Opinie o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

staryjary

Ciesze się, że Verona jest w Skarżysku. Mogę całkiem nieźle dorobić. Plotkowanie mnie nie interesuje. Pracuję, zarabiam, mnie pasuje.

Młody

Jeśli zajmujesz się pracą, a nie marudzeniem, obgadywaniem... Zarobisz całkiem przyzwoicie. Dla mnie spox.

LukeSkywalker

Hej Ludzie!!! Prawda jest taka, że za friko pieniędzy NIGDZIE nie dają. Trzeba się nagadać. Wszyscy mają równe szanse. Jeśli szukasz roboty, gdzie za nic dostaniesz kilka tysiaków, nie kieruj swych kroków do Verony tylko idź do polityki. W Veronie masz pewność, że dostaniesz konkretne pieniądze za konkretną robotę. Tym większe im bardziej konkretnie się postarasz. Pozytywne nastawienie miej a jasna strona mocy będzie przy Tobie.

Klemcio97

Jestem studentem i niestety nie mogę pracować w pełnym wymiarze godzin, natomiast Pani Kierownik to super osoba, zawsze można się z nią dogadać co do grafiku, można pod swój plan ułożyć godziny pracy. Koordynatorzy to super osoby, zawsze pomogą, zabierają na szkolenia. Jest masa konkursów, można do pensji dorobić całkiem ładne pieniądze. Atmosfera jest bardzo przyjemna, osoba obok zawsze pomoże i odpowie na pytania. Bardzo podoba mi się praca w Veronie dlatego serdecznie polecam osobom myślącym nad złożeniem CV :)

MAŁA MI

nie polecam (usunięte przez administratora) jedynie wypłata na czas

DarekStarek

Jeśli interesuje Cię praca w biurze i dopiero zaczynasz to spoko. Nie ma tragedii i jest całkiem ok. Myślę że tutaj w regionie za taką kasę nic lepszego nie znajdziesz.

BartoszEwski

Nic złego nie mogę powiedzieć o firmie. DObrze jest. Jestem zadowolony z pracy. Innej nie szukam bo i nie potrzeba. Jeśli zamierzacie aplikować to śmiało. Polecam!

Valzek

Ile wynosi stawka dla studenta na rękę? W ogłoszeniach to 13.70 brutto, czyli wychodzi ok. 11 zł na rękę za godzinę? Ktoś się orientuje może w tym temacie?

MAŁA MI 1982

FAJNA PRACA WYPŁATA NA CZAS FAJNI LUDZIE FAJNI TRENERZY POLECAM

SNieżek20

Dobra praca. Nie nudzi mi się na moimstanowisku. Fajny zespół. Kierownicy mili ludzie do których ze wszystkim mozna uderzyć i nigdy ci nie odmówią w doradzaniu czy pomocy z czymś. Polecam firmę

Chrzanek22

Tylko pozytywne wrażenia. Fajne wypłaty i na czas. Warunki pracy dobre i nie mam na co narzekać. Polecam.

AjestemMega

Wypłaty na czas, kierownictwo i zespół są mega. Czasem praca jest monotonna, ale zawsze ekipa może poprawić humor i po pracy nie mieliśmy tak, że niby się nie znaliśmy. Zawsze są jakieś wspólne wyjścia, imprezy. Dla mnie akurat to jest bardzo ważne w pracy, żeby zespół był zgrany. Na pewno znajdziecie dla siebie tu nawet więcej zalet i przyczyn, żeby pracować i zostać na długo =)

NickNick

Pracuję. Na nic nie narzekam. Podoba mi się praca i atmosfera jest okej =) Polecam

Aneta

Praca jak najbardziej na tak. Pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona z tej pracy nie mam żadnych ale.

olga

jak ja pracowałam w VC kilka miesięcy temu to było nas ok. 30 osób i w sumie nie było na co narzekać.. czasem z niektórymi koordynatorami było trudno się dogadać, bo mieli swoje humorki, za to nadrabiali trenerzy. z wypłatą nigdy nie było problemu

leming17

Pracowałem tam w okresie wakacji przez miesiąc z kawałkiem i sama praca była nawet ok, wiadomo jak to w call center- dość monotonna. Bardzo mnie denerwowało to, że kiedy konsultanci dzwonili, to kierownictwo zamiast chociaż stwarzać pozory, że coś robią to chodzili sobie na papierosa ;) Najgorzej wspominam dni, kiedy były ogromne upały a my wszyscy stłoczeni w malutkim biurze przy braku klimatyzacji. Wypłata na czas, natomiast stawka nie adekwatna do wykonywanej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting