Opinie o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Użlis Nieruchomości Marcin Użlis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis w Starogard Gdański

Obserwuje firmę od dłuższego czasu, moja kuzynka sprzedawała mieszkanie za pośrednictwem biura w Starogardzie Gdańskim. Dużo dobrych opinii słyszałem, czy mają Państwo wolne etaty? Jestem zainteresowany podjęciem współpracy.

Dominika

Wysyłałeś może cv skoro zastanawiałeś się nad współpracą? Myślę żeby sama spróbować, o ile zatrudniają. Dasz znać czy zaprosili Cię na rozmowę? Jak tak to jak ona wyglądała?

Użlis Nieruchomości Nowy wpis

Witam nie stety na dzień dzisiejszy nie szukamy nowych pracowników

Czy urlop w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis jest płatny 100%?

Klient

Również nie polecam, współpracuje z nierzetelnymi deweloperami. Jeśli chodzi o przekazywane informacje mijają się z prawdą.

Pracodawca Nowy wpis
@Klient

Witam proszę napisać o jakich deweloperów chodzi i jakie informacje były przekazywane niezgodne z prawdą?

Czy firma Użlis Nieruchomości Marcin Użlis w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy Użlis Nieruchomości Marcin Użlis zatrudnia studentów?

Tak, chodzi o staż?

Zuzanna
@Marcin

Mnie akurat nie chodzi o staż, a o pracę agenta nieruchomości, jednak z uwzględnieniem faktu zajęć na studiach dziennych. Czy taki układ jest możliwy przy pracy na etacie?

Gosc

Nie polecam nikomu tej firmy a szczególnie pana tomka mieszkanie kupione w Tczewie mieszkanie bylo po generlanym remoncie który sie okazał beznadziejnie zrobinym wszystko jest zrobione byle jak aby bylo ladnie na początku po jakim czasie wszystko zaczelo sie sypac pan tomasz jest mily dopuki chce sprzedać mieszkanie po sprzedaży kontakt sie urywa i juz go nic nie obchodzi najwazniejsze kasa wzięta ten pan duzo mowi a malo robi obiecuje zlote góry ze zrobi to i tamto także lepiej uważać co sie kupuje bo na poczatku jest wszystko pięknie ale po sprzedarzy moze okazac sie ze juz nie jest tak kolorowo

Wiech 333

Niejaki Pan Tomasz Użylis wydaje się być osobą bardzo nie słowną z uwagi na to, że dwukrotnie się ze mną umawiał na oglądanie nieruchomości i całkowicie mnie zignorował nawet nie zadzwonił, że ma mnie gdzieś.

Ala

Czy są tu fajne prowizje od wynajmu/sprzedaży domów i mieszkań, ktoś wie?

Ab3991

Mogę bardzo polecić biuro nieruchomości Użlis. Transakcja sprzedaży mieszkania dzięki Panu Tomaszowi przebiegła w ekspresowym tempie

Marta J.

Miałam beznadziejną sytuacje. Byłam właścicielką gruntu oddalonego od mojego miejsca zamieszkania około 300 km. Sprzedażą działki zajął się pan Marek Nowak. Okazało się, że sprawa jest bardzo skomplikowana, ponieważ sąsiedzi bez mojej zgody odgrodzili moją działkę i pozostawili ją bez dostępu do drogi głównej. Zaufałam i udzieliła panu Markowi pełnomocnictwa do działań w moim imieniu. W bardzo dużym skrócie rzecz ujmując dokonał on rzeczy dla mnie niemożliwej. Przeprowadził mediacje z sąsiadami i doprowadził do sytuacji, w której doszło do porozumienia i możliwości sprzedaży. Dziś jestem bardzo szczęśliwa, że działka jest sprzedana i to za kwotę która mnie bardzo satysfakcjonuje. Niesamowite jest to, że zrobiliśmy to nie widząc się na oczy. Tylko kontakt telefoniczny i mailowy. Szczerze polecam usługi tego biura. Oni dokonują wielkich rzeczy.

Polecam Firmę, bardzo zdrowe podejście. Współpraca odbyła się bardzo pomyślnie

Jurek

Czy firma zatrudnia pracowników ? Gdzie można znaleźć informacje ?

Jaka umowa obowiązuje w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis podczas okresu próbnego?

Użlis Nieruchomości

Preferujemy umowę na zasadach wyłączności , jak i umowę otwartą zależy od charakteru nieruchomości.

Jupiter

Brak odzewu ze strony Użyliz odnośnie danych działki.Mam tu na myśli brak odpowiedzi email lub telefonicznej.

Użlis Nieruchomości
@Jupiter

Witam o jaką działkę chodziło? Bardzo chętnie odpowiemy na zadane pytania.

Łukasz

Witam miałem okazję skorzystać z usług biura (usunięte przez administratora) Potrzebowałem pomocy w sprzedaży swojego mieszkania. Panowie pomogli oszacować mi wartość nieruchomości, doradzili w kilku kwestiach odnośnie przygotowania mieszkania. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ pokonując 500 km i nie mając pojęcia w sprawach prawnych bardzo szybko sprzedali moje mieszkanie.

Leszek

Zakup nieruchomosci za pośrednictwem firmy Użlis przebiegł bez problemu. Jestem bardzo zadowolony polecam

Za pośrednictwem firmy Użlis zakupiłam nieruchomość w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i współpracy. Firma Użlis to godna zaufania i odpowiedzialna firma zatrudniająca profesjonalistów takich jak Pan Paweł R. Zawsze przygotowany i pomocny. Polecam firmę Użlis.

Kamila

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach w firmie Pana Użlisa, dużo z nich wyniosłam i mam pozytywne odczucia co do całego personelu w tej firmie. Polecam

Maciej

Odbywałem staż w firmie Użlis, dużo się nauczyłem szkoda że nie mieli wolnego etatu

Albertt

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis?

Zobacz opinie na temat firmy Użlis Nieruchomości Marcin Użlis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Użlis Nieruchomości Marcin Użlis
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Osiedle 60-Lecia O.N.P. 1F
    83-200 Starogard Gdański