Opinie o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Amena

Mimo, że jestem już nie najmłodsza bardzo sympatyczna pani rekruterka dała mi szansę i dostałam pracę. Różnie o pracy mówią ale wszyscy są zgodni, że pieniądze są tu pewne jak amen w pacierzu, a mnie o to chodzi.

Śnieżka
@Amena

Faktycznie pieniądze pewne ale praca choć prosta ciężka i męcząca. Niemniej lepiej zarabiać na słuchawce niż liczyć na cud. Dla mnie 3 na 5 jak na ten rodzaj pracy to maks.

itp

Bardzo się cieszę, że w naszej mieścinie jest VC która daje szansę na jako takie pieniądze wszystkim bez względu na wiek, doświadczenie, wykształcenie, cv, itp.

starsza

Bez VC byłaby lipa i bieda. Nie patrzą na wiek ani doświadczenie i dają zarobić.

3,14
@starsza

Nie ma ściemniania przy wypłacie (jak to często w tej branzy bywa...) zawsze na czas i co do złotówki.

Miś Colargol

Świetnie, że mogę pracować. Dla mnie to jedyna opcja.

logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy SPAWACZ MAG 135
KH-KIPPER Sp. z o.o.
kamienny :)

Nic za darmo tu nie ma ale za pracę jak w szwajcarski zegarku bez napinania się co miesiąc kilka stówek powyżej dwójki do rączki dostaję :)

lepiej

Lepiej, że Veroncia jest w naszej mieścinie niż nie. Dobre wyjście dla wielu osób na przyzwoite pieniądze.

3+ (pieniążki, ludzie, projekty, terminowość)

Mimi

Najważniejsze, że wypłata na czas i ludzie generalnie spoko. Sama praca jak dla mnie łatwa choć monotonna.

ox
@Mimi

Praca w której można działać jak automat albo się wkręcić i jest tak o wiele lepiej. Kasa jak za taką pracę spox.

Kasa zawsze na czas, rodzaj pracy cóż trzeba lubić i mieć gadane, leniwi niech nie tracą czasu, pracowitym i rzeczywiście chetnym do pracy mogę polecić. Fajna załoga.

Paw

Dobra praca przynajmniej dopóki nie znajdę lepszej ;D

misia12345

Witam, Czy ktoś jest mu w stanie powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku szkoleniowca? Czy jest bardzo ciężko się wdrożyć A przede wszystkim przejść rozmowę kwalifikacyjną?

@misia12345

Najlepiej jak przyjdziesz sama i się wszystkiego dowiesz :) Rekruterka jest super osoba i na pewno ze wszystkim Ci doradzi. Z tego co wiem dobrze by było gdybyś miała jakieś doświadczenie. Jednak jeśli jesteś pracowita, punktualna, dokładna to będzie dobrze. Pzdr.

legion

Praca lekka, łatwa i zawsze przyjemna nie jest mimo, że to tylko mówienie... ale można się przyzwyczaić i o kasę nie trzeba sie martwić. To wystarczy. Poza tym przyjmują wszystkich leniwi sami odpadają.

nowo
@legion

Przemiła rekruterka :) jestem optymistycznie nastawiona.

Mieszkanka SK

Gadanie to jednak może być ciężka praca ale dobrze opłacana i terminowo opłacana. Jak na sk to lepiej być nie może... Chyba, że ma się znajomości ;)

@Mieszkanka SK

Nie spodziewałem się, że mówienie może być tak wyczerpującym zajęciem :) Na początku było ciężko ale po dwóch tygodniach jakoś wpadłem w ten rytm i jestem zadowolony, że nareszcie mam pracę gdzie zarabiam więcej niż minimum a godzin wyrabiam tylko 160-170 miesięcznie. Mogę polecić wszystkim, którzy poważnie chcą pracować.

polecam

Skarżysko to smutne miasteczko kiedyś znaczący węzeł kolejowy dziś co najwyżej gordyjski, trudno o prace nie za minimum dlatego jak dla mnie VC to optymalne rozwiązanie i bez katorgi godzinowej zarabiam dobrze powyżej 2 tysięcy, w cieple, przy komputerku, wśród fajnych osób.

Anitka
@polecam

Mogę tylko przyznać rację, choć lenistwo tu nie jest tolerowane i na pieniądze trzeba zapracować organem mowy :D

ludz

zdecydowanie lepsze warunki i sama praca też niż w jakimś supermarkecie bo trudno o inne oferty w mojej mieścinie jak dla dla takich ludzi jak ja

Ula
@ludz

Zdecydowałam się i absolutnie nie żałuję. Jak dla mnie rewelacja.

Katrin

Ciężej mi było na przymusowym lenistwie teraz wśród ludzi zarabiam konkretne i nie dziadowskie pieniądze.

opus
@Katrin

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... nie można narzekać na zarobek i ludzi... a sama praca jak to na słuchawce

AP

Z przerwami pracuję tu od początku istnienia oddziału. Wielokrotnie praca w VC ratowała i ratuje mnie przed nędzą. Nigdy nie ma opóźnień z wypłatą, jestem ubezpieczona bezpłatnie i zwyczajnie przyzwyczaiłam się do tej pracy. Jest specyficzna to na pewno.

raz dwa trzy
@AP

Praca, w której na pewno nie wszyscy się odnajdą ale jak już przełamiesz się i wpadniesz w rytm to poważnie trudno o lepsze miejsce i zarobki. Trzeba się trzymać wytycznych co nie znaczy, że nie można wykazywać się inwencją i indywidualnym podejściem do każdej rozmowy. To przynosi efekt.

kamienna

Jakby nie było u nas vc to miałabym biedę i nędze. Nikt inny mnie nie chciał.

zainteresowana

Chciałabym zapytać czy są przyjęcia i jakie zarobki? Pozdrawiam.

taka jestem
@zainteresowana

Odpowiedź brzmi: tak :) Zarobki w zależności od wypracowanych godzin i ilości zaproszonych osób. Osobiście bez katowania się pracą (+-160 godzin na miesiąc) nigdy nie zarobiłam mniej niz 2 na rękę. Teraz ma być jeszcze lepiej. Rośnie stawka :) Polecam. W SK mało kto pozwala zarobić więcej... No chyba, że masz plecy albo super umiejętności.

t34
@taka jestem

Wszystko prawda ale trzeba mieć pancerną psychikę :)

wiolonczela
@t34

I jeszcze można "dorobić' w konkursach :) Świetna sprawa :) Z moimi znajomościami a raczej ich brakiem nigdzie więcej w skarżysku nie zarobię.

Kinga
@zainteresowana

Od stycznia za same godziny (160) wyjdzie ~2200 netto

Margherita

Lubię pracę wśród takich ludzi. Super kasa jak na nasze miasto.

Dzięki
@Margherita

Nareszcie normalni ludzie! Pozytywni i pomocni. Pani rekruterka to po prostu perła!

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting