Ela

Ja tak samo. Jestem kobietą, a lubię załatwiać zakupy szybko i sprawnie. Tu poszło jak spłatka

KE Nowy wpis

Miło nam to słyszeć. Polecamy się:)

Cześć. Podobno ME otwiera nowy sklep w Skarżysku K. Chciałbym się tam dostać. Ktoś się załapał? Ktoś się wybiera? Razem byłoby jakoś raźniej:)

Su
@Zainteresowany

Czeka mnie rozmowa w nadchodzącym tygodniu. Los pokaże jak sprawy potoczą się dalej ????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Media Expert? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Barbara

W ostatnim czasie sami klienci tu się bardzo pozytywnie o sklepie obsłudze wypowiadali. A co na to pracownicy? Jak u was z warunkami, niezmiennie? Dużo osób w ostatnim czasie rotuje czy cały czas stały skład jest?

Magdalena

Świetna obsługa ...przemili pracownicy..łatwa komunikacja..szybka dostawa rewelcja polecam sklep na Metalowców ..Napewno tylko w tym sklepie będę robiła zakupy ..reszta dla mnie to porażka ..????

bart
@Magdalena

Podbijam. Nie dość, że fachowo, to jeszcze sympatycznie.

Czy można jako pracownik sobie odkładać jakieś produkty?

Karl
@Ania

A co chcesz sobie odkładać Aniu? Są zniżki pracownicze, bywa że niezłe i to jest bardzo ok

Dokonałam ostatnio zakupów w Media Expert w Hermesie. Towar został dla mnie zamówiony i zgodnie z obietnicą dotarł następnego dnia. Obsługa bardzo przyjemna, zarówno Pana sprzedawcy jak i Pani z kredytów. Polecam, szybko, przyjemnie i kompetentnie ????

MediaMedia55

Witam Wczorajsze zakupy były żenujące w Media Expert Skarżysku Kamienna przy ul. Metalowców. Gdy poprosiłem o pomoc Panią blondynke z POK odnośnie zakupu produktu odesłała mnie do doradcy. Gdy czekałem na doradcę obserwowałem Panią była bardzo zajęta nie praca a obsługa swojego telefonu. Zakupów nie zrobiłem bo nikt nie podszedł do mnie. Dziękuję pani blondynce za POMOC brawo.

Artur
@MediaMedia55

Przykre, że spotkała Cię taka sytuacja. Myślę, że firma Media Expert wiedząc o takim incydencie nie byłaby zadowolona, że takie coś mogło mieć miejsce. Próbowałeś może zgłaszać to wyżej?

Boreno

Jestem stałym pracownikiem. Przeszedłem z Media nie jedną burzę. Zrezygnować chciałem już nie raz i nie dwa, ale zawsze coś mnie powstrzymuje przed tą decyzją. W pracy, jak w każdej innej zdarzają się miesiące, gdzie moja frustracja sięga zenitu. Zazwyczaj jak powiesz, ze chcesz się zwolnić to odpowiadają "Proszę bardzo". A tutaj? Szereg rozmów, dlaczego podjąłem taką decyzję, próba namówienia do zmiany decyzji, przez co czuję się ważny dla firmy. Mimo, że jest taka ogromna czuję, że dokładam swoją cegiełkę i to jest dla mnie w pracy najważniejsze.

Urszula

Napiszcie, czy warunki otrzymane przy zatrudnieniu od Media Expertsa są zadowalające? Liczę, że ktoś mi odpowie.

@Urszula

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Warto zaryzykować ! :)

Aga

Zakupiłam w dniu 13 grudnia płytę FIFA 19 za 239 zl rano kolejnego dnia cena za ta sama płytę ok 140 zl. Biegnę do sklepu czemu nikt takiej informacji nie udzielil i czy mogę płytę oddać i czy moge nabyc za nową cenę. Zostałam odesłana na kolejny dzień do kierownika ,który miał na pewno pomóc. Więc biegnę z płytą i dostaje wykład że kupiłam moja strata że może za tydzień ktoś by przyszedł i chciał zmiany ceny bo okazało się że inna. Nie chodziło mi o walkę tylko o zwrot i kupienie za nową cenę. Kierownik mówi że ceny są wiadome o 8.30 jego pracownicy że po zamknięciu sklepu. Niekompetencja w zeznaniach . Pracownicy że w ogóle płyt nie można zwrócić kierownik sklepu że można ale nie ofertę.Także zostałam naciągnięte na przyjazdy i nie miłe potraktowanie. Nie było przeprosin. Szkoda.Jedna strata klienta dla Was mało. Trudno . Chyba mało szkoleń macie i nie wiecie jak zdobyć klienta.

Olaf

Omijać szerokim łukiem zarówno pod względem zakupów jak i pracy.

Pracownik Media Expert

Ja mogę się podzielić opinia ze sklepu (usunięte przez administratora)j. Do sklepu trafił nowy kierownik, który za cel wymyślił sobie zwalnianie najstarszych stażem pracowników, ponieważ nie chcą mu się przymilać a woli zatrudnić nowych, młodych i niestety głupich którzy idą za nim w ciemno. od marca zwolnił 4 pracowników, którym na pytanie po powód zwolnienia powtarza, że nie ma obowiązku podawania a tak na prawdę przekazuje zarówno innym pracownikom jak i do centrali informację, że albo pracownik miał złe podejście do pracy a trzeba się bać bo można podzielić los zwolnionego. Tak na prawdę chodzi o osobistą niechęć do pracowników czego kierownik w ogóle nie ukrywa tylko po prostu nie rozmawia i nie utrzymuje kontaktów z takimi osobami. Woli trzymać na sklepie osobę, która udziela mu mieszkania na wynajem i nie bierze za to żadnych pieniędzy a osoba ta pracuje na dziale AGD i nie potrafi odróżnić płyty gazowej od indukcyjnej...Do tego jeszcze nie dawno mianowany zastępca kierownika, który notorycznie dopuszcza się mobbingu na pracownikach, zwłaszcza na dziewczynach, które pracują na Punkcie obsługi klienta. Na jedną z dziewczyn, która właśnie została zwolniona, zanim wróciła z urlopu macierzyńskiego nastawiał innych pracowników wmawiając, że wprowadza złą atmosferę i praca z nią jest niemożliwa. Obaj panowie wprowadzili totalne zastraszenie w pracy i każdy z pracowników nie jest pewny jak dlugo jeszcze będzie pracował bo może w każdym momencie nie spodobać sie kierownictwu i zostań zwolnionym. W przeciągu roku załoga sklepu została zredukowana prawie o połowę bo ci którzy nie zostali zwolnieni po prostu uciekli z tego sklepu. Mam nadzieję że ta wiadomość dotrze gdzieś wyżej, ponieważ atmosfera na sklepie jest fatalna i klienci doskonale to widzą każdego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert - Skarżysko - kamienna

• Jak się pracuje w Media Expert?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Expert?

Media Expert