Opinie o GZWM w Gródków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GZWM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GZWM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZWM w Gródków

dzimi

firma tzw (usunięte przez administratora) palic nie mozna ale pic mozna kierownik wiecznie na bani tak jak pracownicy emeryci gornicy stoja i patrza tylko zeby strzelic z ucha zadnej pomocy

@RAB

Jak to możliwe, żeby móc po czymś takim wrócić? To tu nie ma wlepianych dyscyplinarek? Co BHP ma do powiedzenia w tej sprawie? Chodzi mi o jakikolwiek wypadki przy pracy czy coś w ten deseń, nic takiego nie miało miejsca czy jak?

Obserwator

Trzeba przypomnieć jednej Pani z pras że GZWM to zakład pracy,a nie tak jak w jej przypadku: -Sala dyskotekowa żeby tańczyć przy maszynie. -studio dziennikarskie żeby chodzić wszędzie i szukać plotek i rozpowiadać je. -studio fotograficzne żeby non stop wykładać się na swoim ustawiaczu. To tak dla przypomnienia dla tej Pani. :)

GZWM

Skoro Zarzod Nic Rada Nadzorcza (nie wiadomo od czego przykre to) Nic to może Walne Zgromadzenie oceni zupełnie bezsensowne nadgodziny i zatrudnianie skazanych. Ktoś tu napisał Obudź się i miał rację bo wielu jest Ci przychylnych. Sprawy kadrowe to dramat. Klakierow i interesownych odsun. Powodzenia

@KIEROWNIK

I co, w pewnym sensie można to uznać za adekwatne? Swoją drogą kierownik jednak chyba ma też swoje obowiązki do wypełnienia? Czy ktoś opisze rzeczywisty nakład pracy na daną premię? Mam na myśli realne okoliczności

RYSIU AKCJONARIUSZ

rada nadzorcza obecnie jest najlepsza rada w historii gzwmu, jestesmy fachowcami i dopilnujemy aby firma rozwijala sie pod rzadami obecnego lub innego prezesa. nie pozwolimy sobie na marnotrawienie pieniedzy akcjonariuszy, mamy pomysly na reolucje i ewolucje firmy do korporacji swiatowej, wygramy ta transformacje ale trzeba zaczac od zmiany myslenia kacjonariuszy i zarzadu. obecny dyrektor ma swiatowe poglady i doswiadczenie w zachodnich korporacjach, jest naszym jedynym kandydatem na zarzad jednoosobowym. akcjonariusze w nas sila aby doprowadzic do ladu i skladu - obiecujemy kazdemu podwyzki i place europejskie tylko dajcie nam szanse i wladze. brygadzisci spawacze dziekuje za poparcie, zwiazkowcy i zwiazki badzcie po mojej stronie, nadchodzi nowy dzien. znowu marzenie dacia duster dla kazdego moze sie spelnic

Zwiazki
@RYSIU AKCJONARIUSZ

Panie Ryśku wróć. Oby Pan dalej walczył o porządki w firmie i dywidendę 10 zł za akcję. Brakuje Pana w Radzie Nadzorczej, bo obecną Rada to kasę bierze i nic nie robi. Nawet rozpoczęte przez Pana tematy zostały porzucone. Obecnie za rok 2023 jest zysk 3.1 mln więc jest to dzięki Panu. Brak porządków, brak zleceń, brak rąk do pracy, brak nadzoru, brakuje Pana ręki do rządzenia.

RYSIU AKCJONARIUSZ

@RYSIU AKCJONARIUSZ

Krzywe lustro ale jednak lustro i jest to raczej krzyk rozpaczy a nie satyra. Brak samokrytyki prowadzi do takich ocen tym bardziej, że znane są "osiągnięcia zawodowe" negatyw. Mała / srednia firma jak nasza dobre i prawidłowe proporcje to 1/3 (zarząd, rada). I jest to zgodne z kodeksem ale o tym decyduje Walne Zgromadzenie.

@RYSIU AKCJONARIUSZ

Najlepsza Rada, a to dobre ????????Chyba najgorsza w historii, tylko mąci szczególnie Pan Rysiek. Widocznie Radzie zależy na upadku spółki bo na pewno nie na rozwoju.. Dyrektor ma być nowym prezesem.. Takie rzeczy na mieście są rozpowiadane przez Pana Ryśka, To możemy wszyscy już się spakować i zacząć szukać pracy. Propaganda widzę że na całego.

Dyrektor

Po pierwsze nowy dyrektor nie ma pojęcia co się wygaduje na mieście...po drugie nowy dyrektor nigdy nie chciał i nie chce zająć miejsca Prezesa...po trzecie co do Prezesa to zarządza Spółką w bardzo dobry sposób, podejmuje dobre i rozważne decyzje i nowy dyrektor ma nadzieję że WZ da Prezesowi kredyt zaufania na kolejną kadencję...po czwarte nowemu dyrektorowi bardzo dobrze współpracuje się z Prezesem a pisanie tekstów o propagandzie...no cóż pozostawiam bez komentarza. Miłego dnia

Zwiazki Nowy wpis
@RYSIU AKCJONARIUSZ

Zauważyłem te opinie, w której jeden Pan napisał, że każdy będzie mógł otrzymać parę stówek więcej. czy będzie to zależne od stanowiska czy raczej po równo zostanie to przydzielone? Zastanawia mnie po prostu ta oferta na inżyniera spawalnika z internetu. Na Wrocławską od paru tygodni kogoś szukają, nie ma podanych przy tym widełek. Jakie zatem mogą być te obecne? Czy ktoś teraz w ogóle już aplikował?

Johny Bravo Nowy wpis

Prawda jest taka, że liczy się tylko certyfikat Inżyniera Spawalnika, aby pod odpowiednimi dokumentami przybić pieczątkę, podpisać się, i zainkasować co miesiąc wypłatę. Jaką wynegocjujesz stawkę to już twoja sprawa. Praca pracowników biurowych, cóż problemy były są i będą, więc POLECAM pracę tym którzy chcą nabyć doświadczenie w ciekawym miejscu.

Huta Katowice Nowy wpis
@Johny Bravo

OK dzięki, fajnie już składam podanie.

60 sztuk to umysłowi, tak? przynajmniej jeszcze w listopadzie takie wyliczenia pojawiły się w jednym z wątków. A jak ta liczba rozkłada się jeszcze na poszczególne działy w biurze?

Mentalista Nowy wpis

Osoba obca pragnie poznać strukturę organizacyjną firmy i kadry kierowniczej na poszczególne działy?. Brawo ! poczytaj kodeks handlowy Spółek Akcyjnych i dostępne info na necie .Wiele jest tu negatywnych opinii na temat Firmy i kadry ale ta zasługuje na tępą dzidę w roku 2023. Inną ale ważną kwestią jest tu pozycjonowanie negatywnych opinii.......

RN

Firma rozwija się pomimo lekkiego kryzysu, planowany zysk na koniec roku to 2,5 mln zł. Bardzo dobry wynik, i dywidenda będzie ładna. Dlatego ja rekomenduje Prezesa na NWZA na kolejną kadencję. Po co nam konkurs na Prezesa skoro obecny działa tak aby były zyski i dywidenda. Od nowego roku podwyżka ogólnozakładowa się zbliża, więc nie ma co narzekać. Każdy otrzyma po parę stówek i każdy będzie zadowolony. A tym którzy tutaj oczerniają Prezesa to powiem – WSTYD, nie dość że poświęca się dla firmy to jeszcze są osoby które chcą go oczernić. Oby tak dalej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GZWM, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Członek RN

Proszę Państwa, obecny Prezes jest najlepszym Prezesem. A Rada Nadzorcza działa zgodnie ze statutem i oczekiwaniami pracowników. Obecnie na koniec III kwartału zysk narastająco to około 3,5 mln zł. Do końca roku ostatni kwartał, przy utrzymaniu takiego wyniku, zysk na koniec roku może być w przedziale 3,5 mln - 4,2 mln zł. Bardzo dobry wynik, pracownicy będą zadowoleni, akcjonariusze będą zadowoleni na WZA - dywidenda może wynieść więcej niż 10 zł za jedną akcję, może 12 zł może i 15 zł za akcję. Nigdy takiego wyniku nie było. Wspierajmy Prezesa i poprzez wartość dodaną pracujmy rzetelnie, aby ten zysk na koniec roku był jak największy.

Tak
@Członek RN

Wszyscy wspieramy Prezesa tylko powiedz kiedy zaczną się zwolnienia bo zamiast zysku na dywidendę będzie dopłata za każdą akcje z własnej kieszeni, przecież to widać!. Co prawda w spółce S,A. jest nieco inaczej w pokrywaniu strat ale pracę możemy stracić Wszyscy bez względu na rodzaj spółki bo o tym już decyduje i weryfikuje rynek .

@Tak

Sytuacja jest bardzo dobra, zyski, koniunktura, tak jest obecnie i w planach na następny rok. Są zyski jest dywidenda, są zadowoleni pracownicy, akcjonariusze i cała firma. Zwolnienia, a kto będzie ten zysk wypracowywał. Na obecną chwilę pracuje około 200 osób w firmie. około 140 produkcyjnych i reszta to umysłowi, magazyn, kontrola jakości. Przy takich kosztach to wynik bardzo dobry zysk 3,5 mln. Proszę nie straszyć zwolnieniami.

Tak
@Członek RN

Piszesz bardzo efektownie o firmie tylko to nie ma nic wspólnego z Efektywnością firmy i jej produkcją !. Tak w skrócie bo temat rzeka :jaki jest wskaźnik wykorzystania maszyn i urządzeń ? , jaka jest wydajność na poszczególnych procesach i wyrobach ? Kumasz skoro jesteś w RN .Nie mając wglądu w papiery te tylko dwa współczynniki u Nas nie przekraczają zapewne 50% z dużą korektą w dół . Dlaczego więc jest dobrze jak to nieudolnie opisujesz ?. Prosta sprawa -- w okresie ostatnich 2-3 letnich zawirowań ceny materiałów głównie stali poszybowały a wraz z nimi ceny Naszych wyrobów później na szczęście dla nas to częściowo się unormowało ale wyrób pozostał na wysokim pułapie cenowym!. Ale to się zmieni i akcjonariat zobaczy puste kieszenie bo ceny energii między innymi eksplodują . I nie jest to żadne straszenie bo konieczne i bolesne zwolnienia to nie jedyny element skomplikowanej układanki jakim jest zakład produkcyjny. Łatwo powiedzieć lecz o wiele trudniej wykonać!. Bardzo trudne wybory stoją przed Prezesem i załogą . Utrzymywanie bezrobocia jest nie do przyjęcia dla dalszej dobrej kondycji Firmy.

@Tak

GZWM istniał, istnieje i będzie istniał, nie ma siły aby zakład padł. Zyski są i kropka. Zdolny Prezes, mądra Rada i to się liczy. Dobra strategia na przyszłe lata i wszyscy będą zadowoleni. Praca była jest i będzie. Nawet na jak brakuje blachy to tniemy na agregacie krążki.

@Członek RN

Skoro już gwarantujesz, że będzie istniał to macie może już wstępne rozeznanie w przyszłych warunkach pracy, które mogą docelowo obowiązywać? Dopiero przyglądam się zakładom mnie będzie potrzeba czegoś na wiosnę dopiero czy takie plany w przód są opracowywane? Stawki do tego okresu wzrosną? Zmieni się cos jeszcze?

O co chodziło z tym pytaniem czy cos się zmieniło od ostatnich opinii? ostatnia nie była wczoraj wrzucona? Uzasadni ktoś to stwierdzenie, że każdy będzie z własnej kieszeni do akcji dokładać? Nie wiem jak to od środka teraz wygląda. możliwe ze dojdzie do tych redukcji? Pytam, bo nie wiem czy praca się interesować, a od stycznia czegoś potrzebuje

Czy w GZWM zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

dzimi

RAB
@dzimi

dzimi a o którym kierowniku mówisz, w GZWM to co drugi kierownik i co drugi na bani. Łapią tylko tych których chcą złapać a reszta to ma przyzwolenie. nie wspominając że niektórzy to już po zwolnieniu za picie z piąty lub szósty raz pracują i dalej wylatują za picie i wracają. Taki urok zakładu chronionego przez AA.

@RAB

TESKNOTA

Panie Ryśku niech Pan wróci, nawet jako Prezes. To co wyczynia się teraz w firmie to pomsta do nieba. Zero perspektyw, podwyżki tylko po to aby dorównać najniższej krajowej, premie taki aby pracownicy się odczepili, zero ZZ, Prezes się wypalił. Za Pana Kierownictwem premia była od 20 do 30%, można było się dogadać, soboty za 100 pracujące. roboty na 3 zmiany. A teraz dwie zmiany z ledwością ciągną aby przeżyć miesiąc. Zero organizacji, dyscypliny, brak kadry kierowniczej i dozorowej. Nikt za nic nie jest odpowiedzialny, zero kart pracy, każdy dzień to zupełnie totalny luz. Za Pana Kierownictwem były dobre czasy. Ci z RN którzy Pana cmokali a potem wbili noż w plecy to powinni pracować na WP a nie (usunięte przez administratora).

@TESKNOTA

To w jakiej wysokości teraz są te premie? I na jakie zmiany się teraz pracuje i w jakich godzinach? 6-14 i 14-22? Czy jakoś inaczej? ;x

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w GZWM?

Były ustawiacz

Atmosfera zawsze jest dobra, tylko zależy czy po herbacie, kawie czy czymś mocniejszym. A jeśli mowa o efektywności pracowników, jak to mówi Kierownik Produkcji wszyscy pracują 3 na 8 - czyli 3 godziny pracy a zapłacone masz za 8 godzin. Firma bardzo bogata, gdzie efektywność pracowników (nie wszystkich) jest w granicach 40-60%. a znajdą się też rodzynki które 6 godzin przechodzą, a 2 godziny ściema że coś robią - ale tak jest prawie w każdej firmie - ale tam się wyciąga konsekwencje a w GZWM S.A, nagradza.

Samanta
@Były ustawiacz

Skoro już tak piszesz to od jakiego czasu trwa ta przytoczona sytuacja? Chodzi mi o to, że zastanawiające staje się to bogactwo firmy, z czego w takim razie wynika skoro twierdzisz, że praca w niej jest mało efektywna? I kto jest rozliczany z wyników ogółu? Kierownik?

BAtMAn
@Były ustawiacz

Bogata firma, dyrekcja biere po 20 tys i nawet w pracy sie nie zjawia. podwyzki tylko do najnizszej krajowej, mydlenie oczu ze jak bedziesz sie wykazywal to bedziesz mial duza stawke na godzine. nie polecam zakladu chyba ze tylko dla tych co lubia mocne trunki i ich nie zwalniaja lub tych co jada na bialym proszku. zaklad bez przyszlosci.

Obserwator

Mentalista

Nic z tego.. udziałowcy na WZ wykazali się wyjątkową CHCIWOŚCIĄ bo jak inaczej nazwać głosowanie za tak wysoką dywidendą by za chwilę z szyderczym uśmiechem wywalić na zbity p... Czlowieka, który to był autorem tejże propozycji dywidendy inną sprawą jest jej wysokość . HIPOKRYCI to bardzo łagodne określenie postepowania a Ty tu mówisz o jakiś zasadach?.

Odp.
@Mentalista

Odpowiedz do Metalisty To że 1 z RN nadzorczej opuścił jak szeregi jest winą Całej Rady Nadzorczej, bo była mowa o prawniku dla Rady i akcjonariuszy,ale na Walnym jest wyłacznie Papuga Prezesa, który śpiewa tak jak Prezes mu sypie $ $ $. To jest rezultat faktu, że akcjonariusze nie czytają ze zrozumieniem własnego Statutu. "Pracownik spółki nie może być pełnomocnikiem na Walnym," a Papuga prezesa wszystko powie żeby tylko leciały dudki mu do kieszeni. Jak ktorejś osobie przytrafi się coś złego to nie korzysta z adwokata i liczy że adwokat strony przeciwnej będzie bronił jego interesy????? Jak jednoosobowy zarząd pójdzie na chorobowe to kto zwoła Nadzwyczajne Zebranie??????

Ela prawnik narodu
@Odp.

Kazdy pracownik ma prawo do premii regulaminowej 20%, dodatkowo premia za wyrobienie z kart pracy a nie jakieś ustalenia ze związkami ze premia 4% czy 5%. My akcjonariusze wybieramy prezesa pamietajcie o tym. Na walne sa zapraszane osoby nie bedace akcjonariuszami jak adwokat, ksiegowa czy nowy dyrektor. Jak pozwolimy na takie zachowanie to za niedlugo akcjonariuszy bedzie polowa sali a druga polowa to beda goscie koledzy prezesa. A tak to zglaszam sprzeciw, prezes zostal niedemokratyzacyjnie wybrany, nie bylo konkursu. My akcjonariusze musimy działac aby preznie dzialac na rzecz firmy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z GZWM? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Lucy Luke

Pracownicy odchodzą zazwyczaj za porozumieniem stron (pracownik-pracodawca) ze względów osobistych (zazwyczaj %). A tak to jak wszędzie: - trzeba pracować nikt za nikogo nie będzie wykonywał danej roboty - relikty (usunięte przez administratora) są mocno zakorzenione "Mi się należy bo ja akcjonariusz" - (usunięte przez administratora)ha ha dozór każe Panu lub Pani na produjcji iść do pracy na inne stanowisko bo na swoim nie ma roboty i wielka obraza. Fakt że dozorowi brakuje lekcji dobrych manier ale to już inna bajka - ZZ i już wszystko wiadomo - nastawienie do pracy Kierowników nie zrobię tego bo nie mam ludzi, a kim, a czym - a kogo to obchodzi Kierownik jest od rozwiązania tego problemu I tak na koniec polecam pracę w GZWM SA tym bardziej że Rada Nadzorcza trzyma nad wszystkimi i wszystkim swą niewidzialną rękę sprawiedliwości . . .

Pyt.do Lucy Luka
@Lucy Luke

Czy Rada Nadzorcza nadal trzyma rękę sprawiedliwości? Nad kim- pracownikami???? firma???? Czy nad zarządem???? Raczej jak małe dziecko nie radzi sobie z niczym??????

Lucy Luka
@Pyt.do Lucy Luka

Nowa Rada Nadzorcza to nowe porządki, ręka sprawiedliwości pewnie będzie tez prężnie działać skoro wynagrodzenie Rady Nadzorczej zostało podniesione. Każdy patrzy na swoja kieszeń niestety nie zawsze z korzyścią na dobro spółki. Ważne jest to czy tematy które rozpoczęła Stara RN będą kontynuowane i czy zostaną wyciągnięte wnioski ? Czy podwyżka uposażenia zrobiła swoje i teraz można siąść na laurach. Ile głów (kierowników w firmie i nie tylko) tyle pomysłów na rządzenie - a z jakim skutkiem zobaczymy. W przyszłym roku kończy się kadencja zarządowi, czy RN ogłosi konkurs poszuka nowych kandydatów - cóż każdy może sobie odpowiedzieć. Oby było lepiej.

@ Pyt. Do Lucy Luka
@Lucy Luka

Czy Rada Nadzorcza pomyślała aby do swojego grona zaprosić osoby z poza zakładu,( ogłoszenie na zewnątrz z pewnym wyprzedzeniem czasowym) ale z wiedzą o prawidłowym działaniu tego organu dla dobra całej spółki

@GZWM

To fakt że nadgodziny zbędne bo przez 8 godzin nie robią tylko na nadgodzinach się pracuje.. Prezes tego nie widzi czy nie chce widzieć? A kadrowa.. pozostawię to bez komentarza, faktem jest że większość Jej nie lubi..

obecny pracownik

A kto to jest większość? Moja większość lubi kadrową.

@GZWM

Wszyscy są interesowni, tylko jedno chcą swoją dobrą pracą zarobić godziwe wynagrodzenie (bez względu co to znaczy - godziwe). Inni chcą szybko zdobyć wynagrodzenie powyżej średniej zakładowej bez solidnie wykonanej pracy.

@Małgośka

i w jaki konkretnie sposób teraz ta cała wspomniana solidność jest weryfikowana? i co do kwestii podwyżek są one w końcu jakkolwiek realne czy też nie? warto podjąć się zatrudnienia?

GARGAMEL
@Małgośka

Tylko że o podwyżkach zawsze decyduje prezes, szkoda że podwyżki nie są adekwatne do umiejętności tylko za dobre . . . . . . wchodzenie bez mydła. Pieniądze wyrzucane są w błoto - jedni zarabiają bardzo dużo inni najniższą krajową. Rysiu miał rację, albo ustalamy jakieś zasady dla całej firmy, albo każdy sobie portfel skrobie. Nowa RN, ciekawe co ze sobą zaprezentuje . . . . . Czas pokaże.

Grzesiu
@GZWM

zwiazki zawodowe zalatwiom wszystkim podwyzke, tylko trzeba sie do nich zapisac, prezes tez da tyle ile zwiazki uzgodniom, za niedlugo idziemy zalatwiac wszystkim premie 30% a nawet wiecej, sila jest w nas zwiazkowcach

@@@@
@GARGAMEL

O podwyżkach to możemy zapomnieć przez najbliższy rok :) :) sprzedaż lipa, dywidenda się zbliża , a co do rady... co mogą zdziałać, nic zapewne, mało kompetentne osoby.. Ale sami tak wybraliście , to macie.

@Grzesiu

Związki zawodowe wybierające prezesa, zamiast bronić pracowników, to pierwsza grupa osób interesownych, ale swoich prywatnych. Na terenie spółki obowiązuje Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla pracowników spółki. Związki zawodowe powinni nauczyć się go czytać ze zrozumieniem. I działać - działac- działać !!!!!!!!!!

@Grzesiu

Związki zawodowe bronić powinni praw pracowniczych bez podziału na zwiazkowców czy też niezwiązkowców. Premia 30™% ???? To fundusz premiowy jest tworzonych do 30%, ale on jest do dyspozycji Zarządu. Związki zawodowe zaczerpnięcie zasady premia z wcześniejszych zasad, a nie niszczcie tego co było dobre i za które spółka zapłaciła słone pieniądze za opracowanie.

KIEROWNIK
@GZWM

Jak dla mnie premia może być nawet i 50%, czy się siedzi czy się leży 3 tys premii od podstawy się należy. pracownicy wykonują swoje zadania trochę lepiej trochę gorzej, a i tak śmietankę spijać będziemy my :). Prezes, Dyrektor ma wysokie premie, a co my Kierownicy nie możemy. Premia wprostproporcjonalna od zajmowanego stanowiska - czytaj zwykły pracownik najmniejsza premia - Kierownik dobra premia - Zarząd, Dyrektorzy najlepsza premia. Wiec do roboty pracownicy.

@KIEROWNIK

Dyrektor

Dzień dobry Wszystkim obecnym i byłym Pracownikom GZWM, jesteśmy świeżo po WZA i wrażenia i odczucia moje...no cóż wiele wypowiedzi trafionych i merytorycznych, wiele rownież takich co pozostawiają niesmak i nijak miały się do podstawowych zasad kultury i dobrego smaku o dialogu konstruktywnym już nie wspomnę...Cieszę się z faktu że Właściciele firmy widzą potrzebę dalszego inwestowania i rozwoju czym przypieczętowali ustawy o inwestycjach. Szanowni Państwo Właściciele Firmy to tylko od Was zależy w ktorym kierunku pójdziemy, czy bedziemy aktywnie stawiać czoła konkurencji, czy nowy klient słysząc GZWM powie...warto z nimi robić biznes a z kolei stary powie Wow zmieniają się na lepsze...ale to bedzie zasługa calej załogi GZWM bo każdy zostawia w GZWMie cząstkę siebie...Przetrwaliście jako Firma tyle lat tyle załamań biznesu i kłód pod nogi...ubiegły rok był świetny i jestem ogromnie dumny że mogłem w tym świetnym "spektaklu" uczestniczyć...czy ten będzie tak samo dobry czas pokaże ale jestem przekonany że ekipa GZWM jak zwykle stanie na wysokości zadania i powie w Grudniu...Dobra Robota Mamy To...Na koniec parę słów odnośnie wpisów o płace i podwyżki Ekipo ja caly czas mam drzwi otwarte i uwierzcie że Ci z Państwa decyduje sie na rozmowę ze mną po przedstawieniu konkretów którymi mogę przedstawić Zarządowi nie odchodzą z kwitkiem...Pamiętajcie że angaż to nie jest służalczość względem pracodawcy to umowa za ciężką i wydajną pracę ktora powinna być doceniana i wynagradzana...Aha to że nie jestem z Grodkowa to nie znaczy że nie gram z Wami w jednej ekipie...Spokojnego długiego weekendu majowego, pięknej pogody i wielu ciekawych wycieczek... Pozdrawiam

malysz

A walne już się zbliża, RN już trzęsie stołkami, Zarząd też się szykuje na rozliczenie, a wszyscy wiedzą że Ryżawy już coś szykuje ze swoim nowym pupilkiem. Akcjonariusze nie dajcie się omamić, propagandzie Ryżawego, po co RN 5 osobowa. Zróbcie 3 osobowa RN po co karmić (usunięte przez administratora) powrót Zarządu 2 lub 3 osobowego kpina nie macie na co pieniędzy wydawać, dajcie zwykłym pracownikom zarobić, podnosząc stawkę godzinową. Godna płaca za godną pracę.

@malysz

Zarząd z 3 zmniejszyć do jednego (1), radę nadzorcza do 3 .A kto unormuje fakt, że rada ma podejmować uchwały przy minimalnym stanie 4 osob. Przed bowiem nie w ilości osób w organach spółki, ale fachowości tych osób.

A

A kadry znają angielski czy niemiecki?

@A

W sumie ciekawe pytanie. Mnie to bardziej wobec niego zakres szkoleń interesuje. Skoro języki są istotne to czy prowadzone są tu może certyfikowane kursy z ich zakresu? Czy ktoś brał w takim udział?

Aa-psik

Wydawało się, że Lucy Luke i Dyrektor w sposób prosty i w większości bardzo trafny przedstawili i zarysowali podstawowe problemy nękające firmę (nie tylko naszą) ale to nie wystarcza .Bridget!! jak napisał Dyrektor u niego drzwi są otwarte , telefon dostępny spróbuj (dasz radę ) i nie trzeba cytować obcych wystarczą nasze staropolskie przysłowia jak choćby te o cielęciu. Powodzenia

Bridget

Tak jak pisałam, nic się nie zmieniło. Władza, dozór, mistrzowie i brygadziści dalej źle odnoszą się do pracownic - zero szacunku. Jesteśmy rzucane po różnych stanowiskach, traktowane jak rzecz. Niejednokrotnie pracujemy na starych, ledwo działających prasach, olej cały czas kapiący na głowę, spadające przyrządy. A dla dozoru liczy się tylko jechać, jechać. Nikomu nie dał do myślenia wypadek na hali, poczekajmy aż komuś znowu coś się stanie. Chodzą nagadują, obiecują podwyżki …. a tak to tylko wykorzystywanie dla dobrego wyniku. Walne się zbliża trzeba rozliczyć Kierownika, dozór – nie dajmy się drogie Panie.

Dyrektor

Dzień dobry Państwu, bardzo rzadko odwiedzam ten portal i czytam komentarze na temat firmy, ale tym razem pozwalam sobie zamieścić parę krótkich spostrzeżeń. GZWM to firma z ogromnym potencjałem którym niewątpliwie największym są jego Wszyscy pracownicy, problemy z którymi się borykamy to są raczej problemy dnia codziennego ale zawsze powtarzałem i będę powtarzał że każdy problem można rozwiązać przez rozmowę i dialog a najważniejsze żeby pracownicy chcieli o swoich problemach rozmawiać i próbować je w sposób merytoryczny i cywilizowany rozwiązywać. Szanowni Państwo ilu pracowników w Firmie tyle charakterów więc nieporozumienia zawsze były są i będą ale należy o nich rozmawiać... Pracownik na każdym szczeblu powinien znać jasno swoje zakresy obowiązków i być z nich rzetelnie rozliczany przez przełożonych, mieć dostępne narzędzia do wypracowania założonych celów oraz mieć poczucie wartości w Firmie. Proszę pamiętać że problem odłożony na 24h bez omówienia staje się problemem z którego zazwyczaj rodzą się niepotrzebne plotki i niedomówienia. Bardzo wielu z Państwa od początku swojej kariery zawodowej jesteście związani z GZWM ma to swoje bardzo dobre i pozytywne strony ale również niesie ze sobą swego rodzaju brak obiektywizmu przez pryzmat doświadczenia i możliwości porównania jak pracuje się w innych firmach aby mieć świadomość jakie realia panują np. w Świecie korporacyjnym...Co do odchodzenia pracowników z GZWM to prawie w 100% są to odejścia na bardzo zasłużoną Emeryturę ale niestety zdarzają się również odejścia na "własną prośbę" pracownika (wiedzą Państwo o czym mówię), niestety w w wielu przypadkach firma wyciągała pomocną dłoń...ale każdy jest Kowalem swojego losu...Nadzór na którym nie zostawiacie Państwo suchej nitki...proszę mi wierzyć że nie jest to łatwy kawałek chleba w pracy na co dzień, co do zachowania o którym Państwo piszecie każdy manager jest inny jeden jest lepiej postrzegany drugi gorzej ale jeszcze się taki nie urodził który by Każdemu dogodził...Jeżeli mają Państwo ochotę serdecznie zapraszam do spróbowania swoich sił na stanowisku Brygadzisty, Mistrza lub Kierownika proponuję dwu tygodniowy okres aby móc zmierzyć się z obowiązkami, problemami i możliwościami ich rozwiązywania w codziennym ferworze walki...Szanowni Państwo bardzo często mówimy o zmianach ale żeby nauczyć się biegać najpierw musimy nauczyć się chodzić...a zmiany szeroko rozumiane w Firmie aby miały miejsce muszą być poprzedzone małymi zmianami w Nas samych bo bez tego nie będziemy mogli mówić o jakichkolwiek zmianach niestety...Na koniec Składam Wszystkim Pracownikom Wesołych Świąt Wielkanocnych wykorzystania kilku dni na odpoczynek, naładowanie baterii...Proszę również nie zapominać że gramy w jednej Ekipie i dążymy do jednego celu... P.S. moje drzwi są zawsze otwarte i telefon dostępny...

Zostaw merytoryczną opinię o GZWM - Gródków

• Jak się pracuje w GZWM?

Zobacz opinie na temat firmy GZWM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZWM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!