TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO

Wadowice

TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO

Opinie o TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO

Łukasz

@Czarny, co masz na myśli pisząc, że firma się rozwala? Czy kiedyś lepiej Ci się pracowało w tej firmie? Może zaszły po drodze jakieś istotne zmiany, które miały wpływ na sytuację w firmie TMT WADOWICE. Czy wiesz coś na ten temat? czasami sytuacja w firmie zmienia się dynamicznie z miesiąca na miesiąc, może warto jeszcze poczekać?

Czarny

Szkoda ze tą firma sie rozwala a była taka dobra

Łukasz

Dobrze @Szymon K., że dajesz znać na forum, że sytuacja się wyjaśniła. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia osób, które wchodzą na forum i poszukują informacji o TMT WADOWICE. Pisałeś ze strony klienta, a ciekawe jak to wygląda ze strony pracownika, wie ktoś może?

Szymon K.

Nie jest to opinia pracownicza, ale z doświadczenia wiem, że jak ktoś buja klientów, to buja też pracowników, a ja niestety nie jestem zadowolony kontaktem z tą firmą. Byłem klientem, który kupował u nich sporą ilość rzeczy do nowego domu: okna, rolety, bramę garażową, drzwi zewnętrzne. Obecnie czuję się okradziony. Zamówiłem polecane przez TMT drzwi zewnętrzne, które dotarły w opłakanym stanie (rysy, wychodzący klej - totalny bubel). Montażyści TMT sami powiedzieli, że tego nie zamontują i wrócili z drzwiami do siebie. Akcja miała miejsce w wakacje 2017. Mamy kwiecień 2018 - zwrotu zaliczki za drzwi nadal nie otrzymałem. W grudniu handlowiec sam mówił mi, że nie rozumie decyzji swojego szefa o wstrzymaniu zwrotu pieniędzy, ale że chodzi o ich ustalenia z producentem drzwi. Zostałem zapewniony, że na pewno wszystko się wyjaśni, ale mijają miesiące, a zarząd TMT nadal trzyma moje pieniądze. Firma nie jest nastawiona na klienta, a na totalny zysk dla siebie. Nie ważne ile kupisz (ja płaciłem kilkadziesiąt tysięcy) - jak będzie jakiś problem, to zostaniesz z nim sam.

Szymon K
@Szymon K. 15.04.2018 18:44

Po opublikowaniu komentarza zgłosił się do mnie przedstawiciel TMT. Wina leżała ich zdaniem po stronie pracownika, który zajmował się moją sprawą, a już tam nie pracuje. Zaliczkę odzyskałem.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO jest takim przedsiębiorstwem?

Anna

Nie znając się za wiele w zakresie okien udałam się do kilku producentów i sprzedawców. Jednak takiej pomocy i fachowej wiedzy jaką dostałam w punkcie w Wadowicach nie otrzymałam nigdzie. Panowie doradzali mi tak jak by byli użytkownikami mojego domu i każdego z pomieszczeń. Byłam bardzo zaskoczona poziomem wiedzy i tak dużym zaangażowaniem. Nie przypuszczałam, że komuś aż tak może zależeć na tym abym nie popełniała błędów i miała wszystko do końca przemyślane. Cenowo też okazało się korzystnie a na koniec otrzymałam jeszcze dodatkowy rabat. Montaż zarówno okien i drzwi jak i bramy garażowej przebiegł szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam.

Magdalena83

Polecam zakup okien w tej firmie. Fachowa pomoc i doradztwo dostosowane do finansowych możliwości.Okna kupiłam w Suchej Beskidzkiej w bardzo dobrej cenie.Wybrałam okna z oknoplastu- Koncept z dwoma szybami i jestem bardzo zadowolona.Szczerze polecam :)

Zostaw opinię o TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TMT WADOWICE SP. J ST. KWAŚNY, M. JASIŃSKI, J. STECKO