Verona Consulting

Opinie o Verona Consulting

Piksel

Dobre zarobki i ludzka kadra.

raz dwa
@Piksel 19.11.2018 20:14

Od siebie dodam, że niczego nie sprzedaję i popołudnia mam dla siebie. Kasa zawsze na czas ale to chyba wiedzą wszyscy :)

smerfetka
@raz dwa 20.11.2018 08:31

Niczego więcej od tej pracy nie mogę wymagać. No zarobki zawsze mogą byc lepsze ale i tak są tu większe niż minimum krajowe.

EM

Mogę przyzwoicie dorobić do żałosnej renty. I lepiej wśród ludzi niż samej przed telewizorem.

świeża

Jestem po pierwszej wypłacie w Veronie i powiem jedno: nie ma lipy :)

Ewcia

Na pieniądze nie mogę tu narzekać. Kadra kryształowa nie jest podkręcają stres. Ja się nie przejmuję. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Realistka

Nie mam bogatego cv ani krewnych czy znajomych u władzy. Nigdzie nie dostane w Skarzysku lepiej płatnej pracy. 160 godzin = 2000 do ręki + premia.

Pani B.

Miałabym duży problem gdyby nie było tej firmy w mojej mieścinie. Trzeba się nagadać ale to się opłaci.

Ninka

Najlepiej przekonać się samej i spróbować, ja polecam, bywa nerwowo ale pieniądze naprawdę dobre!

Maciej
@Ninka 22.11.2018 09:31

Jesteś zadowolona z pracy i wynagrodzenia. Napisz, na jakim stanowisku pracujesz i jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby się dostać? Co powiesz na temat atmosfery w pracy i relacji z przełożonym? Pojawiły się nowe ogłoszenia na stanowiska: telefoniczna obsługa klienta, specjalista do spraw planowania produkcji i konsultant telefoniczny. Jak oceniasz tego pracodawcę na tle innych firm w tej branży?

tekla
@Maciej 23.11.2018 19:22

Jestem konsultantką telefoniczną. Wymagania to optymizm, chęć do pracy, umiejętność wyrażania się, punktualność. Atmosfera niekiedy nerwowa ale kierownictwo też w 95% zaczynało od pracy na słuchawce więc ludzkie. Pracowałam w markecie (za mniejsze pieniądze) nie żałuję, że tu jestem bo jak na SK to zarobki bardzo przyzwoite. Ja staram się wyrabiać 160-180 godzin miesięcznie i zawsze w okolicach 2500 do reki mam.

XYZ123
@tekla 24.11.2018 08:51

Dodam, że trzeba mieć ogromną cierpliwość i odporność. Trzymają mnie tu w miare normalne zarobki i ludzie.

Myszka :)

Nieśmieciowy zarobek i fajni ludzie to mnie tu trzyma.

EA

Szału nie ma praca łatwa ale wyczerpująca, dobre zarobki.

spoko piano

Jestem singlem i mieszkam z rodzicami. To co zarobię mam dla siebie. Dorzucam się do opłat za media i jedzenie. I jeszcze sporo mi zostaje na własne potrzeby, jak na tą chwilę wystarczy. Ciesze się, że mam tu pracę.

Wiesz kto?
@spoko piano 29.09.2018 14:25

Mam podobnie. Na pewno popracuję do lata. Odkładam na wyjazd.

worka

Daje radę, nie łatwo, nie lekko, nie bez nerwów, zarabiam przyzwoite pieniądze i o to w pracy mi chodzi, reszta to pobocze.

xyzabc

Lepiej robić coś niż nic dlatego tu jestem.

Kinia

Jak na tymczasowe zajęcie to jest super. Zabawnie :) kadra normalna.

OSA
@Kinia 07.11.2018 18:20

Dokładnie! I CV już nie będzie gołe :) I pieniądze przyzwoite.

zainteresowana
@OSA 13.11.2018 09:34

Proszę o więcej szczegółów,tzn.jak sobie radzicie z klientami,bywa czasem nie przyjemnie?

Ewa
@zainteresowana 13.11.2018 20:08

Bywa zabawnie i nieprzyjemnie. Zło trzeba olewać.

kra
@Ewa 14.11.2018 22:36

Ja biorę buractwo na śmiech. Tak najlepiej i najzdrowiej. Przez telefon nie ugryzie, to rzadkość, więcej monotonii i śmiechu jeśli patrzeć statystycznie.

zainteresowana
@kra 15.11.2018 12:58

A potrzebuja jeszcze tam do was ludzi do pracy

teraz i tu
@zainteresowana 15.11.2018 14:07

Zapraszamy :)

jestem stąd

Jak na SK to dobry zarobek a praca wcale nie masakryczna, pozytywne osoby tu pracują.

spryciara

Najważniejsze, że zarabiam pieniążki, nie marznę, nie dźwigam, rozmawiam zapraszam i mam więcej niż na śmieciowych umowach o pracę.

tylko i aż

Zagłębiem pracy i ofert to nasze miasteczko nie jest i długo nie będzie. Dobrze, że jest call center, które daje możliwość przyzwoitego zarobku a wymaga jedynie autentycznej ochoty do pracy. Projekty niesprzedażowe, załoga pomocna, wypłata w terminie i zgodnie z przewidywaniami. Tyle i aż.

kurka wodna
@tylko i aż 08.11.2018 11:03

Im więcej możliwości wyboru tym lepiej :)

skromna

Dobrze, że w naszym miasteczku jest Verona. Dla mnie super wyjście awaryjne.

Pani domu

Przyzwoite zarobki lepsze niż na umowie o pracę. Co ważne projekty niesprzedażowe. Praca w ludzkich godzinach. Dobre call center.

Ewa

Można ze wszystkim się dogadać szefostwo normalne :) Kasa na czas.

ambrosja

Lepiej gadać i zarabiać niż się męczyć leniuchując i stresując brakiem pieniążków.

radość moje imię

Firma która każdemu daje szansę na przyzwoity zarobek. Wymaga tylko pracowitości, optymizm bardzo pomocny :)

teraz ja Adrianna

Dostałam pracę i to jest najważniejsze. Zapowiada się dobrze, ludzie sympatyczni a projekty niesprzedażowe. Ciasno :) ale w zacnym towarzystwie. Pozdrawiam wszystkich z Verony!

tyle123

Mówiąc krotko i w najbardziej interesującej kwestii ;) trzeba się narobić ale można zarobić.

true

Ciężko, czasem nerwowo, najważniejsze nie przyjmować do siebie złych słów klientów, załoga i kadra pomocna a wypłata w terminie.

Realna

Na nic lepszego w moim wieku nie mogę liczyc a to co tu wygadam pozwala mi w miarę normalnie żyć. Dobrze, że jest taka możliwość.

monia98

Gdyby nie ciasnota i gwar, byłoby 6 a tak daję 4+ . Uczciwe zarobki i proste konspekty.

Telemaniaczka

Za uczciwą pracę dobrze mi tu płacą. Fajni współpracownicy i nie nerwowa ;) kadra.

Tereska71

Wstydziłam się jak nic nie robiłam. Z pracą dla osób w moim wieku jest u nas ciężko. Tu dostałam i mogę zarabiać.

M

Gdyby w lepszym lokalu było biuro to dałbym 6 ale tak 4. Ludzie, projekt, zarobki, terminowość, OK.

Justynka

Złożyłam cv, przeszłam szkolenie i zostałam. Spoko ludzie. Dobra atmosfera. Łatwa praca i pot nie spływa po plecach.

Zostaw opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verona Consulting