Ślaska Fundacja ETOH-Błękitny Krzyż

Bielsko-Biała

Opinie o Ślaska Fundacja ETOH-Błękitny Krzyż

brak słow

brak słow kto tam pracował to wie trzeba uciekac brak szacunku dla kogolwiek no chyba ze dla informatyka a nawet w ośrodkach pomocy wiedza jacy to kretacze i wykorzytuja bezdomnych ludzi do wykonywania dla swoich potrzeb darmowej pracy

soki

@etoh a dlaczego nie polecasz pracy u nich? Wydaje mi się, ze sporo wolontariuszy w ogóle tam pomaga w pracy i w sumie tez liczba podopiecznych się zwiększyła teraz sporo.

etoh

ni epolecam

Zostaw opinię o Ślaska Fundacja ETOH-Błękitny Krzyż - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ślaska Fundacja ETOH-Błękitny Krzyż