Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Iwona

@fa ph to jakie stanowisko? Mógłbyś rozwinąć skrót? Bo może jest więcej użytkowników, którzy nie wiedzą, jak ja i dlatego nie dostałeś jeszcze odpowiedzi odnośnie pracy w Radaway Sp. z o.o.

ph
@Iwona

ph - przedstawiciel handlowy. Skrót niezbyt trudny do rozszyfrowania.

fa

pracował ktoś u nich jako ph?

nikoś

WItam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownika Magazynu Surowców. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Ktoś coś może powiedzieć odnośnie tego stanowiska? Jaki czas i tryb pracy? Praca w weekendy? Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące a później? Jakie mniej więcej wynagrodzenie? Ilu pracowników pracuje na tym dziale? Widać, że firma się rozbudowuje bo chyba budują większą halę magazynową. Zależy mi na normalnej atmosferze w zespole i całej firmie. Jakie podejście do pracowników ma zarząd firmy.

Iwona

@pracownikdziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, wygląda na to, że firma oferuje sporo benefitów, szczególnie dla rodziców.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?
Leszno
zainteresowana

Widziałam że firma potrzebuje do pracy biurowej, zastanawiam się czy składać tam papiery czytając te wszystkie opinie. Czy ktoś wie może jak wygląda praca w biurach i jak wygląda tam atmosfera? Zaznaczę, że byłaby to moja pierwsza praca zaraz, ponieważ właśnie skończyłam szkołę. Polecacie czy bardziej odradzacie ?

multisport, ubezpieczene grupowe, dofinansowanie za dojazd do pracy, dofinansowanie do przeczkola, wyprawki dla dzieci w wieku szkolnym itp

Iwona

@Fox123a co mieści się w socjalu oferowanym przez firmę?

Fox123

Pracuje w tej firmie od ponad roku i uważam, że naprawdę nie ma na co narzekać. Pracy dużo, jak wszędzie ale to i dobrze bo generalnie widać, że firma się rozwija. Zarobki przyzwoite i socjal OK. W porównaniu do moich wcześniejszych pracodawców to Radaway jest zdecydowanie najlepszy.

Radałej-Rade dej

Praca ciężka pod względem fizycznym jak i psychicznym. Zatrudnijcie jeszcze więcej osób do biura będzie jeszcze większy bałagan,każdy traktowany inaczej. Dobrze mieć znajomosci jak ma to większość osób ... Rodzinna firma tyle na temat . A odnośnie nastolatków: Szkoda psuć sobie zdrowie już w tak młodym wieku ...

Prometeusz

Ludzie! Nie dajcie się omamic rozmowami rekruracyjnymi! Pracuje tu od dawna i jedyne co mogę powiedzieć to, że non stop przyjmowani są nowi pracownicy, którymi zastępują tych co powiedzieli za dużo lub są niewygodni. Do nauki sporo.. Tak na dwa lata przynajmniej. Praca dobra dla nastolatków, mam nadzieje, ze nie ostatnia..

gooość

pracuje w tej firmie od roku, jestem zadowolony. atmosfera ok, zarobki też.

nikt
@gooość

a co myślisz o Panu Arku?

Sweteryn

Pan Arek tylko udaje

Ewenow

Witam ja dostalem propozycje pracy jako pracownik produkcyjno-magazynowy.Czy ktos moze cos powiedziec na temat pracy na magazynie i jak to jest z premiami.Bardzo prosze o jakies info bo mam tez inna propozycje i chcialbym wybrac lepsza opcje.

@Ewenow

Zarobisz tyle co powiedzieli. Niestety się nadzwigasz, jako nowy zapomnij o pracy na wózku. Twoja praca będzie polegala na przekladaniu kabin z palety na palete, jedna wazy ok 60 kg.

Kornel12

Mam mieszane uczucia, byłem nie dawno na rozmowie. Co dziwne zaraz po niej dostałem odpowiedz pozytywną. Czytałem wszystkie opinie na tej stronie i wychodzi jak na moje 60/40 więc prawie pół na pół , że jest źle lub dobrze. Czy ktoś wie czy pan Arek jest normalny czy tylko udaję?

r

Atmosfera jest całkiem dobra, a zobacz, że relacje między pracownikami znacznie się poprawiły. Zastanawia mnie czy taki przedstawiciel ds. telesprzedaży ma szansę na benefity doliczane do podstawy zarobków.

Pirat

Skoro te rozmowy Cie niepokoją, to dobrze

link

Nie rozumiem twojego rozdrażnienia, czy to czasem nie jest tak że właśnie ludzie tworzą firmę? skoro masz podpowiedź dot. traktowania ludzi na produkcji - uważam, że powinieneś inaczej postawić pytanie. Nie chce mi się wierzyć żeby Dobry duszek ktoś ironicznie napisał o tym że ludzie pracujący na produkcji są niewłaściwie traktowani i że kiero nie potrafi-nie chce zrobić z tym porządku.

calineczka

Jak to pracownicy traktowani jak smiecie?? przecież to taka rodzinna firma gdzie wszyscy dbają o dobrą atmosfere i przyjazne środowisko pracy... a kierownik produkcji to temat rzeka, niech faktycznie zostanie przy rybach, no i może jeszcze przy okazji przepłucze gardło do tej rybki.

Dobry duszek

Hej, czy firma wam sie sypie? Czy to prawda, że pracownicy produkcji są traktowani jak smiecie? Zbyszku, kierowniku, nie umiesz sobie poradzić? Zostań może przy rybach..

Miś

Wypłaty są na dziesiatego i zawsze na czas

Lip

Osoby przyjmowane do tej firmy głównie nie mają doświadczenia i decydują się na niskie pensje, dlatego osoby z doświadczeniem mają problem z dostaniem się tu.

uważam
@Lip

Piszesz tak z autopsji?? Druga rzecz to kwestia tzw. niskiej pensji, to pojęcie względne. Może na początek chcą sprawdzić pracownika a później dać mu więcej..??

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.