Użlis Nieruchomości Marcin Użlis

Opinie o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis

Kasia

Za pośrednictwem firmy Użlis zakupiłam nieruchomość w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i współpracy. Firma Użlis to godna zaufania i odpowiedzialna firma zatrudniająca profesjonalistów takich jak Pan Paweł R. Zawsze przygotowany i pomocny. Polecam firmę Użlis.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Użlis Nieruchomości?

Kamila

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach w firmie Pana Użlisa, dużo z nich wyniosłam i mam pozytywne odczucia co do całego personelu w tej firmie. Polecam

Maciej

Odbywałem staż w firmie Użlis, dużo się nauczyłem szkoda że nie mieli wolnego etatu

Albertt

Polecam

Karol

Witam miałem okazję odbyć staż w firmie pana Użlisa. Firma dużo wymagała ode mnie, dużo obowiązków, ale ogólnie wszystko na plus. Polecam

Zostaw opinię o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis - Starogard Gdański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Użlis Nieruchomości Marcin Użlis