Opinie o Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Bebe40 Nowy wpis
Klient

Kontynuacja.. Jeśli bym miała nie daj Boże znowu tam trafić to raczej bym wybrała jakiś inny szpital... Poza tym jedynym usprawiedliwieniem lekarza co mi dał to skierowanie był stwierdzony w szpitalu adenowirus i antybiotyk. Gdyby nie to, nie jechałabym tam wcale i nie pamiętała tych bezsennych nocy lub dni w salce obok sali zabiegowej, wśród wrzasku. Całe szczęście że teraz wzięłam sprawy w swoje ręce i mam Was lekarze gdzieś. Wy byście chcieli tylko truć dzieci i zabijać, zmieniać mleka jak skarpetki. A my matki mamy na to patrzeć, jak się dziecko ukochane męczy. Bo Wy wymyśliliście sobie alergię ale nie macie na to dowodów ani nie zrobiliście testu igg. Po prostu jest alergia i matka ma nie jeść nabiału :D tylko dzięki temu antybiotyk owi wytrwałam tam do końca, a jak wróciłam do domu to się poczułam jak więzień co odzyskał wolność. Jak powiedziałam o swoich odczuciach pielęgniarce to ona mówi że przecież tu jest ciepła rodzinna atmosfera. Dobry żart :)))) niemniej serdecznie pozdrawiam pediatrow, stażystki i młode pielęgniarki którzy to ludzie mają jeszcze serca.

Bebe40 Nowy wpis
Klient

Witam, ogólnie nie polecam raczej tego szpitala. Byłam w lutym z kilkutygodniowym dzieckiem, powodem była krew w stolcu. Trafiłam do izolatki gdzie musiałam z własnego telefonu dzwonić za pielęgniarkami, czasem w nocy mała wrzeszczała bo nie mogłam się doczekać aż przyniosą mleko. Przyjęcie ok, sprawnie, minusem był brak konkretnej informacji co z wynikiem testu malutkiej. Na oddziale dwie starsze pielęgniarki wywaliłabym od razu, bo szpiegostwa nienawidzę i wtrącania się w nieswoje sprawy, dziecko jest moje. Ja po cięciu cesarskim ledwo co żyłam, a byłam besztana o to że dzwonię do domu, że źle ubieram dziecko, że czemu piersią nie karmię i czemu głodzę dziecko w nocy (a dzidziuś robił sobie przerwę, ale nie, trzeba co 3h, kretyni ) Płakałam, miałam myśli samobójcze, a tu nikt nie mógł zmienić z domu. Pediatrzy wszyscy ok, mili, uprzejmi, konkretni i pomocni. Byłam pod wrażeniem. No może ta ostatnia dała mi w kość ale wypisała co trzeba i pomogła. Na pochwałę zasługuje młody personel i stażystki. Pod koniec pobytu dostałam gorączki i były takie dwa anioły co mi umiliły ten czas i pomogły z córką. Pani ordynator miła, ale niezbyt trzymała się tego co było ustalone, więc sama wypisałam się z dzieckiem. Jak wróciłam do domu to teściowa przeraziła się jak wyglądałam, spałam tam tylko po 3h może 4 i nikt nie interesował się czy się dobrze czuję. Nic tylko pretensje. Tak się zawzięłam z rozpaczy, że odciągałam pokarm i dziecko wróciło do wagi z urodzenia, byle by stamtąd iść jak najdalej. Posiłki trzeba sobie kupić samemu, kolejny wydste

Kasia Nowy wpis

Czy szpital nie szuka praktykantów ?

Arek Nowy wpis

Czy szpital potrzebuje kogoś do pracy w administracji, może słyszeliście?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

To forum pracowników szpitala więc wszelkie uwagi lepiej kierować na adres szpitala!

Tofik

Nie polecam wizyt w tym szpitalu pani, która jest po wejściu drugim kontaktem ordynarna, kolejki nie obowiązują pomimo, że każą pytać kto ostatni, ludzie wchodzą mimo, że byli za nami (usunięte przez administratora) na kółkach i to ma być szpital przyjazny dzieciom parodia jakąś

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Stefan

Hipokryzja to w biznesie bardzo istotny element. Za śmierć dziecka spowodowaną zaniechaniem podania vitaminy C, na pewno dostaniecie 1 miejsce w plebiscycie.

izyda

Dziecko umiera w szpitalu, bo nie podano witaminy C!!! 4 letnie dziecko! Wstyd, żenada i hańba! Jak mogliście do tego dopuścić? Jesteście po to by ratować życie, czy to (usunięte przez administratora) koncentracyjny?...

Beata02

Wstyd i hańba!!!! Bezduszny personelu, pracujecie wedlug procedur jak (usunięte przez administratora) zagłady. Jak tak mozna?! Dziecko oddało,zycie z powodu braku serca. Gdzie przysięga Hipokratesa, została w domu?

JB

Swietni fachowcy, wiedza jak pozwolic odejsc dziecku z tego swiata. Potrafia bezczynnie patrzec na jego tragedie, majac pod nosem lekarstwo! Przeciez rodzice tego dziecka, wzieliby na siebie odpowiedzialnosc i podpisaliby kazdy papier, tylko po to, zeby ratowac swojego synka. Jak sie czujesz tfuuu, lekarzu, patrzac na siebie co rano w lustrze? Predzej czy, pozniej twoje nazwisko wyplynie.....

Wittol

Procedura ważniejsza od zdrowia ludzi. Żenada

AnnaEdd

Niegodziwe zachowanie I postawa lekarzy tego szpitala w zaprzestaniu ratowania zycia 4 letniego dziecka. Hanba! Nie ma na to zgody!

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szpital Pediatryczny W Bielsku-Białej
1/5 Na podstawie 2 ocen.