Opinie o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Skarżysko-Kamienna

jedna z was

Bez tej firmy sporo osób w podobnej jak ja sytuacji miałoby biedę aż piszczy. Dobrze, że jest u nas oddział.

skromna pani
@jedna z was

Dokładnie! Trzeba cenić co się ma.

Piksel

Dobre zarobki i ludzka kadra.

raz dwa
@Piksel

Od siebie dodam, że niczego nie sprzedaję i popołudnia mam dla siebie. Kasa zawsze na czas ale to chyba wiedzą wszyscy :)

smerfetka
@raz dwa

Niczego więcej od tej pracy nie mogę wymagać. No zarobki zawsze mogą byc lepsze ale i tak są tu większe niż minimum krajowe.

EM

Mogę przyzwoicie dorobić do żałosnej renty. I lepiej wśród ludzi niż samej przed telewizorem.

świeża

Jestem po pierwszej wypłacie w Veronie i powiem jedno: nie ma lipy :)

logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Ewcia

Na pieniądze nie mogę tu narzekać. Kadra kryształowa nie jest podkręcają stres. Ja się nie przejmuję. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Realistka

Nie mam bogatego cv ani krewnych czy znajomych u władzy. Nigdzie nie dostane w Skarzysku lepiej płatnej pracy. 160 godzin = 2000 do ręki + premia.

Pani B.

Miałabym duży problem gdyby nie było tej firmy w mojej mieścinie. Trzeba się nagadać ale to się opłaci.

Ninka

Najlepiej przekonać się samej i spróbować, ja polecam, bywa nerwowo ale pieniądze naprawdę dobre!

Maciej
@Ninka

Jesteś zadowolona z pracy i wynagrodzenia. Napisz, na jakim stanowisku pracujesz i jakie kwalifikacje trzeba mieć, żeby się dostać? Co powiesz na temat atmosfery w pracy i relacji z przełożonym? Pojawiły się nowe ogłoszenia na stanowiska: telefoniczna obsługa klienta, specjalista do spraw planowania produkcji i konsultant telefoniczny. Jak oceniasz tego pracodawcę na tle innych firm w tej branży?

tekla
@Maciej

Jestem konsultantką telefoniczną. Wymagania to optymizm, chęć do pracy, umiejętność wyrażania się, punktualność. Atmosfera niekiedy nerwowa ale kierownictwo też w 95% zaczynało od pracy na słuchawce więc ludzkie. Pracowałam w markecie (za mniejsze pieniądze) nie żałuję, że tu jestem bo jak na SK to zarobki bardzo przyzwoite. Ja staram się wyrabiać 160-180 godzin miesięcznie i zawsze w okolicach 2500 do reki mam.

XYZ123
@tekla

Dodam, że trzeba mieć ogromną cierpliwość i odporność. Trzymają mnie tu w miare normalne zarobki i ludzie.

Myszka :)

Nieśmieciowy zarobek i fajni ludzie to mnie tu trzyma.

EA

Szału nie ma praca łatwa ale wyczerpująca, dobre zarobki.

spoko piano

Jestem singlem i mieszkam z rodzicami. To co zarobię mam dla siebie. Dorzucam się do opłat za media i jedzenie. I jeszcze sporo mi zostaje na własne potrzeby, jak na tą chwilę wystarczy. Ciesze się, że mam tu pracę.

Wiesz kto?
@spoko piano

Mam podobnie. Na pewno popracuję do lata. Odkładam na wyjazd.

worka

Daje radę, nie łatwo, nie lekko, nie bez nerwów, zarabiam przyzwoite pieniądze i o to w pracy mi chodzi, reszta to pobocze.

xyzabc

Lepiej robić coś niż nic dlatego tu jestem.

Kinia

Jak na tymczasowe zajęcie to jest super. Zabawnie :) kadra normalna.

OSA
@Kinia

Dokładnie! I CV już nie będzie gołe :) I pieniądze przyzwoite.

zainteresowana
@OSA

Proszę o więcej szczegółów,tzn.jak sobie radzicie z klientami,bywa czasem nie przyjemnie?

@zainteresowana

Bywa zabawnie i nieprzyjemnie. Zło trzeba olewać.

kra
@Ewa

Ja biorę buractwo na śmiech. Tak najlepiej i najzdrowiej. Przez telefon nie ugryzie, to rzadkość, więcej monotonii i śmiechu jeśli patrzeć statystycznie.

zainteresowana
@kra

A potrzebuja jeszcze tam do was ludzi do pracy

teraz i tu
@zainteresowana

Zapraszamy :)

jestem stąd

Jak na SK to dobry zarobek a praca wcale nie masakryczna, pozytywne osoby tu pracują.

spryciara

Najważniejsze, że zarabiam pieniążki, nie marznę, nie dźwigam, rozmawiam zapraszam i mam więcej niż na śmieciowych umowach o pracę.

tylko i aż

Zagłębiem pracy i ofert to nasze miasteczko nie jest i długo nie będzie. Dobrze, że jest call center, które daje możliwość przyzwoitego zarobku a wymaga jedynie autentycznej ochoty do pracy. Projekty niesprzedażowe, załoga pomocna, wypłata w terminie i zgodnie z przewidywaniami. Tyle i aż.

kurka wodna
@tylko i aż

Im więcej możliwości wyboru tym lepiej :)

skromna

Dobrze, że w naszym miasteczku jest Verona. Dla mnie super wyjście awaryjne.

Pani domu

Przyzwoite zarobki lepsze niż na umowie o pracę. Co ważne projekty niesprzedażowe. Praca w ludzkich godzinach. Dobre call center.

Można ze wszystkim się dogadać szefostwo normalne :) Kasa na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Skarżysko-Kamienna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting