Opinie o Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Majka

Przeczytałam opinie o SOR w szpitalu Rydygiera niestety zgadzam się z opiniami - to jest totalny dramat i niechęć do ludzi potrzebujących pomocy. Mój dorosły syn niestety leczony psychiatrycznie więc jego zachowania są różne trafił na SOR z potężnym ropniem pośladka ból i osłabienie. Nie mógł siedzieć nie ma gdzie się położyć. Pani pielęgniarka uprzedzona o stanie psychicznym pochwaliła się że 8 lat pracowała z takimi ludźmi i wie jak z nimi postępować. Jeżeli tak wyglądało jej postępowanie z chorymi psychiczne ludźmi to winna być pozbawiona prawa wykonywana zawodu. Efektem działania pani pielęgniarki i niestety lekarza chirurga też był ogromny strach i ucieczka syna z oddziału SOR bez udzielonej mu pomocy. Jeżeli ktoś opiekował się człowiekiem z chorobą psychiczna to wie jak to wygląda. Przekonanie syna do konieczności pójścia do lekarza trwało parę dni. Pomóc otrzymał na SOR szpitala św. RAFALA ale niestety rozwinęła się sepsa i teraz lekarze walczą o jego życie (jest nadzieja). A na SOR św. RAFAŁA cudowni lekarze, pielęgniarki a to ten sam kraj ta sama sytuacja służby zdrowia ale to są medycy z chęcią niesienia pomocy ludziom chorym. Personel SOR szpitala Rydygiera powinien.byc odsunięty od kontaktu z chorymi - tylko tak to w Polsce jest brakuje personelu medycznego to zatrudnia się jak leci - współczuję wam pracownicy SOR szpitala Rydygiera nie zniosłam bym gdybym była tak źle oceniana jako człowiek, jako pracownik jako medyk, który jest powołany do tego aby nieść pomóc. OGARNIJCIE SIĘ

@Majka

pracowałam w ludwiczku i zawsze omijałam sor,wolałam jechac do żeroma.W rydygierze znieczulica i pogarda dla człowieka.W żeromie moze i trzeba czekac ale na sorze traktują cie jak człowieka co potrzebuje pomocy

Judyta Nowy wpis

Też myślę nad pracą pielęgniarki, z poprzedniej oferty wynika, że praca pełnoetatowa. Szukam czegoś max na pół etatu, jest taka możliwość zatrudnienia w firmie na tym stanowisku?

Ella Nowy wpis

Witam wszystkich. Mam pytanie. W sierpniu będę miała artroskopię kolana która będzie wykonywał w szpitalu rydygiera doktor Jan Warunek. Ktoś ma doświadczenie i może się podzielić będę wdzięczna.

Cześć, Inspektor ds. zamówień publicznych musi znać dobrze Ustawę PZP, co jest dla mnie jasne. Tylko brak jest sekcji "oferujemy", nie wiem czy w trakcie pracy miałabym możliwość wybierania dodatkowych szkoleń, jest jakiś budżet na to? Generalnie to jak oceniacie to miejsce pod względem rozwoju?

Rozglądam się za pracą i zobaczyłem że mają ofertę dla specjalisty psychoterapii uzależnień w poradni przyszpitalnej. Proponowana umowa cywilno prawna. To tylko można zatrudnić się na zleceniu albo o dzieło? Czy jest możliwość negocjacji warunków na rozmowie bo mi zależałoby na umowie o prace najlepiej na czas niekreślony. Jakie są szanse?

Aplikowałeś do Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik kotłowni? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Znalazłem ofertę pracy dla terapeuty środowiskowego. Napisali ze dają wynagrodzenie podstawowe plus dodatki. Ktoś wie jakie to dodatki? Premie czy bardziej benefity pozapłacowe?

kasia

najgorszy szpital w jakim byłam, aroganckie pielęgniarki, koleżanka przywieziona po odłużeniu w klubie została zwyzywana od alkoholiczek i cytuję pielęgniarkę, mimo że wcześniej lekarz powiedział, że nie jest nawet w stanie określić jaka substancja znajduje się w krwi koleżanki, powiedziała że “było tyle pić?”, personel do zwolnienia, zero podejścia do pacjenta

Izka

Na ich stronie ciągle widnieją oferty pracy dla pielęgniarek. Po komentarzach widzę, że od jakiegoś czasu muszą się pojawiać cyklicznie, albo po prostu ciągle jest zapotrzebowanie. Zastanawia mnie jakie są tam warunki pracy, być może wszystko zależy od oddziału, na który się trafi? Czy atmosfera jest już lepsza od tego co tu wcześniej pisano? Dajcie znać też ile może wynosić to wynagrodzenie podstawowe, bo nie mam pojęcia czego się spodziewać.

@Izka

Jeżeli nie boisz się pracy,zgłoś się do firmy Fresenius obok rydygiera,jest tam wspaniała grupa pracowników na oddziale nefrologii.Atmosfera bardzo dobra o ile chce Ci się pracowac i lubisz swoją pracę,inaczej nie wytrzymasz,to wymagający oddział ale super ludzie. Jeśli chodzi o rydygier to ruletka,zależy gdzie Cię dadzą bo oddziałów duzo i każdy ma swoją opinie i specyfike.

