Opinie o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w Świdnik

Jedna z największych sieci stacji kontroli pojazdów w Polsce. Speed Car to: Ponad 80 stacji kontroli pojazdów Ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów w Świdnik

Wiesiek

Z tym nie szanowaniem pracowników to chyba wypowiadają się osoby, które zostały czymś przez kogoś urażone. Pracowałem w firmie kilka lat i jakiegoś złego traktowania nie odczułem. Pensja na czas, możliwości rozwoju było wiele, szefostwo wysyła na rózne szkolenia jeśli ktoś chce... moja praca p[rzebiegała tutaj bezproblemowo. Dobrze dobiejaja pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwaifikacje.

diag
@Wiesiek

Teraz może i tak jest ale nie zawsze tak było...

Nat

Nie wiem jak teraz ale w zeszłym roku do auta dostałem dodatkowy prezent w postaci darmowego, rocznego pakietu assistance Aviva :) plus alkomat!

ss
@Nat

Czyżby coś wyczuli,że dali alkomat?

Klient

Odradzam stacje w Krakowie przy ul. Stojałowskiego koło SHELLA "SpeedCar" Diagnosta Jacek Ch to bardzo czepialski i przede wszystkim nie wychowany gbur, już na wstępie widząc Chęck na desce przy instalacji gazowej stwierdził że emisji spalin nie przejdzie ale się rozczarował, kazał wymontowanać pół instalacji gazowej żeby odczytać cały nr zbiornika bo nie widział ostatnich 2 cyfr, dzięki czemu urwał pokrywę od gazu. Po mojej interwencji wykonał tel do szefa który okazał się jeszcze bardziej niewychowanym człowiekiem. Pracownik zamienił ze swoim szefem parę zdań i zaczął kontrolować auto na wszelkie sposoby znajdując dwie usterki: olej na silniku od spodu oraz słaby hamulec na jednym z kół a w tym roku zmieniałem tarcze i klocki na obu osiach:) wynik diagnosty Jacka Ch oczywiście Negatywny a kasa zainkasowana. Odradzam omijajcie tą stację jaknajdalej. Pojechałem dalej gdzie nie znaleźli żadnej usterki:)

Dział obsługi klienta
@Klient

Witamy, Jeśli jest Pan zainteresowany wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji dysponujemy nagraniem z przebiegu badania, na którym widać, że to właśnie Pan sam sobie uszkadza osłonę (czemu zaprzecza Pan w tej opinii a we wpisie w Google pisze Pan już prawdę). Jest to tylko jedno z wielu oszczerstw jakie Pan wypisuje. Rozumiemy, że uszkodzenie które powstało w wyniku Pańskich działań, wzbudziło w Panu negatywne emocje, z którymi nie był Pan w stanie sobie poradzić (widać to na zapisie z kamer). Uważamy jednak, że nie jest to powód do wypisywania oszczerstw zarówno wobec diagnosty jak i stacji kontroli pojazdów, w której on pracuje. Chcemy Pana uświadomić, że badania techniczne pojazdów reguluje Rozporządzenie Ministra i każdy diagnosta musi się do niego zastosować pod groźbą odpowiedzialności karnej. Dla naszej firmy bezpieczeństwo klientów, jeżdżących sprawnymi autami jest priorytetem. W przypadku Pana auta, jeśli jakiś diagnosta dałby wynik pozytywny to zapewne straciłby uprawnienia do wykonywana zawodu. Zachęcamy do kontaktu z nami: centrala@speedcar.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.

Lidia

@Piotr, dziękuję za wyrażenie opinii i sprecyzowanie warunków pracy w firmie Speed Car. @Klient, fajnie, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat firmy Speed Car z poziomu klienta. Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Czy diagnosta opisał w swoim protokole dokładnie przez jakie usterki auto nie przeszło przeglądu technicznego? Czy informowałeś o tym drugą stację na której wykonywałeś przegląd? Sprawdzali te usterki czy po prostu przegląd nie był kompletny? Może dokładne sprawdzenie auta przez diagnostę miało na celu, aby auto dopuszczone do ruchu było w jak najlepszym stanie technicznym? Nie uważasz, że diagnosta zrobił to z troską o bezpieczeństwo?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów kandydat na stanowisko Poszukujemy Kierowcy/Kuriera!!! ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lidia

@Robert, czy mógłbyś napisać jak wyglądają warunki pracy w firmie Speed Car Sp. z o.o.? Co oferuje pracodawca dla nowo zatrudnionych pracowników w swojej firmie? Pracownik może liczyć na stałą umowę i godziwe wynagrodzenie? Osoby czytające to forum, szukają rzetelnych i uzasadnionych opinii.

@Lidia

Firma prowadzi stałą rekrutację na terenie całego kraju. Dlaczego na terenie całego kraju? Z dwóch powodów, pierwszy to stały rozwój i uruchamianie nowych punktów w miejscowościach gdzie jeszcze stacji Speed Car nie ma, a także przystępowanie do sieci nowych podmiotów z terenu całego kraju, gdzie dotychczasowa ilość zatrudnionych diagnostów jest niewystarczająca. Mając na uwadze, że adaptacja lokalu pod SKP trwa około 2 miesięcy a okresy wypowiedzeń często 3 miesiące prowadzimy rekrutację pomimo, że w danym mieście nie ma jeszcze naszego punktu, a nawet nie rozpoczęły się prace budowlane. W takim wypadku często podpisujemy z kandydatem do pracy umowę przedwstępna ( umowa przyrzeczenia ), tak by osoba która chce u nas podjąć zatrudnienie czuła się bezpiecznie podejmując decyzję o rozwiązaniu umowy z dotychczasowym pracodawcą. Drugim powodem dla którego rekrutujemy pracowników na terenie całego kraju jest możliwość podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania w jednej z 70 zarządzanych przez nas stacji. W wypadku pracy poza miejscem zamieszkania oferujemy tryb pracy: tydzień pracy / tydzień wolny z zakwaterowaniem i zwrotem kosztów dojazdu. Tryb pracy w zależności od stacji i preferencji zatrudnionych w niej diagnostów, może być zmianowy, dniówkowy, tygodniowy, na pełnym etacie, lub na części etatu. Decyzja o formie zatrudnienia leży po stronie diagnosty, do wyboru jest umowa o pracę na czas nieokreślony po odbyciu okresu próbnego, stała umowa zlecenie z nieregulowanym czasem pracy, lub umowa zlecenie dla diagnostów chcących pracować dorywczo. Płace w Speed Car składają się z trzech elementów, płaca podstawowa, premia wynikowa w zależności od wyników osiąganych na danym obiekcie, oraz prowizja wypłacana za część czynności wykonywanych na stacji. W zależności od regionu kraju i stopnia rozwoju punktu, oraz formy zatrudnienia płace netto składające się z trzech wspomnianych elementów kształtują się w przedziale od 3000,- do 6000,-. Aplikacje można składać pod adresem sekretariat@speedcar.pl

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Speed Car Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Robert

Jeśli zadasz konkretne pytanie to pewnie pojawią się konkretne odpowiedzi. Trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Bartosz

Tak firma Speed Car prowadzi stałą rekrutację na stanowiska diagnostów w całym kraju, szczegóły dotyczące wymagań można uzyskać na www.pracuj.pl lub proszę o wysłanie CV na adres sekretariat@speedcar.pl

Witold

Speed Car ma opinię super pracodawcy. Zastanawiam się tylko dlaczego na forum jest taka cisza?

KrzysiekP
@Witold

Wydaje mi się, że to tak jak z obsługą klienta. Jeśli ktoś jest niezadowolony to powie o tym wszystkim a jeśli będzie zadowolony to zostawi to dla siebie :)

Lidia

@Robert rozumiem, że Ty też pracujesz w firmie Speed Car Sp. z o.o. Powiesz na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera? Czy są jakieś premie? Jak długo pracujesz w tej firmie i na jakim stanowisku jesteś?

Robert

Dużo ludzi tam pracuje i większość po kilka lub kilkanaście lat. O co chcesz zapytać?

Janusz

Bardzo fajna stacja. Przegląd zrobiony szybko, ale dokładnie. Na koniec wizyty otrzymałem mały upominek w postaci pendrive'a. Ja jestem zadowolony i będę polecał tę stację moim znajomym.

darkoś

Tanio, szybko i dokładnie. Obsługa bardzo miła także wielki szacun dla nich.

xyz

Jak dla mnie najlepsza stacja kontroli pojazdów.

Małgorzata K.

Tydzień temu byliśmy u nich z mężem na przeglądzie, co prawda przegląd się nam jeszcze nie kończył, ale jechaliśmy na urlop i woleliśmy mieć już to z głowy. Powiem szczerze, że jestem bardzo mile zaskoczona po wizycie u nich. Podejście do Klienta na najwyższym poziomie, każdy jest przez nich obsługiwany profesjonalnie, a do tego każdemu dają prezent! My akurat wybraliśmy sobie powerbanka. Do tego otrzymaliśmy też bon od T-mobile ze zniżką o wartości 200 zł przy kupnie np smartfona.

krispin21

Rewelacja. Polecam gorąco każdemu!!!!

Leszek

Chyba najlepsza stacja kontroli, na jakiej byłem. Nie dość, że przegląd wykonany dokładnie i sprawnie, niska cena, to jeszcze mam 2 prezenty: alkomat i kartę zniżkową od T-Mobile. Na żadnej innej stacji nigdy nie dostałem prezentu, a tu taka niespodzianka. Aż miło tam wracać.

kriss111

Serdecznie polecam tę stację kontroli. Nie dość, że przegląd załatwiony błyskawiczne to jeszcze dostałem od nich zabawkę dla dziecka.

juras

Regularnie odwiedzam Speed Car w Łęcznej i bardzo sobie chwalę, zatrudnieni są sami specjaliści, którzy pracują szybko i dokładnie. Za każdym razem dostaje jakiś upominek a ostatnio dodatkowo dostałem 200 złotych zniżki do T-Mobile, mega sprawa. Szczerze polecam

Damian

Bardzo dobra stacja kontroli pojazdów, wszystko przebiega szybko i sprawnie, a obsługa wydaje się być bardzo profesjonalna.

marcin

Teraz właśnie sprawdzałem ogłoszenia na diagnostę stacji @jołł i być może to co piszesz ma jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości jeśli odnieść to do zarobków bo z tego co zamieścili to można liczyć maksymalnie na wypłaty rzędy 6 tysięcy brutto co msc

@marcin

ręczę, ze wielu diagnostów, pracujących w Speed Car, gdyby nie wrodzona skromnosc mogło by miło Cię zaskoczyć co do wysokości zarobków brutto. Wszystko zależy od tego czy ktoś sie w swoją prace angażuje i lubi zarabiać, czy nie ? Możliwości są .

Zostaw merytoryczną opinię o Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów - Świdnik

• Jak się pracuje w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

Zobacz opinie na temat firmy Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów?

Speed Car - sieć stacji kontroli pojazdów