Opinie o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis w Starogard Gdański

counter
4 6 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Użlis Nieruchomości Marcin Użlis? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tytus Nowy wpis

@Gosc Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów. Chyba, że konkurencja chcą zaszkodzić tak działa?

Gosc Nowy wpis
Klient

Nie polecam nikomu tej firmy a szczególnie pana tomka mieszkanie kupione w Tczewie mieszkanie bylo po generlanym remoncie który sie okazał beznadziejnie zrobinym wszystko jest zrobione byle jak aby bylo ladnie na początku po jakim czasie wszystko zaczelo sie sypac pan tomasz jest mily dopuki chce sprzedać mieszkanie po sprzedaży kontakt sie urywa i juz go nic nie obchodzi najwazniejsze kasa wzięta ten pan duzo mowi a malo robi obiecuje zlote góry ze zrobi to i tamto także lepiej uważać co sie kupuje bo na poczatku jest wszystko pięknie ale po sprzedarzy moze okazac sie ze juz nie jest tak kolorowo

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 121 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wiech 333
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.
 Problem

Niejaki Pan Tomasz Użylis wydaje się być osobą bardzo nie słowną z uwagi na to, że dwukrotnie się ze mną umawiał na oglądanie nieruchomości i całkowicie mnie zignorował nawet nie zadzwonił, że ma mnie gdzieś.

Ala

Czy są tu fajne prowizje od wynajmu/sprzedaży domów i mieszkań, ktoś wie?

Ab3991
 Rekomendacja

Mogę bardzo polecić biuro nieruchomości Użlis. Transakcja sprzedaży mieszkania dzięki Panu Tomaszowi przebiegła w ekspresowym tempie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 222 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Marta J.

Miałam beznadziejną sytuacje. Byłam właścicielką gruntu oddalonego od mojego miejsca zamieszkania około 300 km. Sprzedażą działki zajął się pan Marek Nowak. Okazało się, że sprawa jest bardzo skomplikowana, ponieważ sąsiedzi bez mojej zgody odgrodzili moją działkę i pozostawili ją bez dostępu do drogi głównej. Zaufałam i udzieliła panu Markowi pełnomocnictwa do działań w moim imieniu. W bardzo dużym skrócie rzecz ujmując dokonał on rzeczy dla mnie niemożliwej. Przeprowadził mediacje z sąsiadami i doprowadził do sytuacji, w której doszło do porozumienia i możliwości sprzedaży. Dziś jestem bardzo szczęśliwa, że działka jest sprzedana i to za kwotę która mnie bardzo satysfakcjonuje. Niesamowite jest to, że zrobiliśmy to nie widząc się na oczy. Tylko kontakt telefoniczny i mailowy. Szczerze polecam usługi tego biura. Oni dokonują wielkich rzeczy.

Marek

Polecam Firmę, bardzo zdrowe podejście. Współpraca odbyła się bardzo pomyślnie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 476 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Użlis Nieruchomości Marcin Użlis?

Jurek

Czy firma zatrudnia pracowników ? Gdzie można znaleźć informacje ?

Jaka umowa obowiązuje w Użlis Nieruchomości Marcin Użlis podczas okresu próbnego?

Użlis Nieruchomości
@Pytanie

Preferujemy umowę na zasadach wyłączności , jak i umowę otwartą zależy od charakteru nieruchomości.

Jupiter

Brak odzewu ze strony Użyliz odnośnie danych działki.Mam tu na myśli brak odpowiedzi email lub telefonicznej.

Użlis Nieruchomości
@Jupiter

Witam o jaką działkę chodziło? Bardzo chętnie odpowiemy na zadane pytania.

Łukasz

Witam miałem okazję skorzystać z usług biura (usunięte przez administratora) Potrzebowałem pomocy w sprzedaży swojego mieszkania. Panowie pomogli oszacować mi wartość nieruchomości, doradzili w kilku kwestiach odnośnie przygotowania mieszkania. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ pokonując 500 km i nie mając pojęcia w sprawach prawnych bardzo szybko sprzedali moje mieszkanie.

Leszek
 Rekomendacja

Zakup nieruchomosci za pośrednictwem firmy Użlis przebiegł bez problemu. Jestem bardzo zadowolony polecam

Kasia

Za pośrednictwem firmy Użlis zakupiłam nieruchomość w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i współpracy. Firma Użlis to godna zaufania i odpowiedzialna firma zatrudniająca profesjonalistów takich jak Pan Paweł R. Zawsze przygotowany i pomocny. Polecam firmę Użlis.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Użlis Nieruchomości?

Kamila

Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach w firmie Pana Użlisa, dużo z nich wyniosłam i mam pozytywne odczucia co do całego personelu w tej firmie. Polecam

Maciej

Odbywałem staż w firmie Użlis, dużo się nauczyłem szkoda że nie mieli wolnego etatu

Zostaw merytoryczną opinię o Użlis Nieruchomości Marcin Użlis - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad