Opinie o NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Co jaki czas w NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

AAAAA

wszystkie powyższe opinie są prawdziwe(usunięte przez administratora)oto firma, której nie można polecić jako postępującego fair pracodawcy.

Kris Nowy wpis
@AAAAA

Ja chodzę do dwóch lekarzy i sobie chwalę a Panie są w rejestracji bardzo miłe pozdrawiam

Bh Nowy wpis
@Kris

To się spróbuj zapisać z dzieckiem. Odbiera ktoś telefon? Ja dzwonię przez 3 godz gdzie nikt nie odbiera , będąc na badaniu krwi nie było nikogo w poczekalni a telefon milczał .. poprostu wyłączony głos . Nawet na bilans nie pozwalają zapisać dziecka co jest niezgodne z prawem

Pacjent Nowy wpis

Zapłaciłam 160 zł za 5 minut badania i dowiedzenie się że muszę iść do innego lekarza ... Tragedia ....

zwiedziona

Kobieta z guzem w piesi przychodzi na biobsje.... kontakt z lekarzem tragiczny, żarty na najniższym poziomie.... pobrali 2 próbki.... zapłacił za jedną pytam za ktora nie wiedzą, wiec nie wiem którego guza należy zbadać ponownie Juz wiem dlaczego takie długie kolejki do Galny... zdecydowanie nie polecam

Aleksandra
@zwiedziona

To przykre, co piszesz. Jednak w Szpitalu pod Bukami pracuje niejeden lekarz, doświadczenia innych pacjentów mogą więc być odmienne od Twoich. Mnie zastanawia brak opinii pracowników Biel-Medu na tym forum. Jak Wam się pracuje, dacie znać?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Bogna

Czy słyszał ktoś o pracy w szpitalu, jakieś wskazówki o umowie ?

UO

Miałam złamany staw skokowy.Po dwóch tygodniach chodzenia w gipsie pojechałam do kliniki na wizytę kontrolną.Po zrobieni rtg lekarz powiedział,ze nie ma złamania.Chodziłam bez gipsu.W końcu po jakimś czasie stwierdzilam,że jeśli noga była stluczona to powinna już dawno być w dobrym stanie.Zrobiłam usg i okazało się,że nadal mam złamanie.To już 9 tydzień i jeszcze złamanie nie zroslo się.Teraz nie wiadomo jak jeszcze długo będę dochodzić do sprawności.

Aleksandra

Jaki system pracy jest prowadzony w Szpitalu?Po ile osób z personelu na jednej zmianie pracuje? Wiecie może?

Alutka

Dr Kozik to na prawdę bardzo dobry specjalista. Trafiłam do niego kilka lat temu po spartaczonej operacji ręki z Wojewódzkiego. Gdyby nie Doktor to pewnie ręka nie zrosła by mi się do dzisiaj. Poza tym bardzo sympatyczny człowiek.

Cezary

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikt nie pisał? Jest jakiś powód tej sytuacji?

pacjent

Nie pozdrawiam dyrektora tej placowki, ktory (widzac komentarze) okazuje sie byc nie tylko absolutnie niekompetentnym lekarzem ale rowniez dyrektorem. Na skrecenie stawu skokowego pan Kozik zalecil "rozchodzic to" dzieki czemu mam peknieta torebke stawowa i bol duzo wiekszy niz przed wizyta, a portfel szczuplejszy.

nena

pracownia USG koszmarna wizyta zero podejscia do pacjenta Pan ktory tam pracuje pomylil zawod

ktoś

Normalna, sensowna firma. Polecam

Anonimna maksa

Zgadzam się z Lendo. Nie ma to jak hejt w necie - konkurencja wie co robi.

Anonimna maksa

Zgadzam się z Lendo. Nie ma to jak hejt w necie - konkurencja wie co robi.

Praca w tej firmie rujnuje zdrowie. Albo ten ostatni komentarz pisał ktoś kto się podlizuje u pana Prezesa ;-/ Nic się tam nie zmieniło i nie zmieni chyba że znowu zarząd na normalniejszy i częśc pracowników;-/

Lendo

Co za bzdury. Normalna firma i całkiem dobrze się tu pracuje. Szczególnie od kiedy jest nowy zarząd. Widać konkurencja działa na całego.

AAAAAAA2

Również się zgadzam z powyższą opinią . (usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy nikomu nawet największemu wrogowi .

DRS

proszę o szczerą opinię pracowników i pacjentów

DRS

ale co się dzieje w klinice prosze o opinię

kandydatka

Na jakich pracowałyście stanowiskach recepcja, pielęgniarka ? Szukam pracy więc myślałam aby tam też złożyć ofertę ale Wasze opinie mnie przerażają - naprawdę jest aż tak źle?

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o.
  • Szara 5
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471938501 KRS: 0000003804

NZOZ Szpital pod Bukami Biel-Med Sp. z o.o.