Opinie o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Goldenka

Dla wielu Verona to była ostatnia deska ratunku. Dobrze, że istnieje a kto nie chce nie musi tu być. Nikt nikogo nie zmusza.

Spalona na stosie

Pracuję nareszcie! I to jest ważne, że zarabiam. Reszta to pobocze. Do pracy przychodzę p r a c o w a ć.

Nicktka

Ludzie są fałszywi dlatego nie będę się sugerować ich opinią i osobiście sprawdzę jak jest naprawdę. Szukam pracy i tylko pracy - nie nowych przyjaciółek - w której pozwolą mi zarobić przynajmniej 2 tysiące na rękę za 140 -160 godzin w miesiącu. Odezwę się jeszcze.

NIE Z KADRY

Długo się zastanawiałam czy warto napisać swoje zdanie... Niektórzy ludzie są jacyś nieogarnięci i zwyczajnie złośliwi. Szukają pracy (często nie mając żadnych kwalifikacji, wykształcenia, doświadczenia a jedyna rubryka w CV, która może być wypełniona to zainteresowania: tv, piwko, dziewczyny/chłopcy, zabawa :)))) i ich wymagania są olbrzymie. Spodziewają się, że nawet za ŹLE wykonywaną pracę będą premiowani :D Prawda jest taka, że wyrobienie nawet 120 godzin miesięcznie to - dla niektórych - wielkie hallooo. Chcieliby zarabiać najlepiej na starcie po kilka tysięcy i to najlepiej w euro albo $$$$ a pracować niewłaściwie i mało. Mam takie do nich pytanie: czy myślą, że pracując np w fabryce przy maszynie jakby notorycznie niszczyli towar pracodawca głaskałby ich po główce???? Nie! Obciążyłby kosztami i posłał do diabła. W telemarketingu też są zasady i wymagania, których należy się trzymać. TO NIE JEST NIC TRUDNEGO!!!! No ale jak ktoś popełnia notorycznie babole to niech nie oczekuje, że otrzyma premie. I jak dla kogoś nawet 120 godzin, czyli średnio 4 godziny dziennie, jest problemem niech nie liczy na super zarobek. W końcu nie jest znanym adwokatem czy super chirurgiem. Normalnych pozdrawiam.

logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią-Kielce
Skarżysko-Kamienna
Seris Konsalnet Holding S.A.
Hnoss

W Skarżysku nikt nie da mi więcej zarobić, jeśli już to mniej. Sprawdziłam i wiem jak jest. Tu to co umówione to zarobione.

Ewa Z.

Pracuję tu prawie rok i nie mogę już słuchać kłamstw na temat Verony! Jak można pierdzielić takie głupoty nie mając bladego pojęcia o firmie, która we wszystkich oddziałach zatrudnia kilkaset osób?? Firma jest wypłacalna i nigdy ale to NIGDY nie było żadnego z wypłatami poślizgu. Stawka jak na tą branże dobra i rosnąca. Nawet jeśli przepracuje powiedzmy tylko 160 godzin to zarobię grubo więcej niż najniższa krajowa. Przestańcie zajmować się kłamstwem i weźcie się do roboty!!!!

Dama Pik

Warto ciężko pracować. Firma umożliwia rozwój i awans.

@Dama Pik

a na jakie stanowiska można awansować?

@Dama Pik

a na jakie stanowiska można otrzymać awans?

@Dama Pik

na jakie stanowiska moza awansować?

Ten co awansował
@pytający

Trener, a ponieważ firma się rozwija to możliwości jest dużo.

@Ten co awansował

To super! Proszę mi napisać czy w tej chwili jest prowadzona rekrtutacja na trenera i jakie są inne mozliwości awansu. Mam znajomych którzy byliby zainteresowani pracą i chętnie podejmiemy współpracę

abc
@pytający

Witam, myślę, że najlepiej będzie jak Pan sam spotka się z szefostwem oddziału. Powodzenia.

@abc

Dziękuje za odpowiedź.Bardzo chętnie podejme wpólpracę. Z kim mam się kontaktować w tej sprawie?

odpowiadająca
@pytający

na górze tej strony jest taka zakładka "proces rekrutacji"... powodzenia!

Pytajacy
@odpowiadająca

Dzwonie na ten numer ale nikt nie odbiera. Czy mogę przyjść bezpośrednio do oddziału w Skarżysku że swoim CV.?

Pani A.
@Pytajacy

Nie czekaj tylko przychodź :)

Tela

Deską ratunku ta firma się okazała dla mnie.

Ewa Z.

Za dobrą pracę nieźle mi tu płacą.

puma

Tu dostałam pracę bez problemu. I czuje się już o wiele lepiej.

novu

Może ciasno i głośno ale generalnie zaje...super. Telepatyczny marketing jeszcze nie istnieje hihi

kokokoko

Chciałam dostać tu pracę i nie martwić się już o to czy mam na życie... Tak się stało i nie zamierzam z tego rezygnować. Wśród pozytywnych osób pracuję i zarabiam.

Luka
@kokokoko

Dobrze, że są przyjęcia :)

na słuchawce

Cześć! Nie wiem czy śmiać się czy płakać... Jak myślę o tych osobach, które wolą groszem nie śmierdzieć niż pracować w telemarketingu. Realia są jakie są... Nikt nie da pracy osobie bez wykształcenia, znajomości, doświadczenia itp. Jednak osoby takie mają Bóg wie jakie wymagania! Dla nich zarobki kilkuset złotych (i więcej) wyższe od najniższej krajowej są niegodne?! Ich (często 0) umiejętności powinny być przecież już na starcie opłacane przynajmniej kilkunastoma tysiącami... Wolą więc klepać biedę niż zarabiać. Trudno ich wybór. Ja tam wolę słuchawkę w Veronie niż puszki z MOPSu. I niech nikt mi nie mówi, że to bardzo ciężka praca i niska płaca bo zazwyczaj NIE MA POJĘCIA O CZYM MÓWI. Jest po prostu leniem.

p=p

Ważne, że bez sprzedaży. Jestem pozytywna, nie lecę po schemacie, wyrabiam godziny i nie mam się czego wstydzić. Dobra praca = przyzwoita płaca.

Wednesday

Bałam się tu pracować :-o teraz się z tego śmieję, jestem zadowolona, że Verona jest w SK. Szczerze P O L E C A M :)

Anna P.

Dobra firma. Jestem - i nie tylko ja - tu od ponad roku więc wiem co piszę. Leniuchować się nie da ale jak ktoś chce pracować nie powinien narzekać. No chyba, że jest milczkiem i nie lubi wesołego towarzystwa.

Venus12

Praca dla mnie świetna, elastyczny grafik, wszytsko można dogadać, dużo konkursów, opłaca się robić wyniki to i premie są.

~4x500+

Po pierwszym miesiącu muszę powiedzieć, że wszystko zgodnie z umową i na czas. Fajni ludzie i wypłacalna firma.

Tsk

Dobra firma. Dla osób bez doświadczenia nic lepszego w Skarżysku nie ma.

Havana

Mnie tu jak kotce u Pana Boga na piecu :) no prawie :))

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting