Verona Consulting

Opinie o Verona Consulting

Puchatek

Praca jak praca. Zarabiam więcej niż minimalna a pieniądze na czas. Dla mnie ok.

szczera

To nie raj. Trzeba się nagadać i swoje odsiedzieć. Ciężka praca = przyzwoita wypłata. Tak jest.

Anna

Dobre bo niesprzedażowe projekty :) Firma płaci na czas i co do grosza.

Ela

Dla mnie istotne jest to, że tu dostałam pracę i zarabiam więcej niż niektórzy znajomi zatrudnieni na minimalnych. Praca nie jest super lekka ale wśród fajnych ludzi 8 godzin szybko mija.

ta nowa

Jestem zadowolona. Praca nie jest najlżejsza ale ludzie z kadry pomocni. Pieniądze ok.

keyt

Jak na SK to zarobki przyzwoite i wypłacane na czas. Praca ani lekka ani ciężka. Nieco monotonna choć niektóre rozmowy śmieszne, niektóre takie, że trzeba się powstrzymywać przed wiązką. Kadra spokojna ;)

mogło

mogłoby być lepiej choć jest o niebo lepiej niż było bez pracy

Zuzka

Trudno narzekać, przyzwoite zarobki a praca nie jest jakaś bardzo ciężka. Osobiście jeśli szukasz pracy i lubisz gadać polecam.

Basia

Najważniejsze, że niczego nie sprzedaję. Atmosfera przyjazna choć brzęczy jak w ulu. Pieniądze na czas i co do grosza.

TakaSobie

Praca ok jeśli ktoś lubi dużo gadać , lubi kontakt z ludźmi tylko że ja np się w takiej pracy nie widzę wole prace fizyczna ale jeśli ktoś szuka to polecam fajni ludzie kadra też spoko i pomagają za każdym razem no i wypłata jest na czas. Tylko szkoda ze jak się nie ma wyników to zwalniają choć ja sama zdecydowałam się zmienić prace i tyle

KL88

Każda pracę trzeba szanować i starać się wykonywać jak najlepiej. Ważne, że wśród fajnych osób a o swoje nie trzeba tu prosić.

Boja

Może być tylko lepiej :) firma porządna, nie jakiś niewypłacalny krzak.

40 plus

Ta firma pomaga wielu osobom, które nigdzie nie mogły znaleźć zatrudnienia. Nie dziwie się, że dużo pozytywnych opinii. OK tak praca jak płaca.

pola

Pieniądze na czas, zarobki wcale nie jakieś minimum, projekty banalne, praca przy kompie, sympatyczni ludzie. Nic tylko pracować.

stara konsultantka

Całe szczęście, że mogę tu zarabiać. NIE ROZUMIEM TYCH CO BZDURY GADAJĄ. Nikt ich do pracy w Veronie przecież nie zmusza.

Kamila

Lepiej tu pracować, niż nie pracować wcale. Nie jest źle. Jak dla mnie 3+. Pensja, ludzie, brak sprzedaży.

ta

Jeśli Twoje cv jest puste i chcesz pracować, polecam. Dobra firma.

kadra :)

Nie ma czego się bać. Trzeba samemu spróbować i stwierdzić czy chce się pracować w telemarketingu czy nie. Firma daje szansę wszystkim bez względu na wiek, pochodzenie i wykształcenie. :)

Violka

Ile to razy usłyszałam od potencjalnego pracodawcy "odezwiemy się..." i nie była to żadna praca w biurze czy wymagająca jakiś specjalnych kwalifikacji... tutaj właściwie ważne było to czy chcę i od kiedy mogę pracować :)

@#$@

Najważniejsze, że kasa się zgadza :)

Pinki

No cóż, pewnie, że nie jest to zajęcie dla wszystkich (szczególnie z wielkimi umiejętnościami a częściej z przerośniętą ambicją) jednak praca nie jest tu jakąś masakrą a, że czasem nerwowa kadra :) to nic wystarczy odpuścić :) najważniejsze, że chcą mnie tu i dają zarobić, jeśli szukasz a nikt Cię nie chce przyjdź i sprawdź, może okazać się to strzałem w 10.

hosiaczek

Kasa na czas i bez ukrytych cięć, sympatyczna załoga (są tacy, którzy pracują tu już ponad 2 lata) kadra pomocna, wiadomo czasem nerwy jak wynik zły, ale tak jest w każdej pracy i firmie, nie zawsze jest niedziela. Polecam, wszyscy mają szansę.

Nikt ważny

Dla szukających i pracowitych trudno o lepszą firmę.

Tereska

Niesprzedażowe projekty, dobra praca i płaca oczywiście jak na call center.

Aga

Witajcie. Chciałabym zapytać o dwie rzeczy. Pierwsze pytanie do osób pracujących w Veronie ciut dużej. Czy w razie choroby, urlopu, etc- jest szansa by bez problemu dostać kilka dni wolnych? A druga kwestia-rozumiem, że utrzymanie pracy związane jest z osiąganymi wynikami (oczywiście to nic dziwnego :) ) ale co, jeśli w pierwszych dniach nie osiągnie się od razu wymaganego progu, lub w późniejszym czasie zdarzy się gorszy dzień? Czy dziękują od razu?

stary konsultant
@Aga 16.08.2018 11:53

Odpowiem bo wiem :) pracuję ponad rok. Co do pierwszej kwestii w razie choroby jesteś w firmie ubezpieczona (wraz z najbliższymi) i oczywiście zwolnienie jest respektowane. Jeśli chodzi o urlop to nie ma najmniejszego problemu, jest tylko jeden warunek: termin należy ustalić z 1, 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Przez pierwsze dni jesteś traktowana ulgowo (co nie znaczy, że możesz lecieć po bandzie i nie słuchać rad, są informacje obowiązkowe, które musisz przekazać oraz takie, których nie możesz) najważniejsza jest Twoja motywacja i chęć do pracy, uwierz 70% sukcesu zależy wyłącznie od Twojego nastawienia, Twój głos jest Twoim narzędziem i w nim słychać czy masz to w (usunięte przez administratora) czy wierzysz w to co mówisz. Jeszcze raz: najważniejsze nie zniechęcać się we wszystkim pomocni będą inni oraz kadra, która "zęby zjadła" na słuchawce. Projekty są proste i niesprzedażowe. Głowa do góry! Verona jest znana z terminowości i uczciwości przy wypłatach a zarobić tu można grubo więcej niż na minimalnej nie mówiąc o stażu i to bez jakiejś masakry. Polecam. Lepszego call center nie ma.

Wąż

Nikt, osobie bez doświadczenia jaką jestem, nie da zarobić więcej. O ile w ogóle przyjmie do pracy. Vc to spoko firma.

Dobra777

Wszystko się zgadza: umowa z ubezpieczeniem, kasa na czas i zgodna z moimi wyliczeniami, fajni ludzie, projekty niesprzedażowe, jednozmianowość. Wiadomo, że to telemarketing i na to trzeba być przygotowaną, nikt nie płaci za siedzenie i piłowanie pazurków.

Jaśmin

Firma, w której zarabiam i widzę przyszłość.

Minimal

Jak na Skarżysko to może być, wystarczy.

Ryś

Istotne jest to, że firma jest wypłacalna a robota nie jest bardzo ciężka.

Zostaw opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verona Consulting