Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

Polcoa24

Strasznie nie polecam obsługa straszna robią z klientów debili a jak mówisz że wpłacisz w innym terminie to strażą i wymuszają nie polecam

Prawnik
@Polcoa24

Chyba klienci wiedzą na co się zgadzaja. Wziąć pieniądze potrafią ale z oddaniem jest kłopot. Każdy wie kiedy ma wpłacić i ile, bo tak się umawiał przy braniu pożyczki. A jak przychodzi do spłaty to ból i skargi bo firma niedobra, bo doradca dzwoni i prosi o spłatę.... ach co za ludzie...

Prawnik
@Prawnik

Ta firma akurat (usunięte przez administratora) klientów. Kolosalne opłaty za pakiety od których klient ma prawo odstąpić. Firma o tym nie informuje.Wprowadza ludzi w błąd,że nie mogą odstąpić od pakietu. Mogą oczywiście,że mogą

Teresa

Młodszy specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta-takie ogłoszenie o pracę znalazłam na stronie firmy. Napisane jest, że wynagrodzenie jest dwuskładnikowe, podstawa plus prowizja miesięczna. Wiecie ile realnie wychodzi takiej podstawy? I w jakiej kwocie są te prowizje?

Ta firma to porażka, Dariusz dyrektor - wymaginowany pedzio, AM z Sosnowca porażka... Teraz rozumie dlaczego ludzie z Sosnowca są tak dziwni ona i jej pies. Maska ta firma, wyżej stają niż (usunięte przez administratora) mają . Takie dwa lebry które nic nie robią a od ludzi wymagają. Śmieszne

Beka

To jest zwykłe oczernianie ludzi. Masz dowody? A nawet jeżeli ktoś jest innej orientacji to co, jest gorszy? Jak oceniasz siebie?

Jaki jest wkład kierownictwa Icredit w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

...

Kierownik zawsze dba o swój zespół

@...

można wiedzieć w jaki sposób? zależy mi na zgranej ekipie i kierownictwie :)

Odpowiedź
@Honorata

Kierownik pomaga dordca na kazdym etapie rozwoju oczywiście jesli tego doradca tego chce. Doradca jesli wykazuje checi do pracy i jest za angażowany to Kierownik zrobi dla niego wszystko.

ISIA
@Odpowiedź

Zgadzam się w 100 %. Dobrym pracownikom kierownicy pomagają, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Wszystko da się uzgodnić, tylko trzeba chcieć.

Waldek

Według mnie jest ok. Atmosfera zależy od ludzi. Jak się szanują to jest dobrze.

@Waldek

Według mnie jest ok.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Icredit szukała niedawno pracowników w mieście Końskie. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Nie polecam !

Dominika

W czemu? Nic więcej nie napiszesz? Chociaż jakie stanowisko

Monika K

Zależy od zaangażowania pracownika i chęci do pracy.Znam przedstawicielkę, która ogarniała teren i poświęcała na to 2h dziennie a znam taką , która na tym samym rejestrze pracowała po 10 godzin i zarobiła połowę tego.Wszysyko zależy od organizacji.Ja jestem pracownikiem firmy od roku i nie narzekam na zarobki

@Monika K

Jak ona mogła więcej zarobić w 2 godziny? Może lepszych klientów miała?

Monika K
@Ewa

A może bardziej przykładała się do pracy ,intensywniej poszukiwała klientów, potrafiła sobie organizować czas ?

Roland

A dlaczego?

@Ewa

Pewnie umie organizować swoją pracę.

Czy można pracować 100%zdalnie

Czy Młodszy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta może pracować 100% zdalnie? Chodzi o ofertę z tego linku: (usunięte przez administratora)

TT
@Czy można pracować 100%zdalnie

Można

Mocca
@Czy można pracować 100%zdalnie

Tak, można.

Natalia
@Mocca

A jeśli można 100% zdalnie pracować to sprzęt zapewniają czy trzeba na swoim pracować?

Sprzęt zapewniają.

Firma Icredit rekrutowała na stanowisko brak. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 3500 PLN?

ISIA

Nooo, co najmniej tyle.

anonimus2

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, szerogowych pracowników nikt tam nie szanuje są tylko czarnuchami do roboty dla takich jak Długokęcki który ludzi traktuje jak zwykłe ścierwo, myśłe że byłoby dużo lepiej bez tego kęckiego, ale jest i będzie kujawsko-pomorskie nie polecam ze względu na wspomnianego wcześniej ale również ze względu na pana Okonka.

Wanda
@anonimus2

No i takiego alkoholika za kierownika mieli Kacprzaka okradał i obrażał ludzi teraz już jest wszystko ok pracuję ponad 4 lata i czytając takie bzdury ludzi którzy są beznadziejni i nie potrafią pogodzić się ze stratą pracy przestaję wierzyć w sens tego portalu ????????✌️

Śmiech
@Wanda

4 lata?? ???????? firma w Bydgoszczy jest od stycznia 2018 i z tego co wiem nikogo z tego okresu już nie ma tam.

Waldek
@Wanda

Też uważam że jest fajnie. Gdyby nie wyjazd za granicę dalej bym pracował w icredit

Aneta
@anonimus2

Nie wiem skąd taka opinia Ja pracowałam jako TL na Sieradzu i miałam dość częsty kontakt z Kamilem i nigdy nie słyszałam,że jestem zła,że się do niczego nie nadaje,czy że jestem taka czy owaka. Jeżeli chodzi czy to o Kamila czy o bezpośredniego mojego przełożonego Michała złego słowa nie mogę powiedzieć, więc dziwi mnie Twoja wypowiedź Uprzedzam pytanie Odeszłam ,bo dostałam lepiej płatną propozycje,ale i tak pożegnano się ze mną w normalny sposob

Natalia
@Aneta

Pomijając wszystkie te złe opinie o ludziach, ciekawi mnie jaką umowę można dostać? Czy na okresie próbnym da się uzyskać umowę o pracę?

Jolanta
@Natalia

To zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Ono
@Natalia

W ogłoszeniach jest napisane jaka będzie formą zatrudnienia. Najczęściej jest to umowa o pracę. Tylko Doradcy klienta mają umowę zlecenie, ale jeżeli chcą pracować na cały etat mogą ponegocjować. Fajne jest to że iCredit zapewnia możliwość wyboru godzin pracy = elastyczny czas pracy.

TL

Pracowałam jako TL. Podstawa najniższa krajowa ( najsłabsza w branzy) Brak auta służbowego ( jeździsz swoim, dobry żart) Doradców wiecznie mało, rotacja non stop. Praktycznie co miesiąc ktoś inny. Wymagania z kosmosu w dodatku brak kultury u " tych na gorze" Ogólnie nie polecam, praca na chwilę. Gdy znajdzie się coś innego od razu uciekać

Weronika
@TL

czy za jazde swoim autem zwracana jest jakas kasa, amortyzajca, paliwo ?

TL
@Weronika

Jak zrobisz plan ;) A tak zapomnij

@TL

Co ty gadasz... A ciężko jest wyrobić ten plan?

Juliette
@Ewa

Jak się odpowiednio zorganizujesz to nie.

@Juliette

a jest szansa na czyjeś wsparcie odnośnie tego? zwłaszcza na początku, później to pewnie wprawy idzie nabrać. Szkolenia tu są jakieś?

@Joanna

Nowi doradcy mają szkolenie. Jak ktoś jest ogarnięty bo pracował już w firmie o podobny profilu działalności to kończy po ok. tygodniu, jak nie to szkolenie trwacdluzej, do miesiąca a później ma wsparcie kierownictwa. Tak naprawdę jest to do ogarnięcia

Konrad
@Kamila

Kierownikom zależy na tym żeby doradcy zrobili target, dlatego pomagają.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Icredit?

Juliette

Pracuję w iCredit już kilka lat i uważam, że kierownicy są ok i szanują pracowników. W końcu ktoś musi pracować żeby plan był wykonany. Gorzej, że pracownicy nie zawsze szanują kierowników, ale to juz kwestią wychowania chyba...

@Juliette

no i co wtedy w zasadzie się dzieje jak już potencjalnie nie szanują? są tego jakieś mocniejsze konsekwencje? masz przykład z życia do przytoczenia, że faktycznie dochodziło do takich zachowań?

@Juliette

Kwestia wychowania.... kierowników traktują z wzajemnoscia.

Irlandka

Uczestniczyłam w rekrutacji. Było miło. Rozmowa przeprowadzona przez kompetentną osobę w przyjaznej atmosferze. Niestety mój angielski był za słaby.

1 000 000 $

Praca fajna, ludzie w porządku. Atmosfera ok. Integracja też jest!

Złodziej

Na jakie warunki może liczyć nowy DK. Ile za nową umowę, refinans, ile za zbiórkę itp. Jakieś konkursy, dodatki , wszystko co dotyczy DK. Tylko konkrety. Dziękuję.

Adonis42

Firma jako firma jest ok ale kadra która zarządza kujawsko pomorskiem to zwykłe ku... zwłaszcza Pan Długokecki zwykły ku... mało rozgarniety ale nie lepszy jest Pan Okonek którego jedynym maksem który robi każdego dnia jest dbanie o swoja dupe. Szczerze jak ktoś chce z nimi pracować zastanówcie się. Długokecki stosuje jawny mobing a Okonek dba tylko o siebie

Zadowolony
@Adonis42

Zgadzam się w 100% kujawsko-pomorskie to porażka. P. Okonek najbardziej fałszywy i zakłamany człowiek

@Zadowolony

Jak cała reszta AMów. Cała kadra powyżej TL to porażka i darmozjady.

@Adidas

Serio wszędzie jest aż tak? Niby skąd o tym wiesz?

Bo się pracowało?

Ciekawski

Jak możemy to napiszcie na ile może liczyć area manager? Podstawa ? Premia?

@Ciekawski

Dzięki za to pytanie, bo też właśnie jestem ciekawa. Będziesz wysyłać CV? Daj znać jeśli uda Ci się tam dostać :)

Najlepszy AREA
@Honorata

Podstawa 4900 brutto

Edward
@Najlepszy AREA

To w miarę dobrze. Dochodzi do tego premia co miesiąc? Jak tak to ile mniej więcej?

Odpowiedź
@Ciekawski

Nie za wiele. A Paln wyrobić jest praktycznie nie realny więc robisz za samą podstawę

@Odpowiedź

Podstawa jest niezmienna - 4,9 tys brutto?

anonimus2

Pan Okonek jest na tyle bezczelnym typem ze wiedząc ze na drugi dzien zwalnia czlowieka namawia pracownika żeby wykładał pieniądze za klientów zeby on zrobił plan, proszę prosze oceniajcie to sami

Kandydatka

Jakieś opinie nt. stanowiska młodsza księgowa?

Dominika
@Kandydatka

A teraz w ogóle jest taka praca? Szukałam trochę w necie o nich i nic za bardzo nie mogę znaleźć, skąd wiesz że szukają?

Wazna

Żmija w końcu wylany , doigrał się .. jestem ciekawa czy pokaże jakim jest (usunięte przez administratora)

Gęba
@Wazna

To gnida chodząca...oj napsuł mi krwi...ale na każdego przyjdzie pora...Knurów nie tak daleko...

Viperkiller
@Wazna

Co narobil?w koncu...ten wieprz nagrabil sobie u niejednego...

Mersi
@Wazna

Jeszcze grubą ze śląska wylać

Kasisn

Za co wyleciał?

@Wazna

Żmija? Mocne słowo. Aż tak zalazł Ci za skórę? :) Może sam się zwolnił?

Hahaha

Każdemu według zasług.. Nosił wilk razy kilka... Ten człowiek powinien skończyć w kryminale.. Albo dwa metry pod powierzchnią

@Hahaha

Wiesz co? Naprawę zaczynacie tu już o kodeks karny trącać. Wchodzę tu zobaczyć, kiedy ktoś napisze coś konkretnego o pensji doradcy kredytowego (czy faktycznie min. 3000, jak piszą w ogłoszeniu), a tu już mowa o kopaniu grobu? Doigra się ktoś w końcu.

Kukii
@Kamila

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie ktoś pisze o kopaniu grobu?? W I credit 3000 chyba w pół roku. Haha ha Żenady ciąg dalszy prymitywie

Edward
@Kukii

Te 3 tysiące to chociaż netto? Bo kasa nie powala na łopatki. Na dodatkowe benefity można liczyć? Bo przydałaby się jakaś motywacyjna zachęta, nie?

@Kukii

Cytuję: "powinien skończyć (...) dwa metry pod powierzchnią". To co to jest, Twoim zdaniem? Poza tym 3000 to najniższa krajowa za miesiąc i nie można tyle w PL zarabiać za całe pół roku. Poza tym, zważaj na wulgaryzmy. Czy ktoś kulturalny i miły jest zdolny napisać tu, ile zarobi doradca ds. kredytów?

Lili

Młodsza księgowa jakieś opiniile?

anonimus

bierzcie te pożyczki i odstępujcie od pakietów medycznych.

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit