Opinie o Verona Consulting

olga

jak ja pracowałam w VC kilka miesięcy temu to było nas ok. 30 osób i w sumie nie było na co narzekać.. czasem z niektórymi koordynatorami było trudno się dogadać, bo mieli swoje humorki, za to nadrabiali trenerzy. z wypłatą nigdy nie było problemu

leming17

Pracowałem tam w okresie wakacji przez miesiąc z kawałkiem i sama praca była nawet ok, wiadomo jak to w call center- dość monotonna. Bardzo mnie denerwowało to, że kiedy konsultanci dzwonili, to kierownictwo zamiast chociaż stwarzać pozory, że coś robią to chodzili sobie na papierosa ;) Najgorzej wspominam dni, kiedy były ogromne upały a my wszyscy stłoczeni w malutkim biurze przy braku klimatyzacji. Wypłata na czas, natomiast stawka nie adekwatna do wykonywanej pracy.

x-menka

Pracowałam tam 2 lata, to jest koszmar nie praca . (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verona Consulting