Opinie o Toolmex Truck Sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Toolmex Truck Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Toolmex Truck Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toolmex Truck Sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Makler

Jest to chyba najlepsza firma na rynku , nie ma lepszej . Założona i prowadzona przez profesjonalistów, pieniądze też nie są złe. Trudno sie do tej firmy dostać na stale .

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Elektromechanik w firmie Toolmex Truck Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 5100 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Toolmex Truck Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Emilia Nowy wpis

a aktualni pracownicy jakie mają zdanie odnośnie aktualnego zarządzania firmą? pytam, bo ktoś chyba poddawał to parę miesięcy temu pewnej wątpliwości. Organizacja pracy jak teraz wygląda i ile osób pracuje?

Makler

Bazyl Nowy wpis
@Makler

Jak już się obudzisz to daj znać :-) Profesjonaliści ;-))))))

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toolmex Truck o.Warszawa, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Development Manager
Skarżysko-Kamienna
Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.
(73 opinii)
logo firmy Monter konstrukcji stalowych
KH-KIPPER Sp. z o.o.
(297 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik zespołu doradców
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI
(677 opinii)
logo firmy Inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Toolmex Truck o.Warszawa poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Markos
Kandydat

Przykro mówić , ale trąci komuną . Odbyłem kilka rozmów z prezesem chyba tylko dlatego że zapomniał o czym rozmawialiśmy na wcześniejszych :( .Zdziwiony tym że oczekuję normalnego wynagrodzenia adekwatnego do stanowiska , a i że całość na umowie to już całkiem zdziwko :). Pozdrawiam

Carrington
@Markos

A gdzie składałeś papiery? Do centrali, czy do jakiegoś oddziału i na jakie stanowisko? Nie ukrywam - sam się zastanawiałem ale ten twój komentarz....

Dawtona
@Markos

Ile oferuja?

Agnieszka

Witam, chcę zapytać o coś osoby, które pracują aktualnie w firmie Toolmex. Możecie powiedzieć, czy firma poszukuje pracowników i czy oferują pracę zdalną na czas pandemii? Dzięki.

Tymon

@Kakadu Może to nie jest firma dla wszystkich? Żeby się tu utrzymać to trzeba się jednak starać!!

Kakadu

Pomijając fakt że mało płacą, dyrektor lata jak głupi i pilnuje ludzi jakby mieli go okradać to jeszcze warunki sanitarne kiepskie. Jadalnia miesci 1/4 załogi cos cieplego mozna wypic jesli się dopchasz do czajnika bo w 15 min przerwy malo sie zje.

JA Obserwujący

Witam, Może ktoś powiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w Toolmex-ie? Jaka panuje atmosfera w dziale handlowym i ile mniej więcej można dostać pieniążków po zatrudnieniu? Z góry dziękuję za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Toolmex Truck Sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Toolmex Truck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toolmex Truck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Toolmex Truck Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 1-Go Maja 49
    26-110 Skarżysko-Kamienna
  • NIP: 6631685878 REGON: 292379450 KRS: 0000001212

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Toolmex Truck Sp. z o.o.