@Alu

No dobra, to na jaki oddział najlepiej postawić? Bo piszesz, że dużo zależy od tego gdzie się trafi. To może bym się zgłosila tam gdzie najlepiej się pracuje. I serio aż takie różnice między nimi są? Jakoś pod względem atmosfery, relacji z przełożonymi, czy jeszcze inaczej?

@Alu

Podczas rekrutacji można jakoś nasunąć oddział, na który by się chciało dostać? Czy akurat dają tam, gdzie jest zapotrzebowanie? W trakcie zatrudnienia można wnioskować o zmianę oddziału?

Nieudana operacja ucha

Miałem tam operacje rekonstrukcji ucha na chirurgi plastycznej nie polecam szkoda czasu .Przeszedlem 8 nieudanych operacji był gronkowiec przez te powikłania zmierzam sie z stanymi lękowymi.Zafundowano mi horror przez nieudane operacje ja cierpie do dzis.A to cos co miało być uchem wygląda jak placek.

Majka

@Majka

Dowiem się od kogoś, czy trzeba pracować zmianowo, jak się jest technikiem sterylizacji medycznej?? Jak wpadłam na ich ofertę w internecie, to nie widziałam takich informacji. I dajcie znać, czy sa zmiany, a jak są zmiany, to w jakich godzinach?? Czy jest tu możliwość pracy na umowę zlecenie, jak dany pracownik woli taką formę?

Czy w Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Aleksandra

Na stronie Szpitala dostępne jest ogłoszenie o prace na stanowisko Pielęgniarki. Zastanawiam się nad aplikowaniem, mam wyksztalcenie oraz potrzebne wymagania. Firma zapewnia wynagrodzenie podstawowe plus dodatki, stabilne zatrudnienie oraz pracę w miłej atmosferze. Ile wynosi wynagrodzenie podstawowe? Czy premia przysługuje w tej samej kwocie co miesiac?

@Aleksandra

Jeśli jest się zdrowym i nie ma się żadnych chorób. To przyjmują od ręki. A co najważniejsze na rozmowie o pracę trzeba opowiedzieć całą swoją historię życiową aby później uniknąć nieprzyjemności.

@Kandydat

To jest warunek konieczny, żeby być zdrowym? Trzeba załatwić od lekarza jakieś zaświadczenie, że się nie choruje? Od czego zacząć opowiadać taką historię? Co konkretnie interesuje osoby rekrutujące i po co to w ogóle?

Mary

Na stronie szpitala znalazłam ofertę pracy na stanowisko pielęgniarki instrumentariuszki. W ogłoszeniu oferowane jest zatrudnienie na umowę o pracę. Ale na jak długo? Czy może na czas nieokreślony? Jeśli chodzi o zarobki, to oprócz wspomnianej podstawy, napisano o dodatkach. Za co można je dostać? I w jakiej wysokości? :) Myślę nad złożeniem CV, więc chętnie dowiem się tych kilku szczegółów. :p

Jakie mają wymagania dla techników sterylizacji medycznej ? Rozumiem, że nie trzeba studiów mieć tylko jak nazwa wskazuje ? Wiem, że jeszcze miesiąc temu była oferta pracy i szybciutko zamknęli ją. Nie da się przeczytać, powie ktoś coś o tych ich wymogach i w ogóle o co pytają na rozmowie? Bardzo dziękuję.

Małgorzata Nowakowska

Mam 77 lat Uratowali mi życie w szpitalu Rydygiera oddział Hematologiczny. Pracują tam wspaniali ludzie lekarze,pielęgniarki,psycholodzy,rehabilitanci,salowe. Dr Agnieszka Michalska lekarz prowadzący, jest mądrym i cierpliwym lekarzem. Dziękuje wszystkim :)

Zbychu

W lipcu była opinia jednej z pracownic, że dyrekcja placówki kieruje się przede wszystkim rachunkiem zysków i strat, a mniej dobrem podległego personelu. Można wiedzieć, czy to się jakoś potwierdza na co dzień? Ze strony szpitala płyną informacje, że potrzebują przyjąć Technika Elektryka na Dział Techniczny z uprawnieniami SEP do 15KV i min. 3 latami praktyki. Co to są za kwoty, o które określili w ogłoszeniu, jako wynagrodzenie podstawowe + dodatkowe?

Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Kraków. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Lukasz

karetka-sadysta i nazista na usługach mebeli z ławeczki nazistów na Dunikowskiego wezwana przez hakera swego kumpla od mordowania łudzi imbecyl za kierownicą

Wercia

Na jakiej zasadzie przyznają psychologom to dodatkowe wynagrodzenie? Interesuje mnie wystawiona na stronie oferta, lecz nie ma tam żadnych bardziej precyzyjnych informacji, dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc, jeśli ktoś ma jakąś wiedzę o warunkach, które oferują. Zależy mi na pracy w tym miejscu.

Edyta

Byłam pacjentką w lutym tego roku odziału Ortopedi i Tramatologi Ruchu miałam rekonstrukcję acl dr.Kwiatkowski wspaniały lekarz niesamowity specjalista dzięki niemu mogę normalnie chodzić i żyć opieką przed i po operacji poprostu super Dziękuję całemu oddziałowi za tak profesjonalne i ludzkie podejście jesteście Wielcy

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Os. Złotej Jesieni 1
    31-826 Kraków

Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.