Verona Consulting
3 11

Opinie o Verona Consulting

RAPER

Z moim doświadczeniem i wykształceniem hehehe nie ma nic lepszego. Dla mnie Verona jest spoko. Podobaja mi się zasady jakie tu panują.

Dank u wel

Pracowałam w Veronie ponad rok czasu. Nie robiłabym tego (stosunkowo długo) gdybym była obrażana, poniewierana, oszukiwana, a praca byłaby naprawdę katorgą. Na jesień życia dzieci przygarnęły mnie do siebie. Teraz uczę się holenderskiego i szukam jakiejś lekkiej pracy. Jako taką oceniam pracę w Veronie. Pozdrawiam starą ekipę! Vaarwel!

mademoiselle

Mylić się, ludzka rzecz, winić za wszystko innych cechą niewolnika. Nie znam drugiej takiej w firmy w SK, która nikogo nie skreśla na starcie. Czy stary czy młody, piękna, szpetna, doświadczona, nastolatka. Każdy może zarobić, dorobić. Byle pracował, bo o to w pracy chodzi.

ojciecDyrektor

W Veronie szklanka w 3/4 jest pełna i za to dziękuję. Cieszę się tym co mam.

x-menka

Pracowałam tam 2 lata, to jest koszmar nie praca . (usunięte przez administratora)

delux
@x-menka 12.11.2016 00:27

2 lata w koszmarze? Kto cię tam więził xd? ech takie gadki mnie śmieszą i nieufność budzą...

Agent-złych-planet

Praca trochę jak w transie hehe ale kasa fajna i czasem niezła beczka z tych rozmów wynika.

KYLIE

Jest głośno, trudno aby było inaczej jak tyle osób mówi jednocześnie, ale to nie jest zła praca.

Gosposia

Zasady i oczekiwania w VC proste. Podobnie z wymaganiami. Kasa na czas i co do grosza.

konformista

Nie zawsze jest niedziela ale Verona nie jest zła.

perełka

Pracowałam w supermarkecie, teraz pracuję w Veronie, i za chiny do "stonki" już nie wrócę.

pink girl

Trzeba się nagadać ale tu przynajmniej niczego nie sprzedaję :)

gsk

Firmy, która w naszym mieście lepiej płaci osobą bez doświadczenia NIE MA! I rączek sobie nie brudzę :)

miś

Zarobki proporcjonalne do wysiłku, dla mnie to uczciwe.

o!

Lepiej pracować niż (usunięte przez administratora) w kanapę przed tv i czekać aż mamusia poda ci obiadek...

staryjary

Ciesze się, że Verona jest w Skarżysku. Mogę całkiem nieźle dorobić. Plotkowanie mnie nie interesuje. Pracuję, zarabiam, mnie pasuje.

Młody

Jeśli zajmujesz się pracą, a nie marudzeniem, obgadywaniem... Zarobisz całkiem przyzwoicie. Dla mnie spox.

LukeSkywalker

Hej Ludzie!!! Prawda jest taka, że za friko pieniędzy NIGDZIE nie dają. Trzeba się nagadać. Wszyscy mają równe szanse. Jeśli szukasz roboty, gdzie za nic dostaniesz kilka tysiaków, nie kieruj swych kroków do Verony tylko idź do polityki. W Veronie masz pewność, że dostaniesz konkretne pieniądze za konkretną robotę. Tym większe im bardziej konkretnie się postarasz. Pozytywne nastawienie miej a jasna strona mocy będzie przy Tobie.

Klemcio97

Jestem studentem i niestety nie mogę pracować w pełnym wymiarze godzin, natomiast Pani Kierownik to super osoba, zawsze można się z nią dogadać co do grafiku, można pod swój plan ułożyć godziny pracy. Koordynatorzy to super osoby, zawsze pomogą, zabierają na szkolenia. Jest masa konkursów, można do pensji dorobić całkiem ładne pieniądze. Atmosfera jest bardzo przyjemna, osoba obok zawsze pomoże i odpowie na pytania. Bardzo podoba mi się praca w Veronie dlatego serdecznie polecam osobom myślącym nad złożeniem CV :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Verona Consulting? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

MAŁA MI

nie polecam (usunięte przez administratora) jedynie wypłata na czas

DarekStarek

Jeśli interesuje Cię praca w biurze i dopiero zaczynasz to spoko. Nie ma tragedii i jest całkiem ok. Myślę że tutaj w regionie za taką kasę nic lepszego nie znajdziesz.

BartoszEwski

Nic złego nie mogę powiedzieć o firmie. DObrze jest. Jestem zadowolony z pracy. Innej nie szukam bo i nie potrzeba. Jeśli zamierzacie aplikować to śmiało. Polecam!

Valzek

Ile wynosi stawka dla studenta na rękę? W ogłoszeniach to 13.70 brutto, czyli wychodzi ok. 11 zł na rękę za godzinę? Ktoś się orientuje może w tym temacie?

MAŁA MI 1982

FAJNA PRACA WYPŁATA NA CZAS FAJNI LUDZIE FAJNI TRENERZY POLECAM

SNieżek20

Dobra praca. Nie nudzi mi się na moimstanowisku. Fajny zespół. Kierownicy mili ludzie do których ze wszystkim mozna uderzyć i nigdy ci nie odmówią w doradzaniu czy pomocy z czymś. Polecam firmę

Chrzanek22

Tylko pozytywne wrażenia. Fajne wypłaty i na czas. Warunki pracy dobre i nie mam na co narzekać. Polecam.

AjestemMega

Wypłaty na czas, kierownictwo i zespół są mega. Czasem praca jest monotonna, ale zawsze ekipa może poprawić humor i po pracy nie mieliśmy tak, że niby się nie znaliśmy. Zawsze są jakieś wspólne wyjścia, imprezy. Dla mnie akurat to jest bardzo ważne w pracy, żeby zespół był zgrany. Na pewno znajdziecie dla siebie tu nawet więcej zalet i przyczyn, żeby pracować i zostać na długo =)

NickNick

Pracuję. Na nic nie narzekam. Podoba mi się praca i atmosfera jest okej =) Polecam

Aneta

Praca jak najbardziej na tak. Pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona z tej pracy nie mam żadnych ale.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Verona Consulting? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Zostaw opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verona Consulting