Media Expert

2 Dodaj opinię
Media Expert
2 5 3 5 1

Opinie o Media Expert

Filtruj opinie po kryteriach:

Aga
 Opinia

Zakupiłam w dniu 13 grudnia płytę FIFA 19 za 239 zl rano kolejnego dnia cena za ta sama płytę ok 140 zl. Biegnę do sklepu czemu nikt takiej informacji nie udzielil i czy mogę płytę oddać i czy moge nabyc za nową cenę. Zostałam odesłana na kolejny dzień do kierownika ,który miał na pewno pomóc. Więc biegnę z płytą i dostaje wykład że kupiłam moja strata że może za tydzień ktoś by przyszedł i chciał zmiany ceny bo okazało się że inna. Nie chodziło mi o walkę tylko o zwrot i kupienie za nową cenę. Kierownik mówi że ceny są wiadome o 8.30 jego pracownicy że po zamknięciu sklepu. Niekompetencja w zeznaniach . Pracownicy że w ogóle płyt nie można zwrócić kierownik sklepu że można ale nie ofertę.Także zostałam naciągnięte na przyjazdy i nie miłe potraktowanie. Nie było przeprosin. Szkoda.Jedna strata klienta dla Was mało. Trudno . Chyba mało szkoleń macie i nie wiecie jak zdobyć klienta.

Pomocna?
Tak4Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olaf
 Opinia

Omijać szerokim łukiem zarówno pod względem zakupów jak i pracy.

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik Media Expert
 Opinia

Ja mogę się podzielić opinia ze sklepu (usunięte przez administratora)j. Do sklepu trafił nowy kierownik, który za cel wymyślił sobie zwalnianie najstarszych stażem pracowników, ponieważ nie chcą mu się przymilać a woli zatrudnić nowych, młodych i niestety głupich którzy idą za nim w ciemno. od marca zwolnił 4 pracowników, którym na pytanie po powód zwolnienia powtarza, że nie ma obowiązku podawania a tak na prawdę przekazuje zarówno innym pracownikom jak i do centrali informację, że albo pracownik miał złe podejście do pracy a trzeba się bać bo można podzielić los zwolnionego. Tak na prawdę chodzi o osobistą niechęć do pracowników czego kierownik w ogóle nie ukrywa tylko po prostu nie rozmawia i nie utrzymuje kontaktów z takimi osobami. Woli trzymać na sklepie osobę, która udziela mu mieszkania na wynajem i nie bierze za to żadnych pieniędzy a osoba ta pracuje na dziale AGD i nie potrafi odróżnić płyty gazowej od indukcyjnej...Do tego jeszcze nie dawno mianowany zastępca kierownika, który notorycznie dopuszcza się mobbingu na pracownikach, zwłaszcza na dziewczynach, które pracują na Punkcie Obsługi Klienta. Na jedną z dziewczyn, która właśnie została zwolniona, zanim wróciła z urlopu macierzyńskiego nastawiał innych pracowników wmawiając, że wprowadza złą atmosferę i praca z nią jest niemożliwa. Obaj panowie wprowadzili totalne zastraszenie w pracy i każdy z pracowników nie jest pewny jak dlugo jeszcze będzie pracował bo może w każdym momencie nie spodobać sie kierownictwu i zostań zwolnionym. W przeciągu roku załoga sklepu została zredukowana prawie o połowę bo ci którzy nie zostali zwolnieni po prostu uciekli z tego sklepu. Mam nadzieję że ta wiadomość dotrze gdzieś wyżej, ponieważ atmosfera na sklepie jest fatalna i klienci doskonale to widzą każdego dnia.

Pomocna?
Tak5Nie

Zostaw opinię o Media Expert - Skarżysko - kamienna

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

  • Media Expert
  • Skarżysko - kamienna
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny