Opinie o Arstele w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arstele. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arstele o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arstele w Wolsztyn

La Pedro

We włocławku ?

Ja...
@La Pedro

Tak we Włocławku

anonimxxx

Firma Arstele telemarketer!!!

Cichy obserwator!!!

Sugeruje się wypowiedziami pracowników którzy do dziś pracują w tej ^^firmie ^^i pracownikami którzy odeszli zaraz po otrzymaniu wynagrodzeniu...Ci którzy tkwią w tej pracy współczuję tylko

wo li ka

a to nie ma żadnej możliwości żeby w tej firmie nawet po dłuższym czasie telemarketerdostał umowę o pracę?

Telemarketer

Rekrutacja prowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie ciekawe i zaskakujące :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
monika

no tak... jak jest się uczniem który w "normalnym" zakładzie nie pracował i szuka czegoś na miesiąc dwa. Jeśli chcesz utrzymać rodzinę, nie zniszczyć zdrowia i choćby zbliżyć się do minimalnej krajowej szukaj czegoś innego.

ricky
@monika

Dla uczniów czy studentów chcących dorobić to nawet niezła praca. Gorzej jeśli chcesz utrzymać rodzinę. Tak więc - jeśli się uczysz i chcesz dorobić w ferie/wakacje/czasie wolnym to idź tutaj. A jeśli chcesz utrzymać rodzinę i nie masz nic innego to idź tu, ale koniecznie szukaj czegoś innego. Współczuć tym, którzy utrzymują rodziny i tu pracują. To nie jest praca dla nich.

niwek

Chcesz zarobic na godzinówce to musisz pracowac wiecej. Wszedzie jak starasz sie o prace najnizsza krajowa dotyczy calego etatu! Więc nie rozumiem skąd bulwersy. Odsłuchy muszą być żeby sprawdzać poprawność rozmów. Każda firma ma standardy których trzeba przestrzegać. Opinie powinny być konkretne, a widze że jest tu dużo prywaty. Płacą na czas, zatrudniają z ubezpieczeniem, wszystko jasne!

och

Ciekawe, że taki telemarketer może liczyć na całkiem rozsądne stawki, bo oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa tutaj na odpowiednie benefity socjalne. Dość nieźle urozmaicają tutaj zatrudnienie w firmie.

Fikus

Ja byłem na rozmowie w Lesznie. Wyglada spoko, chyba sie zdecyduje.

uuu

coś wam te komentarze poleciały w osobiste rzeczy.. @YYY tak bronisz warunków napisz czy warto składać cv na Leszno?

xxxx
@uuu

każde biuro jest chyba tak samo prowadzone- przynajmniej warunki zatrudnienia są takie same, wiec warto. Bez wysiłku zarobisz wiecej niz najnizsza krajowa i wcale nie musisz pracowac 8 godzin. W Zielonej najwiecej nas pracuje po 6 godzin dziennie.

Taka opinia- PRACOWNIKA przekonuje mnie żeby spróbować:)

Ewka

Gdzie w mojej wypowiedzi jest napisane ze tam pracuje lub pracowałam? Chciałam się jedynie odnieść do wcześniejszej wypowiedzi, ponieważ nie uważam że wspolpraca firmy z plusem czy Polsatem oznacza odrazu wyższe zarobki. Myślę ze więcej można zarobić będąc pracownikiem plusa bądź Polsatu. Moniko, mam na imię Ewa ;) Pozdrawiam.

ddamkor

Kama- a guzik prawda, nie pracuje tam juz przeszlo pól roku, więc jesli teraz macie więcej na godzinę to sory - nie załapałem się na cudowną podwyżkę :) jak jeszcze odchodzilem to bylo (usunięte przez administratora) /h tak jak napisałem wcześniej. Zadne bzdury, tylko zwykla niestety nie najsympatyczniejsza prawda ;-)

MONIKA

A PRACOWNICY NA TYM NIE CIERPIA- JESTEM TEGO NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM. WCZORAJ WZIĘŁAM WYPŁATĘ ZA LUTY I MOŻECIE MI POZAZDROSCIC PONIEWAŻ ZA 7 GODZIN PRACY DZIENNIE ZAROBIŁAM 1700 ZŁ. A PRZECIEZ TO NAWET NIE CAŁY ETAT!!! MAM WRAZENIE ZE SIANIE WATPLIWOSCI CO DO WYPŁATPISZA TUTAJ ŚMIERDZĄCY LENIE ( NIE MA DLA NICH DOBREJ PRACY- JAK KIEPSKI)!!. OGARNIJCIE SIE I MOZE SPOŻYTKUJCIE ENERGIE NA CZYMŚ POZYTECZNYM. A POZA TYM U NAS NIE PRACUJE ZADNA EWKA WIEC CO SIE WYPOWIADASZ?? KAZDY KTO MA PRAWDE DO POWIEDZENIA POWINIEN SIE SWOIM CHOC IMIENIEM PRZEDSTAWIAĆ A NIE CHOWAĆ ZA NICKAMI- ZENADA.

damkor

Donald- mnie się wydaje ze tam caly czas chca pracowników, zawsze. Zawsze tak bylo jak jeszcze pracowałem i wątpię żeby się cos zmienilo. Wiec smialo możesz ruszać i na pewno cie wezmą. Zastanów się tylko czy naprawdę musisz ;-)

karo

jest spoko

elfik

Kurcze nie wiem- biuro jest pełne, ja pracuje więc nie musiałam teraz aplikować:).Większość ludzi tutaj to tak jak ja- koleżanka koleżance poleca. Donald polecam się wybrac do biura i pytać o P. Renatę (nasza kierowniczka)- ona równa babka, moze gdzieś Cię wcisnie:)

elfik

dostałam namiary na tą firmę od koleżanki ( pracowałam w telemarketingu po sąsiedzku też na Kożuchowskiej). I na tym forum chciałam jej podziekować!!! Tutaj mam wszystko czarno na białym- nikt nie obiecuje códów, jest godzinówka, jest premia (nie znikajaca tak jak w niektórych firmach), uczciwe warunki zarudnienia. Nie jesteśmy zwalniani za zwolnienia lekarskie! Nie ma mobbingu za to są szkolenia i treningi. Kierowniczka super- usmiechnieta babka, która nie tylko wytyka błędy jak to kierowniczki mają w zwyczaju, ale chwali za postepy, za wyniki, motywuje. Nie ide do pracy z bólem brzucha i niechecią. Bardzo fajna grupa zgranych ludzi w różnym wieku. Wypłaty zawsze na czas! Dzieki Madzik!!!

W biurze w Zielonej Górze średnia wieku to 18-70 lat więc nie tylko studenci, ale też:). A najlepsze jest to ze trzypokoleniowa grupa fajnie sie ze sobą dogaduje.

ja, ja,ja

Piątka z plusem:). Spoko firma, spoko kierowniczka, kasa na czas i bez przekretów.

P1

LUDZIE- MOZNA IŚC DO INNEGO CALL CENTER- PEŁNO TEGO W ZG. ALE WSZEDZIE OBIECUJE NIEWIADOMO JAKIE PROWIZJE, ALBO INNE WIZJE RATOWANIA ŚWIATA- TUTAJ (MOJ TRZECI TELEMARKETING PRACUJE OD 3-MC) WSZYSTKO JASNE I ZGODNE Z USTALENIAMI! Z NIEDOWIERZANIEM ZACZYNAŁAM, ALE PO 3 M-C PRACY WIEM JEDNO- NIE ZNAJDZIESZ LEPSZEJ TAKIEJ FIRMY.

Zostaw merytoryczną opinię o Arstele - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Arstele?

Zobacz opinie na temat firmy Arstele tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arstele?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arstele?

Kandydaci do pracy w Arstele napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arstele
1.5/5 Na podstawie 219 ocen.

Arstele