Opinie o GZWM w Gródków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GZWM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GZWM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GZWM w Gródków

cieśla

Ogólna atmosfera w firmie jest dobra. W porównaniu do innych firm to życie biegnie tutaj spokojnie. Prezes jak widać się stara aby ta firma jeszcze stała. Można stwierdzić to po wszelkich inwestycjach w firmę, a nie w dywidendę.

Ah

Mam takie zasadnicze pytanie Były.Zarówno kontekst jak i styl pisania jest prostą drogą do stwierdzenia , że jesteś nie byłym ale Obecnym pracownikiem . Co gorsze aż po oczach bije Twój licencjat!.Niech zgadnę w Grodkowie , Nysie?.Tak Twój mentor ganiał po zakładzie w krawacie ZSMP jak Ty srałeś w pieluchy . Także Licencjacie od......l się od ludzi , którzy stworzyli Tą firmę . Bolączką Tej firmy są właśnie tacy ludzie jak TY. A może jeszcze powiesz za Co dziękować Bogu za takiego Prezesa , który powinien być jak najszybciej odwołany.Na co czekają starzy udziałowcy gdzie jest Rada Nadzorcza ?. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Nie jest to obraźliwe ale miej więcej pokory Ciulu .

Pracuś?
@Ah

Po dwóch latach od opinii Ah z 2015-10-31 pytam ci robi i za co pobiera wynagrodzenie Rada Nadzorcza

Były

Mam takie zasadnicze pytanie jeżeli komuś praca się nie podoba, narzeka na wszystko a pracuje dalej i jej nie chce zmienić to jest albo nieudacznikiem albo kompletnym nierobem i leniem bez ambicji aby coś z tym zrobić. Niech pracownicy firmy się cieszą i dziękują Bogu i obecnemu prezesowi,że firma istnieje i nie przejął ją na własność pan R.B i jego związki bo by ludzie pracowali jak w (usunięte przez administratora) za grosze i by mieli 200godzin w tygodniu przepracowanych minimum.Z tego co wiem to przechowywalnia "starych komuchów" którzy już dawno powinni opuścić firmę iść na emeryturę a nie kroić kolejne jubilatki i pogrążać zakład w długach i rozpuszczaniu młodych w nieróbstwie.Panowie pora obudzić się tamten system minął.Jak słyszę że prominentni panowie jak R.W i Z.Sz są w nkj to zgroza a i dział remontowy woła o pomste do nieba !!! Ale mam nadzieję że pod rządami młodych Zakład bedzie dobrze prosperował i rozwijał się a tamtym panom podziękujmy!!! Były pracownik...pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Ah

Lekka korekta ada prezesa mocno wspierasz.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GZWM, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ah

ala , ale z Ciebie Prezes ?.Trafnie użyłeś partykuły "chyba " …wyrażającą niepewność, przypuszczenie o decydowaniu .

X

Jak czytam te negatywne opinie to żal mi tych co to piszą ;"KOMUNO WRÓĆ". Jak komuś nie pasuje GZWM to niech idą do ELEKTROLUKSU,SIMOLDESU,AUTOLIVU tam będą leżakować jajami do góry a kasa sama będzie wpadać na konto, he,he. A co do odbiorców to takie bzdury piszą o PREŚCIE, skąd takie głupie pomysły że presta wykupi GZWM, a jakby sprzedawali wyroby do BIEDRONKI to biedronka by wykupiła GZWM?? Hmmmm, ciekawy tok rozumowania he,he,he

@X

Ciekawy tok rozumowania he,he,he polega na tym , że to odbiorca jakim jest Presta decyduje o przyszłości Tej firmy .Pozbycie się suwerenności w handlu to realne zagrożenie . Biedronka o której mówisz też decyduje na której półce i za ile leży towar konkretnego dostawcy . Także przejęcie wirtualne w zupełności wystarczy nie werbalne.Kumasz?

AGENT

Jeżeli komuś praca w GZWM S.A. się nie podoba to niech się zwolni a nie narzeka całe życie że mało zarabia itp. Ale prawda jest taka jak ktoś nic nie umie i ściemnia cały czas to gdzie pójdzie ???? Jakby GZWM S.A. funkcjonował normalnie to nikt z was leserów pracowników nie siedziałby codziennie po 2-3 godziny i się obijał, grał na komórce czy palił papierosy. Cieszcie się że niektórzy z mistrzów czy kierownictwo przymyka na to oczy bo już dawno byście w normalnej firmie dostali buta i za bramę. Nie jest idealnie ale jak komuś to się podoba to pracuje. Jak komuś nie pasuje wykształcenie kierownictwa, mistrzów czy ludzi z biurowca to niech taka osoba pójdzie na studia zaoczne to zobaczy jak to jest a niech nie pisze bzdur że wszytko w życiu łatwo przychodzi !!!

Anek

Mistrzowie i kierownistwo PREMIE za Gonienie ludzi do pracy!!! Nie znają się na niczym, szkoły skończone zaoczne i kierunek w ogóle nic spólnego z pracastanowiskiem. chodzą jak by mieli telewizory pod pachami i mopa w d**e wsadzonego. stawki najniższa jaka może być, dorobić możesz ale SOBOTY 1:1, a na wypłacie wychodzi ze ktoś kto nie chodzi w soboty zarabia 50-70zł mniej od Ciebie. Więźniowie maja większe stawki!!! Porażka!!! Niech się cieszą że ten zakład jeszcze istnieje, jak padnie to nawet do łopaty nie pójdą !!! A Presta nie przyjmie ułumów na takie stanowiska, bo zapewne już ma wyszkolonych swoich ludzi !!!

spawacz

Jakie nowe technologie, a co to zapodwyzka, marne grosze rzucone przed Walnym, żeby prezesa nie odwołać, bo on robi tyle ile trzeba żeby się na stołku utrzymac. Ale obrońców zawsze znajdzie...

Jan

Podwyżki to chyba umysłowi dostali, a fizyczni to tylko wyrównanie do najniższej !!! A pozytywne komentarze to chyba skorumpowany obecny kierownik J.J. z J. który trafi za kratki za mobbing za jakiś czas. Inwestycje w firmie dla PRESTY !!! Gdy tylko skończą się inwestycje, nagle ogłoszą że na dalsze przetrwanie spółki pieniędzy nie ma, i trzeba odsprzedać firme. Brawo!!! Mydlą Wam oczy jak nie wiem co... a przecież robić Wam się nie chce, (wytłumaczenie jak kierownistwo daje "ciała" i broni du*e przed prezesem zwalając na ludzi fizycznie ciężko pracujących...")

X

Dokładnie!!! Obecnemu Prezesowi należą się "BRAWA", a nie szykany ze strony leserów i drobnych żuli,którzy nie mają bladego pojęcia o ekonomii tylko plotą 3 po 3. Firma się rozwija, wprowadza nowe technologie. Od stycznia pracownicy dostali podwyżki - dzięki komu to wszystko???? Komu to zawdzięczają????

xyz
@X

Legendzie Grodkowa

Co za bzdury tu są wypisywane!!!! Widać że pisze to ktoś z przeciwników obecnego Prezesa. To dzięki obecnemu Prezesowi jeszcze ta firma istnieje,zrobiłwszystko żeby 280osób nie straciło pracy, bo poprzedni o mało nie rozłożył tej firmy na łopatki.Dzięki Prescie mamy obłożenie na butle i płynność finansową, jako jedyna płaci na czas. Więc ktoś kto wypisuje tu takie bzdury nie ma bladego pojęcia co dzieje się w firmie!!!!!

Ciekawski
@pracownik

Czy zwolennik Prezesa== wie ile to kosztuje firmę a ile pracowników (oczywiście nie wszystkich- bo prawdę pisze ktoś że niektóre pensje są zawyżone).

spawacz

facecik na garnuszku presty, doluje firme zeby ja presta kupila za grosze

Ah

Dodatkową słabością tego dzieciaka jak piszesz jest uległość. Facecik ciągnie firmę w dół.

prezio

Marne perspektywy .Ropa w dół a dzieciak na stołku nie ma pojęcia o rynku !. Szkoda bo firma wiekowa

duduś

popracujesz 45 lat to poznasz wszystkie mankamenty

leser

ludzie,bardzo dobry zaklad co do podejscia do ludzi,zawsze zwalniaja dobrych pracownikow,jak nie maja roboty i zostawiaja samych sciemniaczy

pudzan

ja daje rade haha,norme trzeba wykonac

boli kregosłup

praca jak w sredniowieczu,ale dobrze płaca ,tylko kregosłup boli od dzwigania

polecam zaklad GZWM,bardzo dobre zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o GZWM - Gródków

• Jak się pracuje w GZWM?

Zobacz opinie na temat firmy GZWM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GZWM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GZWM