Opinie o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Życie

Życie to nie bajka, bez tej pracy byłby dramat.

Dramat? Nowy wpis
@Życie

Jako mistrz dramaturgii życiowej mogę Ci tylko powiedzieć, że dramatem jest taka właśnie praca i nowoczesne (usunięte przez administratora). Jest to bezproduktywne marnotrawstwo czasu na coś, co może Cię wpędzić w jeszcze większe kłopoty życiowe, jednocześnie nie rozwijając.

Kaja Nowy wpis

Czy wypłatę dostaje się do ręki czy na konto? Nie ukrywam ze wolałabym do ręki:)

Kamil Nowy wpis

@Taknie? Dla mnie to uczciwe wynagrodzenie jeśli jest podstawa ,a jak chcecie mieć więcej to trzeba sobie wypracować.

Nik Nowy wpis

No no ambicje miasta zabójcze jezeli wszyscy kochaja zarabianie niewiele wiecej niz najnizsza.Kto wam rachunki oplaca?babcia z emerytury?

logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Taknie?!

Praca tragedia. Fajnie się zapowiadało . Premia tu premia tam.... ale zabrali wszystko . 11zl jest w 100% gwarantowane reszta zależy od wyników. Trenerzy bez szacunku do osób starszych. W ogóle bez szacunku do nikogo. 20 dni szło Ci dobrze ... ok ale jeden dzień Ci nie idzie wiec już krzyki krzyki i krzyki. Nie patrzą czy Ty właśnie prowadzisz rozmowę z klientem czy nie. Jedno wielkie kłamstwo. Ludzie dostają szajs a my im obiecujemy świetne sprzęty. Aż serce ściska jak namawia się taka staruszkę na takie spotkanie.

nmk

zle opinie sa usuwane ! kolchoz, nie polecam

xyz

Nie polecam, na rozmowie a w rzeczywistosci to co innego, i te krzyki liderow cisnieeeemy, beznadzieja i sie dziwic ze niemal codziennie wychodza nowe ogłoszenia po pare dziennie bo nie ma komu pracowac, jakby było dobrze to nie byłoby takiej rotacji, wiadomo. Troche wiecej kultury i szacunku do starszych osob.

madonna

Praca wcale nie jest monotonna, bo nie ma nawet kiedy odetchnąć pomiędzy rozmowami. je...esz 8h a jak wracacsz nie wiesz jak się nazywasz bo ludzi kłamiesz i wymyślasz swoje dane jak pytają i mówisz calkiem co innego niż to czym się zajmujesz i namawiasz na byle gó.niane spotkania, gdzie ludzie są okłamywani i naciągani na dużą kasę a myślą, że idą na badania bezpłatne, o których mowa niby w telewizji i przez nich w końcu kiedyś ludzkość zamiast pójść np. na mammografię, nie pójdą z myślą, żę to koleny tylko pokaz i strata czasu. za to będą naiwnie bulić kasę za gó.no wart materac czy koc za kilka tysięcy zł.

Regina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Spoko

Firma ok, praca trochę mniej.

jest ok

Jest może nie super i ekstra ale ok. Nie mam traumy jak przebiedować od wypłaty do wypłaty.

ów

najlepiej na plus świadczy fakt, że są tu osoby pracujące już kilka lat a to w telemarketingu nie jest takie normalne

Marika

Wedle niektórych SK jest cudownym zagłębiem pracy. Dodajmy pracy gdzie za friko będziesz dostawała minimum 4 tysiące netto a zakres obowiązków będzie sprowadzał się do plotkowania, intrygowania, plucia na rękę, która karmi. Dodatkowo bedziesz mogła przychodzić (i wychodzić) kiedy tylko zechcesz ???????? To oczywiście dla osób bez doświadczenia i CV pełnego pustego miejsca ???? Ludzie ogarnijcie się. Pracowałam na słuchawce dopóki nie wyjechałam z naszego wspaniałego miasta i powiem jedno: jak na tego rodzaju pracę to lepiej być nie może.1. Wypłata zawsze na czas i co do grosza (nie licząc pierwszego miesiąca podczas, którego nabierałam rutyny nigdy nie zarobiłam mniej niż ~ 2300 na czysto, często w okolicach 2500 i to bez zarzynania się godzinami (~170). Stawka 12,60 jest wyjściową (podstawą) jak masz wynik powyżej 2,75/godzina zaproszenia wzrasta. 2. Projekty banalne bez sprzedaży i wciskania ubezpieczeń. 3. Bezpłatne ubezpieczenie (nfz) 4. Luźny grafik (ważne by 30 godzin tygodniowo) 5. Generalnie pracujesz przez 7.15 bo masz 45 minut płatnych przerw. 6. Fajna ekipa bez nabzdyczonych osób :) Jeśli ktoś poważnie zna pracodawcę, który da mi prace w SK za około 4 tysie miesięcznie (i nie będzie to autostrada albo agencja ???? proszę o kontakt. Może zdecyduje się i wróce do tak cudownego, pełnego pracowitych osób, naszego miasta. Pozdrawiam.

10/10

Trafione w 10!

HAHA
@Marika

Lepsza verona w garści niż nbp w marzeniach :D

To nie bajka
@Marika

Trudno się nie zgodzić. Jestem tu 3 miesiąc i szczerze mówiąc odżyłem.

Dla mnie

Dla mnie najważniejsze było by zarabiać więcej niż te 1800 netto i to mi się znakomicie tutaj udaje, choć nerwy czasem stargane, takie jest życie nie zawsze uśmiech.

f16

Solidny i wypłacalny pracodawca. Praca może i monotonna i trzeba mieć stalowe struny głosowe ale może nie super ale przyzwoicie płatna.

istota

Powiem tak lepiej, że Veronka jest niż miałoby jej nie być, dla wielu osób to jedyna opcja na odbicie się od dna.

hawaje

Lekko nie jest ale bez przesady, lubię gadać i lubię ludzi. Gdzie indziej pracy nie chcieli mi dać bo młodzieniaszkiem to już nie jestem. Także dla mnie ratunek ta firma.

Dziunia

W naszym miasteczku nikt mi lepiej nie zapłaci. Jak za nawijanie makaronu to te 2200/160h nie jest złe. Oczywiście na rączkę.

@Dziunia

I takie podejście podzielam :)

natka

A czy kadra jest surowa? Trzeba siedziec bite 8h i rozmawiac? Pytam bo rok temu pracowalam w call center gdzie nawet wyjecie telefonu bylo karane..

@natka

Na te 8 godzin pracujesz 7,15. Nie żartuj to jest praca a nie klub. Można dobrze zarobić ale telefon to raczej na przerwie. Kadra w porządku tylko trzeba wcześniej dogadywać się a nie w ostatniej chwili.

Xx

Jak to jest z przerwami? I jesli trzeba wyrobic 30h tygodniowo to mozna bez problemu pracowac codziennie 6h czy trzeba sie tlumaczyc? I rowniez czy mozna w trakcie pracy uzywac telefonu oczywiscie z umiarem;)

MK
@Xx

Jeśli chodzi o przerwy to są 3 po 15 minut oczywiście płatne, z godzinami i grafikiem dogadasz się bez problemu, jeśli masz potrzebę konczenia o 14 to da się to dogadać :)

@Xx

Przerw jest 3 po 15 minut (na 8 godzin) można po 6 h jeśli tak ustalisz. Korzystanie z telefonu podczas pracy? Nie żartuj :) Od tego masz przerwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting