Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

xxx

co ty piszesz na galwanizacji jest super tam nawet nie piją.pracuje już ponad pół roku i nie narzekam czasami czuje wszedzie zapach alkocholu ale chłopcy mówią mi że to tak kwas tak pachnie ja im wierze zwłaszcza na nocce.wiwat reco ono ratuje życie.pozdrawiam całą galwanize

fabio

wspaniała praca miła atmosfera wysoka kultura nie wygorowane normy do wykonania.wszedzie usmiech na twarzach plastyfikatornia najwspanialsza z wszystkich działow.pozdrawiamy naszych wyrozumiałych i wspaniałych kierowników.8 godzin najwspanialszej pracy w moimżyciu klimatyzacja itd...długa przerwa kiedy wstajesz po przerwie kierownicy ci mówia spoko MASZ JESZCZE CZAS pisałem ja walniety do końca

nick

witam,pracowalem tam 6 lat i los tak sprawił ze doszelem z tamtad czego nie zaluje,bo tam jest wielka psia kupa.

wwww

Bo tam takich potrzebuja ,bez kultury,bez wyksztalcenia tak zwanych prostakow,bo tylko tacy tak sie zachowuja patrza zeby tylko podpieprzyc i rosna w gore jak ich makarony po plecach popukuja .To jest jedyny taki zaklad w Kaliszu ,gdzie jest tyle ustawionych osob z tak niskim wyksztalceniem ,co ja pisze bez wyksztalcenia!!!! (grono tepakow )

wujcio

Największy nygus i cwaniak w tej firmie to kierownik PF ten to juz wogólę nic nie robi tylko łazi i[usunięte przez moderatora] na ludzi, na plastyfikacji powinni pozatrudniać małpy z cyrku które by tańczyły jak im tak zwani kierownicy zagrają.. WYPASIONY ZAKŁAD NIE MA CO !!!!!!

pan w

wiem , że innej formy są gorsze pracowałem tez w Portosie itd, ale przynajmniej jest porządek a u nas w RECO ? oczywiście jest wesoło jak se popijają majstry to i norma jest i włosi zadowoleni ,,a tak a propo ja też pracuje tu i widzę nie jedno co się dzieje więc mi nie gadaj , że jest wspaniale....

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska