Opinie o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITKOVICE MILMET S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VITKOVICE MILMET S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

gienek

To co się dzieje w tej firmie to jedna wielka (usunięte przez administratora) pozakładane kamery w około i nie wiem co nasi przełożeni w nich widzą skoro nie dostrzegają pijanych ludzi którzy obsługują maszyny wózkowych którzy jeżdżą pod wpływem alkoholu pracownicy albo nie przychodzą do pracy albo przychodzą samowolnie nie zamawiani po to żeby przyjść i zarobić parę złotych i przeleżeć w szatni na ławie przecież lepiej zapłacić pracownikowi za spanie niż miałoby kogoś zabraniając już niedługo Krzywy ryjek zrobi porządek z wami nierobami i alkoholikami

Wasyl

Ilona
@gienek

Każdy sobie rzepkę skrobie jak to się mówi :) Ale skoro obsługują maszyny pod wpływem, albo jeżdza na wózku widłowym, to stwarzają zagrożenie dla wszystkich pracowników chyba? Ciężej pracowac w takich warunkach?

nie prawda.

@Olo

W sumie to spoko że obydwaj zaprzeczacie, bo skoro faktycznie alko nie ma to można się czuć bezpieczniej? Jeśli o bhp chodzi to macie tylko to wstępne szkolenie czy są także przypominające? Kto je prowadzi?

salceson

O pracy w tej firmie i ludziach tam pracujących mógłbym napisać książkę..

Lysy
@salceson

@Lysy

(usunięte przez administratora) nie prawda. To pisz i pokaż jakim jesteś erudytą.

Salceson
@Olo

A co byś chciał wiedzieć koleżko?

Nic. 20 lat tu robię. Wiem wszystko

@Salceson

Coś krótkie te Twoje opinie jak na kogoś, kto "mógłby o firmie napisac książkę". Pytanie tylko czy byłaby ona bardziej pozytywna czy negatywna?

Salceson
@Zofia

Książka byłaby jak najbardziej pozytywna. Bo praca w Vitkovice Milmet chociaż w większości mocno fizyczna i brudna to jednak nie jest ani wymagająca jakiś nadzwyczajnych kompetencji ani też nie jest wybitnie skomplikowana. Oczywiście kasa jest z tego dość słaba , ale jak ktoś lubi nadgodziny to w weekendy można całkiem fajnie dorobić.

@Salceson

O dzięki. A opiszesz jakoś szerzej samą specyfikę pracy już? Mam na myśli zakres zadań / czynności i czy wyskakują jakieś zdarzenia niespodziewane? Co z respektowaniem bhp przez ludzi?

Anonimus

Wszyscy płaczą że nie ma roboty a ja sobie chodzę na nadgodziny nadal ,takie weekendy to ja lubię i jeszcze 100% płatne!! Niech żyją majstrowie jak najdłużej , kierownik i dyrektor też. a wy sobie płaczcie dalej

@Anonimus

Dużo można dorobić na tych nadgodzinach? I ile godzin miesięcznie tych nadgodzin wychodzi? Można w razie czego z nich zrezygnować?

Gall
@Anonimus

Już niedługo zostaniesz wezwany na miesięczne ćwiczenia wojskowe ,telefonik zabiorą i tam cię dojadą, oj ale będzie płacz .

@Gall

Macie tu jakieś tego typu restrykcyjne szkolenia czy to żart po prostu? Stawiają tu na jakieś konkretne kompetencje?

Arkadiusz

Jedyny zakład w całym kraju,gdzie premia dla pracowników nie zależnie od tego jak by pracowali,co by nie robili oraz z jakim stażem pracy by nie byli jest najniższa,w żadnym zakładzie nie ma tak poniżającej i uwłaszczającej godność człowieka premii jak w tej pseudo fabryce.Cieć w dyskoncie zarabia więcej.

Lupus
@Arkadiusz

To prawda kazdemu szukajacego pracy odradzam ten zaklad najgorsza firma w okolicy

@Lupus

Są gorsze uwierz mi.

@Olo

Masz racje są gorsze ale w Rumunii,na pewno nie w tym kraju a już na pewno nie w tym województwie.

@Arkadiusz

To skoro jest tak bardzo źle , to pytam się dlaczego pracują w tej firmie całe rodziny ??

ZYX
@XYZ

Bo swój swojego kryje i walą w kulki ile się da,proste,to nazywa się kumoterstwo.Ale jak Pan Svetlik weżmię się za to i skończy się (usunięte przez administratora) to 99 % zakładu będzie płakać pod urzędem pracy w kolejce po zasiłek.Wystarczy pozakładać kamery w takich kątach gdzie ludzie śpią połowę dniówki i dodatkowo w szatni,tam dopiero jest miejsce wypoczynku pracy w godzinach pracy.

@ZYX

A kto opowie o tej sytuacji Panu SVETLIKOWI ?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu Montażu oferowane przez firmę VITKOVICE MILMET S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
krzywy ryj

czas was się kończy już niedługo zrobię z wami porządek

@krzywy ryj

nie mogę się doczekać jak zaczniesz robić porządek takich ludzi potrzebuje ten zakład

JAJO
@krzywy ryj

Ty sobie możesz zrobić porządek ale w kiblu,nie tak prosto zwolnić pracownika który ma umowę na czas nieokreślony.Ja tu robię kilka lat to wiem jak się sprawy mają,zawsze donoszę kierownikowi kto leci w kulki i dlatego się trzymam.

Antek
@JAJO

Teraz się wydało dlaczego kierownik toleruje twoje notoryczne L4 , gdybyś pracował w Timkenie już dawno byś zawitał do urzędu pracy. Wystarczy że nie będzie zamówień i lecisz , tylko ci się wydaje że jak masz umowę na stałe to jesteś nietykalny

@krzywy ryj

To proponuje zrobić porządek zaczynając od pani przewodniczącej związków zawodowych,tej przepitej pani która myśli że jest tam kierowniczką,dyrektorem i panią świata w tym zakładzie,nic nie robi,siedzi przy stoliku,pokieruje wszystkimi,spali paczkę fajek,wypije trochę kawy i z reguły na rankach to siedzi w pracy od dzwona do dzwona ale na popołudniowych zmianach albo nocnych to jej "praca" trwa 6 godzin i do domu,co to za przywileje jak reszta tyra do ostatniej godziny.Pan Svetlik się dowie,i jak skończy sie (usunięte przez administratora) w tym zakładzie to będzię lepiej,a jak ktoś myśli że jest pod ochrona bo długo pracuje i należy do związków które tylko dbają i poją alkoholików to się może zdziwić jak do emerytury będzie dorabiał w Biedrze.

@Emeryt

chyba kolego pomyliłeś panie, taki jesteś wiarygodny.

@Olo

Nic nie pomyliłem kolego i jak by nie było za to konsekwencji to zaraz z imienia i nazwiska by było napisane,każdy wie o kogo chodzi i której pani tak wchodzicie w okrężnice a za plecami jedziecie jej jak tylko można po rajtuzach.Żenujacy zakład i lud niewolniczy który tam tyra.

Kaszanka

Kumoterstwo,kolesiostwo,pijaństwo,prostactwo,donosicielstwo,oraz spychanie nie wygodnej roboty na innych to są cechy tego wspaniałego zakładu.Wystarczy przyjść,popracować trochę i szybko uciec z tego padołu.

@Kaszanka

to prawda

mnk
@Kaszanka

Chłopie jak tam zaczynałem w 95 kilka lat,na różnych wydziałach, też tak było.Minęło tyle lat i wciąż jest prawie tak samo.Mineło 25 lat,tak,tak!!!.Z tego co tu czytam,oraz wczoraj mówił mi długoletni znajomy, to tak idzie z pokolenia na pokolenie.Straszne.

Krzywy ryjek

Wszyscy tylko narzekacie,a pracować to niema komu.Ja się staram i zawsze mam jakieś dodatkowe pieniądze.A jak Tymianek poleci , to zajmę jego miejsce. Mam to obiecane.I dopiero ja zrobię tu porządek.

Wasyl
@Krzywy ryjek

Pożyjemy zobaczymy, czytając twoje wpisy to mam wrażenie że jesteś absolwentem kilku szkół podstawowych a może nawet specjalnych .

@Krzywy ryjek

nie mogę się doczekać jak zaczniesz robić porządek takich ludzi jest nam potrzeba

Krzywy ryjek

Praca odpowiedzialna, ale sprawia wiele satysfakcji. Kierownik bardzo w porządku, można się z nim dogadać, nawet w dni wolne piszę z nim na snaapchacie. Duże możliwości awansu, wystarczy trochę pochodzić w (usunięte przez administratora)i trochę podnosić.Ja i mój skarb jesteśmy zadowoleni.

Zofia

To tutaj stricte relacji formalnych to nie ma jeśli na jakiś snapach tutaj można swobodnie z nim pisać? Nikomu to nie przeszkadza? Pytam, bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i ciekawa jestem czy nikt tego nie odbiera jak jakieś spoufalanie.

@Zofia

Są relacje, 90%ludzi się nie znosi na wzajem żeby nie powiedzieć nienawidzi:)

Halina
@Olo

No to czemu takie relacje panują, dziwnie to trochę brzmi co mówisz. Firma coś robi żeby ludzie się polubili czy nie ma żadnych form integracji?

@Krzywy ryjek

jestem szczęśliwy ze pracuje w tej firmie

Zofia

na jakim stanowisku i za jaką stawkę, że aż takie szczęście odczuwasz?

@Zofia

nie jest złe na chleb z masłem wystarcza głodu nie ma

Co jaki czas w Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych można ubiegać się o podwyżkę?

co 10 lat

Szymon

Ale żeś powiedział. To znaczy że nie ma żadnych podwyżek nawet takich związanych z inflacją? Weź poważnie do tego podejdź i podaj chociaż widełki jakie oferują na początek.

@Szymon

to jest poważnie jest inflacja a podwyżki 0 to jaka prawdę chcesz usłyszeć

Olo

Ten zakład nie wie co to jest inflacja

Ani podwyżka:)

krzywy ryj

ile w tym roku będzie na święta bo mój skarb się niecierpliwi

psychiczny

zaklad dla osób z orzeczeniem 02p pierwsza grupa psychiczne jezeli ktos nie ma nalezy sie przyjac po niedlugim czasie grupe macie jak w banku totalny bałagan beznadziejny zakład zarobki żenujące

Rafał

Coraz cięższa atmosfera. Ten okręt tonie.

Olo

Czy ma ktoś jakieś info o kasie na święta? Czy jest szansa na "premie inflacyjna" jak w niektórych zakładach? Wiem że to trochę naiwne pytanie ale zaryzykuję:).

@Olo

tak będzie ale tyko dla wyróżniających się ja z kierownikiem dobrze współpracuje to już dostałem pule ale to tak na zachente dobrze się starasz to jesteś wyróżniony

@krzywy ryj

Ale teraz piszesz o świętach samych w sobie, że tu na wynagrodzenie trzeba sobie zapracować? To nie powinien być neutralny dla każdego benefit przypadkiem? Z każdym innym również tak jest?

Olo

Jedną z najlepszych firm w okolicy jeśli chodzi o zarobki, atmosferę pracy i ludzi. Dobry tłusty socjal, możliwość awansu i osobistego rozwoju. Kasa niezła żeby nie powiedzieć bardzo dobra. Ludzie aplikujcie puki są przyjęcia!

Szymon
@Olo

Ha, ha, tłusty socjal... A co w niech wchodzi że tak zachwalasz? Są bony na święta albo prywatna opieka medyczna?

@Szymon

???? nie no ten wpis był trochę ironiczny. Kto pracuje ten wie. Ale fakt ktoś z zewnątrz moze się nabrać i aplikować, także czytajmy że zrozumieniem. Pzd

Tusek

Kłamstwo

G

Bo tak

@G

A są przyjęcia?

Były robol
@Olo

Olo widać po ortografii że Twoje wymagania związane z wynagrodzeniem, są na co najwyżej minimalnym poziomie.. Inna sprawa, pomijając to "puki" to Ty chyba nawet nie przechodziłeś koło tego zakładu, bo nie masz zielonego pojęcia, że tam się pracuje, ale nie zarabia. Wszystko co napisałeś to wyssane z palca brednie.

@Były robol

a ty jesteś wolantariuszem czy polonistą? czytaj wyżej, to może się połapiesz. Wiesz co to ironia? Jak nie to słownik języka polskiego i się doucz.

Swietłana

W tym zakładzie nikogo nie dziwi że ludzie stąd uciekają,mam na myśli Polaków bo skoro Ukraińcy mają większe prawa niż Polak to każdy popracuje do pierwszej wypłaty,zorientuje się co jest grane i odchodzi bo nikt nie chce być (usunięte przez administratora) w swoim kraju a Ukraińcy w nosie mają robotę,siedzą po kątach i tylko filmy na telefonach oglądają,kierownicy to widzą i nikt nic nie mówi a Polak usiądzie na chwilę i zaraz afera jak robota stoi bo jest awaria.Nie wspomnę już że Ukraina pracuje pod agencją pracy to dla nich robota kończy się o godzinę wcześniej,zostawiają wszystko,nikt nie sprząta tylko idą się myć i do domu.NIE POLECAM tego (usunięte przez administratora) nikomu.Reszta jest opisana w poniższych komentarzach i wszystko jest prawdą,nic tu nie jest wyssane z palca co jest napisane.

Grażyna
@Swietłana

powiedz mi, jakie wieksze prawa ma Ukrainiec według Ciebie ? bo ciezko mi to zroumiec ...

@Grażyna

Grażyna jak Ci ciężko zrozumieć to przeczytaj dokładnie co jest napisane,przemyśl to kilka razy a dopiero potem zabierz głos.Albo Ci napisze bo masz problemy z przyswojeniem tekstu,który Polski pracownik o godzinę wcześniej schodzi ze stanowiska pracy i idzie się myć i do domu,nie wspomnę już o zostawianiu bałaganu w miejscu pracy.Ukraińców nikt się nie czepia są jak Święte Krowy,zaszczycą obecnością,coś tam zrobią z grymasem na twarzy,resztę przesiedzą w kącie żeby kamery nie widziały i to tyle.Dobrze że już dorobiłem do emerytury i śmiało mogę powiedzieć że ludzie piszą prawdę która kole w oczy.

Robol

W tym zakładzie żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze na w miarę normalnym poziomie trzeba pracować 30dni na 30 w miesiącu bo inaczej pensja minimalna niestety zarobki bez nadgodzin zalosne

@Robol

Juz niedlugo bedziesz tesknil za tym godzinami to juz jest koniec haha

Ilona

Czemu firma kończy z możliwością wyrobienia nadgodzin?

Sergiej

Wszystkie komentarze tu napisane są prawdą,jeśli ktoś szuka lekkiej pracy i czystej to niech szuka dalej ale nie w tej firmie,ludzie tu przychodzą, porobią dzień lub dwa i już ich nie ma w pracy,nie jest to praca dla młodych ludzi ale jak ktoś chce dorobić do emerytury wśród emerytów to nawet wskazane jest się przyjąć.

Krystyna
@Sergiej

To jak ktoś robi tu dzień czy dwa to jaką ma umowę? Tak szybko rozwiązują umowy i firma na to pozwala?

@Krystyna

Umowę dostaje tak jak w każdej legalnej firmie. Tylko pracownicy oraz ich IQ nie pozwalają im rozwijać skrzydeł.

IQ

W tej firmie to można rozwinąć papier toaletowy w kiblu a nie skrzydła,firma z tradycjami a dla pracowników nie ma szafek,ubrań roboczych(połowa zakładu chodzi w swoich prywatnych ubraniach)wytargać wolny dzień jak się potrzebuje to lepiej iść od razu na L4 bo powiedzą że ludzi nie ma do roboty,jak chcesz robić nadgodziny to nie ma problemu,można robić do woli po 16 godzin do póki nie padniesz przy maszynie.Nic tylko się przyjąć i zrobić z siebie niewolnika.

kahel cipka
@IQ

zgadza sie

Olo

na hali upał nie do wytrzymania, brak klimy, brak woydy (jest w magazynie ale nie zawsze jest czas isc), tej ciepłej w baniaku nie liczę. brak dodatkowych przerw gdy temperatura na hali ponad 40 stopni. żyć nie umierać i pracować, sztuki, sztuki.

@Olo

Ale że co ? Nie ma w tym waszym zakładzie służb BHP czy Związków Zawodowych ??? A może tak dobrze płacą , że szkoda się odzywać ????

Nowy może

Jak wygląda obecnie sytuacja na lakierni? Jak praca wygląda proszę o info bardzo mi zależy na uzyskaniu sensownej odpowiedzi

Olo

Ludzie przestańcie filować spode łba. Zajmijcie się swoją robota.

Zostaw merytoryczną opinię o VITKOVICE MILMET S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w VITKOVICE MILMET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VITKOVICE MILMET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITKOVICE MILMET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VITKOVICE MILMET S.A.
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gen.st.grota-roweckiego 130
    41-200 Sosnowiec