Opinie o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w Świdnik

Jedna z największych sieci stacji kontroli pojazdów w Polsce. Speed Car to: Ponad 80 stacji kontroli pojazdów Ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w Świdnik

Heniu

Ja pracowałem dla speed car kilka lat. Byłem bardzo zadowolony i z żalem musiałem odejść ze względu na wyjazd za granicę (serce nie sługa :)). Bardzo fajny pracodawca, mogę polecić!

Lola01992

Jestem bardzo zadowolona z usług Firmy, bardzo dokładnie został przeprowadzony przegląd mojego samochodu. Dodatkowo dostałam ładny mały upominek.

magicb12

Moim zdaniem dużo można powiedzieć o pracy w firmie, kiedy odwiedza się ją z perspektywy klienta. robię tam przeglądy i poza tym, że usługa wykonywana jest bardzo dobrze, to też zawsze panuje tam fajna atmosfera. Firma prowadzi też bezpłatne sprawdzenie auta na ścieżce diagnostycznej: sprawdzają hamulce, amortyzatory, zbieżność kół i ustawienie świateł.

Mati

Ja zaraz po szkole dostałem się tutaj na staż, później zostałem zatrudniony na umowę o pracę. Jestem zadowolony, praca stała. Dużo można się nauczyć. Jako pierwsze doświadczenie polecam każdemu diagnoście samochodowemu.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów kandydat na stanowisko Poszukujemy Kierowcy/Kuriera!!! ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
marcin111

Bardzo solidna firma! Przed wyjazdem na Słowację postanowiłem zaczerpnąć informacji, co będzie mi niezbędne w podróży. Postanowiłem skorzystać z usług Speed Car i naprawdę - Pan odpowiednio mnie poinstruował i doradził. Bez obaw mogłem podróżować do Słowacji, bez obaw że policjanci się do czegoś przyczepią. Rzetelna firma!

Krystian

Nie wiem skąd tutaj tyle negatywnych opinii. Jak jest od strony pracownika tego nie wiem, ale jako klient jestem w pełni zadowolony. Szybka i sprawna obsługa. Profesjonalne doradztwo. Miałem co jakiś czas problem z palącą się żarówką na tylnych światłach. Okazało się, że to jakieś zwarcie. Wielu mechaników nie widziało problemu, a tu proszę... Polecam stację diagnostyczną w 100% :)

REDI

Znam firmę dość dobrze, czysto, szybko, fachowo, najlepsza oferta na rynku, wartość prezentów przy przeglądzie przewyższa wartość samego przeglądu, a przy tym dostępność w wielu miejscach w kraju z zachowaniem tych samych wysokich standardów, naprawdę w ciemno polecam!!!!

Rafał Rzepecki

Nie sądzę, żebyś dostał dyscyplinarkę na podstawie kłamstw pracodawcy i się nie wybronił przed Sądem Pracy a te Sądy są po stronie pracownika a nie pracodawcy. Co do Speed Car to mój serdeczny kolega pracuje tam jako diagnosta od bodaj 8 lat i nigdy nie słyszałem od niego najmniejszych zażaleń na firmę. Zarobki ma jak na Polskę bardzo dobre, czas pracy elastyczny, więc dziwią mnie powyższe negatywne opinie. Myślę, że one pojawiają się pod wpływem emocji i taka osoba, której np. nie przedłużono umowy próbnej, wylewa swoje żale na firmę, ale o sobie nie pomyśli. A może to właśnie pracownik nie nadawał się do tej konkretnej pracy? Myślałem kiedyś o tym, żeby zrobić uprawnienia na diagnostę bo w ogłoszeniach ciągle ich poszukują. Niestety kurs swoje kosztuje a egzamin nie należy do najłatwiejszych a poza tym trzeba mieć kierunkowe wykształcenie.

Diagnosta
@Rafał Rzepecki

Diagności w porządku o ile oczy przymykają. Wiem jaka jest praca w Speed Car ( 150 badań miesięcznie bo inaczej zero premii ). Po drugie nie wykonują pełnego badania technicznego zgodnie z rozporządzeniem . Jakby wykonywali to połowa samochodów by nie jeździła ( Negatyw ). Kolego a wykształcenie aby tytuł technika w dodatku nie mechanika. Poczytaj http://www.diagnostasamochodowy.pl/2015/policyjne-postanowienie/ . W dodatku sam posiadam uprawnienia diagnosty i jak powinien przeprowadzić badanie techniczne . W mojej ocenie speed car to poczta ( tak mówią diagności o stacjach w których nie ma badań negatywnych).

Diagnosta Speed Car
@Diagnosta

Jestem od ponad 7 lat pracownikiem jednej ze stacji Speed Car-u i jako diagnosta z wieloletnim doświadczeniem mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że to diagnosta (a nie szefostwo) decyduje o dopuszczeniu auta do ruchu i to właśnie diagnosta odpowiada karnie za wszelkie nieprawidłowości. Żaden z nas nie chciałby stracić uprawnień, prawda? Prawo o którym wspominasz definiuje pojęcie nieistotnych usterek i uchybień w pojeździe z paragrafu którego diagności często korzystają dopuszczając pojazd do ruchu, lecz zawsze informują użytkownika na co powinien zwrócić w najbliższym czasie uwagę i co trzeba będzie w przyszłości wymienić. Są to rzeczy, które nie wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo. A ostatnio jest coraz więcej kontroli, więc nikt się nie podłoży. Piszesz, że nie ma u nas badań negatywnych. BZDURA! Co miesiąc wysyłamy do centrali zestawienie pojazdów, które dostały negatywa i jest ich około 10-15% przebadanych aut. Co do premii to też nie masz racji bo ilość się nie zgadza a warto też wspomnieć o kasie, którą dostajemy regularnie co miesiąc i są to naprawdę godne zarobki jak na polskie warunki. Niech świadczy o tym najlepiej liczba pracujących od wielu lat diagnostów w Speed Car, znam kilku takich, którzy pracują tam od 2000 roku. Ja też nie zamierzam się stad nigdzie ruszać, mam elastyczny czas pracy, który ustalam sam, nigdy nie robią nam ciśnienia na wynik a i tak co roku robimy zwyżki w granicach 20% i nie jest to naszą zasługą a raczej sprawnie działającego działu marketingu i reklamy. Urlopy mamy zagwarantowane wg. umowy, są jakieś małe dodatki i szkolenia, jak ktoś chce, każda stacja działa jako niezależny organizm, w którym rządzą pracownicy i klienci. A propos klientów to też są raczej zadowoleni, co widać po opiniach w sieci. Pozdrawiam wszystkich, którym mogłem pomóc.

fenix 2016-06-23 17:19:23 Potwierdzam tą opinie. Nie szanują pracowników, liczą się tylko oni a jak nie jest po ich myśli to out...dyscyplinarka na podstawie kłamstw. Jeśli nie jest po ich myśli ? Firma ma pewne zasady, procedury, standardy działalności i obsługi klienta i jeżeli zgodnie z tym pracownicy wykonują swoje obowiązki, to po pierwsze jest to "po myśli" firmy, po drugie, stąd biorą się pochlebne opinie klientów, których jest nie mało, po trzecie również stąd biorą się pozytywne opinie pracowników firmy. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, lub nie jest w stanie zaakceptować wówczas do składu nie pasuje i zawsze jest to opinia i ocena współpracowników. Sprawę zwolnienia dyscyplinarnego ściśle regulują przepisy i nie jest prosto rozstać się z pracownikiem w tym trybie według "widzimisie" pracodawcy. W praktyce jest to możliwe przy złapaniu na kradzieży, lub po alkoholu. Jeśli na podstawie kłamstw to od tego są sądy by podważyć zarzuty kradzieży, lub wyniku badania alkomatem. W której sytuacji Fenix się znalazłeś ? pozdrawiam Pracodawca

banda uja

jeśli tak Ci się wydaje to działaj :)

Dawid

Korzystałem u nich z przeglądu i jestem bardzo zadowolony naprawdę sprawdzili czy wszystko jest bezpiecznie. Wymieniłem u nich od razu gaśnice. Ciekawe ze jeszcze mogłem sobie wybrac upominek!

kiko

jako klientka tego miejsca korzystałam z przeglądu i jestem zadowolona. pracownik który mnie obsługiwał bardzo miły i uprzejmy, i wytłumaczył 'Po damsku' na co warto zwrócić uwagę przy moim aucie. ogólnie czysto i porządnie to miejsce wyglądało i fajnie że dają upominek, to zachęca klientów do powrotu

Blaszka

Witam , ja również robię przegląd samochodu własnie w tej stacji kontroli pojazdów Speed Car . Dużo jest tych prezentów rzeczowych . wszytsko mają rozpisane na ich stronie internetowej. Jest jeszcze drugi w postaci rocznego pakietu darmowego assistance Aviva

Audi A3

Zdecydowanie jest to najlepsza sieć stacji diagnostycznych.Właśnie sieć a nie jakis "pan Jurek".Wg. mnie gwarantuje to wysokie standardy. Przekonałem się o tym jak robiłem swojej bryczce przegląd. Nie dośc , że zrobiony bardzo zawodowo to jeszcze gratisy itp. Będę tam jeździł teraz regularnie zwłaszcza ze zapisałem sie na przyp[omnienie o terminie smsem.

cambio

moim zdaniem dużo można powiedzieć o pracy w firmie, kiedy odwiedza się ją z perspektywy klienta. robię tam przeglądy i poza tym, że usługa wykonywana jest bardzo dobrze, to też zawsze panuje tam fajna atmosfera

Kajetan

Stacja solidna. Obsługa bardzo profesjonalna ! Widać, że dbają o klienta i wizerunek własnej firmy. Duży plus !

Lucjan

Bardzo porządna stacja pojazdów. Nie wiem jak sie u nich pracuje ale byłem tam jako pracodawca i podobała mi się jakość obsługi. Wszystko sprawnie i miło.

Franciszek

Hej wulen mnie nic o tym nie wiadomo . tzn mówisz ,ze mają fajne oferty czyli wiesz ,ze kogoś szukają ;) Ja daje speed car samochód do przeglądu z tym ,ze ja jestem z Opola ;) takze tam jeżdże z samochodem jak musze . Zreszta mam te smsy które mi przypominają ,ze kończy się przegląd .ogólnie polecam , miła obsługa

Krzysztof

Witam , Ja wypowiem się raczej nie jako pracownik , a jako klient speed car. I musze powiedzieć ,ze jest to bardzo zretelna stacja kontroli pojazdów . I chyba w żadnej nie ma czegoś takiego ,ze tak jak tu dostaje się prezent rzeczowy do każdego przeglądu .Polecam

michał

ja rowniez nie polecam;/

Zostaw merytoryczną opinię o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów - Świdnik

• Jak się pracuje w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

Zobacz opinie na temat firmy Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów